Bybit Referral Code Referans Kodu (Haziran 2024): RFBRTHD

Bybit Brotherhood Referral Code 33% Discount + 5000 USDT Bonus

{getToc} $title={Table of Contents}

Bybit 33% Discount and 5000$ USDT Welcome Gift. Bybit Special Referral Code.

It is a 33% commission discounted referral link.

When registering, "RFBRTHD" will be written where it says "Referral Code (Optional)". The commission discount rate you will receive will be reflected as 33%. Also, after registering, you can earn a welcome gift of $5000 USDT by completing certain tasks.

{getButton} $text={Sign Up Bybit Referral Code} $icon={link} $color={#00008B}

Crypto Currency Exchange Spot and Futures Referral Code
Bybit RFBRTHD

Bybit Referans Kodu %33 indirim + 5000 USDT Bonus

Bybit %33 İndirim ve 5000$ USDT Hoş Geldiniz Hediyesi. Bybit Özel Referans Kodu.

%33 komisyon indirimli referans linkidir.

Kayıt olurken "Referans Kodu (İsteğe Bağlı)" yazan yere "RFBRTHD" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi oranı %33 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca kayıt olduktan sonra, belirli görevleri yaparak, 5000$ USDT hoş geldiniz hediyesi kazanabilirsiniz.

{getButton} $text={Kayıt Ol Bybit Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B} 

bybit-brotherhood-referral-code-referans-kodu-referralbrotherhood.com

Bybit Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1: Aşağıdaki Bybit Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans Kodu" yazan yerde "RFBRTHD" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol Bybit Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, en az bir büyük ve küçük harf ve en az bir sayı içermelidir.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: "Hoş Geldiniz Hediyelerimi Alayım butonuna tıklayarak Hizmet Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz." yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Hoş Geldiniz Hediyelerimi Alayım" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. Bybit kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

Bybit borsasına indirimli olarak kayıt olduysanız Buraya Tıklayarak OKX Borsasına da indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu