HTX Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?

{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

HTX kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için "Referans Kodu veya Davet Kodu" na ihtiyacınız vardır.

Referans veya Davet kodunuz olmadan kayıt olursanız kayıt olduktan sonra artık Referans veya Davet kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}
 

En İyi Referans Kodu Nasıl Anlaşılır?

Borsalarda kullanıcılara belirli oranlarda olmak  koşuluyla referans kodları verilir. Standart bir kullanıcıya belirli bir oranı geçmeyecek düşük oranlı bir Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Eğer kullanıcı borsa ile "Bağlı Kuruluş" yani İngilizcesi "Affiliate" olarak çalışıyor ise o kullanıcıya özel yüksek oranlı ve hatta ek hediyeleri olan Referans Kodu veya Davet Kodu oluşturmasına izin verilir.

Burada kayıt olan kişi için önemli olan "Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu" bulmaktır. Çünkü bazı paylaşılan referanslar yüksek oranlı olduklarını söyledikleri halde düşük oranlı sahte referanslar çıkabilmektedir.

Genellikle güvenilir ve referans sahibi oluşumlar yüksek oranlı ve gerçek referanslar paylaşmaktadır. "Referans Kardeşliği" yani İngilizce tabiriyle "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak HTX Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız. Sitemizde yüksek oranlı, gerçek, artı bonus hediyelere sahip ve ayrıca kuruluşumuzun ana teması olan eşit paylaşımlı referans paylaşmaktayız. Paylaşım oranlarımızı borsaların uygun gördüğü koşullar çerçevesinde yapmaktayız.


htx-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-ve-nasil-kullanilir-referralbrotherhood.com

HTX Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu-Davet Kodu Nasıl Bulurum?

"Referans Kardeşliği" yani İngilizce adıyla "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Huobi Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız ve en yüksek oranlı ve gerçek referans ve davet kodumuzu huzurla kullanabilirsiniz.

%90 komisyon indirimli [%40 Spot artı %50 Vadeli işlemler] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. 

Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %60 referans sahibi, %30 yeni kayıt olan kişi toplam %90 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %60 komisyon indirimi ve %30 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "a9f26223" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %90 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 241$ USDT hoş geldiniz hediyelerini kaçırmayın.

 

HTX Referans Kodu veya Davet Kodu Nasıl Kullanılır?

Referans kodunu iki şekilde kullanabilirsiniz:
  1. İlk olarak HTX internet sitesine giriş yapıp "Kayıt" butonuna tıkladıktan sonra kayıt ekranında "Davet Kodu" yazan yere büyük ve küçük harflere ve rakamlara dikkat ederek "a9f26223" yazdıktan sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz.
  2. İkinci seçenek daha kolay. Referans Kodu veya Davet Kodu bağlantısına tıklarsanız bağlantı sizi "Davet Kodu" hazır olarak yazılmış kaydol ekranına yönlendirecektir. Daha sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz. Artık yüksek indirim ve kazanç sahibi olabileceğiniz ve hediyeler alabileceğiniz çok güzel bir HTX hesabınız oldu. Hayırlı olsun.
  3. HTX Borsası Referans Kodu-Davet Kodu Bağlantısı:
    https://www.htx.com/tr-tr/register/?invite_code=a9f26223

htx-referans-kodu-davet-kodu-nedir-nasil-kullanilir--referralbrotherhood.com

HTX Kripto Para Borsası Hakkında Kısa Bilgiler

htx-referans-kodu-davet-kodu-nedir-nasil-kullanilir--referralbrotherhood.com

2013 yılında kurulan eski marka adı ile Huobi Global yeni marka adı ile HTX, temel blok zincir teknolojilerinde atılımlar yapma ve blok zincir teknolojisinin diğer endüstrilerle entegrasyonunu sağlama misyonuyla dijital ekonomi endüstrisinde dünya lideri bir şirkettir. Yukarı ve aşağı sektörleri çevreleyen HTX Group, endüstri blok zinciri, kamu zinciri, dijital varlık ticareti ve cüzdanı, dijital ekonomi araştırması vb. alanlarına genişledi ve dijital ekonomi için küresel bir endüstri ekosistemi kurdu.

HTX Group, dünya genelinde birçok ülke ve bölgede dijital varlık hizmetleri için lisanslıdır. Japonya, Güney Kore, Cebelitarık ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok ülke ve bölgede düzenlenmiş kuruluşlar kurmuştur. Küreselleşme, profesyonellik, uyumluluk ve çeşitlilik ilkesiyle HTX Group, 100'den fazla ülke ve bölgede on milyonlarca kullanıcısına güvenli ve güvenilir İnternet Değeri (IoV) hizmetleri sunmaya kendini adamıştır.
  • CoinMarketCap verilerine göre HTX Borsası şu an 273 Kripto para Borsası sıralamasında 9. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 6.7 olarak belirlenmiş.
  • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 609'u geçmiştir. 
  • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 680 bin kişiyi aşmıştır.
  • 1100'e yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 700 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
  • USD ve TRY dahil 47'den fazla para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.

Bu makalemi beğendiyseniz "HTX Borsasına Nasıl Para Yatırılır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}
 
Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır." 

İletişim Formu