BLUR Coin Nedir?

{getToc} $title={İçindekiler}

BLUR Coin Hakkında Temel Bilgiler

Proje Adı: BLUR
Bulunduğu Sektör: NFT / NFT Pazarı
Web Sitesi: https://blur.io/
Toplam Arzı: 3.000.000.000
Maksimum Arzı: 3.000.000.000
Desteklediği Blok Zincir Ağları: Ethereum Blok Zinciri.
Satın Alınabilecek Borsalar: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio ve dahası.

BLUR Coin Nedir?

BLUR coin, 2023 yılında piyasaya sürülmüştür. Bir NFT pazar yeri ve veri toplayıcı platformunun yerel yönetişim tokenidir. Son verilere göre 50' den fazla cex ve dex borsada listelenmiştir. Blur platformunu NFT pazar yeri olarak NFT' lerin satışının gerçekleştirildiği bir piyasa olarak düşünebilirsiniz. Blur, Ethereum ağı üzerinde çalışan ERC-20 tabanlı bir token' dir.

Blur, NFT' leri koleksiyon yapanları ve yaratıcıları bir araya getiren bir platformdur. Sadece bu özellikleri ile değil ayrıca bir pazar yeri olarak NTF' lerin alım ve satım işlemlerinin gerçekleştiği bir yerdir. Platform, kullanıcılara gerçek zamanlı olarak fiyat hareketleri, portföylerinin ve yatırımlarının yönetimi ve çoklu pazar yeri NFT karşılaştırmaları gibi özelliklerde sunar.

Blur coin sahipleri platformda işlem yapabilirler. Ayrıca likidite sağlamak içinde blur token kullanılır. Blur token bir yönetişim tokeni olduğu için, platformun yönetiminde söz sahibi olmak ve oy kullanmak içinde kullanılır. Bu sayede blur platformu gelişir ve daha iyi seviyelere gelebilir.

Blur platformu Metamask, Walletconnect, Coinbase Wallet ve OKX Wallet gibi kripto para cüzdanlarını destekler.

Blur coin, piyasaya sürüldüğünden bu zamana kadar yüksek seviyede volatil fiyat hareketleri yapmıştır. Maksimum arzı 3 milyar adet ile sınırlı olan coin ATH fiyatını 5$ fiyatına ulaşarak görmüştür. Bu fiyat değişimini NFT piyasa trendi ve mevcut platformunun durumu ve kripto para piyasasının para hacmine göre değişiklik göstermektedir.

Şimdi Blur coin hangi özellikleri bünyesinde barındırıyor bir özet şeklinde maddeler halinde yazalım.

  • Blur bir NFT pazar yeridir. Alım ve satım işlemleri platform üzerinde gerçekleşir.
  • NFT piyasasındaki verileri toplayan platform bu özelliği ile diğer rakiplerine göre öne çıkmaktadır. 
  • Blur kendi yerel yönetişim tokenidir. BLUR coin sahipleri oy vererek yönetimde söz sahibi olurlar.
  • Coin Ethereum ağı üzerinde çalışır. ERC-20 tabanlı bir token' dir.
  • NFT koleksiyoncuları, alım ve satım işlemleri, veri toplayıcısı ve yaratıcıları için tasarlanmıştır.
  • Platform üzerinde kullanıcılara ara sıra airdrop ödülleri verilmektedir.

blur-coin-nedir-referralbrotherhood.com

BLUR Projesini Gelecekte Neler Bekliyor?

Blur coin'in geleceği, NFT piyasasının gelişimine ve trendlere, blur platformunun gelişimine ve popüler olmasına bağlı olarak değişebilir. NFT sevenleri bir araya getiren blur platformu, veri toplama özelliği ve 50'den fazla borsada listeli olması ile göz dolduruyor. Proje kurucuları ve geliştiriciler çalışmalara devam eder ve mevcut piyasa koşullarına uyum sağlarlarsa BLUR platformu daha iyi seviyelere gelebilir. Tabi ki bu gelişim kripto para piyasasının ve NFT piyasasının yükseliş veya düşüş trendlerinden de etkilenecektir.

Blur Coin Yorum

Blur Coin, NFT piyasasına yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için bir seçenek olabilir. Ancak, Blur coin'e yatırım yapmadan önce, kripto para piyasasının risklerini tam olarak anlamak ve yatırım miktarını dikkatlice belirlemek önemlidir. Oldukça volatil fiyat hareketleri sergileyen BLUR projesini gelecekte neler bekliyor zamanla göreceğiz.

BLUR Coin Nereden Alınır?

BLUR Coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance ve Binance TR, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor. Aşağıda sıra ile ismi yazılan borsalara kayıt olup ve hesap açarak BLUR coin alıp NFT sektörüne yatırım yapabilirsiniz.


Bu yazımı beğendiyseniz "PEPE Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}
Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır." 

İletişim Formu