BitMart Referral Code-Referans Kodu

bitmart-referans-kodu-referans-id-referral-code-referral-id

BitMart 65% Discount and 3$ Welcome Bonus. Equally Shared Referral Code (Referral ID)

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a 65% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 30% of the reference owner, 10% of the new registrants as 40% in total. You get 30% commission discount and 10% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. Additionally, if you hold the BitMart Cryptocurrency Exchange token BMX in your account, you will receive an additional 25% commission discount.

When registering, "FN7cKB" will be written where it says "Referral ID". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 65% and 3$ welcome bonus.

🔽You can click the link below to register.🔽

Note: After registering on the BitMart stock market, do not forget to install the BitMart application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.BitMart %65 indirim ve 3$ Hoş Geldiniz Hediyesi. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Referans ID)


%65 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %30 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %30 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda BitMart Kripto Para Borsası tokeni BMX tutarsanız %25 komisyon indirimi daha alırsınız.

Kayıt olurken "Referans ID" yazan yere "FN7cKB" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %65 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 3$ Hoş geldiniz hediyesi sizleri bekliyor.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽


Not: BitMart borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza BitMart uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 

BitMart Borsası Hakkında

BitMart kripto para borsası 2017 yılında hizmetine başlamıştır.

Borsa misyonu, basit ve güvenli kripto para ürünleri ve hizmetleri sunmaktır.

BitMart borsası der ki "ister bireysel ister kurumsal olsun, kripto para biriminizi almanıza, satmanıza ve saklamanıza yardımcı olmak istiyoruz".

Borsa vizyonu, kripto paraları her yerde herkesin kullanımına sunmaktır. Borsa merkeziyetsiz dijital para biriminin küresel ekonomiyi temelden yeniden şekillendireceğine inanıyor. Bu tür bir finansal özgürlük dünyaya daha fazla ekonomik yenilik, verimlilik ve eşitlik getirecektir. Ancak, dünyanın dört bir yanındaki bireyler ve kurumlar için bu yeni evreni keşfetmeleri ve onunla etkileşim kurmaları için basit ve güvenli ürünler geliştirmek gerektiğini de belirtiyorlar ve bu yolda ilerliyorlar.

BitMart ekip üyeleri Amazon, Accenture, Tencent, Alibaba ve diğer üst düzey teknoloji firmalarından gelmektedir. Bu ekip Dünyanın dört bir yanında bulunan her kullanıcıya hitap edecek uygun maliyetli ve kullanıcı dostu bir finansal platform oluşturmuştur. BitMart ekibimi, Dünyayı son derece verimli bir küresel finans sistemine hızlıca entegre etmek için küresel bir misyon doğrultusunda büyüdü.

2022 ekim ayı itibari ile borsada Bitcoin ve Ethereum dahil 640'dan fazla kripto para birimi listeli durumda. BitMart Haftalık 800 bin kişiyi aşan ziyaretçi sayısı ve günlük 500 bin dolar işlem hacmi ile hizmet vermekte.

BitMart Borsası Sık Sorulan Sorular


BitMart Borsası Nedir?

BitMart kripto para borsası 2017 yılında hizmetine başlamıştır. Borsa misyonu, basit ve güvenli kripto para ürünleri ve hizmetleri sunmaktır.

BitMart Nasıl Kayıt Olunur? BitMart Nasıl Hesap Açılır?

🔽Kayıt olmak ve hesap açmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden BitMart borsasına kayıt olurken "Referans ID" yazan yere "FN7cKB" yazmayı unutmayınız.

BitMart Referans Kodu Nedir?

Bitmart borsasına referans kodu olarak "FN7cKB" kodunu kullanabilirsiniz.

BitMart Referans Kodu Nerede?

Bitmart referans kodu olarak "FN7cKB" kodunu kullanabilirsiniz.

BitMart Referans Kodu Nereye Yazılır?

Bitmart borsasına kayıt olurken "Referans ID" yazan yere "FN7cKB" yazılır.

BitMart Referans ID Nasıl Alınır?

Bitmart referans id almak için "FN7cKB" kodunu kullanabilirsiniz.

BitMart Referans Kodu Nasıl Alınır?

Bitmart referans kodu almak için "FN7cKB" kodunu kullanabilirsiniz.

BitMart Referans Kodu 2023

Bitmart referans kodu 2023 "FN7cKB" kodudur.

BitMart Referans Kodu Ekleme

Bitmart referans kodu eklemek için "FN7cKB" kodunu kullanınız.

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

3 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

 1. Kayıt oldum ve indirim aldım hocam. Bu arada hocam boğa ayı endeksi boğa gösteriyor piyasa tam çıkamadı. Hocam yardım ederseniz sevinirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. "Kripto Boğa vs Ayı Endeksi" piyasanın yönünü belirlemeye yarar. Endeks yatırımcının karanlık bir yol yerine aydınlık bir yolda yürümesini sağlar. Bu günlerde piyasa boğa yalnız momentum dediğimiz fiyatlardaki değişimin gücü düşük çünkü geçen haftalarda USDC ve bankaların batması haberleri ile meydana gelen aşırı volatilite hareketler piyasanın momentumunu azalttı. Sağlıcakla kalın.

   Sil
 2. Es ist eine der besten Börsen in der Münzvielfalt mit Kryptogebühren und Provisionen.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu