Binance 100$ Hoşgeldiniz Hediyesi - Referral Brotherhood

binance-100-dolar-hosgeldiniz-teklifi

Binance Yeni Kayıt Olan Herkese 100$ Hoşgeldiniz Hediyesi Veriyor.


{getToc} $title={İçindekiler}


Giriş

Binance ve Referral Brotherhood [Referans Kardeşliği] işbirliği ile Referans Kardeşliği Referans Kimliği ile kayıt olan herkes 100$ hoşgeldin hediyesi almaya hak kazanıyor.

Hemen Kayıt Olun ve Ödüllerinizi Almaya Hak Kazanın

Binance'ı seçen kullanıcılar teşekkür olarak özel hoş geldiniz tekliflerinin keyfini çıkarıyor. Yeni kullanıcıların kaydolduktan sonra Hoş Geldiniz Teklifi ödüllerimize hak kazanmaları için 7 gün içinde görevlerini tamamlamaları gerekir. Kayıt olma bonusunu almaya hak kazanmak için bu kampanyaya kaydolan bir satış ortağımız tarafından size referans verilmesi gerektiğini lütfen aklınızda bulundurun. Referral Brotherhood [Referans Kardeşliği] Binance satış ortağıdır. Referral Brotherhood olarak Binance satış ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Diğer ayrıntılar için lütfen aşağıdaki SSS bölümümüzü ziyaret edin.

Görevleri Tamamlayın Ödülleri Kazanın

Yapmanız gereken görevler ve alabileceğiniz ödüller;

5$ Bonus Nakit Kuponu: En az 50$ tutarında ilk İtibari Para veya P2P yatırma işleminizi yapın.

50$ Spot Geri Ödeme Kuponu: Spotta en az 50$ tutarında ilk kripto yatırma işlemi yapın. (5 gün içinde)

45$ Spot Geri Ödeme Kuponu: Spotta en az 100$ tutarında ilk kripto alım satımınızı yapın.

binance-100-dolar-hosgeldiniz-teklifi-oduller

Ödüllerinizi Nasıl Alabilirsiniz? Adım Adım Anlatım

1.Adım Hesap Açmak: İlk önce "Referans Kardeşliği" Referans Kimliği ile Binance borsasına kayıt olun. Kayıt olurken "Referans Kimliği" yazan yere "VO2P1RYP" yazınız ya da aşağıdaki kayıt linkine tıklayınız.


2.Adım Kimliğinizi Doğrulayın: Kripto para satın almak ve görev listenize erişmek için temel kimlik doğrulama seviyesini geçin. Doğrulama işleminin tamamlanması genellikle birkaç dakika sürer ve hesabınızın güvende olduğundan emin olmak için temel hesap bilgilerinizin doğrulanmasını ve kimlik belgesinin sağlanmasını içerir. Orta düzey ve gelişmiş kimlik doğrulama seviyelerini tamamlayarak Binance hesabınızda daha yüksek bir limitin keyfini çıkarabilirsiniz. Aşağıdaki linkten Kimlik Doğrulama süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Yazısı: "Binance Kimlik Doğrulama KYC Nasıl Yapılır?" adlı yazıyı okuyarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.{alertSuccess}

3.Adım Görevlerinizi Tamamlayın: Hoş geldiniz teklifi kapsamındaki üç görevi görüntülemenin yanı sıra ödülünüzü almak için yapmanız gerekenler ile ilgili talimatları görüntülemek için "Görev Merkezi" ne gidin.

Binance web sitesi üzerinden veya Binance mobil uygulaması ile "Görev Merkezi" ne gidebilirsiniz{alertSuccess}

4.Adım Ödüllerinizi Alın: Nakit ve/veya geri ödeme kuponunuzu aldıktan sonra kuponlarınızın değerini, son kullanma tarihini ve uygun ürünleri görmek için "Ödül Merkezi" ne gidin.
 
Binance web sitesi üzerinden veya Binance mobil uygulaması ile "Ödül Merkezi" ne gidebilirsiniz{alertSuccess}
 
Bu makalemi beğendiyseniz "Binance Nasıl Para Yatırılır? En Kolay ve En Hızlı Yolu" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}
 
binance-100-dolar-hediye

Binance 100$ Hediye Sık Sorulan Sorular [SSS]

Binance Nedir?

  • Binance, dünyanın en büyük dijital varlık borsasını da içeren bir finansal ürün seçkisine sahip, dünyanın lider blockchain ekosistemi ve kripto para altyapı sağlayıcısıdır. Binance kullanıcıları, Binance ekosistemine güç veren kripto para olan BNB de dahil olmak üzere çeşitli kripto paraların alım satımını yapabilir. Dünyanın en popüler hizmet tokenlerinden biri olan BNB'nin, diğer kripto paralar gibi alım satım imkanının yanı sıra çeşitli kullanım alanları ve avantajları da vardır.

Binance Kuponu Nedir?

  • Bu kupon, Binance kullanıcılarını ödüllendirmek ve yeni ürünleri deneyimleme fırsatı sunmak için yaratılan interaktif bir araçtır. Binance platformundaki etkinliğinize veya katılımınıza bağlı olarak Ödül Merkezinize farklı türde kuponlar gönderilir. Nakit kupon, bu kuponu bozdurduğunuzda ilgili hesabınıza yapılan bir airdrop'tır. Bu kupon farklı ürünler için kullanılabilir (spot, P2P, vb.). Geri ödeme kuponu, alım satım komisyonu kesintileri için kullanılabilir.

Görev Merkezi' ne Nasıl Gidebilirim?

  • Binance web sitesi üzerinden veya Binance mobil uygulaması ile "Görev Merkezi" ne gidebilirsiniz.

Ödül Merkezi' ne Nasıl Gidebilirim?

  • Binance web sitesi üzerinden veya Binance mobil uygulaması ile "Ödül Merkezi" ne gidebilirsiniz.

Kuponumu Nasıl Kullanabilirim?

  • Hesap simgenize tıklayıp açılır menüden veya hesabınıza giriş yaptıktan sonra panonuzdan “Ödül Merkezi” öğesini seçin. Ayrıca, doğrudan Binance mobil uygulamanızdaki “Hesap” veya “Daha Fazla” menüsünden Ödül Merkezine erişebilirsiniz.

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

2 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

İletişim Formu