LBANK Kripto Para Borsası Tanıtımı

Bu yazıda LBANK Kripto Para borsası hakkında kısa ve bilgilendirici bir yazı kaleme aldık.

{getToc} $title={Table of Contents}

Giris

Bu yazımda sizlere elimden geldiğince LBANK kripto para borsasını tanıtmaya çalışacağım. Türkiye ve Dünya genelinde kripto paralara her geçen gün ilgi artmakla beraber merkezi ve merkeziyetsiz borsaların sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Bilgi Notu: CoinMarketCap verilerine göre Dünya genelinde 600'den fazla kripto para borsası bulunuyor.{alertInfo}

LBANK Kripto para borsası her geçen gün daha da büyüyerek üst sıralara doğru yol alıyor. Şu an 11.sırada yer alan borsa Bitcoin ve Ethereum dahil 470' den fazla Altcoin, 650' den fazla piyasa yapıcı ve haftalık 2,5 milyondan fazla ziyaretçi ile işlemlerini sürdürüyor.

Dünya üzerinde kripto para borsası sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu artışın artı yönleri olduğu kadar eksi yönleri de bulunmakta. LBANK Kripto Para Borsası bu artıştan pozitif yönde ayrılan ve kendini iyi bir seviyeye getiren kripto para borsalarından biri.

LBANK Kripto Para Borsasi Tanitimi

Bilgi Notu: LBANK Kripto Para Borsası Resmi İnternet Sitesi Bağlantı Linki{alertSuccess}

Tam adı Ledger Bank Exchange olan LBANK Exchange, 2015 yılında kurulmuş ve Virgin Adaları'na kayıtlıdır. Güvenli, profesyonel ve kullanışlı kripto varlık değişim hizmetleri, türev hizmetleri, para birimi ölçümü, para birimi sağlayan, NFA ABD MSB, Kanada MSB, Avustralya kripto lisansına sahip, dünya çapında yüksek teknoloji kripto varlık ticaret platformudur.

LBANK Kripto para borsası son zamanlarda yükselişte olan ve bu çokluk içerisinde kendisine iyi bir yer bulan bir borsa. Bünyesinde 470' den fazla Bitcoin ve Altcoin barındıran borsa dünya genelinde haftalık 2,5 milyona yakın ziyaretçi çekmeyi başarıyor.

lbank-kripto-para-borsasi-tanitimi-referralbrotherhood.com

Çin'in yasaları kripto para birimleri, ICO' lar ve borsalar söz konusu olduğunda oldukça sert olduğundan, LBANK borsası genel merkezini Hong Kong'a dayandırdı ve öncelikle Asya ve Çin pazarlarına hizmet ediyor.

Ancak borsa dünyanın her yerinden müşteri kabul ediyor ve hizmetlerini hem İngilizce hem de Mandarin Çincesi olarak sunuyor. Bir çok ülke ve dil üzerinde ise çalışmaları hızla devam ediyor.

Borsa Kapsami

Diğer birçok kripto para borsası gibi, LBANK da kendi tescilli web tabanlı ticaret platformuna sahiptir. Değişim platformu, kullanımı ve anlaşılması kolay, sezgisel olarak tasarlanmış bir ara yüz ile kullanımı çok güzel ve basittir.

Bünyesinde 500 den fazla Bitcoin ve Altcoin barındıran borsada işlem yapmak oldukça kolay. Her geçen gün bu sayı artarak devam edecektir.

Bilgi Notu: Kripto para borsaları arasında en çok Altcoin ekleyen borsaların başında LBANK geliyor.{alertInfo}

Komisyon Ucretleri

LBANK' ta alım satım maliyetleri, özellikle diğer önde gelen kripto para borsalarına kıyasla nispeten düşüktür. Hem yapıcı hem de alıcı ücretleri, işlem başına %0,10'luk sabit bir ücrette gruplandırılmıştır. Çoğu önde gelen borsanın işlem başına en az %0.20 – %0.25 ücret aldığı düşünüldüğünde, bu çok uygun ve düşük bir komisyon ücretidir.

Vadeli işlemler yani Futures işlemlerdeki komisyon ücretleri ise gerçekten tam bir kullanıcı dostudur. Risk ve Kazanç oranını çok iyi olarak ayarlandığında komisyon ücretlerinin düşüklüğü ile başarılı bir işlem kaçınılmaz oluyor.

Komisyon ücretlerinin hesaplanması aşağıdaki şekildedir:

Komisyon ücreti = kavramsal değer X ücret oranı

Kavramsal değer = sözleşme sayısı X ticaret fiyatı

Örneğin: LBANK kripto para borsası spot işlemler komisyon oranları, Piyasa Yapıcı komisyonu: %0,02 / Piyasa Alıcı komisyonu: %0.04' dür.

Bilgi Notu: Kripto para borsalarında Piyasa Yapıcı "Maker" Piyasa Alıcı "Taker" olarak adlandırılır. Piyasa yapıcı emirleri "Limit Emri" / Piyasa alıcı emirleri "Piyasa Emri" olarak adlandırılır.{alertInfo}

Piyasa emrini kullanarak yani "Alıcı" rolünde 0,2 BTC BTC/USDT sözleşmesi satın alacaksınız:

Kavramsal Değer = Sözleşme Sayısı x Alış Fiyatı(USDT) = 0,2 BTC x 35,000 = 7.000 USDT

Bu örnekte Alıcı yani "Piyasa Emri" rolünde komisyon ücreti olarak: 7.000 x 0.040% = 2,8 USDT komisyon ödersiniz.

Örneğin:

Fiyat yükseldikten sonra, Limit emrini kullanarak yani "Yapıcı" rolünde 0,2 BTC BTC/USDT sözleşmesi satacaksınız:

Kavramsal Değer = Sözleşme Sayısı x Satış Fiyatı = 0,2 BTC x 40.000 = 8.000 USDT

Bu örnekte Yapıcı yani "Limit Emri" rolünde komisyon ücreti olarak: 8.000 x %0.02 = 1,6 USDT komisyon ödersiniz.

Guvenlik

LBANK Borsası, SSL şifreli sunucular, oturum açma ve işlemler için iki faktörlü kimlik doğrulama ve kullanıcı fonlarının hem soğuk hem de sıcak cüzdan depolaması gibi en son güvenlik özelliklerini uygular. Ayrıca, her kullanıcı, kendilerine sunulan hizmetlerle eşit muamele görürler.

Ayrıca, kullanıcıların herhangi bir kimlik bilgisi göndermeleri gerekmez ve platformlarında işlem yaparken anonim kalabilirler. Bu özelliği arayan çoğu müşteri için çok güzel bir seçenek olduğu tartışılmaz.

Bilisim ve Teknoloji

LBANK kripto para borsasının web sitesi gayet kolay ve sade bir ara yüze sahip olmakla beraber kullanımı oldukça kolaydır. Duyurular, yeni eklenen projeler gibi özelliklere erişmek çok kolay. Site haritası üzerinde gezmek oldukça basit.

LBANK kripto para borsasına her yerden ve platformdan ulaşabilirsiniz. IOS, Android, Windows ve Macintosh desteği sunan borsa her kullanıcının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Bu yazımı beğendiyseniz "LBANK Borsası 10$ USDT Vadeli İşlemler Hediyesi Veriyor." adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

LBANK Borsasina Nasil Kayit Olunur?

Adim Adim Anlatim

1.Adım: İlk önce "Referans Kardeşliği" özel davet kodu ile LBANK borsasına kayıt olun. Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "TMSN" yazılacaktır. %100 komisyon indirimli [50% Spot + 50% Futures] ve paylaşımlı referans linkidir. Ayrıca "Referans Kardeşliği" ve LBANK Borsası işbirliğine özel 10$ Vadeli işlem bonusu hediyesi kazanıyorsunuz. Tek yapmanız gereken vadeli işlem hesabı açmak.

{getButton} $text={LBANK Kayıt Linki} $icon={link} $color={#00008B}

2.Adım: Kayıt linkine tıkladıktan sonra açılan ekranda komisyon indirimi ve hediyeler almanız için gerekli olan "Referral Code TMSN" yazısını göreceksiniz. Bakınız aşağıdaki resim. Sonra kayıt için e-mail adresinizi yazıyorsunuz. Devamında güçlü bir şifre belirleyip "Claim $255 welcome bonus" butonuna basıyorsunuz. Dilerseniz E-Mail yerine Cep Telefonu ile kayıt seçeneğinize seçebilirsiniz. Kayıt işlemi bu kadar.

lbank-kripto-para-borsasi-tanitimi-referralbrotherhood.com

Önemli Not: Kayıt olduktan sonra kayıt bilgilerinizi not almayı unutmayınız.{alertWarning}

LBANK Borsasi Mobil Uygulamaları Nereden Yuklenir?

LBANK kripto para borsasının Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu mobil uygulaması vardır. Kullanmakta olduğunuz cep telefonu işletim sistemine göre aşağıdaki bağlantılardan uygun olan yazılımı indirebilirsiniz.

{getButton} $text={LBANK Android Uygulaması Linki} $icon={link} $color={#00008B}

{getButton} $text={LBANK iOS Uygulaması Linki} $icon={link} $color={#00008B}

Sonuc

Bu yazıda sizlere LBANK kripto para borsası hakkında bilgiler verildi. Bu bilgiler ışığında LBANK kripto para borsası üzerinde hesap açıp kayıt olarak yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu