Huobi Global Referral Code-Referans Kodu

huobi-global-referans-kodu-davet-kodu-referral-code

Huobi Global 90% Discount and 5672$ USDT Welcome Bonus. Equally Shared Referral Code

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a 90% commission discount [40% Spot plus 50% Futures] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 60% of the reference holder, 30% of the new registrant, 90% in total. In the transactions you make, you will receive 60% commission discount and 30% cashback in the form of coins, so you earn money.

When registering, "a9f26223" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 90%. Also, don't miss the 5672$ USDT welcome bonus.

🔽You can click the link below to register.🔽


Note: After registering on the Huobi stock market, do not forget to install the Huobi application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.Huobi Global %90 indirim ve 5672$ USDT Hoş Geldiniz Bonusu. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu)


%90 komisyon indirimli [%40 Spot artı %50 Vadeli işlemler] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %60 referans sahibi, %30 yeni kayıt olan kişi toplam %90 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %60 komisyon indirimi ve %30 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "a9f26223" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %90 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 5672$ USDT hoş geldiniz bonusunu kaçırmayın.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽


Not: Huobi borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Huobi uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 
🔽Kayıt olmak için aşağıdaki QR kodunu okutabilirsiniz.🔽
 
huobi-qr-code-scanning-qr-kodu-okutma-referral-code-referans-kodu

Huobi Borsası Hakkında

2013 yılında kurulan Huobi Global, temel blok zincir teknolojilerinde atılımlar yapma ve blok zincir teknolojisinin diğer endüstrilerle entegrasyonunu sağlama misyonuyla dijital ekonomi endüstrisinde dünya lideri bir şirkettir. Yukarı ve aşağı sektörleri çevreleyen Huobi Group, endüstri blok zinciri, kamu zinciri, dijital varlık ticareti ve cüzdanı, dijital ekonomi araştırması vb. alanlarına genişledi ve dijital ekonomi için küresel bir endüstri ekosistemi kurdu.

Huobi Group, dünya genelinde birçok ülke ve bölgede dijital varlık hizmetleri için lisanslıdır. Japonya, Güney Kore, Cebelitarık ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok ülke ve bölgede düzenlenmiş kuruluşlar kurmuştur. Küreselleşme, profesyonellik, uyumluluk ve çeşitlilik ilkesiyle Huobi Group, 100'den fazla ülke ve bölgede on milyonlarca kullanıcısına güvenli ve güvenilir İnternet Değeri (IoV) hizmetleri sunmaya kendini adamıştır.
 • CoinMarketCap verilerine göre Huobi Global Borsası şu an 273 Kripto para Borsası sıralamasında 9. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 6.7 olarak belirlenmiş.
 • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 609'u geçmiştir. 
 • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 680 bin kişiyi aşmıştır.
 • 1100'e yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 700 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
 • USD ve TRY dahil 47'den fazla para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.

Huobi Borsası Sık Sorulan Sorular

Huobi Borsası Nedir?

2013 yılında kurulan Huobi Global, temel blok zincir teknolojilerinde atılımlar yapma ve blok zincir teknolojisinin diğer endüstrilerle entegrasyonunu sağlama misyonuyla dijital ekonomi endüstrisinde dünya lideri bir şirkettir.

Huobi Nasıl Kayıt Olunur? Huobi Nasıl Hesap Açılır?

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

{getButton} $text={Kayıt Ol Huobi Referans Kodu} $icon={link} $color={#3498db}

Huobi Referans Kodu Nedir? Huobi Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden Huobi borsasına kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "a9f26223" yazmayı unutmayınız.

Huobi Davet Kodu Nedir?

Huobi borsasına davet kodu olarak "a9f26223" kodunu kullanabilirsiniz.

Huobi Referans Kodu veya Davet Kodu Nasıl Alınır?

Huobi borsasına referans kodu veya davet kodu olarak "a9f26223" kodunu kullanabilirsiniz.

  Huobi Referans Kodu 2023

  Huobi referans kodu 2023 "a9f26223" kodudur.

  Huobi Referans Kodu Nereye Yazılır?

  Huobi referans kodu yazarken "Davet Kodu" yazan yere "a9f26223" yazmayı unutmayınız.

  Huobi Referans Ödülü veya Davet Ödülü Nedir?

  Referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "a9f26223" yazarsanız indirim ve bonus kazanırsınız. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %90 olarak yansıtılır. Ayrıca 5672$ USDT hoş geldiniz bonusu kazanma şansı yakalıyorsunuz. Yeni kullanıcı görevlerini tamamlayarak farklı avantajlar elde edebilirsiniz.


  NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

  2 Yorumlar

  Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

  Daha yeni Daha eski

  İletişim Formu