MEXC M-Day Nedir? Nasıl Katılım Sağlanır?

{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Dünyada yüzlerce kripto para borsası var. Her borsa birbirinden farklı etkinlikler ile kullanıcılarını bünyelerinde tutmak için çaba sarf etmekte.

M-Day Etkinliği MEXC borsasının USDT-M vadeli işlemlerinde alım satım yapmayı özendiren ve karşılığında işlem bonusu ödülü kazanabilmeniz için özel olarak düzenlenen bir etkinliktir. Son zamanlarda Vadeli M-Day adı altında değişime uğramıştır.

MEXC Global Hakkında

2018 yılında kurulan MEXC Global, yüksek performans ve muazzam sayıdaki emirleri eşleme motoru teknolojisini kullanan merkezi bir borsadır. Platform, finans sektöründe ve Blockchain teknolojisinde zengin deneyime sahip profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Bilgi Notu: Şu anda MEXC Global, dünya çapında 70'den fazla ülkede yaklaşık 6 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir.{alertInfo}
 
Bu büyük başarı, kayda değer bir dönüm noktası. MEXC Global, bu başarılarıyla hem yeni hem de deneyimli yatırımcıların finansal yolculuğunda ilk tercih edilen platform olmayı hedeflemektedir.

MEXC borsası, Avustralya, Estonya ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere üç ülkede önemli lisanslar alarak kıtalar arası görünürlüğü artırmış ve yetki alanını genişletmiştir. MEXC Global, farklı ülkelerden yatırımcılarının kolayca alım satım yapabilmeleri için yerelleştirilmiş dil desteği sunmaktadır.

Bilgi Notu: MEXC Global, bankacılık sektöründen uzmanlarca geliştirilen, saniyede 1,4 milyon işlemi tamamlayabilen, verimliliği ve performansı büyük ölçüde artıran yüksek performanslı alım satım eşleme motoru kullanır.{alertInfo}
 
MEXC Global olarak, kullanıcı güvenliği en büyük öncelik olduğu için, veri bütünlüğü ve güvenliğini sağlamak maksadıyla sunucuları bağımsız olarak çok sayıda ülkede yer almaktadır.

mexc-m-day-nedir-vadeli-m-day-nedir-referralbrotherhood.com

M-Day Nedir? Vadeli M-Day Nedir?

M-Day , USDT-M vadeli işlemlerinde alım satım yapmayı özendiren ve karşılığında işlem bonusu ödülü kazanabilmeniz için özel olarak düzenlenen bir etkinliktir. Son zamanlarda Vadeli M-Day adı altında değişime uğramıştır.

Bu etkinliğe katılmak için;

Vadeli İşlemler M-Day çekilişine katılmak için USDT-M vadeli işlemlerinde alım satım yapıyorsunuz ve vadeli İşlem bonusu ödülü kazanma şansı yakalıyorsunuz. M-Day etkinliğinde vadeli işlem bonusu adı altında belirli bir ödül havuzu belirleniyor. Ayrıca bu ödüllerden pay almak için belirli sayıda kazanan bilet sayısı ve biletin içerdiği vadeli işlem bonusu USDT cinsinden belirleniyor.

Ayrıca çekilişten herhangi bir kazanan bilet almayan kullanıcılar, sırasıyla sahip oldukları kaybeden biletlerin sayısı ile orantılı olarak katılımcı ödül havuzunda belirtilen vadeli işlem bonusu ödülünü paylaşabiliyorlar.

Bilgi Notu: Kullanıcılar etkinlik bilgilerine daha kolay ulaşabilmeleri için tüm etkinlik kuralları ve Vadeli İşlemler M-Day ile ilgili önemli notları etkinlik sayfasında bulabilirler.{alertInfo}
 

M-Day Etkinliği Süreci Nasıl İşliyor?

Etkinlik sürecini aşağıdaki vereceğim örnek işlem basamakları ile sizlere anlatmaya çalışacağım.

1. Kayıt Yöntemi: İlk önce alım satım turu oluyor ve bu alım satım turunda kayıt zorunludur.

=> Bu alım satım turunda kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra etkinlik süresinde alım satım yapmaya devam ederseniz ve işlem hacminiz bilet koşullarını karşılıyorsa, sistem bilet sayınızı otomatik olarak artıracaktır. Tekrar kaydolmanız gerekmez.

2. Alım Satım Turu Tarihi: Borsa tarafından kurallar dahilinde belirli bir tarih aralığı belirlenir. Bu tarih aralığı alım satım turudur.

=> Alım satım turu süresince, bilet alma süresinin bitiminden önce MEXC'de tüm USDT-M vadeli işlem çiftlerinde kurallar dahilinde en az belirlenen düzeyde USDT vadeli işlem hacmi ile alım satım yapan kullanıcılar, çekilişe katılma hakkı kazanıyorlar.

Kullanıcıların yaptıkları işlem hacmi ne kadar büyük olursa, o kadar fazla bilet alabilirler.

3. Bilet Alma Tarihi: Borsa tarafından kurallar dahilinde belirli bir tarih aralığı belirlenir.

=> Bilet numaraları borsa kuralları çerçevesinde 00001 ile 99999 arasında değişiyor. Kullanıcılar, çekiliş sırasına göre birden fazla bilet çekebiliyorlar. Her kullanıcı birden fazla bilet alabilir. Sistem, çekiliş zamanına göre token tahsis edecek ve her hesaba vadeli işlem hacmine göre bilet tahsis edecektir.

4. Çekiliş Sonuçlarının Açıklanması: Borsa tarafından kurallar dahilinde belirli bir tarihte çekiliş sonuçları belirlenir. Katılımcılar, M-Day etkinlik sayfası üzerinden kazanan bilete sahip olup olmadıklarını kontrol edebilirler.

5. Airdrop Tarihi: Borsa tarafından kurallar dahilinde belirli bir tarihte dağıtılır.

Aşağıdaki örnek tabloda bilet kazanma sayıları varsayımsal olarak gösterilmiştir:
Alım Satım Turu (Vadeli İşlemler)
İşlem Hacmi (USDT) Bilet
30.000≤X<75.000

1

75.000≤X<120.000

3

120.000≤X<225.000

5

225.000≤X<375.000

10

375.000≤X<525.000

15

525.000≤X<750.000

20

750.000≤X<1.050.000

30

1.050.000≤X<1.350.000

45

1.350.000≤X<1.650.000

60

1.650.000≤X<1.950.000

75

1.950.000≤X<2.250.000

90

2.250.000≤X<2.550.000

105

2.550.000≤X<4.500.000

120

4.500.000≤X<7.500.000

220

≥7.500.000

380


M-Day Etkinliğine Nasıl Katılınır?

MEXC Borsasına Nasıl Kayıt Olunur?

M-Day etkinliğine katılmak için ilk önce MEXC Borsasına "Referans Kardeşliği" referans linki ile kayıt olunuz. Kayıt olurken ister E-Posta isterseniz Cep Telefonu numarası kullanabilirsiniz. Kayıt için aşağıdaki linke tıklayınız.


"Referans Kardeşliği" referans linki %100 komisyon indirimli [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler] ve paylaşımlı referans linkidir.

Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "17Hjw" yazısını göreceksiniz. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para yani cashback oranı %100 olarak yansıtılıyor.

mxc-mexc-nasil-kayit-olunur-davet-kodu-referans-kodu
Not: Kayıt olduktan sonra kayıt bilgilerinizi unutmamak için bir yere not alınız.{alertWarning}
 

M-Day Etkinliğine Nasıl Katılınır?

Adım Adım Anlatım

1.Adım: MEXC Global mobil uygulamasını aşağıdaki linklerden indiriniz. Cep telefonunuzun işletim sistemine uygun olan link ile indirme yapınız.

Android işletim sistemli telefon kullanıyorsanız "Google Play" bölümünden, Apple İOS işletim sistemli telefon kullanıyorsanız "App Store" bölümünden indirme yapınız. Linkler resmi linklerdir.2.Adım: Kayıt bilgileriniz ile uygulama üzerinden MEXC borsasına giriş yapınız. İstediğiniz miktarda bakiye yani para yatırınız. Tron (TRX) gönderip USDT' ye çevirebilirsiniz ya da direk USDT gönderebilirsiniz.

Eğer MEXC borsasına para göndermekte zorlanıyorsanız "MEXC Borsasına Nasıl Para Yatırılır" adlı yazımı okuyabilirsiniz.{alertSuccess}
 
3.Adım: Uygulama ana ekranında "Vadeli M-Day" ikonuna tıklayınız. Bakınız aşağıdaki resim.

mexc-mxc-mday-nedir-mexc-uygulama-vadeli-m-day-butonu

4.Adım: Açılan ekranda güncel Vadeli M-Day etkinliği görülüyor. Devam eden etkinlik üzerinde "Ödülleri Kazanmak İçin Kaydolun" yazısını görebilirsiniz.

Aktif olan USDT-M Vadeli M-Day etkinliği ile ilgili bilgileri bu ekranda görebilirsiniz. Alım satım dönemini, ödül havuzunu, kazanan bilet sayısı ve değeri gibi bilgileri bu ekranda görebilirsiniz. Bakınız aşağıdaki resim.

mexc-mxc-mday-nedir-vadeli-m-day-etkinligi-ekrani

mexc-mxc-mday-nedir-vadeli-m-day-etkinligi-ekrani

5.Adım: Katılmak istediğiniz Vadeli M-Day etkinliği süreci ile ilgili bilgiler ve kurallar bu ekranda belirtilmekte. Kuralları ve süreci ayrıntılı bir biçimde okuyunuz.

Alım-Satım işlem hacmi ile ilgili ne kadar işlem hacmi gerekiyor ise MEXC Vadeli M-Day etkinlikleri bölümünde bulabilirsiniz.

Ayrıca etkinlik detayları ve etkinlik başlama zamanı gibi bilgileri burada bulabilirsiniz.

mexc-mxc-mday-nedir-vadeli-m-day-etkinligi-ekrani

mexc-mxc-mday-nedir-vadeli-m-day-etkinligi-ekrani
Sonuç olarak Vadeli M-Day etkinliğine katılmak bu kadar kolay!

Bu makalemi beğendiyseniz "MEXC DeFi Nedir? Nasıl Katılım Sağlanır? Adım Adım Anlatım." adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}
Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır." 

İletişim Formu