Huobi Global Referral Code-Referans Kodu

huobi-global-referans-kodu-davet-kodu-referral-code

Huobi Global 90% Discount and 5672$ USDT Welcome Bonus. Equally Shared Referral Code

It is a 90% commission discount [40% Spot plus 50% Futures] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. The percentage of the reference was distributed as 60% of the reference holder, 30% of the new registrant, 90% in total. In the transactions you make, you will receive 60% commission discount and 30% cashback in the form of coins, so you earn money. When registering, "a9f26223" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 90%. Also, don't miss the 700$ USDT + 90.000 SHIB welcome gifts.


NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.Huobi Global %90 indirim ve 5672$ USDT Hoş Geldiniz Bonusu. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu)


%90 komisyon indirimli [%40 Spot artı %50 Vadeli işlemler] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %60 referans sahibi, %30 yeni kayıt olan kişi toplam %90 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %60 komisyon indirimi ve %30 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "a9f26223" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %90 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 700$ USDT + 90.000 SHIB hoş geldiniz hediyelerini kaçırmayın.Huobi Borsası Hakkında

2013 yılında kurulan Huobi Global, temel blok zincir teknolojilerinde atılımlar yapma ve blok zincir teknolojisinin diğer endüstrilerle entegrasyonunu sağlama misyonuyla dijital ekonomi endüstrisinde dünya lideri bir şirkettir. Yukarı ve aşağı sektörleri çevreleyen Huobi Group, endüstri blok zinciri, kamu zinciri, dijital varlık ticareti ve cüzdanı, dijital ekonomi araştırması vb. alanlarına genişledi ve dijital ekonomi için küresel bir endüstri ekosistemi kurdu.

Huobi Group, dünya genelinde birçok ülke ve bölgede dijital varlık hizmetleri için lisanslıdır. Japonya, Güney Kore, Cebelitarık ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok ülke ve bölgede düzenlenmiş kuruluşlar kurmuştur. Küreselleşme, profesyonellik, uyumluluk ve çeşitlilik ilkesiyle Huobi Group, 100'den fazla ülke ve bölgede on milyonlarca kullanıcısına güvenli ve güvenilir İnternet Değeri (IoV) hizmetleri sunmaya kendini adamıştır.
 • CoinMarketCap verilerine göre Huobi Global Borsası şu an 273 Kripto para Borsası sıralamasında 9. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 6.7 olarak belirlenmiş.
 • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 609'u geçmiştir. 
 • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 680 bin kişiyi aşmıştır.
 • 1100'e yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 700 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
 • USD ve TRY dahil 47'den fazla para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

 • Huobi nedir?
 • Huobi borsası nedir?
 • Huobi nasıl kayıt olunur?
 • Huobi nasıl hesap açılır?
 • Huobi referans nedir?
 • Huobi referans nerede?
 • Huobi referans ile nasıl kayıt olunur?
 • Huobi referans ile nasıl hesap açılır?
 • Huobi referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
 • Huobi referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu