BitMart Referral Code Referans Kodu (Nisan 2024): FN7cKB

BitMart Brotherhood Referral Code 65% Discount + 3000 USDT Welcome Bonus

{getToc} $title={Table of Contents}

BitMart 65% Discount and 3000$ Welcome Bonus. Equally Shared Referral Code (Referral ID).

It is a 65% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 30% of the reference owner, 10% of the new registrants as 40% in total. You get 30% commission discount and 10% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. Additionally, if you hold the BitMart Cryptocurrency Exchange token BMX in your account, you will receive an additional 25% commission discount.

When registering, "FN7cKB" will be written where it says "Add Referral ID". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 65% and 3000$ welcome bonus.

{getButton} $text={Sign Up BitMart Referral Code} $icon={link} $color={#00008B}

BitMart Brotherhood Referans Kodu %65 indirim ve 3000 USDT Hoş Geldiniz Hediyesi

BitMart %65 İndirim ve 3000$ Hoş Geldiniz Hediyesi. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Referans ID).

%65 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %30 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %30 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda BitMart Kripto Para Borsası tokeni BMX tutarsanız %25 komisyon indirimi daha alırsınız.

Kayıt olurken "Referans ID Ekle" yazan yere "FN7cKB" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %65 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 3000$ Hoş geldiniz hediyesi sizleri bekliyor.

{getButton} $text={Kayıt Ol BitMart Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

bitmart-brotherhood-referral-code-referans-kodu-referralbrotherhood.com

BitMart Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1: Aşağıdaki BitMart Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans ID" yazan yerde "FN7cKB" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol BitMart Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: "18 yaşında veya daha büyük olduğumu onaylıyor ve Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası" yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Kaydol" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. BitMart kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

BitMart borsasına kayıt olduysanız Buraya Tıklayarak Poloniex Kripto Para Borsasına da kayıt olabilirsiniz.

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu