CoinMarketCap Elmas Topla NFT Kazan

Bu yazımızda CoinMarketCap web sitesi üzerinde kullanıcılara verilen elmas ödüllerinden bahsedeceğiz.

{getToc} $title={Table of Contents}

Giris

Arkadaşlar CoinMarketCap Elmas Topla NFT Kazan programı başladı. Program, arkadaşlarınızı kaydolmaya davet eden benzersiz tavsiye bağlantıları oluşturmanıza olanak tanıyor.

Herhangi biri referans linkine tıklayıp kaydolursa, otomatik olarak sizin tavsiyeniz olarak ilişkilendiriliyor.

100 elmas biriktirdiklerinde, hem referans sahibi hem kayıt olan yeni kişi 20 elmas kazanıyor.

Güncelleme: Maalesef şu an için referans programını CoinMarketCap yönetimi durdurmuş olarak gözüküyor. Fakat elmas toplamaya ve ödüller kazanmaya devam edebiliyorsunuz.

CoinMarketCap Elmaslari (Diamonds) Nasil Kazanilir?

Elmasları toplamaya başlamak için kayıt olmanız lazım. Bir E-Posta hesabınız var ise kayıt olabilirsiniz. Aşağıdaki kayıt linkine tıklayarak kayıt olun.

CoinMarketCap Kayıt Linki:https://coinmarketcap.com/invite/?ref=M5SFXNDD

Daha sonra CoinMarketCap web sitesi sağ üst köşedeki elmas ikonuna tıkladığınızda kazandığınız elmasları görebildiğiniz ve günlük olarak elmas kazanabileceğiniz ekran gelecek.

Bu ekran iki bölüme ayrılıyor: "Elmaslarım" ve "Elmas Ödülleri".

Elmaslarım bölümünde kazandığınız elmasların sayısını görebilirsiniz. Ayrıca 7 günden oluşan bir elmas sıra dizini fark edeceksiniz. Bu dizindeki her kutucuk bir günü simgeliyor. Her gün siteye girdiğinizde kutucuktaki yazan sayıda elmas kazanıyorsunuz. Zaman sayacı Türkiye saati ile gece 03:00'da sıfırlanıyor.

Elmaslar nasıl toplanır açıklamak gerekirse: 1.2. ve 3. gün 10 elmas, 4.5.ve 6. gün 20 elmas, 7. gün ise 50 elmas kazanıyorsunuz. Bu şekilde her hafta tekrar kutucular sıfırlanarak ilk sıradan başlıyor ve elmas kazanmaya devam ediyorsunuz. Ayrıca CoinMarketCap mobil uygulaması üzerinden de giriş yaparsanız 1.2.ve3. gün 10 elmas daha kazanıyorsunuz.

coinmarketcap-elmas-topla-nft-kazan-referralbrotherhood.com

CoinMarketCap Elmas Odulleri Nelerdir?

Alabileceğiniz bir çok ödül seçeneği bulunuyor. Avatarlar, Gizemli Kutular, NFT'ler, Elmas Kutuları ve daha bir çok ödül sizleri bekliyor. Gizemli kutuların içinden , Sanal hediye kartları, Token veya NFT çıkabiliyor.

CoinMarketCap Elmaslari (Diamonds) Nasil Kullanilir?

Peki bu topladığımız elmaslar ne işe yarayacak? Web sitesi sağ üset köşedeki elmas ikonuna tıkladıktan sonra elmas ödülleri bölümüne tıklıyorsunuz. Açılan ekranda elmaslarınız ile alabileceğiniz ödüller listeleniyor. Her ödülün elmas fiyatı farklı. İstediğiniz ödülün üzerine gelip tıklayarak elmaslarınızı harcıyorsunuz.

Kazandığını ödüller ödüllerim ekranınızda görünüyor.

Ayrıca belirli sayıda elmas topladığınızda ki bu genelde büyük sayılar oluyor sadece sınırlı sayıda oluşturulmuş bir NFT sahibi oluyorsunuz. Her gün satışta olan NFT' ler CoinMarketCap tarafından güncellenerek yenileri ekleniyor.

Bunlarına yanında avatarlar, gizemli kutular, e-book veya token kazanabiliyorsunuz.

CoinMarketCap güveni ve kalitesi ile hemen elmas toplamaya başlayın. Eşsiz NFT' leri kaçırmayın.

NFT Nedir?

NFT, dijital bir varlığın benzersiz olduğunu ve bu nedenle birbirinin yerine geçemeyeceğini onaylayan, Blokzincir adı verilen bir dijital defterde depolanan veri birimidir. NFT' ler fotoğraflar, videolar, ses ve diğer dijital dosya türleri gibi öğeleri temsil etmek için kullanılabilir.

Bu yazımı beğendiyseniz "Kripto Para Borsalarında Referans Nedir? Neden Referans ile Kayıt Olmalıyım?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu