Binance TR (Türkiye) Ağ Hatası Sorunu Nedir? Nasıl Düzeltilir?

{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Binance TR (Türkiye) Kripto Para Borsası uygulamasına cep telefonu uygulaması üzerinden girmeye çalışan kullanıcılar "Ağ Hatası" adı altında bir hata mesajı alıyorlar. Bu hata yüzünden uygulama hiç bir şekilde kullanılamıyor ve işlem yapılamıyor. Sorunun nedeni ve çözümü yazının devamında.

Binance TR (Türkiye) Ağ Hatası Sorunu Nedir?

Ağ Hatası sorunu cep telefonlarımıza yüklediğimiz Binance TR uygulamasını açtığımızda "Ağ Hatası" adı altında hata mesajı vermesi ve devamında kullanılamaması ve işlem yapılamaması sorunudur. "Ağ Hatası" sorunu cep telefonu operatörlerinin "Güvenli İnternet Hizmeti" sunmasından kaynaklı.

Binance TR (Türkiye) Ağ Hatası Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Ağ Hatası sorununu yaşayan kullanıcılar hangi ev internet sağlayıcısını veya cep telefonu operatörünü (Türk Telekom, Vadafone, Turkcell) kullanıyor ise kullandıkları operatöre giriş yapıp ayarlardan "Güvenli İnternet Hizmeti" özelliğini kapatmaları sorunu çözecektir. Kullandığınız cep telefonu operatörünün ayarlarına girmek için operatöre ait web sitesini veya cep telefonu uygulamasını kullanabilirsiniz.


binance-tr-ag-hatasi-sorunu-nedir-referralbrotherhood.com

Sizlere aşağıda verdiğim Türk Telekom operatörü üzerinden bir örnek ile sorunun çözümünü adım adım açıklayacağım.

Adım Adım Anlatım

binance-tr-ag-hatasi-sorunu-nedir-nasil-duzeltilir-referralbrotherhood.com

1.Adım: Yukarıdaki hatayı gördükten sonra, Türk Telekom mobil uygulamasına giriş yapıp "Güvenli İnternet İşlemleri" bölümüne resimde görüldüğü gibi tıklayınız.

binance-tr-ag-hatasi-sorunu-nedir-nasil-duzeltilir-referralbrotherhood.com


2.Adım: Aşağıdaki resimde görüldüğü "Güvenli İnternet Hizmeti İstemiyorum" gibi belirtilen kutuculara tik atıp "Gönder" butonuna basınız. Artık "Ağ Sorunu" hatası çözüldü. Aynı işlemleri ev interneti sağlayıcınız veya diğer cep telefonu operatörleri olan Turkcell ve Vadafone ile de yapabilirsiniz.

binance-tr-ag-hatasi-sorunu-nedir-nasil-duzeltilir-referralbrotherhood.com

Sonuç

Bu yazıda Binance TR (Türkiye) borsasına giriş yapılırken alınan "Ağ Hatası" sorununun ne olduğunu ve nasıl bu sorunun giderileceği anlatıldı. Bu konudaki anlatımı adım adım uygularsanız "Ağ Hatası" sorununu çözeceksiniz.

Bu yazımı beğendiyseniz "Binance Nasıl Para Yatırılır? En Kolay ve En Hızlı Yolu" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır." 

İletişim Formu