Kucoin Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?

{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

Kucoin kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için "Referans Kodu veya Davet Kodu" na ihtiyacınız vardır.

Eğer herhangi bir referans veya davet kodunuz olmadan kayıt olursanız sonradan geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olursunuz.{alertInfo}

Referans veya Davet kodunuz olmadan kayıt olursanız kayıt olduktan sonra artık Referans veya Davet kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

En İyi Referans Kodu Nasıl Anlaşılır?

Borsalarda kullanıcılara belirli oranlarda olmak  koşuluyla referans kodları verilir. Standart bir kullanıcıya belirli bir oranı geçmeyecek düşük oranlı bir Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Eğer kullanıcı borsa ile "Bağlı Kuruluş" yani İngilizcesi "Affiliate" olarak çalışıyor ise o kullanıcıya özel yüksek oranlı ve hatta ek hediyeleri olan Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Burada kayıt olan kişi için önemli olan "Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu" bulmaktır. Çünkü bazı paylaşılan referanslar yüksek oranlı olduklarını söyledikleri halde düşük oranlı sahte referanslar çıkabilmektedir.

kucoin-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-ve-nasil-kullanilir-referralbrotherhood.com

Kucoin Yüksek Oranlı Gerçek Referans veya Davet Kodu Nasıl Bulunur?

Genellikle güvenilir ve referans sahibi oluşumlar yüksek oranlı ve gerçek referanslar paylaşmaktadır. "Referans Kardeşliği" yani İngilizce tabiriyle "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Kucoin Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız. Sitemizde yüksek oranlı, gerçek, artı bonus hediyelere sahip ve ayrıca kuruluşumuzun ana teması olan eşit paylaşımlı referans paylaşmaktayız. Paylaşım oranlarımızı borsaların uygun gördüğü koşullar çerçevesinde yapmaktayız.

"Referans Kardeşliği" yani İngilizce adıyla "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Kucoin Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız ve en yüksek oranlı ve gerçek referans ve davet kodumuzu huzurla kullanabilirsiniz.

Kucoin borsası %60 indirim ve 700$ USDT hoş geldin hediyesi olan kardeşlik ve eşit paylaşımlı özel Referans Kodu-Davet Kodu: "QBSADU29" dur.{alertSuccess}
 
Referral Brotherhood referans linki %60 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Bu referans internette kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Bu referansta %20 referans sahibi, %20 kayıtlı olan kişi toplam %40 eşit olarak dağıtılır.Yani yaptığınız işlemlerde %20 indirim ve referans sahibi tarafından yapılan işlemlerde %20 koin şeklinde komisyon iadesi yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken, "Referans Kodu" yazan yere "QBSADU29" yazılacaktır. Ayrıca, hesabınızda KCS yani Kucoin borsası indirim token' i tutarsanız, ek %20 indirim daha alırsınız. Alacağınız indirim ve kar oranı %40 artı %20 Toplam %60 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 700$ USDT hoş geldiniz hediyesini almak için hak kazanacaksınız.

Kucoin Referans Kodu veya Davet Kodu Nasıl Kullanılır?

Adım Adım Anlatım

Referans Kodunu iki Şekilde Kullanabilirsiniz:
 1. İlk olarak Kucoin internet sitesine giriş yapıp "Kaydol" butonuna tıkladıktan sonra kayıt ekranında "Referans Kodu" yazan yere büyük ve küçük harflere ve rakamlara dikkat ederek "QBSADU29" yazdıktan sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz.
 2. İkinci seçenek daha kolay. Referans Kodu veya Davet Kodu bağlantısına tıklarsanız bağlantı sizi "Referans Kodu" hazır olarak yazılmış kaydol ekranına yönlendirecektir. Daha sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz. Artık yüksek indirim ve kazanç sahibi olabileceğiniz ve hediyeler alabileceğiniz çok güzel bir Kucoin hesabınız oldu. Hayırlı olsun.
 3. Kucoin Borsası Referans Kodu-Davet Kodu Bağlantısı: https://www.kucoin.com/r/af/QBSADU29

  kucoin-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-ve-nasil-kullanilir-referralbrotherhood.com

  Kucoin Kripto Para Borsası Hakkında Kısa Bilgiler

  Kucoin' in arkasında, erken blok zinciri benimseyen iki teknoloji meraklısı var. 8 yaşında kodlamaya başlayan ve 16 yaşında ilk girişimini kuran Michael, 2012 yılında patronu Eric' ten Bitcoin' i duydu ve hemen madenciliğe başladı. 

  Mt. Gox' ta biraz BTC satmaya çalışırken, o sırada dünyanın en büyük platformunun yeni başlayanlar için kullanımının zor olduğunu keşfetti. Blockchain' in benimsenmesi devam ederken, Michael ve Eric, finansal sistemi yeniden şekillendirdiğini ve sadece en zengin birkaç kişiye değil, dünyadaki herkese - hatta eğitimsiz, işsiz ve bankasızlara bile hizmet eden yeni bir sistem inşa ettiğini fark ettiler. 

  2013'ün sonunda, bir kafede ilk kodu yazdılar ve People's Exchange'in herkesin kriptoya dahil olmasına izin verme yolculuğuna başladılar.
  • CoinMarketCap verilerine göre Kucoin Borsası şu an 308 Kripto para Borsası sıralamasında 5. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 7.6 olarak belirlenmiş.
  • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 620'yi geçmiştir. 
  • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 2,5 milyon kişiyi aşmıştır.
  • 1200'e yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 1,5 milyar dolar işlem hacmine sahiptir.
  • USD ve TRY dahil 45 farklı para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.

  Bu yazımı beğendiyseniz "Kucoin Laboratuvarları Nedir? Nasıl Kullanılır?" adlı makalemi de beğenebilirsiniz.{alertSuccess}

  Kucoin Borsası Medya Yorumları

  FORBES
  • Büyük miktardaki mevcut koinler arasında en çok rağbet gören Kucoin, düşük ücretlerle geniş bir Altcoin koleksiyonuna erişim sağlıyor.
  TOKENINSIGHT
  • Kucoin, en geniş yayılıma sahip ziyaretçilerin bulunduğu borsadır. Ayrıca, kullanıcılarının %70'i Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya ve Güneydoğu Asya’dandır.
  REFERRAL BROTHERHOOD
  • Kucoin ile kripto para yolculuğunuzda ilk adımı korkmadan atın. Pişman olmayacaksınız.
  MARKETWATCH
  • Saygın ve en tanınmış kripto platformlarından biri olan Kucoin, gerçek potansiyele sahip blok zincir ve kripto para projelerini bulma ve destekleme arayışındaki ısrarını sürdürmektedir.
  COİNMARKETCAP
  • Kucoin, genel performans açısından en iyi 5 spot borsadan biridir.
  KUCOİN
  • Kripto Yolculuğunuza Şimdi Başlayın! Kucoin uygulaması ve web sitesi ile işlem yapma hiç bu kadar kolay olmamıştı.

  Note: "All content on this website is copyrighted."
  Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

  İletişim Formu