Binance TR Referans Kodu - Referral Brotherhood

binance-tr-turkiye-referans-kodu-referans-kimligi


Binance TR %45 İndirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Referans Kimliği)

{getToc} $title={İçindekiler}

%45 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.


Referansın yüzdesi %10 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %20 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %10 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda Binance TR Kripto Para Borsası tokeni BNB tutarsanız %25 komisyon indirimi daha alırsınız.


Kayıt olurken "Referans Kimliği (opsiyonel)" yazan yere "8SNM3NA9" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %45 olarak yansıtılacaktır.


🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽


Kripto Para Borsası Binance TR
Binance TR'ye kayıt olurken referans kodunu kullanın, avantajlardan yararlanın!
Referans Kodu 8SNM3NA9
İndirim 35% Discount
Nakit Para Geri Ödeme 10% Cashback
Bonus ---
Binance TR'ye kayıt olurken referans kodunu kullanmayı unutma, ödüllerin tadını çıkar!
 
Not: Binance TR [Türkiye] borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Binance TR [Türkiye] uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 

🔽Binance TR [Türkiye] Görme Engelliler İçin Seslendirme Türkçe Dil🔽


🔽Kayıt olmak için aşağıdaki QR kodunu okutabilirsiniz.🔽

binancetr-turkiye-qr-code-scanning-qr-kodu-okutma-referral-code-referans-kodu


Binance TR Nasıl Kayıt Olunur?

Binance TR Nasıl Hesap Açılır?

Binance TR Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki Binance TR Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans Kimliği" yazan yerde "8SNM3NA9" yazdığından emin olun.


binance-tr-brotherhood-kardeslik-referans-kodu-referans-kimligi-ucretsiz-kayit-olun

Adım 2: Kayıt işleminde E-Posta ve Cep Telefonu Numaranız Gerekli. "E-Posta"  yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.  "Telefon Numarası" yazan yere numaranızı yazınız.


Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.


Adım 4: Kişisel bilgilerinizi "Ad ve Soyad, Doğum Tarihinizi, Vatandaşlık ve Uyruk Bilginizi ve T.C. Kimlik No" bilgilerinizi yazınız.


Adım 4: "KVKK Aydınlatma Metni" kapsamındaki bulunan kutucukları tercihlerinize göre ayarlayıp "KAYIT OL" butonuna tıklayınız.


İşlemler bu kadar. Binance TR kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.


Önemli Not: Binance TR kimlik doğrulama yani KYC işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenmek için "Binance TR Kimlik Doğrulama KYC Nasıl Yapılır?" konusunu okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

 

Binance TR Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler


Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.


Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.


Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride Binance TR kripto para borsasıdır.


Binance TR Nedir?

Ülkemizde son yıllarda kripto para ekosistemine duyulan ilgi ve buna bağlı olarak yapılan yatırımlar artış gösterdi. Dünya Ekonomik Forumu tarafından 2021 şubat ayında yayımlanan rapora göre, kripto
paraları en çok kullanan ülkeler belirlenmişti.

Kripto Paralara yatırım yapan ülkeler arasında Dünyanın en büyük 74 ekonomisini kapsayan araştırmada Türkiye dünyada 4’üncü, Avrupa’da ise ilk sırada yer almıştı.{alertInfo}

Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu.


Binance, daha önce high frequency trading yazılımı geliştiren bir geliştirici olan Changpeng Zhao [CZ] tarafından kuruldu. Binance başlangıçta Çin'de bulunuyordu, ancak daha sonra Çin'in artan kripto para düzenlemeleri nedeniyle Çin'den ayrıldı.


Binance Türkiye şubesi, TL destekli olarak 2020 sonbaharda açılmıştır. Türkiye' de 2020 son aylardan itibaren Türk kullanıcılar TL Türk Lirası yatırarak kripto para almaya başlamışlardır.


Binance TR Bilgi ve Veri Güvenliği Uluslararası Sertifikaları Nedir?

Binance TR’de Bilgi ve Veri Güvenliği Uluslararası Sertifikalarla Tescillendi. Türkiye’nin lider kripto varlık platformu sloganıyla kurulan Binance TR kurulduğundan bu güne kadar kullanıcılarının ihtiyaçlarına ve güvenliklerine öncelik veriyor. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için var gücüyle çalışan borsa, bu çabaları karşılığında uluslararası bilgi güvenliği yönetim sistemi sertifikası olan ISO 27001 ile kişisel verilerin yönetim sistemi sertifikası olan ISO 27701’i almaya hak kazandı.


Hali hazırda sahip olduğu yüksek standartların uluslararası bir kuruluş tarafından verilen  sertifikalarla tescillenmesi Binance TR için haklı bir gurur kaynağı olsa gerek. Binance TR bu süreci dört ay gibi kısa bir sürede başarıyla geçmiş.


Bilgi ve veri güvenliğine ilişkin başarıyla tamamlanılan bu akreditasyon, Binance TR olarak kullanıcı bilgilerinin güvenliği ve veri gizliliğine yönelik yüksek standartlara sahip olduğunun önemli bir kanıtıdır. Güvenlik ve uyumluluk borsa uygulamalarının bağımsız üçüncü taraf denetimlerine tabi tutulması aynı zamanda topluluğa ve platformdaki kullanıcılara verilen güveni gösteriyor. 


Binance TR Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.


Binance TR kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. Binance TR kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


Binance TR Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.


Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.


Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.


“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.


Sizde bu konudaki Binance TR Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


Binance TR Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: Binance TR Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://www.trbinance.com

Borsa Tokeni: Evet => BNB Token

Listelenmiş Koin Sayısı: 100+ den fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 340 Bin Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 100 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: Twitter, Facebook{alertInfo}
 

Binance TR Medya Yorumları

Referral Brotherhood
  • Binance TR Tartışmasız Türkiye'nin En İyi Kripto Para Borsası.

Binance TR Mobil ve PC Uygulamaları

Binance TR Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.
Binance TR borsasına kayıt olduysanız, Gate TR kripto para borsasına da Buraya Tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Hemen Şimdi Kayır Ol!{alertSuccess}

 

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

1 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

  1. Referans kodunu kullandım. Paylaşım için sağol gardaş

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu