Binance Futures Referans Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır?

binance-futures-referans-kodu-nedir-vadeli-islemler-futures-referral-code-referral-brotherhood


Referans Kodu veya Davet Kodu Nedir? Önemi Nedir?

{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

Binance kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için "Referans Kodu veya Davet Kodu" na ihtiyacınız vardır.

Uyarı Notu: Eğer herhangi bir referans veya davet kodunuz olmadan kayıt olursanız sonradan geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olursunuz.{alertInfo}

Uyarı Notu: Referans veya Davet kodunuz olmadan kayıt olursanız kayıt olduktan sonra artık Referans veya Davet kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan kodları bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}
 

En İyi Referans Kodu Nasıl Anlaşılır?

Borsalarda kullanıcılara belirli oranlarda olmak  koşuluyla referans kodları verilir. Standart bir kullanıcıya belirli bir oranı geçmeyecek düşük oranlı bir Referans veya Davet kodu oluşturmasına izin verilir.

Eğer kullanıcı borsa ile "Bağlı Kuruluş" yani İngilizcesi "Affiliate" olarak çalışıyor ise o kullanıcıya özel yüksek oranlı ve hatta ek hediyeleri olan Referans veya Davet kodu oluşturmasına izin verilir.

Burada ilk kayıt olan kişi için önemli olan "Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu" bulmaktır. Çünkü bazı referanslar yüksek oranlı olduklarını söyledikleri halde düşük oranlı sahte referanslar çıkabilmektedir.


Yüksek Oranlı Gerçek Referans veya Davet Kodunu Nasıl Bulurum?

Genellikle güvenilir ve referans sahibi oluşumlar yüksek oranlı ve gerçek referanslar paylaşmaktadır. "Referans Kardeşliği" yani İngilizce tabiriyle "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Binance Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız. Sitemizde yüksek oranlı, gerçek, artı bonus hediyelere sahip ve ayrıca kuruluşumuzun ana teması olan eşit paylaşımlı referans paylaşmaktayız. Paylaşım oranlarımızı borsaların uygun gördüğü koşullar çerçevesinde yapmaktayız.
 

Binance Futures Vadeli İşlemler Referans Kodu Nedir?

Şimdi gelelim Binance Futures yani Vadeli işlemler referans kodu nedir sorusunu cevaplamaya.

"Futures Referans Kodu" Binance borsasındaki Futures Vadeli İşlemler bölümündeki alım ve satım işlemlerinizde %10 komisyon indirimi almanız için gereken koddur.

Binance borsasına Referans Kodu ile veya Referans Kodu olmadan kayıt olanlar veya henüz Futures hesabı açmamış olanlar Futures Referans Kodunu kullanabilir ve komisyon indirimlerinin keyfini sürebilirler. Fakat önceden Futures Vadeli İşlemler bölümüne girip hesap açanlar artık Futures Referans Kodunu Kullanamazlar.

Özetle: Binance Kayıt Oldunuz => Kayıt Olurken Referans Kodu Kullandınız ya da Kullanmadınız => Binance Futures Vadeli İşlemler Referans Kodu Kullanabilirsiniz. {alertInfo}
Fakat: Önceden Referans Kodu Kullanmadan Futures Hesabı Açtınız => Artık Referans Kodunu Kullanamazsınız.{alertWarning}

Binance Futures Vadeli İşlemler Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Aşağıdaki Futures Referans Kodu Linkine Tıklayıp Binance Borsasına Kayıt Olunuz.

{getButton} $text={Binance Futures Referans Kodu} $icon={link} $color={#f39c12} 

Bilgi Notu: Binance Global borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Binance Global uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 
binance-futures-referans-kodu-nedir-vadeli-islemler-referral-brotherhood

Önemli Not: Binance Global uygulamasını yükledikten sonra, Binance Futures yani Vadeli İşlemler bölümünde %10 indirim almanız için, Futures hesabı açarken Futures Referans Kodu kullanmanız gerekiyor. Binance Futures Referans Kodu: "vo2p1ryp".dir{alertInfo}


Binance Futures Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu-Davet Kodu Nasıl Bulurum?

"Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Binance Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız. Yüksek oranlı ve gerçek referans kodumuzu huzurla kullanabilirsiniz.

Binance Borsası %10 Komisyon İndirimli Özel Futures Referans Kodu-Davet Kodu: "vo2p1rypdir.{alertSuccess}
 
binance-futures-referans-kodu-sik-sorulan-sorular-sss

Binance Futures Referans Kodu Sık Sorulan Sorular SSS

Binance Futures ve Vadeli İşlemler Nedir?

Binance Futures ve Vadeli İşlemler aynı şeylerdir. Borsalardaki "Vadeli İşlemlere" İngilizce dilinde ve genel anlamda "Futures" denir.

Binance Futures Vadeli İşlemler Referans Kodu Nedir?

"Futures Referans Kodu" Binance borsasındaki Futures Vadeli İşlemler bölümündeki alım ve satım işlemlerinizde %10 komisyon indirimi almanız için gereken koddur.

Binance Futures Hesabı Nasıl Açılır?

Binance Global uygulamasını yükledikten sonra, Binance Futures yani Vadeli İşlemler bölümüne girerek "Binance Futures Hesabı" açabilirsiniz.

Binance Futures Referans Kodu Nerede?

Binance Futures yani Vadeli İşlemler bölümünde %10 indirim almanız için, hesap açarken Futures Referans Kodu kullanmanız gerekiyor. Binance Futures Referans Kodu: "vo2p1ryp".

Where is Binance Futures Referral Code?

In order to get 10% discount on Binance Futures, you need to use the Futures Referral Code when opening an account. Binance Futures Referral Code: "vo2p1ryp".

  Bu yazımı beğendiyseniz "PAX Gold Coin PAXG ile Gram Altın Nasıl Alınır?" adlı makalemi de beğenebilirsiniz.{alertSuccess}
   
   NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

  Yorum Gönder

  Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

  İletişim Formu