Bibox Brotherhood Referral Code-Referans Kodu

bibox-referans-kodu-referral-code

Bibox 73% Discount. Equally Shared Referral Code

{getToc} $title={Table of Contents}

It is an 73% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 50% of the reference owner, 10% of the new registrant, in total 60%. You get 50% commission discount and 10% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. Additionally, if you hold the Bibox Cryptocurrency Exchange token BIX in your account, you will receive an additional 13% commission discount.

When registering, "6fu82NOk" will be written where it says "Referral Code (Optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 73%.

🔽You can click the link below to register.🔽

Crypto Currency ExchangesBibox
Use the referral code when registering for Bibox and enjoy the benefits!
Referral Code6fu82NOk
Discount63% Discount
Cashback10% Cashback
Bonus---
Don't forget to use the referral code when registering with Bibox and enjoy the rewards!
 
Note: After registering on the Bibox stock market, do not forget to install the Bibox application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


Bibox %73 İndirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu


%73 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %50 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %60 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %50 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda Bibox Kripto Para Borsası tokeni BIX tutarsanız %13 komisyon indirimi daha alırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kodu (İsteğe Bağlı)" yazan yere "6fu82NOk" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %73 olarak yansıtılacaktır.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽


Not: Bibox borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Bibox uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 

Bibox Nasıl Kayıt Olunur?

Bibox Nasıl Hesap Açılır?

Bibox Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki Bibox Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referral Code" yazan yerde "6fu82NOk" yazdığından emin olun.

bibox-brotherhood-referral-code-referans-kodu-kayit-ol

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Mail" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Password" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 6 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: "User Agreement ve Privacy Policy okudum ve kabul ediyorum." yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Sign up" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. Bibox kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.


Bibox Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler


Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.

Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.

Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride Bibox kripto para borsasıdır.

Bibox Nedir?

İlk AI(Yapay Zeka) destekli dijital varlık değişimi olan Bibox, 2017 yılında kuruldu ve İsviçre VQF lisansını alan birkaç blok zinciri kuruluşundan biri. Geçtiğimiz yıllarda Bibox, sağlam ve güvenli sistemi, çok çeşitli ticaret seçenekleri, yenilikçi listeleme programları ve birinci sınıf müşteri hizmetleri için dünya çapındaki kripto para birimi uzmanlarından ve tüccarlarından övgü ve takdir aldı.

570+ kripto para ile ticarete açık olan borsa, 820+ fazla işlem çifti ile piyasa yapıcı konumunda bulunuyor. Bibox kripto para borsası günlük 1 milyar dolara yakın piyasa hacmine sahip.

Borsa Ürünleri

Bibox CopyTrading, kripto para birimi ticareti endüstrisinde bir öncüdür. Bu işlev, yatırımcıların gelirleri paylaşabilecekleri fon yönetimi stratejisini benimser. Ayrıca Bibox AI destekli Trading Bot, kullanıcıların gelişmiş kantitatif analiz yoluyla işlemlerinden elde ettikleri kârı en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olur. Buna ek olarak Bibox, Super Start, Pre-taste ve S-POOL'dan oluşan yeni bir listeleme ve alım satım hizmeti olan SELECTED'i başlattı.Bibox borsası listeleme için yalnızca yüksek kaliteli blok zinciri projeleri seçer ve kullanıcıları kripto paraları esnek bir şekilde projelendirir ve sıfıra yakın kayıp riskiyle indirimli fiyattan satın almalarını sağlar.

Borsa Avantajları

Düzenli spot ve sözleşmeli ticaret sunmanın yanı sıra Bibox, bazı akıllı ve kullanımı kolay işlevler geliştirdi. Çok dilli kullanıcı ara yüzü ve 7/24 çevrimiçi hizmeti de sunmaktadır.


Bibox Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

Bibox kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. Bibox kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


Bibox Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.

Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.

Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.

“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.

Sizde bu konudaki Bibox Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


Bibox Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: Bibox Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://www.bibox.com

Borsa Tokeni: Evet => BIX Token

Listelenmiş Koin Sayısı: 570+ den fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 200 Bin Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 100 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: TwitterYoutubeFacebook{alertInfo}
 

Bibox Mobil ve PC Uygulamaları Nelerdir?

Bibox Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.bibox-borsasi-sss-sikca-sorulan-sorular-referral-brotherhood

Bibox Borsası Sık Sorulan Sorular [SSS]

Bibox Borsası Nedir?

İlk AI(Yapay Zeka) destekli dijital varlık değişimi olan Bibox, 2017 yılında kuruldu ve İsviçre VQF lisansını alan birkaç blok zinciri kuruluşundan biri.

Bibox Borsasına Nasıl Kayıt Olunur?

Bibox Borsasına kayıt olmak için bu konudaki Bibox Referans Kodu nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Bu süreç, genellikle e-posta doğrulaması ve kimlik doğrulaması gibi adımları içerebilir.

Bibox Borsasında Hangi Kripto Para Birimlerini Alabilirim?

Bibox Borsası bir çok farklı kripto para birimlerini destekler. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi popüler kripto para birimlerinin yanı sıra, diğer Altcoinlere de erişim sağlayabilirsiniz.

Bibox Borsasında Nasıl İşlem Yapabilirim?

Bibox Borsasında işlem yapmak için önce bir hesap oluşturmanız ve hesabınızı fonlamanız gerekmektedir. Ardından, borsanın sağladığı ticaret arayüzünü kullanarak belirli bir kripto para birimini alabilir veya satabilirsiniz. İşlem yaparken genellikle alım/satım emri vermeniz ve fiyatı belirtmeniz gerekmektedir.

Bibox Borsasında Güvenlik Nasıl Sağlanır?

Kripto para borsalarında güvenlik önemli bir konudur. İyi bir kripto para borsası, kullanıcı verilerini ve varlıklarını korumak için çeşitli güvenlik önlemleri uygular. Bunlar arasında iki faktörlü kimlik doğrulama, soğuk depolama (cold storage) gibi önlemler yer alabilir. Ayrıca, güçlü bir şifre kullanmak da önemlidir.

Bibox Borsasında İşlem Ücretleri Nasıl?

Bibox Borsası genellikle her işlem için bir komisyon veya işlem ücreti alır. Bu ücretler genellikle işlem hacmine ve borsanın politikalarına bağlı olarak değişebilir. Alım/satım işlemleri, para yatırma/çekme işlemleri ve diğer hizmetler için farklı ücretler olabilir. Bu konudaki Bibox Referans Kodu nu kullanarak kayıt olursanız işlem ücretlerinden indirim elde edersiniz. Borsanın web sitesinde veya kullanıcı sözleşmesinde bu ücretler hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Bibox Borsasında Nasıl Güvenli Saklama Yapabilirim?

Kripto para borsalarında uzun vadeli saklama yapmak yerine, kripto varlıklarınızı kişisel bir cüzdan olan soğuk depolamada (cold storage) saklamanız önerilir. Soğuk depolama, kripto paralarınızı internete bağlı olmayan bir cihazda saklama yöntemidir ve güvenlik açısından daha sağlam bir seçenektir.

Bibox Borsası Nasıl Çalışır?

Kripto para borsaları, alıcılar ve satıcılar arasında kripto para birimi ticaretini kolaylaştıran online platformlardır. Borsada, alıcılar belirli bir kripto para birimini belirli bir fiyattan satın almak için alım emri verirken, satıcılar da belirli bir fiyattan satış emri verir. Eğer bir alıcının ve satıcının emirleri birbiriyle eşleşirse, işlem gerçekleşir.

Bibox Borsasından Nasıl Para Çekebilirim?

Bibox Borsasından para çekmek genellikle hesabınızın para çekme bölümünden yapılır. Genellikle çekim yapmadan önce kimlik doğrulaması gerekebilir. Para çekme işlemleri genellikle belirli bir işlem ücreti veya komisyon tarafından etiketlenir ve işlem süresi değişebilir. Borsanın kabul ettiği çekim yöntemlerine bağlı olarak, kripto para birimlerini başka bir cüzdana veya banka hesabına aktarabilirsiniz.

Kripto Para Helal Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

Kripto Para Caiz Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

Bibox ve Kripto Para Borsaları Helal Mi Ya Da Caiz Mi?

En önemli sorulardan biri bu olsa gerek. İslam düşünürleri tarafından Bitcoin, Altcoin ve kripto para birimleri üzerine yaptıkları kapsamlı araştırma, Bitcoin, Ethereum ve benzeri Altcoinler dahil kripto para birimlerinin alım satımında herhangi bir sorun olmadığı helal olduğu sonucuna varmışlardır.

Yalnız burada şu hususu belirtmekte fayda var. İslam düşünürlerinin bu konudaki ortak kanısı islam kumar ve bahsi haram kılmıştır. Yapmış olduğunuz Alım-Satım işlemlerinde bahis söz konusu değilse helal dir. Fakat bahis ve kumar var ise haramdır. Bu apaçık bir şekilde Kuran da belirtilmiştir. Kripto para borsalarından Spot piyasada Bitcoin veya Altcoin alabilirsiniz fakat vadeli işlem yani futures işlemlerde kaldıraç oranları belirleyip yükselecek veya düşecek diye işlem açmanın dinen caiz olmadığını islam düşünürleri belirtmektedir. Bu işlemlerde vebal işlem yapana aittir ve Allah ile kul arasındadır.

İslam düşünürlerinin ortak kanısı; Kripto paraları yani Bitcoin ve Altcoinleri Spot piyasada almak ve yatırım yapmak bankalardan alınan gram altın veya gram gümüş hesaplarına benzetebiliriz yönünde. Sonuçta ortada bir bahis veya kumar yok. Helal para ile yapılan yatırım var.

Sonuç olarak; Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caizdir yani helaldir.


Bibox Referans Kodu Sık Sorulan Sorular [SSS]

Bibox Referans Kodu Nedir?

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden Bibox borsasına kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "6fu82NOk" yazmayı unutmayınız.

Bibox Referans Kodu Nerede?

Bibox referans kodu olarak "6fu82NOk" kodunu kullanabilirsiniz.

Bibox Referans Kodu Nereye Yazılır?

Bibox borsasına kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "6fu82NOk" yazılır.

Bibox Referans Kodu Nasıl Alınır?

Bibox referans kodu almak için "6fu82NOk" kodunu kullanabilirsiniz.

Bibox Referans Kodu 2023

Bibox referans kodu 2023 "6fu82NOk" kodudur.

Bibox Referans Kodu Ekleme

Bibox referans kodu eklemek için "6fu82NOk" kodunu kullanınız.

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu