WhiteBIT Brotherhood Referral Code-Referans Kodu

whitebit-referral-code-referans-kodu-referral-id-davet-kodu

WhiteBIT 40% Discount. WhiteBIT Special Referral Code (Referral ID)

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a 40% commission discounted referral link.

When registering, "de8cf08f-f366-4bed-aef4-a790ed8e357c" will be written where it says "I have the referral ID". The commission discount rate you will receive will be reflected as 40%.
 
🔽You can click the link below to register.🔽


Crypto Currency Exchanges WhiteBIT
Use the referral code when registering for WhiteBIT and enjoy the benefits!
Referral Code de8cf08f-f366-4bed-aef4-a790ed8e357c
Discount 40% Discount
Cashback ---
Bonus ---
Don't forget to use the referral code when registering with WhiteBIT and enjoy the rewards!
 
Note: After registering on the WhiteBIT stock market, do not forget to install the WhiteBIT  application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}
 
NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.WhiteBIT %40 İndirim. WhiteBIT Özel Referans Kodu (Davet Kodu)


%40 komisyon indirimli referans linkidir. 

Kayıt olurken "Davet kodum var" yazan yere "de8cf08f-f366-4bed-aef4-a790ed8e357c" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi oranı %40 olarak yansıtılacaktır.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽


Not: WhiteBIT borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza WhiteBIT uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}

 

WhiteBIT Nasıl Kayıt Olunur?

WhiteBIT Nasıl Hesap Açılır?

WhiteBIT Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki WhiteBIT Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Davet kodum var" yazan yerde "de8cf08f-f366-4bed-aef4-a790ed8e357c" yazdığından emin olun.

whitebit-brotherhood-referral-code-referral-id-referans-kodu-davet-kodu-hesap-olustur

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz ile devam edeceksiniz. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalı, en az 3 türü içermelidir.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: "WhiteBIT Kullanıcı sözleşmesi ve Gizlilik politikası koşullarını kabul ediyorum" ve "Bu ülkelerin vatandaşı olmadığımı onaylıyorum" yazan yerlerdeki kutucukları işaretleyip "Devam et" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. WhiteBIT kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.WhiteBIT Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler

Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.

Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.

Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride WhiteBIT kripto para borsasıdır.


WhiteBIT Nedir?

WhiteBIT, 2018 yılında Ukrayna'da kurulmuş merkezi bir kripto para borsasıdır. Şimdi, kripto para birimi ticareti için Avrupa'nın önde gelen platformlarından biri olarak ortaya çıktı.

350'den fazla ticaret çifti, 270 varlık ve 11 ulusal para birimi ile WhiteBIT, 20x'e kadar kaldıraçla Spot, Vadeli İşlemler ve Marj ticareti ile kapsamlı bir kripto ticaret platformu sağlar. WhiteBIT'in ortalama günlük işlem hacmi 2,5 milyar doları aşıyor ve dünya çapında 3,5 milyondan fazla müşteriye hizmet veriyor.

WhiteBIT, dijital varlıkların %96'sını soğuk cüzdanlarda depolamak ve bilgisayar korsanı saldırılarını belirlemek ve önlemek için bir Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF) kullanmak dahil olmak üzere en son güvenlik önlemlerini kullanır. Hacken.io tarafından yapılan denetimlere ve CER.live platformunun sertifikasyonuna göre, WhiteBIT en yüksek güvenlik standartlarını karşılayarak gıpta ile bakılan bir AAA notu alıyor ve en güvenilir ilk üç borsa arasındaki konumunu sağlamlaştırıyor.

WhiteBIT, Uluslararası Kara Para Aklamayı Önleme Grubu (FATF) standartlarına uygundur. Borsa, Kara Para Aklamayı Önleme (AML) prosedürünü kullanarak müşterilerin para yatırdığı tüm adresleri otomatik olarak kontrol eder. Kullanıcılar, yasa dışı faaliyetlere karışmak için platformun web sitesindeki kripto adresini kontrol edebilir.

WhiteBIT Ekosistemi Şunları İçerir:

WhiteBIT Token (WBT), WhiteBIT değişiminin yerel bir belirtecidir. Sınırlı WBT arzını sürdürmek için platform, tüm WBT'nin en az yarısı yok edilene kadar düzenli olarak belirteçleri yakar. WBT, kullanıcılara WhiteBIT değişiminde avantajlar sağlar: işlem ücretlerinde %100'e varan indirim, ücretsiz günlük AML kontrolleri, ücretsiz ETH ve ERC20 jeton çekme, yönlendirme bağlantısı bonusunda %50 artış ve çok daha fazlası;

Whitepay, bir kripto ödeme işleme çözümüdür. İşlevleri arasında döviz bozdurma, kripto para biriminde bağış yapma, POS terminalleri, faturalama ve kripto edinme;

WhiteSwap, Ethereum, Tron ve Polygon blok zincirlerinde çalışan merkezi olmayan bir kripto para borsasıdır. Ayrıca, projedeki değişiklikleri oylamak için kullanılan bir WSD yönetişim belirtecine sahiptir;

● WhiteBIT ekosisteminin bir başka ürünü de, kullanıcıların WhiteBIT borsasındaki bakiyelerine para yatırmalarına olanak tanıyan WhiteEX fiziksel kartıdır;

WhiteBIT Kazanç, yatırımcıların dijital varlıklara uzun vadeli yatırımlar yoluyla pasif gelir elde etmelerini sağlayan WhiteBIT ekosisteminin bir başka ürünüdür;

● Platform ayrıca, belirli işlem çiftlerinde en yüksek işlem hacmine sahip yatırımcılar için ödüller içeren heyecan verici ticaret turnuvalarına da sahiptir;

● WhiteMarket, CS:GO dış görünümlerinin ticareti için bir P2P pazarıdır;

PayUnicard, Gürcistan'da müşterilerine UNIwallet elektronik cüzdan ve UNIcard Visa/Mastercard ödeme kartlarını sunan ilk banka dışı kurumdur.


WhiteBIT Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

WhiteBIT kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. WhiteBIT kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


WhiteBIT Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.

Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.

Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.

“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.

Sizde bu konudaki WhiteBIT Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


WhiteBIT Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: WhiteBIT Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://whitebit.com

Borsa Tokeni: Evet => WBT Token

Listelenmiş Koin Sayısı: 200+ den fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 2,5 Milyon Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 600 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: TwitterYoutubeFacebook{alertInfo}

Teknik açıdan, WhiteBIT güvenli bir platform sağlamak için çeşitli önlemler almaktadır. Bunlar arasında kullanıcıların hesaplarına erişimi sağlamak için iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA), soğuk cüzdan depolama gibi önlemler bulunur. Ayrıca, platform yüksek işlem hızı ve likidite sunarak kullanıcıların hızlı ve etkili bir şekilde işlem yapmalarına olanak tanır.

WhiteBIT, kullanıcılarına ayrıca API erişimi sağlamaktadır. API, geliştiricilerin kendi uygulamalarını veya ticaret botlarını WhiteBIT platformuna entegre etmelerine olanak tanır.

Sonuç olarak, WhiteBIT kripto para borsası kullanıcı dostu bir ara yüz, geniş kripto para çeşitliliği ve güvenlik önlemleri ile dikkat çeken bir platformdur.


WhiteBIT Medya Yorumları

Referral Brotherhood
 • WhiteBIT Tier 2 Kripto Para Borsaları Arasında Bir Seviye Üstte Yer Alıyor Ve Bunu Hak Ediyor.

WhiteBIT Mobil ve PC Uygulamaları Nelerdir?

WhiteBIT Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.whitebit-borsasi-sss-sikca-sorulan-sorular-referral-brotherhood

WhiteBIT Borsası Sık Sorulan Sorular [SSS]

WhiteBIT Borsası Nedir?

WhiteBIT, 2018 yılında Ukrayna'da kurulmuş merkezi bir kripto para borsasıdır. Şimdi, kripto para birimi ticareti için Avrupa'nın önde gelen platformlarından biri olarak ortaya çıktı.

WhiteBIT Coin Nedir?

WhiteBIT Token (WBT), WhiteBIT değişiminin yerel bir belirtecidir. Sınırlı WBT arzını sürdürmek için platform, tüm WBT'nin en az yarısı yok edilene kadar düzenli olarak belirteçleri yakar. WBT, kullanıcılara WhiteBIT değişiminde avantajlar sağlar: işlem ücretlerinde %100'e varan indirim, ücretsiz günlük AML kontrolleri, ücretsiz ETH ve ERC20 jeton çekme, yönlendirme bağlantısı bonusunda %50 artış ve çok daha fazlasına sahiptir.

WhiteBIT Güvenilir Mi?

WhiteBIT, dijital varlıkların %96'sını soğuk cüzdanlarda depolamak ve bilgisayar korsanı saldırılarını belirlemek ve önlemek için bir Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF) kullanmak dahil olmak üzere en son güvenlik önlemlerini kullanır. Hacken.io tarafından yapılan denetimlere ve CER.live platformunun sertifikasyonuna göre, WhiteBIT en yüksek güvenlik standartlarını karşılayarak gıpta ile bakılan bir AAA notu alıyor ve en güvenilir ilk üç borsa arasındaki konumunu sağlamlaştırıyor.

WhiteBIT Borsası Hangi Ülkenin?

WhiteBIT, 2018 yılında Ukrayna'da kurulmuş merkezi bir kripto para borsasıdır.

Kripto Para Helal Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

Kripto Para Caiz Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

WhiteBIT ve Kripto Para Borsaları Helal Mi Ya Da Caiz Mi?

En önemli sorulardan biri bu olsa gerek. İslam düşünürleri tarafından Bitcoin, Altcoin ve kripto para birimleri üzerine yaptıkları kapsamlı araştırma, Bitcoin, Ethereum ve benzeri Altcoinler dahil kripto para birimlerinin alım satımında herhangi bir sorun olmadığı helal olduğu sonucuna varmışlardır.

Yalnız burada şu hususu belirtmekte fayda var. İslam düşünürlerinin bu konudaki ortak kanısı islam kumar ve bahsi haram kılmıştır. Yapmış olduğunuz Alım-Satım işlemlerinde bahis söz konusu değilse helal dir. Fakat bahis ve kumar var ise haramdır. Bu apaçık bir şekilde Kuran da belirtilmiştir. Kripto para borsalarından Spot piyasada Bitcoin veya Altcoin alabilirsiniz fakat vadeli işlem yani futures işlemlerde kaldıraç oranları belirleyip yükselecek veya düşecek diye işlem açmanın dinen caiz olmadığını islam düşünürleri belirtmektedir. Bu işlemlerde vebal işlem yapana aittir ve Allah ile kul arasındadır.

İslam düşünürlerinin ortak kanısı; Kripto paraları yani Bitcoin ve Altcoinleri Spot piyasada almak ve yatırım yapmak bankalardan alınan gram altın veya gram gümüş hesaplarına benzetebiliriz yönünde. Sonuçta ortada bir bahis veya kumar yok. Helal para ile yapılan yatırım var.

Sonuç olarak; Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caizdir yani helaldir.


WhiteBIT Referans Kodu Sık Sorulan Sorular [SSS]

WhiteBIT Referans Kodu Nedir?

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden WhiteBIT borsasına kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "de8cf08f-f366-4bed-aef4-a790ed8e357c" yazmayı unutmayınız.

WhiteBIT Referans Kodu Nerede?

WhiteBIT referans kodu olarak "de8cf08f-f366-4bed-aef4-a790ed8e357c" kodunu kullanabilirsiniz.

WhiteBIT Referans Kodu Nereye Yazılır?

WhiteBIT borsasına kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "de8cf08f-f366-4bed-aef4-a790ed8e357c" yazılır.

WhiteBIT Referans Kodu Nasıl Alınır?

WhiteBIT referans kodu almak için "de8cf08f-f366-4bed-aef4-a790ed8e357c" kodunu kullanabilirsiniz.

WhiteBIT Referans Kodu 2023

WhiteBIT referans kodu 2023 "de8cf08f-f366-4bed-aef4-a790ed8e357c" kodudur.

WhiteBIT Referans Kodu Ekleme

WhiteBIT referans kodu eklemek için "de8cf08f-f366-4bed-aef4-a790ed8e357c" kodunu kullanınız.

WhiteBIT İndirimli Referans Kodu

WhiteBIT indirimli referans kodu olarak "de8cf08f-f366-4bed-aef4-a790ed8e357c" kodunu kullanınız.

WhiteBIT Referans Bonusu

WhiteBIT referans bonusu almak için "de8cf08f-f366-4bed-aef4-a790ed8e357c" kodunu kullanınız.

  WhiteBIT Code Codes?

  WhiteBIT referans kodu olarak "de8cf08f-f366-4bed-aef4-a790ed8e357c" kodunu kullanabilirsiniz.


  NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

  2 Yorumlar

  Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

  1. Thank you for whitebit referral code.

   YanıtlaSil
  2. Grâce au support de la plate-forme ouverte et fiable, je peux vous recommander de vous inscrire sur l'échange. Merci pour les taux de commission généreux.

   YanıtlaSil
  Daha yeni Daha eski

  İletişim Formu