Gateio Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?

{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

Gateio kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için "Referans Kodu veya Davet Kodu" na ihtiyacınız vardır.

Referans veya Davet kodunuz olmadan kayıt olursanız kayıt olduktan sonra artık Referans veya Davet kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}
 

En İyi Referans Kodu Nasıl Anlaşılır?

Borsalarda kullanıcılara belirli oranlarda olmak  koşuluyla referans kodları verilir. Standart bir kullanıcıya belirli bir oranı geçmeyecek düşük oranlı bir Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Eğer kullanıcı borsa ile "Bağlı Kuruluş" yani İngilizcesi "Affiliate" olarak çalışıyor ise o kullanıcıya özel yüksek oranlı ve hatta ek hediyeleri olan Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Burada kayıt olan kişi için önemli olan "Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu" bulmaktır. Çünkü bazı paylaşılan referanslar yüksek oranlı olduklarını söyledikleri halde düşük oranlı sahte referanslar çıkabilmektedir.

gateio-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-ve-nasil-kullanilir-referralbrotherhood.com

Gateio Yüksek Oranlı Gerçek Referans veya Davet Kodunu Nasıl Bulurum?

Genellikle güvenilir ve referans sahibi oluşumlar yüksek oranlı ve gerçek referanslar paylaşmaktadır. "Referans Kardeşliği" yani İngilizce tabiriyle "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Gateio Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız. Sitemizde yüksek oranlı, gerçek, artı bonus hediyelere sahip ve ayrıca kuruluşumuzun ana teması olan eşit paylaşımlı referans paylaşmaktayız. Paylaşım oranlarımızı borsaların uygun gördüğü koşullar çerçevesinde yapmaktayız.

"Referans Kardeşliği" yani İngilizce adıyla "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Gateio Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız ve en yüksek oranlı ve gerçek referans ve davet kodumuzu huzurla kullanabilirsiniz.

%100 komisyon indirimli [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi spot ve vadeli işlemler için ayrı ayrı olmak koşulu ile %25 referans sahibi, %25 yeni kayıt olan kişi toplam %50 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %25 komisyon indirimi ve %25 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Yönlendirme Kimliği" yazan yere "3930511" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır.

Kayıt olduktan sonra görevleri yaptığınızda hediye olarak 100$'a varan ödüller kazanın.

Ayrıca her gün Gate.io borsasına giriş yaptığınızda Gate.io puanları alacaksınız. 1GT Gate.io puanı = 1$ dolara eşittir. Bu puanlarla komisyon ücretlerinizi ödersiniz ve ek kazanç sağlarsınız. Gate.io bu konuda gerçekten harika bir borsa. [1GT Puanı = 1$ USD]

Gateio Referans Kodu veya Davet Kodu Nasıl Kullanılır?

Referans kodunu iki şekilde kullanabilirsiniz:

gateio-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-ve-nasil-kullanilir-referralbrotherhood.com

  1. İlk olarak Gateio internet sitesine giriş yapıp "Kaydol" butonuna tıkladıktan sonra kayıt ekranında "Yönlendirme Kimliği" yazan yere büyük ve küçük harflere ve rakamlara dikkat ederek "3930511" yazdıktan sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz.
  2. İkinci seçenek daha kolay. Referans Kodu veya Davet Kodu veya Yönlendirme Kimliği bağlantısına tıklarsanız (bağlantı aşağıda) bağlantı sizi "Yönlendirme Kimliği" hazır olarak yazılmış kaydol ekranına yönlendirecektir. Daha sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz. Artık yüksek indirim ve kazanç sahibi olabileceğiniz ve hediyeler alabileceğiniz çok güzel bir Gateio hesabınız oldu. Hayırlı olsun.
  3. Gateio Borsası Referans Kodu-Davet Kodu-Yönlendirme Kimliği Bağlantısı:
    https://www.gate.io/tr/signup/3930511

Gateio Kripto Para Borsası Hakkında Kısa Bilgiler

gateio-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-ve-nasil-kullanilir-referralbrotherhood.com

2013 yılında kurulan Gate.io, son 8 yılda kullanıcılarına en iyi ticaret deneyimini yaşatmak için çabaladı. Ticaret hacmi açısından, Gate.io, kaliteli ve yüksek getiri oranına sahip kripto varlıkları listeleyen dünyanın en iyi 10 kripto borsasından biridir.

Gate.io kripto para borsası kullanıcılarının verilerinin ve varlıklarının güvenliğine her zaman öncelik veriyor ve sorunsuz bir dijital varlık alım satım platformu oluşturmaya odaklanıyor. Gate.io, dünyanın her yerinden kullanıcılar için en kapsamlı ve en güvenli ticaret deneyimini sağlıyor.

Gate.io, her türlü tüccar için ürün ve hizmetler sunmaktadır. Temel tüccarlardan profesyonel ve kurumsal tüccarlara kadar Gate.io herkese hizmet eder. Kullanıcılarının ve varlıklarının güvenliğini sağlamak için her zaman önde gelen Blokzincir teknolojisi çözümlerini kullanmaya odaklanıyor.

  • CoinMarketCap verilerine göre Gateio Borsası şu an 272 Kripto para Borsası sıralamasında 7. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 7.0 olarak belirlenmiş.
  • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 1506'yı geçmiştir. 
  • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 1 milyon 800 bin kişiyi aşmıştır.
  • 2500'e yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 900 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
  • USDT ve USDC dahil 47'den fazla para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.

Bu yazımı beğendiyseniz "Gateio GT Puanı Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}
 
Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır." 

İletişim Formu