Binance Referral Code-Referans Kodu

binance-referans-kodu-referans-kimligi-referral-code-referral-id

Binance 116% Discount. Equally Shared Referral Code (Referral ID)


It is a 116% commission discount [41%+25% Spot plus 40%+10% Futures] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. Provided that the percentage of the reference is separately for spot and futures transactions, 51% reference holders and 30% new registrants are distributed as 81% in total. You get 51% commission discount and 30% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. Additionally, if you hold the Binance Cryptocurrency Exchange token BNB in your account, you will receive an additional 25% spot + %10 futures commission discount. When registering, "VO2P1RYP" will be written where it says "Referral ID". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 116%.


NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.Binance %116 indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Referans Kimliği)


%116 komisyon indirimli [%41+%25 Spot plus %40+%10 Futures] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %51 referans sahibi, %30 yeni kayıt olan kişi toplam %81 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %51 komisyon indirimi ve %30 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda Binance Kripto Para Borsası tokeni BNB tutarsanız %25 spot + %10 futures komisyon indirimi daha alırsınız. Kayıt olurken "Referans Kimliği" yazan yere "VO2P1RYP" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %116 olarak yansıtılacaktır.


Binance Borsası Hakkında

Binance Nedir?

Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu.

Binance, daha önce "High Frequency Trading" yazılımı geliştiren bir geliştirici olan Changpeng Zhao [CZ] tarafından kuruldu. Binance başlangıçta Çin'de bulunuyordu, ancak daha sonra Çin'in artan kripto para düzenlemeleri nedeniyle Çin'den ayrıldı.

Binance'te, kim olursanız olun veya nereden geliyor olursanız olun herkesin para kazanma, tutma, harcama, paylaşma ve verme özgürlüğüne sahip olması gerektiğine inanılır.
 • 2.0 bn Günlük işlem hacmi ortalaması
 • 1,400,000+ Saniye başına işlem
 • 24/7 40 dilde Müşteri Hizmetleri
Binance, bugün dünyanın en büyük dijital varlık borsasını da içeren bir ürün seçkisine sahip, dünyanın lider Blockchain ekosistemidir. Borsa misyonu, kripto dünyasında altyapı hizmetleri sağlayıcısı olmaktır.

Binance Ekosistemi Hangi Birimlerden Oluşur?

Binance platformuna Dünya çapında milyonlarca kişi güvenmekte ve platform rakipsiz bir finansal ürün portföyü içermektedir.

 • Binance Borsası: Binance Borsası, işlem hacmi bazında en büyük kripto borsasıdır.
 • BNB Chain: BNB Chain, dünyanın her yerinden geliştiricilerin ve katılımcıların parçası olduğu, topluluk destekli bir Blockchain yazılım sistemidir.
 • Trust Wallet: Binance'in resmi cüzdanı Trust Wallet, kullanıcıların dijital varlıkları gönderebildiği, alabildiği ve saklayabildiği güvenli ve merkeziyetsiz bir cüzdandır.
 • Binance Araştırma: Binance Research, kripto dünyasındaki yatırımcılar için kurumsal seviyede araştırma raporları, veri kaynaklı öngörüler ve analizler sunar.
 • LaunchPad: Binance Borsası, işlem hacmi bazında en büyük kripto borsasıdır. Bu özellik ile altcoin listelemelerinde başı çeker.
 • Binance Labs: Binance Labs, Blockchain projelerine kuluçka yan başlangıç olmayı, yatırım yapmayı ve güç sağlamayı amaçlayan bir altyapı etki fonu ve girişimidir.
 • Binance Charity: Binance Hayır işleri. Kendini Blockchain destekli hayır işlerini ve küresel sürdürülebilir gelişmeleri desteklemeye adamış kar amacı gütmeyen bir vakıftır.
 • Binance Akademi: Binance Academy, 20'den fazla dilde ücretsiz Blockchain ve kripto eğitimi sunan, herkese açık bir öğrenim merkezidir

Binance Kurucusu

CZ (Changpeng Zhao)
Binance Kurucu ve CEO'su

CZ olarak bilinen Changpeng Zhao, başarılı startup'lardan oluşan etkileyici bir geçmişe sahip olan bir girişimcidir. Temmuz 2017'de Binance'i kurmuş ve 180 gün içinde dünyanın en büyük kripto para borsası haline getirmiştir. Blockchain ve alım satım sistemlerinde uzman olan CZ Binance'i; Binance Borsası, Labs, Launchpad, Info, Academy, Research, Trust Wallet, Charity, NFT ve çok daha fazlasından oluşan lider blockchain ekosistemi haline getirmiştir. CZ, Montreal McGill Üniversitesi'nde eğitim görmeden önce gençliğini hamburger pişirerek geçirmiştir. 2005 yılında CZ, Bloomberg Tradebook Futures Araştırma ve Geliştirme ekibinin başkanı pozisyonundan ayrılmış ve Fusion Systems'i kurmak için Shanghai'a taşınmıştır. Bundan kısa bir süre sonra Bitcoin'i duymuş ve Teknoloji Şefi olarak Blockchain.com'a katılmıştır. CZ, 2020 yılında Bloomberg 50'de yılın en etkili insanlarından biri olarak tanınmıştır.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

 • Binance nedir?
 • Binance borsası nedir?
 • Binance nasıl kayıt olunur?
 • Binance nasıl hesap açılır?
 • Binance referans nedir?
 • Binance referans nerede?
 • Binance referans ile nasıl kayıt olunur?
 • Binance referans ile nasıl hesap açılır?
 • Binance referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
 • Binance referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

9 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

 1. Sağolasın kardeşim çok faydalı oldu.

  YanıtlaSil
 2. Teşekkürler tam anlattığınız gibi indirim aldım.

  YanıtlaSil
 3. Yanıtlar
  1. "Uzun yaşa ve başarılı ol" MR. Spock [Planet Vulcan] :)

   Sil
 4. Yeni kampanya pasif gelir elde etmek isteyenler için cazip görünüyor. Ayıda da olsak boğa da işe yarar kanaatindeyim.

  YanıtlaSil
 5. allah razı olsun

  YanıtlaSil
 6. Bulduğum en güzel oranlar

  YanıtlaSil
 7. yardımcı olduğunuz için teşekkürler

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu