MEXC Cüzdandaki Düşük Bakiye Nasıl MX'e Dönüştürülür?

{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Dünyada yüzlerce kripto para borsası var ve bu borsalardan biri de MEXC kripto para borsasıdır. Kripto para borsası kullanıcılıları sevdikleri kripto para borsalarını her gün kullanıyorlar ve kullandıkları süre zarfında cüzdanlarında artık bakiyeler birikiyor.

Borsaları belli bir süre kullandıktan sonra fark etmişsinizdir ki hesap cüzdanınızda kullanımdan dolayı belli bir süre sonra artık ve düşük bakiyeler birikir. Bu bakiyeler çok düşük değerde kripto veya itibari paralardan oluşur.

Bu konumuzda sizlere bu artık bakiyeleri nasıl MX coine dönüştüreceğinizi anlatacağım.

Artık Veya Düşük Bakiye Nedir?

Kripto para borsalarında her kullanıcının kendisine ait hesap cüzdanı bulunur. İşlem yaptıkça cüzdan içerisinde zamanla artık ve düşük bakiyeler oluşur. Bu bakiyeler kripto paralar ve itibari paralardan meydana gelir.

İşte bu değeri düşük bir şekilde kalan bir çok bakiyeye "artık veya düşük bakiye" denir.

Bazı kripto para borsalarında bu bakiyeleri borsanın belirlemiş olduğu borsa değişim tokenine dönüştürme seçeneğiniz vardır. Bu borsalar bu özelliğinden dolayı kullanıcılar tarafından artı puan alırlar ve sevilirler.

MEXC kripto para borsasında da artık ve düşük bakiyeleri MX koine dönüştürme seçeneği var ve gerçekten borsa tarafından bu özellik oldukça kullanıcı dostu ve esnek olarak belirlenmiş. MEXC kripto para borsası kullanıcıları kolay bir şekilde düşük bakiyelerini MX'e çevirebiliyor.

Düşük ve artık bakiyeler nasıl MX dönüştürülür anlatımına geçmeden önce eğer MEXC kripto para borsasına kayıt olmadıysanız aşağıdaki başlıktan devam ederek "Referral Brotherhood" platformuna özel indirim ve kazanç oranlarıyla kayıt olabilirsiniz.

mexc-dusuk-bakiye-nasil-mx-donusturulur-referralbrotherhood.com

MEXC Borsasına Nasıl Kayıt Olunur?

MEXC Borsasına "Referans Kardeşliği" referans linki ile kayıt olunuz. Kayıt olurken ister E-Posta adresinizi isterseniz de Cep Telefonu numaranızı kullanabilirsiniz. Kayıt için aşağıdaki linke tıklayınız.


"Referans Kardeşliği" referans linki %100 komisyon indirimli [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler] ve paylaşımlı referans linkidir.

Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "17Hjw" yazısını göreceksiniz. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para yani cashback oranı %100 olarak yansıtılıyor.

mexc-dusuk-bakiye-nasil-mx-donusturulur-kayit-ol

Dikkat!: Kayıt olduktan sonra kayıt bilgilerinizi bir yere not almayı unutmayınız.{alertWarning}
 

Düşük Bakiye Nasıl MX'e Dönüştürülür? Adım Adım Anlatım.

1.Adım: MEXC Global mobil uygulamasını aşağıdaki linklerden indiriniz. Cep telefonunuzun işletim sistemine uygun olan link ile indirme yapınız.

Android işletim sistemli telefon kullanıyorsanız "Google Play" bölümünden, Apple İOS işletim sistemli telefon kullanıyorsanız "App Store" bölümünden indirme yapınız. Linkler resmi linklerdir.
2.Adım: Şimdi bu örnek ile işlemlere başlayalım. Kayıt bilgileriniz ile uygulama üzerinden MEXC borsasına giriş yapınız ve "Cüzdan" bölümüne tıklayınız. Resim aşağıda.

mexc-dusuk-bakiye-nasil-mx-donusturulur

3.Adım: Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi "Spot" daha sonra "Düşük Bakiyeyi MX'e Dönüştür" bölümünü seçiniz.

mexc-dusuk-bakiye-nasil-mx-donusturulur

4.Adım: Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi "Dönüştürülebilir" ve "Dönüştürülemez" bakiyeler listelenir. Borsa kuralları gereği bazı kripto ve itibari paralar dönüştürülemez. Bunları aşağıda ayrıntılı bir şekilde yazacağım. Resimde görüldüğü gibi bu cüzdanda dönüştürülebilir artık bakiye USDT var. Ben bunu seçip kutucuğa tik atıyorum. Karşılığında alacağım MX coin miktarı yazıyor. Daha sonra "Dönüştür" butonuna basıyorum.

mexc-dusuk-bakiye-nasil-mx-donusturulur

5.Adım: Bu adımda aşağıdaki resimlerde görüldüğü gibi detayları kontrol edin ve "Onayla" butonuna basınız ve "Dönüştürme Başarılı" ekranı gelecek. Bu örnekte düşük bakiye olan USDT'yi MX'e dönüştürmüş olduk. İşlemler bu kadar basit.

mexc-dusuk-bakiye-nasil-mx-donusturulurmexc-dusuk-bakiye-nasil-mx-donusturulur

MEXC Borsası Düşük Bakiye Dönüştürme Kuralları Nelerdir?

Bu konuda borsa kuralları zamanla değişiklik gösterebilir. Güncel kurallar aşağıdaki şekildedir.


mexc-dusuk-bakiye-nasil-mx-donusturulur-borsa-kurallari

Bu yazımı beğendiyseniz "MEXC Launchpad Nedir? Nasıl Katılınır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}
Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır." 

İletişim Formu