Aptos (APT) Coin Nedir?

Bu konuda Aptos (APT) Coin hakkında temel bilgileri ve Aptos projesini öğreneceğiz.

{getToc} $title={Table of Contents}

Aptos (APT) Coin Hakkinda Temel Bilgiler

Proje Adı: Aptos (APT)

Bulunduğu Sektör: Akıllı Sözleşme Platformu

Web Sitesi: https://aptoslabs.com/

Toplam Arzı: 1,015,668,377

Maksimum Arzı: *

Desteklediği Blok Zincir Ağları: Aptos Blok Zinciri.

Satın Alınabilecek Borsalar: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio vb.leri.

Aptos (APT) Coin Nedir?

Aptos, bir akıllı sözleşme platformudur. Kendi blok zinciri üzerinde yaygın olarak kullanılabilecek uygulamalar oluşturulabilmesi ve bu uygulamaların kullanılabilmesi için geliştirilen ölçeklenebilir, düşük maliyetli ve güncellenebilir bir blok zincir platformudur.

Aptos blok zincirinde web3 kullanıcı deneyimini yeniden tanımlayan ürünler ve uygulamalar geliştirmeye kararlı bir ekip yönetiyor. Başarılı teknik uzmanlardan oluşan ekip, ademi merkeziyetçiliğin faydalarını kitlelere ulaştırmak için daha iyi ağ araçları ve sorunsuz kullanılabilirlik oluşturmaya kendini adamış.

Mo Shaikh ve Avery Ching, Aptos'u güvenli, yükseltilebilir ve ölçeklenebilir bir blockchain ağı aracılığıyla herkese ademi merkeziyetçiliğe adil erişim sağlama vizyonunu gerçekleştirmek için icat ettiler. Aptos ekibi, tamamı milyarlarca insan için ölçeklenebilen ademi merkeziyetçiliğe evrensel ve eşit erişim sağlamaya kendini adamış, son derece başarılı bir mühendis, araştırmacı, stratejist, tasarımcı ve inşaatçı ekibinden oluşur.

Aptos ekibinin çoğu, Move dilinin orijinal yaratıcıları, Aptos ekibinden Move Prover, BlockSTM paralel yürütme motoru, Narwhal ve Bullshark ise mutabakat mekanizmaları dahil olmak üzere Aptos blok zincirine güç veren teknik yenilikleri geliştirmekle tanınıyor.

Ayrıca Aptos kendi bünyesinde Aptos Vakfı adı altında bir oluşumu da barındırmakta.

aptos-apt-coin-nedir-referralbrotherhood.com

Aptos Projesini Gelecekte Neler Bekliyor?

"İnsanlar için Tasarlandı. Gelişmek için Tasarlandı" sloganıyla Aptos, güvenli geliştirme için oluşturulmuş ve temel odak olarak kullanıcı deneyimi ile oluşturulmuş bir Katman 1 blok zinciridir. Gelecekte katman 1 blok zincirlerinin ne kadar önemli olduğu aşikar. Geleceğe yatırım yapan hazır ağ, güvenlik, kullanıcı deneyimi, yükseltilebilirlik ve performansın benzersiz bir kombinasyonu ile Aptos altyapısı ve Move programlama dili, geliştiricilerin, gelecekte olabilecek her şey için gelişebilecek bir ağ üzerinde günümüzün tüketici ihtiyaçlarını çözen web3 uygulamaları oluşturmasına olanak tanıyor. Move programla dilinin tüm nimetlerinden faydalanarak uygulamalar sonsuz bir şekilde geliştirilebiliyor.

Akıllı sözleşmeler için tasarlanan Move programlama dili, geliştiricilerin uygulamaları basit, güvenli ve hızlı bir şekilde oluşturmasına olanak tanıyor. Yıllar süren araştırmalarla geliştirilen, test edilen ve kanıtlanmış Move, Aptos blok zincirinin güvenliği, esnekliği ve performansıyla benzersiz bir şekilde tamamlanıyor ve bu da Aptos' u Move tabanlı uygulamaları kurmak için en iyi yer yapıyor.

Araştırmacılardan oluşan Aptos ekibi, bilgi işlem doktoraları ve endüstri lideri mühendisleri, Aptos blok zincirinin ve üzerinde geliştirilen uygulamaların uzun ömürlü ve sürdürülebilir olmasını sağlayan, sürekli olarak yükseltilebilen bir ağ oluşturdu. Aptos' ta, altyapı endişesi olmadan yaratıcılık serbest bırakılabiliyor.

Aptos, kullanıcı için performansa odaklanır. Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve kitleler için ölçeklendirmek için bir Katman 1 oluşturulmuş. Paralel, toplu olarak optimize edilmiş ve modüler işlem işleme hattı ve Block-STM gibi yeniliklerle Aptos, geliştiricilere benzersiz performans ve son kullanıcılar için sorunsuz bir deneyim sunar.

APT Coin Yorum

Aptos blok zinciri, geliştiricilerden son kullanıcılara kadar kullanıcı deneyimine odaklanılarak tasarlanmıştır. Esnek, modüler bir blok zincir mimarisi aracılığıyla, hem mevcut hem de gelişmekte olan kullanım durumları için birinci sınıf destek sağlayarak güvenilirlik, güvenlik ve performans için sınırları zorlayan bir sistemi barındırıyor. Aptos' un güvenilir altyapısıyla, geliştiriciler harika uygulamalar yapmaya odaklanabilir ve son kullanıcılar güzel, arkadaş canlısı, sorunsuz bir deneyimin keyfini çıkarabilir.

Aptos (APT) Coin Nereden Alinir?

Aptos (APT) Coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor. Aşağıda sıra ile ismi yazılan borsalara kayıt olup ve hesap açarak Aptos (APT) coin alıp geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

Binance Borsasına Kayıt Olup APT Coin Almak İçin Tıklayınız.

MEXC Borsasına Kayıt Olup APT Coin Almak İçin Tıklayınız.

KuCoin Borsasına Kayıt Olup APT Coin Almak İçin Tıklayınız.

HTX Borsasına Kayıt Olup APT Coin Almak İçin Tıklayınız.

Gateio Borsasına Kayıt Olup APT Coin Almak İçin Tıklayınız.

Bu yazımı beğendiyseniz "Hooked Protocol (Hook) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu