Binance Visa Kart Nedir?

{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Gelecekte kredi kartları sizce nasıl olacak?

Sizlere bu yazımda "Binance Visa Kart" ı tanıtacağım. Elinizdeki kredi kartından sıkıldıysanız ve kripto paralar ile alışveriş yapmaya başlayacaksanız sizin için en iyi kredi kartı seçeneğini "Binance Kart" sunuyor.

Binance Kart ile dünya çapında 60 milyondan fazla satış yerinde en sevdiğiniz kripto para birimlerini harcayabilirsiniz. Spot cüzdanınızdan fon cüzdanınıza kripto aktarın ve alışveriş yapmaya hazırsınız. Kripto paranızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde keyifle harcayın. İşte geleceğin kredi kartına artık sahipsiniz.

Çevrimiçi alışveriş yapmak veya kripto ile fatura veya öğrenim giderinizi ödemek artık hayal değil. Bir şey satın alacaksınız ödeme yöntemi olarak kripto seçeneğini sunan belirli yerler vardır ve artık o yerlerde kullanabileceğiniz bir kart artık var.

Veya belirli hizmet karşılığında ödemenizi kripto ile almak istiyorsunuz artık sorun değil.

Binance kripto para borsası her zaman kripto para dünyasını daha da ilerletiyor ve her gün kullanıcıları için hayatı kolaylaştıracak yeni ürün ve hizmetleri sunmaya devam ediyor.{alertSuccess}
 

Binance Visa Kart Nedir?

Binance Card, normal bir debit kartının yaptığı her şeyi ve daha fazlasını yapabiliyor. Bankanız tarafından verilen normal bir bankamatik kartı gibi çalışıyor. Yani Binance Kartı Binance.com hesabınıza bağlı bir kart olarak düşünebilirsiniz.

binance-visa-kart-nedir-referralbrotherhood.com

Binance Card Uygulaması aracılığıyla kartınızı Bitcoin veya BNB şeklinde yükleme yapabiliyorsunu ve artık kullanmaya hazırsınız. BNB' yi bir cüzdandan diğerine aktarmak kadar basit bir şekilde çalışıyor.

Daha sonra kartınız bu bakiyeyi kart ödemeleriniz için kullanacak ve her ödeme yaptığınızda tüm masrafları bakiyeden otomatik olarak düşecektir.

Binance Visa Kart, Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), Ethereum (ETH), Swipe’ın SXP Coin ve kendi stabil kripto parası Binance USD (BUSD) ile ödemeleri destekliyor.

Binance Kartı 200 bölgede çevrimdışı ve çevrimiçi 46 milyondan fazla satıcı tarafından kabul ediliyor ve bu da kripto ile alışverişi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.{alertInfo}
 

Hangi Ülkeler Binance Kart Kullanımı İçin Uygun?

Binance Kart Kullanımına Uygun Olan Ülkeler

Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs Cumhuriyeti, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Cebelitarık, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç , Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç.

Maalesef Türkiye Binance Kart kullanımı için uygun ülkeler arasında yer almıyor. Zamanla ülkemize de gelecektir.{alertInfo}
 
binance-visa-kart-nedir-referralbrotherhood.com

Binance Visa Kartının Faydaları ve Avantajları Nedir?

Binance bir çok farklı fayda ve avantaj ile rakiplerini geride bırakıyor.

Burada şu önemli bilgiyi sizlerle paylaşayım. Binance Visa Kart Google Pay ve Samsung Pay ödeme sistemlerini destekliyor.{alertSuccess}
 

Sıfır Ücret

Binance Visa Kartınız tamamen ücretsizdir. Binance herhangi bir idari veya işlem ücreti talep etmeyecektir. Yıllık aidat ücreti yok. Evet aidat ücreti olmayan kart hayal edin. Zorla aidat ücreti yok.

Kripto Varlıklarınızı Tutmaya Devam Edebilirsiniz

Satın alım yaparken kriptonuzu mevcut fiyatlar ile değiştirmenize gerek yoktur. Binance, tam olarak ihtiyacınız olduğunda kripto varlıklarınızı dönüştürür. Bu da kriptonuzun elinizde olması ve olası kazançlarınızdan kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Satın Alımlarınızda %8'e Varan Geri Ödeme Kazanın

Binance Visa Kartınızla yaptığınız tüm uygun satın alma işlemlerinde %8'e varan geri ödeme alın! Evet yanlış okumadınız Binance Visa Kart ile %8'e varan geri ödeme avantajlarını yakalıyorsunuz.

Paranız Güvende

Tüm Binance Kart fonlarınız Binance' de mevcut olan en yüksek güvenlik standartlarıyla korunmaktadır.

Binance Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Binance Visa Kart’a başvurmak için doğrudan Binance uygulaması veya web sitesi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor. 

Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs Cumhuriyeti, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Cebelitarık, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç , Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç gibi ülkelerde ikamet ediyorsanız başvuru yapabiliyorsunuz.

Maalesef Türkiye Binance Kart kullanımı için uygun ülkeler arasında yer almıyor. Zamanla ülkemize de gelecektir. Eğer bu konuda sabırsız iseniz ön sipariş oluşturabilirsiniz.{alertWarning}
 

Türkiye’deki Kripto Para Kullanıcıları Nasıl Ön Sipariş Oluşturabilir?

Adım Adım Anlatım

1.Adım: İlk önce Binance mobil uygulamasına giriş yapıyorsunuz. Aşağıdaki resimdeki gibi uygulama ana menüsündeki "Daha fazla" bölümüne tıklayınız.

binance-visa-kart-nedir-referralbrotherhood.com

2.Adım: "Kart" yazan ikonu bulup tıklıyorsunuz.

binance-visa-kart-nedir-referralbrotherhood.com

3.Adım: "Register Interest" bölümüne girip ülke olarak "Türkiye" seçip onaylıyorsunuz. Bakınız aşağıdaki resim. Ön siparişiniz artık hazır.

binance-visa-kart-nedir-referralbrotherhood.com

Bununla birlikte şu hususu belirtmekte fayda var. Hesabınız Kimlik Doğrulama yani KYC seviye 2 doğrulanmışsa Binance kartına başvurabilirsiniz. Binance KYC Seviye 2’ye yükseltmeyen kullanıcılar kart başvurusu yapamıyor.

Binance’ de KYC seviye 2’ye ulaşmak için pasaport, ulusal kimlik veya ehliyet gibi geçerli bir kimlik formu ve fatura gibi adres doğrulama kanıtı yüklemeniz gerekir. Bu, kripto para dünyasına yeni girecek kullanıcılar için zor görünebilir ancak Binance dünya kripto para borsaları arasında liderlik vasfını koruyan bir o kadarda kullanıcı memnuniyetine sahip bir borsadır.

Yukarıdaki listede geçerli ülkelerde ikamet eden ve kartını alan kullanıcılar Binance uygulamasındaki kart bölümüne gidip etkinleştirebilirler. Buradan fiziksel kartın arkasındaki CVV numarasını girmeniz gerekecek ve ardından dört haneli pin kodunuzu gireceksiniz.

Alınan kartlar sipariş verdikten sonra 45 gün içerisinde aktifleştirilmezse otomatik olarak devre dışı kaldığı borsa tarafından belirtilmiş.

Bu yazımı beğendiyseniz "Binance 100$ Hoş geldiniz Hediyesi" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}
 
Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır." 

İletişim Formu