Binance TR Türkiye Referans Kodu-Referans Kimliği

binance-tr-turkiye-referans-kodu-referans-kimligi

Binance TR Türkiye %45 indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Referans Kimliği)


%45 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %10 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %20 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %10 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda Binance TR Kripto Para Borsası tokeni BNB tutarsanız %25 komisyon indirimi daha alırsınız. Kayıt olurken "Referans Kimliği" yazan yere "8SNM3NA9" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %45 olarak yansıtılacaktır.

{getButton} $text={Binance TR Referans Kodu}Binance TR Türkiye Borsası Hakkında

Ülkemizde son yıllarda kripto para ekosistemine duyulan ilgi ve buna bağlı olarak yapılan yatırımlar artış gösterdi. Dünya Ekonomik Forumu tarafından 2021 şubat ayında yayımlanan rapora göre, kripto
paraları en çok kullanan ülkeler belirlenmişti.

Kripto Paralara yatırım yapan ülkeler arasında Dünyanın en büyük 74 ekonomisini kapsayan araştırmada Türkiye dünyada 4’üncü, Avrupa’da ise ilk sırada yer almıştı.{alertInfo}

Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu.

Binance, daha önce high frequency trading yazılımı geliştiren bir geliştirici olan Changpeng Zhao [CZ] tarafından kuruldu. Binance başlangıçta Çin'de bulunuyordu, ancak daha sonra Çin'in artan kripto para düzenlemeleri nedeniyle Çin'den ayrıldı.

Binance Türkiye şubesi, TL destekli olarak 2020 sonbaharda açılmıştır. Türkiye' de 2020 son aylardan itibaren Türk kullanıcılar TL Türk Lirası yatırarak kripto para almaya başlamışlardır.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

  • Binance TR nedir?
  • Binance TR borsası nedir?
  • Binance TR nasıl kayıt olunur?
  • Binance TR nasıl hesap açılır?
  • Binance TR referans nedir?
  • Binance TR referans nerede?
  • Binance TR referans ile nasıl kayıt olunur?
  • Binance TR referans ile nasıl hesap açılır?
  • Binance TR referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
  • Binance TR referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?
 
NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu