Gateio Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?

gateio-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-nasil-kullanilir


Referans Kodu veya Davet Kodu Nedir? Önemi Nedir? 


{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

Gateio kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için "Referans Kodu veya Davet Kodu" na ihtiyacınız vardır.

Eğer herhangi bir referans veya davet kodunuz olmadan kayıt olursanız sonradan geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olursunuz.{alertInfo}

Referans veya Davet kodunuz olmadan kayıt olursanız kayıt olduktan sonra artık Referans veya Davet kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

En İyi Referans Kodu Nasıl Anlaşılır?

gateio-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-nasil-kullanilir

Borsalarda kullanıcılara belirli oranlarda olmak  koşuluyla referans kodları verilir. Standart bir kullanıcıya belirli bir oranı geçmeyecek düşük oranlı bir Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Eğer kullanıcı borsa ile "Bağlı Kuruluş" yani İngilizcesi "Affiliate" olarak çalışıyor ise o kullanıcıya özel yüksek oranlı ve hatta ek hediyeleri olan Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Burada kayıt olan kişi için önemli olan "Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu" bulmaktır. Çünkü bazı paylaşılan referanslar yüksek oranlı olduklarını söyledikleri halde düşük oranlı sahte referanslar çıkabilmektedir.

Yüksek Oranlı Gerçek Referans veya Davet Kodunu Nasıl Bulurum?

Genellikle güvenilir ve referans sahibi oluşumlar yüksek oranlı ve gerçek referanslar paylaşmaktadır. "Referans Kardeşliği" yani İngilizce tabiriyle "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Gateio Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız. Sitemizde yüksek oranlı, gerçek, artı bonus hediyelere sahip ve ayrıca kuruluşumuzun ana teması olan eşit paylaşımlı referans paylaşmaktayız. Paylaşım oranlarımızı borsaların uygun gördüğü koşullar çerçevesinde yapmaktayız.

Gayeio Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu-Davet Kodu Nasıl Bulurum?

"Referans Kardeşliği" yani İngilizce adıyla "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Gateio Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız ve en yüksek oranlı ve gerçek referans ve davet kodumuzu huzurla kullanabilirsiniz.

Gateio borsası %100 komisyon indirimli ve 100$ USDT Bonus ve Günlük GT puanı hediyesi olan kardeşlik ve eşit paylaşımlı özel Referans Kodu-Davet Kodu-Yönlendirme Kimliği: "3930511" dir.{alertSuccess}

 

"Referral Brotherhood" Kuruluşu Gateio Referans Kodu-Davet Kodu Nedir?


%100 komisyon indirimli [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi spot ve vadeli işlemler için ayrı ayrı olmak koşulu ile %25 referans sahibi, %25 yeni kayıt olan kişi toplam %50 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %25 komisyon indirimi ve %25 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Yönlendirme Kimliği" yazan yere "3930511" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır.

Kayıt olduktan sonra görevleri yaptığınızda hediye olarak 100$'a varan ödüller kazanın. 

Ayrıca her gün Gate.io borsasına giriş yaptığınızda Gate.io puanları alacaksınız. 1GT Gate.io puanı = 1$ dolara eşittir. Bu puanlarla komisyon ücretlerinizi ödersiniz ve ek kazanç sağlarsınız. Gate.io bu konuda gerçekten harika bir borsa. [1GT Puanı = 1$ USD]

Gateio Referans Kodu veya Davet Kodu Nasıl Kullanılır? Adım Adım Anlatım


Referans Kodunu iki şekilde kullanabilirsiniz;

gateio-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-nasil-kullanilir

 1. İlk olarak Gateio internet sitesine giriş yapıp "Kaydol" butonuna tıkladıktan sonra kayıt ekranında "Yönlendirme Kimliği" yazan yere büyük ve küçük harflere ve rakamlara dikkat ederek "3930511" yazdıktan sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz.
 2. İkinci seçenek daha kolay. Referans Kodu veya Davet Kodu veya Yönlendirme Kimliği bağlantısına tıklarsanız bağlantı sizi "Yönlendirme Kimliği" hazır olarak yazılmış kaydol ekranına yönlendirecektir. Daha sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz. Artık yüksek indirim ve kazanç sahibi olabileceğiniz ve hediyeler alabileceğiniz çok güzel bir Gateio hesabınız oldu. Hayırlı olsun.
 3. Gateio Borsası Referans Kodu-Davet Kodu-Yönlendirme Kimliği Bağlantısı:
  https://www.gate.io/tr/signup/3930511

Gateio Kripto Para Borsası Hakkında Kısa Bilgiler

gateio-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-nasil-kullanilir2013 yılında kurulan Gate.io, son 8 yılda kullanıcılarına en iyi ticaret deneyimini yaşatmak için çabaladı. Ticaret hacmi açısından, Gate.io, kaliteli ve yüksek getiri oranına sahip kripto varlıkları listeleyen dünyanın en iyi 10 kripto borsasından biridir.

Gate.io kripto para borsası kullanıcılarının verilerinin ve varlıklarının güvenliğine her zaman öncelik veriyor ve sorunsuz bir dijital varlık alım satım platformu oluşturmaya odaklanıyor. Gate.io, dünyanın her yerinden kullanıcılar için en kapsamlı ve en güvenli ticaret deneyimini sağlıyor.

Gate.io, her türlü tüccar için ürün ve hizmetler sunmaktadır. Temel tüccarlardan profesyonel ve kurumsal tüccarlara kadar Gate.io herkese hizmet eder. Kullanıcılarının ve varlıklarının güvenliğini sağlamak için her zaman önde gelen blockchain teknolojisi çözümlerini kullanmaya odaklanıyor.

 • CoinMarketCap verilerine göre Gateio Borsası şu an 272 Kripto para Borsası sıralamasında 7. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 7.0 olarak belirlenmiş.
 • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 1506'yı geçmiştir. 
 • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 1 milyon 800 bin kişiyi aşmıştır.
 • 2500'e yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 900 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
 • USDT ve USDC dahil 47'den fazla para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular?


Gateio Referans Kodu-Davet Kodu Nedir?

 • Özel Referans-Davet Kodları ile borsa üzerinden indirim, kazanç ve belirli hediyeler elde edersiniz. Size referans olan kişi veya kurum ne kadar iyi ise o oranda indiriminiz ve hediyeleriniz artar. Eğer "Referral Brotherhood" kuruluşu Referans Kodu ile kayıt olursanız paylaşımlı Referans Kodu olduğundan ek kazançta elde edersiniz.

  Gateio Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

  • Yukarıda da anlatıldığı gibi iki türlü Referans Kodu kullanabilirsiniz. Kayıt ekranında isterseniz el ile yazabilirsiniz ya da bağlantı linkine otomatik olarak tıklayabilirsiniz.

   Gateio Referans Kodu Eklemeyi Unuttum? Ne Yapacağım?


   Eğer kayıt aşamasında "Referans Kodu" ekleme işlemini yapmayı unuttuysanız bu durumda geçmiş olsun, geri dönüşü olmayan bir yola girdiniz. Artık iki seçeneğiniz bulunuyor. Ya hesabınızı herhangi bir "Referans Kodu" ve avantajı olmadan kullanmaya devam edeceksiniz ya da yeni bir hesap oluşturup bu kez referans kodunu girerek kaydınızı tamamlayacaksınız. Eğer böyle bir hata yaparsanız "KYC yani Kimlik Doğrulama Yapmayın" ve yeni bir cep telefonu numarası ile ya da yeni bir mail adresi ile yeni bir hesap açmayı deneyebilirsiniz.{alertInfo}

    Gateio Referans Kodunu Sonradan Ekleyebilir miyim?

    "Gateio Referans Kodu" sadece kayıt aşamasında ekleyebilirsiniz. Bu nedenle de kayıt olduktan sonra ve hali hazırda kullanılan bir hesaba ait işlem yapılamaz. Yani Gateio Referans Kodu sonradan ekleme ve değiştirme şansı bulunmamaktadır.{alertInfo}
     

     Gateio Güvenli mi?

     • 2013 yılında kurulan Gate.io, son 8 yılda kullanıcılarına en iyi ticaret deneyimini yaşatmak için çabaladı. Ticaret hacmi açısından, Gate.io, kaliteli ve yüksek getiri oranına sahip kripto varlıkları listeleyen dünyanın en iyi 10 kripto borsasından biridir.

      Yalnızca 1$ ile işlem yapmaya başlayabilir miyim?

      • Gateio, kullanıcıların 1$ gibi düşük bir fiyata çeşitli işlem ve finansal ürünler aracılığıyla uygulama deneyimlerini geliştirmelerine olanak tanır. Bunun yanında 1$ standart alım satım için minimum işlemdir. Bir çok kripto para alış ve satış işlemini 1$ ile yapabilirsiniz. Gateio borsası bu konuda bir çok borsadan daha esnek.

       Gateio Borsasının Mobil Uygulaması Var mı?

       gateio-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-nasil-kullanilir


       • Evet Gateio borsasının Android ve iOS sistemleri için mobil uygulaması bulunmaktadır.

       Gateio Referans Nedir?


       • Gateio özel Referans Kodu-Davet Kodu ile borsa üzerinden indirim, kazanç ve belirli hediyeler elde edersiniz.


       Gateio Referans Kodu Ne İşe Yarar?


       • Özel Referans-Davet Kodları ile borsa üzerinden indirim, kazanç ve belirli hediyeler elde edersiniz. Size referans olan kişi veya kurum ne kadar iyi ise o oranda indiriminiz ve hediyeleriniz artar. Eğer "Referral Brotherhood" kuruluşu Referans Kodu ile kayıt olursanız paylaşımlı Referans Kodu olduğundan ek kazançta elde edersiniz.

       Gateio Davet Kodu Nedir?


       • Gateio özel Referans Kodu-Davet Kodu ile borsa üzerinden indirim, kazanç ve belirli hediyeler elde edersiniz.

       Gateio Arkadaş Daveti Ne İşe Yarar?


       • Size referans olan kişi veya kurum ne kadar iyi ise o oranda indiriminiz ve hediyeleriniz artar. Eğer "Referral Brotherhood" kuruluşu Referans Kodu ile kayıt olursanız paylaşımlı Referans Kodu olduğundan ek kazançta elde edersiniz.

       Gateio Para Yatırma Nasıl Yapılır?


       • Herhangi bir yerel kripto para borsasından Gateio borsasına kripto para göndererek para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Genelde TRC20 ağı üzerinden USDT veya Tron (TRX) gönderimi yapılır.

       Gateio Kimlik Doğrulama KYC Zorunlu mu?


       • Hayır zorunlu değil. Belirli limitler çerçevesinde kripto yatırma veya çekme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

       Gateio Fon Şifresi Ne Demek?


       • Gateio uygulaması üzerinden hesabınınız üzerinde ticaret / para çekme / para gönderme gibi işlemlerinizde sizi koruyan ek doğrulama şifresine "Fon Şifresi" denir. Şifreyi her kullanıcı kendi belirler.

       Bu makalemi beğendiyseniz "Gateio GT Puanı Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}


       NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

       Yorum Gönder

       Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

       İletişim Formu