Binance Futures Referans Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır?

{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

Binance kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için "Referans Kodu veya Davet Kodu" na ihtiyacınız vardır.

Uyarı Notu: Eğer herhangi bir referans veya davet kodunuz olmadan kayıt olursanız sonradan geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olursunuz.{alertInfo}

Uyarı Notu: Referans veya Davet kodunuz olmadan kayıt olursanız kayıt olduktan sonra artık Referans veya Davet kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan kodları bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}
 

En İyi Referans Kodu Nasıl Anlaşılır?

Borsalarda kullanıcılara belirli oranlarda olmak  koşuluyla referans kodları verilir. Standart bir kullanıcıya belirli bir oranı geçmeyecek düşük oranlı bir Referans veya Davet kodu oluşturmasına izin verilir.

Eğer kullanıcı borsa ile "Bağlı Kuruluş" yani İngilizcesi "Affiliate" olarak çalışıyor ise o kullanıcıya özel yüksek oranlı ve hatta ek hediyeleri olan Referans veya Davet kodu oluşturmasına izin verilir.

Burada ilk kayıt olan kişi için önemli olan "Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu" bulmaktır. Çünkü bazı referanslar yüksek oranlı olduklarını söyledikleri halde düşük oranlı sahte referanslar çıkabilmektedir.

Yüksek Oranlı Gerçek Referans veya Davet Kodunu Nasıl Bulurum?

Genellikle güvenilir ve referans sahibi oluşumlar yüksek oranlı ve gerçek referanslar paylaşmaktadır. "Referans Kardeşliği" yani İngilizce tabiriyle "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Binance Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız. Sitemizde yüksek oranlı, gerçek, artı bonus hediyelere sahip ve ayrıca kuruluşumuzun ana teması olan eşit paylaşımlı referans paylaşmaktayız. Paylaşım oranlarımızı borsaların uygun gördüğü koşullar çerçevesinde yapmaktayız.


binance-futures-vadeli-islemler-referans-kodu-nedir-referralbrotherhood.com

Binance Futures Vadeli İşlemler Referans Kodu Nedir?

Şimdi gelelim Binance Futures yani Vadeli işlemler referans kodu nedir sorusunu cevaplamaya.

"Futures Referans Kodu" Binance borsasındaki Futures Vadeli İşlemler bölümündeki alım ve satım işlemlerinizde %10 komisyon indirimi almanız için gereken koddur.

Binance borsasına Referans Kodu ile veya Referans Kodu olmadan kayıt olanlar veya henüz Futures hesabı açmamış olanlar Futures Referans Kodunu kullanabilir ve komisyon indirimlerinin keyfini sürebilirler. Fakat önceden Futures Vadeli İşlemler bölümüne girip hesap açanlar artık Futures Referans Kodunu Kullanamazlar.

Özetle: Binance Kayıt Oldunuz => Kayıt Olurken Referans Kodu Kullandınız ya da Kullanmadınız => Binance Futures Vadeli İşlemler Referans Kodu Kullanabilirsiniz. {alertInfo}
Fakat: Önceden Referans Kodu Kullanmadan Futures Hesabı Açtınız => Artık Referans Kodunu Kullanamazsınız.{alertWarning}
 

Binance Futures Vadeli İşlemler Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Aşağıdaki Futures Referans Kodu Linkine Tıklayıp Binance Borsasına Kayıt Olunuz.

"Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Binance Borsası "Bağlı Kuruluş" programında bulunmaktayız. Yüksek oranlı ve gerçek referans kodumuzu huzurla kullanabilirsiniz.

{getButton} $text={Binance Futures Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B} 

Kayıt olup hesap açtıktan sonra Binance Global borsasının mobil uygulamasınız cep telefonunuza yüklemeyiniz. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.
 
binance-futures-referans-kodu-nedir-vadeli-islemler-referral-brotherhood

Daha Sonra Binance Global uygulamasını yükledikten sonra, Binance Futures yani Vadeli İşlemler bölümünde %10 indirim almanız için, Futures hesabı açarken Futures Referans Kodu kullanmanız gerekiyor. Futures yani vadeli işlemler hesabı açtığınız yerde referans kodu gir ekranında Binance vadeli işlemler referans kodunu yazınız. Binance Futures Referans Kodu: "vo2p1ryp" dir.

Bu yazımı beğendiyseniz "PAX Gold Coin PAXG ile Gram Altın Nasıl Alınır?" adlı makalemi de beğenebilirsiniz.{alertSuccess}
 

Sonuç

Bu yazıda sizlere Binance Global borsasındaki işlem çeşitlerinden biri olan futures yani vadeli işlemler için son derece önem arzeden referans kodunun nasıl kullanılacağınızı öğrettim. Futures referans kodu ile yaptığınız işlemlerde mevcut komisyon indirimlerinize ek olarak %10 indirim daha kazanacaksınız. Çoğu kullancıya bu içerik faydalı olacaktır.

Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

İletişim Formu