LBANK Referans Kodu - Referral Brotherhood

lbank-referans-kodu-davet-kodu-referral-code-invitation-code


LBANK 100% Discount and 255$ USDT Gift plus 10$ USDT Futures Gift. Equally Shared Referral Code (Invitation Code)

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a 100% commission discount [50% Spot + 50% Futures] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.


The percentage of the reference was distributed as 50% of the reference owner and 50% of the new registrant as a total of 100%. You will receive 50% commission discount and 50% cashback in the form of coins on your transactions. So you make money.


When registering, "TMSN" will be written where "Invitation code (valid for new users only)" is written. The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 100%.

You can also earn a welcome gift of 255$ USDT by completing certain missions. In addition, everyone will receive a special gift of 10$ USDT for the "Referral Brotherhood" reference code in cooperation with LBANK, valid for futures transactions.


🔽You can click the link below to register.🔽


Crypto Currency Exchanges LBANK
Use the referral code when registering for LBANK and enjoy the benefits!
Referral Code TMSN
Discount 50% Discount
Cashback 50% Cashback
Bonus 255$+10$ USDT Bonus
Don't forget to use the referral code when registering with LBANK and enjoy the rewards!
 
Note: After registering on the LBANK stock market, do not forget to install the LBANK application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.

LBANK %100 Komisyon İndirimi. 255$ USDT Hediye ve 10$ USDT Vadeli işlem Hediyesi. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu)


%100 komisyon indirimli [50% Spot + 50% Futures] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.


Referansın yüzdesi %50 referans sahibi, %50 yeni kayıt olan kişi toplam %100 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %50 komisyon indirimi ve %50 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız. Yani para kazanırsınız.


Kayıt olurken "Davet kodu (yalnızca yeni kullanıcılar için geçerlidir)" yazan yere "TMSN" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır.


Ayrıca belirli görevleri tamamlayarak 255$ USDT hoş geldiniz hediyesi kazanabilirsiniz. Ayrıca herkes vadeli işlemlerde geçerli olmak üzere LBANK işbirliği ile "Referans Kardeşliği" referans koduna özel 10$ USDT hediye kazanacak.


🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

{getButton} $text={Kayıt Ol LBANK Referans Kodu} $icon={link} $color={#f1c40f}

Not: LBANK borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza LBANK uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 
🔽Kayıt olmak için aşağıdaki QR kodunu okutabilirsiniz.🔽

lbank-qr-code-scanning-qr-kodu-okutma-referral-code-referans-kodu


LBANK Nasıl Kayıt Olunur?

LBANK Nasıl Hesap Açılır?

LBANK Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki LBANK Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Davet Kodu" yazan yerde "TMSN" yazdığından emin olun.


lbank-brotherhood-referral-code-referans-kodu-invitation-code-davet-kodu-lbank-kayit-ol

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.


Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.


Adım 4: Kayıt işlemini bitirmek için "Kayıt OL" butonuna tıklayınız.


İşlemler bu kadar. LBANK kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

LBANK kripto para borsasına kayıt olup indirimlerden yararlandın. Buraya Tıklayarak XT.com kripto para borsasına da kayıt olabilirsin. Hemen şimdi kayıt ol!{alertSuccess}

 

LBANK Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler

Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.


Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.


Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride LBANK kripto para borsasıdır.


LBANK Nedir?

Tam adı Ledger Bank Exchange olan LBANK Borsası, 2016 yılında kurulmuş ve Virgin Adaları'na kayıtlıdır. Güvenli, profesyonel ve kullanışlı kripto varlık değişim hizmetleri, türev hizmetleri, para birimi ölçümü, para birimi sağlayan, NFA ABD MSB, Kanada MSB, Avustralya kripto lisansına sahip, dünya çapında yüksek teknoloji kripto varlık ticaret platformudur.


LBANK Kripto para borsası son zamanlarda yükselişte olan ve bu çokluk içerisinde kendisine iyi bir yer bulan bir borsa. Bünyesinde 500 den fazla Bitcoin ve Altcoin barındıran borsa dünya genelinde haftalık 1,5 milyona yakın ziyaretçi çekmeyi başarıyor.


Çin'in yasaları kripto para birimleri, ICO' lar ve borsalar söz konusu olduğunda oldukça sert olduğundan, LBANK borsası genel merkezini Hong Kong'a dayandırdı ve öncelikle Asya ve Çin pazarlarına hizmet ediyor.


Ancak borsa dünyanın her yerinden müşteri kabul ediyor ve hizmetlerini hem İngilizce hem de Mandarin Çincesi olarak sunuyor. Bir çok ülke ve dil üzerinde ise çalışmaları hızla devam ediyor.


LBANK, Singapur merkezli bir kripto para borsasıdır. 2016 yılında kurulan LBANK, kripto para alım satımı yapmak isteyen kullanıcılara hizmet vermektedir. Platform, dünyanın dört bir yanından kullanıcılara hitap etmektedir.

LBANK, birçok popüler kripto para birimini desteklemektedir. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) gibi büyük kripto para birimlerinin yanı sıra, bir dizi diğer altcoin de alım satım işlemleri için mevcuttur.


LBANK, kullanıcılarına farklı ticaret seçenekleri sunmaktadır. Spot ticaret, margin ticaret ve vadeli işlem gibi çeşitli ticaret türleri platformda bulunmaktadır. Kullanıcılar, kendi hesapları üzerinden kripto para birimlerini alabilir, satabilir ve ticaret yapabilirler.


Güvenlik, LBANK platformunda öncelikli bir konudur. Platform, gelişmiş güvenlik önlemleriyle kullanıcıların varlıklarını korur. Soğuk cüzdan depolama ve iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) gibi önlemler, kullanıcıların hesaplarının güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.


LBANK, kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir ve kullanıcıların kolayca alım satım yapmalarını sağlar. Ayrıca, kullanıcılarına mobil uygulama aracılığıyla da erişim imkanı sunmaktadır, böylece kullanıcılar istedikleri zaman ve yerde işlemlerini gerçekleştirebilirler.

LBANK Borsası hakkında daha fazla bilgi için Buraya Tıklayınız. {alertSuccess}

LBANK Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.


LBANK kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. LBANK kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


LBANK Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.


Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.


Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.


“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.


Sizde bu konudaki LBANK Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


LBANK Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: LBANK Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://www.lbank.com

Borsa Tokeni: Evet => LBK Token

Listelenmiş Koin Sayısı: 460+ dan fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 2,7 Milyon Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 700 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: TwitterYoutubeFacebook{alertInfo}

 

LBANK Medya Yorumları

Referral Brotherhood
 • LBANK İle Geleceği Birlikte Değiştirin!

LBANK Mobil ve PC Uygulamaları

LBANK Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.
Daha fazla bilgi için LBANK Davet Kodu Nedir? adlı konuyu okuyabilirsiniz. {alertSuccess}

 

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

3 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

 1. अच्छा शेयर बाजार

  YanıtlaSil
 2. 10$ hediyesini nereden alacağım? Lbank cep uygulamasında bulamadım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uygulama üzerinden => "Bonus Merkezi / Kuponlarım" bölümünden 10$ Futures bonus kuponu bulabilirsiniz.

   Sil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu