LBANK Referral Code-Referans Kodu

lbank-referans-kodu-davet-kodu-referral-code-invitation-code

LBANK 100% Discount and 255$ USDT Gift plus 10$ USDT Futures Gift. Equally Shared Referral Code (Invitation Code)


It is a 100% commission discount [50% Spot + 50% Futures] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. The percentage of the reference was distributed as 50% of the reference owner and 50% of the new registrant as a total of 100%. You will receive 50% commission discount and 50% cashback in the form of coins on your transactions. So you make money. When registering, "TMSN" will be written where "Invitation Code" is written. The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 100%. You can also earn a welcome gift of 255$ USDT by completing certain missions. In addition, everyone will receive a special gift of 10$ USDT for the "Referral Brotherhood" reference code in cooperation with LBANK, valid for futures transactions.


NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


LBANK %100 Komisyon indirimi. 255$ USDT Hediye ve 10$ USDT Vadeli işlem Hediyesi. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu)


%100 komisyon indirimli [50% Spot + 50% Futures] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %50 referans sahibi, %50 yeni kayıt olan kişi toplam %100 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %50 komisyon indirimi ve %50 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız. Yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "TMSN" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca belirli görevleri tamamlayarak 255$ USDT hoş geldiniz hediyesi kazanabilirsiniz. Ayrıca herkes vadeli işlemlerde geçerli olmak üzere LBANK işbirliği ile "Referans Kardeşliği" referans koduna özel 10$ USDT hediye kazanacak.

{getButton} $text={LBANK Referans Kodu} $icon={link} $color={#f1c40f}

LBANK Borsası Hakkında

Tam adı Ledger Bank Exchange olan LBANK Borsası, 2015 yılında kurulmuş ve Virgin Adaları'na kayıtlıdır. Güvenli, profesyonel ve kullanışlı kripto varlık değişim hizmetleri, türev hizmetleri, para birimi ölçümü, para birimi sağlayan, NFA ABD MSB, Kanada MSB, Avustralya kripto lisansına sahip, dünya çapında yüksek teknoloji kripto varlık ticaret platformudur.

LBANK Kripto para borsası son zamanlarda yükselişte olan ve bu çokluk içerisinde kendisine iyi bir yer bulan bir borsa. Bünyesinde 500 den fazla Bitcoin ve Altcoin barındıran borsa dünya genelinde haftalık 1,5 milyona yakın ziyaretçi çekmeyi başarıyor.

Çin'in yasaları kripto para birimleri, ICO' lar ve borsalar söz konusu olduğunda oldukça sert olduğundan, LBANK borsası genel merkezini Hong Kong'a dayandırdı ve öncelikle Asya ve Çin pazarlarına hizmet ediyor.

Ancak borsa dünyanın her yerinden müşteri kabul ediyor ve hizmetlerini hem İngilizce hem de Mandarin Çincesi olarak sunuyor. Bir çok ülke ve dil üzerinde ise çalışmaları hızla devam ediyor.
 • CoinMarketCap verilerine göre Huobi Global Borsası şu an 272 Kripto para Borsası sıralamasında 15. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 6.4 olarak belirlenmiş.
 • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 470'i geçmiştir. 
 • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 1 milyon 700 bin kişiyi aşmıştır.
 • 530'a yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 1 milyar dolar işlem hacmine sahiptir.
 • USD dahil bir çok para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

 • LBANK nedir?
 • LBANK borsası nedir?
 • LBANK nasıl kayıt olunur?
 • LBANK nasıl hesap açılır?
 • LBANK referans nedir?
 • LBANK referans nerede?
 • LBANK referans ile nasıl kayıt olunur?
 • LBANK referans ile nasıl hesap açılır?
 • LBANK referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
 • LBANK referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu