Huobi Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?

huobi-global-referans-kodu-davet-kodu-nedir-nasil-kullanilir

Referans Kodu veya Davet Kodu Nedir? Önemi Nedir? 


{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

Huobi Global kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için "Referans Kodu veya Davet Kodu" na ihtiyacınız vardır.

Eğer herhangi bir referans veya davet kodunuz olmadan kayıt olursanız sonradan geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olursunuz.{alertInfo}

Referans veya Davet kodunuz olmadan kayıt olursanız kayıt olduktan sonra artık Referans veya Davet kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

En İyi Referans Kodu Nasıl Anlaşılır?

Borsalarda kullanıcılara belirli oranlarda olmak  koşuluyla referans kodları verilir. Standart bir kullanıcıya belirli bir oranı geçmeyecek düşük oranlı bir Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Eğer kullanıcı borsa ile "Bağlı Kuruluş" yani İngilizcesi "Affiliate" olarak çalışıyor ise o kullanıcıya özel yüksek oranlı ve hatta ek hediyeleri olan Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Burada kayıt olan kişi için önemli olan "Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu" bulmaktır. Çünkü bazı paylaşılan referanslar yüksek oranlı olduklarını söyledikleri halde düşük oranlı sahte referanslar çıkabilmektedir.

Yüksek Oranlı Gerçek Referans veya Davet Kodunu Nasıl Bulurum?

Genellikle güvenilir ve referans sahibi oluşumlar yüksek oranlı ve gerçek referanslar paylaşmaktadır. "Referans Kardeşliği" yani İngilizce tabiriyle "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Huobi Global Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız. Sitemizde yüksek oranlı, gerçek, artı bonus hediyelere sahip ve ayrıca kuruluşumuzun ana teması olan eşit paylaşımlı referans paylaşmaktayız. Paylaşım oranlarımızı borsaların uygun gördüğü koşullar çerçevesinde yapmaktayız.

Huobi Global Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu-Davet Kodu Nasıl Bulurum?

"Referans Kardeşliği" yani İngilizce adıyla "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Huobi Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız ve en yüksek oranlı ve gerçek referans ve davet kodumuzu huzurla kullanabilirsiniz.

Huobi Global borsası %90 komisyon indirimli [%40 Spot artı %50 Vadeli işlemler] ve 700$ USDT + 90.000 SHIB hoş geldiniz hediyesi olan kardeşlik ve eşit paylaşımlı özel Referans Kodu-Davet Kodu: "a9f26223" dür.{alertSuccess}

 

"Referral Brotherhood" Kuruluşu Huobi Global Referans Kodu-Davet Kodu Nedir?


%90 komisyon indirimli [%40 Spot artı %50 Vadeli işlemler] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %60 referans sahibi, %30 yeni kayıt olan kişi toplam %90 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %60 komisyon indirimi ve %30 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "a9f26223" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %90 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 700$ USDT + 90.000 SHIB hoş geldiniz hediyelerini kaçırmayın.

Huobi Referans Kodu veya Davet Kodu Nasıl Kullanılır? Adım Adım Anlatım


Referans Kodunu iki şekilde kullanabilirsiniz;

 1. İlk olarak Huobi Global internet sitesine giriş yapıp "Kayıt" butonuna tıkladıktan sonra kayıt ekranında "Davet Kodu" yazan yere büyük ve küçük harflere ve rakamlara dikkat ederek "a9f26223" yazdıktan sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz.
 2. İkinci seçenek daha kolay. Referans Kodu veya Davet Kodu bağlantısına tıklarsanız bağlantı sizi "Davet Kodu" hazır olarak yazılmış kaydol ekranına yönlendirecektir. Daha sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz. Artık yüksek indirim ve kazanç sahibi olabileceğiniz ve hediyeler alabileceğiniz çok güzel bir Huobi Global hesabınız oldu. Hayırlı olsun.
 3. Huobi Global Borsası Referans Kodu-Davet Kodu Bağlantısı:
  https://www.huobi.com/tr-tr/register/?invite_code=a9f26223

huobi-global-referans-kodu-davet-kodu-nedir-nasil-kullanilir

Huobi Global Kripto Para Borsası Hakkında Kısa Bilgiler


huobi-global-referans-kodu-davet-kodu-nedir-nasil-kullanilir


2013 yılında kurulan Huobi Global, temel blok zincir teknolojilerinde atılımlar yapma ve blok zincir teknolojisinin diğer endüstrilerle entegrasyonunu sağlama misyonuyla dijital ekonomi endüstrisinde dünya lideri bir şirkettir. Yukarı ve aşağı sektörleri çevreleyen Huobi Group, endüstri blok zinciri, kamu zinciri, dijital varlık ticareti ve cüzdanı, dijital ekonomi araştırması vb. alanlarına genişledi ve dijital ekonomi için küresel bir endüstri ekosistemi kurdu.

Huobi Group, dünya genelinde birçok ülke ve bölgede dijital varlık hizmetleri için lisanslıdır. Japonya, Güney Kore, Cebelitarık ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok ülke ve bölgede düzenlenmiş kuruluşlar kurmuştur. Küreselleşme, profesyonellik, uyumluluk ve çeşitlilik ilkesiyle Huobi Group, 100'den fazla ülke ve bölgede on milyonlarca kullanıcısına güvenli ve güvenilir İnternet Değeri (IoV) hizmetleri sunmaya kendini adamıştır.
 • CoinMarketCap verilerine göre Huobi Global Borsası şu an 273 Kripto para Borsası sıralamasında 9. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 6.7 olarak belirlenmiş.
 • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 609'u geçmiştir. 
 • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 680 bin kişiyi aşmıştır.
 • 1100'e yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 700 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
 • USD ve TRY dahil 47'den fazla para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular?


Huobi Global Referans Kodu-Davet Kodu Nedir?

 • Özel Referans-Davet Kodları ile borsa üzerinden indirim, kazanç ve belirli hediyeler elde edersiniz. Size referans olan kişi veya kurum ne kadar iyi ise o oranda indiriminiz ve hediyeleriniz artar. Eğer "Referral Brotherhood" kuruluşu Referans Kodu ile kayıt olursanız paylaşımlı Referans Kodu olduğundan ek kazançta elde edersiniz.

  Huobi Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

  • Yukarıda da anlatıldığı gibi iki türlü Referans Kodu kullanabilirsiniz. Kayıt ekranında isterseniz el ile yazabilirsiniz ya da bağlantı linkine otomatik olarak tıklayabilirsiniz.

   Huobi Referans Kodu Eklemeyi Unuttum? Ne Yapacağım?


   Eğer kayıt aşamasında "Referans Kodu" ekleme işlemini yapmayı unuttuysanız bu durumda geçmiş olsun, geri dönüşü olmayan bir yola girdiniz. Artık iki seçeneğiniz bulunuyor. Ya hesabınızı herhangi bir "Referans Kodu" ve avantajı olmadan kullanmaya devam edeceksiniz ya da yeni bir hesap oluşturup bu kez referans kodunu girerek kaydınızı tamamlayacaksınız. Eğer böyle bir hata yaparsanız "KYC yani Kimlik Doğrulama Yapmayın" ve yeni bir cep telefonu numarası ile ya da yeni bir mail adresi ile yeni bir hesap açmayı deneyebilirsiniz.{alertInfo}

    Huobi Referans Kodunu Sonradan Ekleyebilir miyim?

    "Huobi Referans Kodu" sadece kayıt aşamasında ekleyebilirsiniz. Bu nedenle de kayıt olduktan sonra ve hali hazırda kullanılan bir hesaba ait işlem yapılamaz. Yani Huobi Referans Kodu sonradan ekleme ve değiştirme şansı bulunmamaktadır.{alertInfo}
     

     Huobi Güvenli mi?

     • Huobi Global, dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisi ve bakım ekiplerinden birine sahiptir ve kullanıcı varlıkları ve hesaplarının güvenliğini sağlamak için güvenlik sistemlerini sürekli olarak güncellemektedir. Huobi Global borsasında 9 yıldan beri hiçbir güvenlik açığı görülmedi.

      Yalnızca 1$ ile işlem yapmaya başlayabilir miyim?

      • Huobi, kullanıcıların 5$ gibi düşük bir fiyata çeşitli işlem ve finansal ürünler aracılığıyla uygulama deneyimlerini geliştirmelerine olanak tanır. Bunun yanında 5$ standart alım satım için minimum işlemdir.

       Huobi Borsasının Mobil Uygulaması Var mı?

       • Evet Huobi borsasının Android ve iOS sistemleri için mobil uygulaması bulunmaktadır.

       huobi-global-referans-kodu-davet-kodu-nedir-nasil-kullanilir

       Bu makalemi beğendiyseniz "Huobi Global Borsasına Nasıl Para Yatırılır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

       NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

       1 Yorumlar

       Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

       1. Huobi gerçek bir referans kodu çok aradım ve sonunda burada buldum.

        YanıtlaSil

       İletişim Formu