BitMart Referral Code-Referans Kodu

bitmart-referans-kodu-referans-id-referral-code-referral-id

BitMart 65% Discount and 3$ Welcome Bonus. Equally Shared Referral Code (Referral ID)


It is a 65% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. The percentage of the reference was distributed as 30% of the reference owner, 10% of the new registrants as 40% in total. You get 30% commission discount and 10% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. Additionally, if you hold the BitMart Cryptocurrency Exchange token BMX in your account, you will receive an additional 25% commission discount. When registering, "FN7cKB" will be written where it says "Referral ID". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 65% and 3$ welcome bonus.

NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.BitMart %65 indirim ve 3$ Hoş Geldiniz Hediyesi. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Referans ID)


%65 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %30 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %30 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda BitMart Kripto Para Borsası tokeni BMX tutarsanız %25 komisyon indirimi daha alırsınız. Kayıt olurken "Referans ID" yazan yere "FN7cKB" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %65 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 3$ Hoş geldiniz hediyesi sizleri bekliyor.


BitMart Borsası Hakkında

BitMart kripto para borsası 2017 yılında hizmetine başlamıştır.

Borsa misyonu, basit ve güvenli kripto para ürünleri ve hizmetleri sunmaktır.

BitMart borsası der ki "ister bireysel ister kurumsal olsun, kripto para biriminizi almanıza, satmanıza ve saklamanıza yardımcı olmak istiyoruz".

Borsa vizyonu, kripto paraları her yerde herkesin kullanımına sunmaktır. Borsa merkeziyetsiz dijital para biriminin küresel ekonomiyi temelden yeniden şekillendireceğine inanıyor. Bu tür bir finansal özgürlük dünyaya daha fazla ekonomik yenilik, verimlilik ve eşitlik getirecektir. Ancak, dünyanın dört bir yanındaki bireyler ve kurumlar için bu yeni evreni keşfetmeleri ve onunla etkileşim kurmaları için basit ve güvenli ürünler geliştirmek gerektiğini de belirtiyorlar ve bu yolda ilerliyorlar.

BitMart ekip üyeleri Amazon, Accenture, Tencent, Alibaba ve diğer üst düzey teknoloji firmalarından gelmektedir. Bu ekip Dünyanın dört bir yanında bulunan her kullanıcıya hitap edecek uygun maliyetli ve kullanıcı dostu bir finansal platform oluşturmuştur. BitMart ekibimi, Dünyayı son derece verimli bir küresel finans sistemine hızlıca entegre etmek için küresel bir misyon doğrultusunda büyüdü.

2022 ekim ayı itibari ile borsada Bitcoin ve Ethereum dahil 640'dan fazla kripto para birimi listeli durumda. BitMart Haftalık 800 bin kişiyi aşan ziyaretçi sayısı ve günlük 500 bin dolar işlem hacmi ile hizmet vermekte.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

  • BitMart nedir?
  • BitMart borsası nedir?
  • BitMart nasıl kayıt olunur?
  • BitMart nasıl hesap açılır?
  • BitMart referans nedir?
  • BitMart referans nerede?
  • BitMart referans ile nasıl kayıt olunur?
  • BitMart referans ile nasıl hesap açılır?
  • BitMart referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
  • BitMart referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu