HTX Referral Code Referans Kodu (Haziran 2024): a9f26223

HTX Brotherhood Referral Code 90% Discount + 241 USDT Bonus

{getToc} $title={Table of Contents}

HTX 90% Discount and 241 USDT Welcome Bonus. Equally Shared Referral Code.

It is a 90% commission discount [40% Spot plus 50% Futures] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 60% of the reference holder, 30% of the new registrant, 90% in total. In the transactions you make, you will receive 60% commission discount and 30% cashback in the form of coins, so you earn money.

When registering, "a9f26223" will be written where it says "Referral Code (Optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 90%. Also, don't miss the 241 USDT bonus.

{getButton} $text={Sign Up HTX Referral Code} $icon={link} $color={#00008B}

Crypto Currency Exchange Spot and Futures Referral Code
HTX a9f26223

HTX Brotherhood Referans Kodu %90 indirim + 241 USDT Bonus

HTX %90 İndirim ve 241 USDT Hoş Bonus. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu)

%90 komisyon indirimli [%40 Spot artı %50 Vadeli işlemler] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %60 referans sahibi, %30 yeni kayıt olan kişi toplam %90 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %60 komisyon indirimi ve %30 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Davet Kodu (isteğe bağlı)" yazan yere "a9f26223" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %90 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 241 USDT bonusu kaçırmayın.

{getButton} $text={Kayıt Ol HTX Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

htx-brotherhood-referral-code-referans-kodu-referralbrotherhood.com

HTX Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1: Aşağıdaki HTX Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Davet Kodu" yazan yerde "a9f26223" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol HTX Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız. Daha sonra "Göndermek için tıklayın" yazan butona tıklayınız.

Adım 3: Kayıt olduğunuz E-Posta adresinize doğrulama kodu gelecek. Gelen kodu "E-Posta Doğrulama Kodu" yazan yere yazınız.

Adım 4: "Şifre giriniz" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, Parola sayı, harf ve özel sembollerden en az ikisini içermelidir.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 5: Daha sonra gelen ekranda "HTX Maceranıza Başlayın" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. HTX kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

HTX borsasına kayıt olduysanız Buraya Tıklayıp MEXC Referans Kodunu Kullanarak MEXC borsasına da kayıt olup hesap açabilirsiniz.

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu