Kucoin Laboratuvarları (Kucoin Labs) Nedir? Nasıl Kullanılır?

{getToc} $title={İçindekiler}

KuCoin Laboratuvarları (KuCoin Labs) Nedir?

İlk olarak Mayıs 2018'de KuCoin Yatırım ve Başlatma Programı olarak kurulan KuCoin Labs, KuCoin Ekosisteminin yatırım ve araştırma gücüdür. Araştırma ve pazar yönelimleri konusunda bir grup uzmanla KuCoin Labs, daha fazla merkezi olmayan dünyada sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmesine yardımcı olmak için projelerin çok erken aşamalarında yatırımları çeşitlendirir ve yoğunlaştırır.

KuCoin Labs artık altyapı, DeFi, NFT, Metaverse gibi yaklaşık 50 projeden oluşan bir portföye sahip.

KuCoin Labs Şunları İçeriyor:

1. Projelere doğrudan erken aşamada yatırım.
2. Pazarlama ve Halkla İlişkiler desteği.
3. Danışmanlık: teknik uzmanlık, yasal tavsiye, iş planlaması, token ekonomisi tasarımı.
4. İş ortaklığı desteği.
5. İkincil piyasa hızlı yolu.
6. Ve daha fazlası!

Mayıs 2018'e dönersek Kucoin, Kucoin yatırım ve başlatma programını başlattı. 2 yıllık geliştirme sürecinin ardından program, kripto endüstrisinde uzun süredir pazar araştırması, analizi, yatırımı ve geliştirme ile uğraşan bir grup kripto uzmanını bir araya getirdi. 

Şu anda Kucoin Labs, daha fazla mühendisin, merkezi olmayan bir dünyada sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmesine yardımcı olmak için çok erken bir aşamada projelere yapılan yatırımları çeşitlendiriyor.

KuCoin Labs' ın Yatırım Yaptığı Çalışmalar Nelerdir?

kucoin-labs-nedir-referralbrotherhood.com

Kucoin Labs, Metaverse ekosisteminin gelişimini desteklemek için 100 milyon dolarlık “Kucoin Metaverse Fonunu” başlattı

Bu fon, sürdürülebilir bir Metaverse ekosistemi oluşturmaya yardımcı olmayı ve erken aşamadaki projelere yatırım yaparak ve geliştirmeye yatırarak temel altyapının gelişimini hızlandırmayı amaçlıyor.

Fon, özellikle Afrika ve Güney Amerika gibi gelişmekte olan pazarlarda blok zincirinin küresel kitlesel olarak benimsenmesini teşvik etmek için Metaverse, GameFi (E-Sports ve sürükleyici eğlence), NFT, merkezi olmayan altyapı ve diğer yenilikçi projeler dahil olmak üzere çeşitlendirilmiş bir dizi projeyi kapsamaktadır. 

Ayrıca, “Kucoin Metaverse Fonu” nun bir kısmı, küresel gençlerin yaklaşan Metaverse döneminde potansiyelleri ve fırsatları keşfetmelerine yardımcı olmak için Metaverse eğitim programlarına enjekte edilecektir.

İnternetin bir sonraki bölümü olan Metaverse, çalışma, bağlantı kurma, alışveriş yapma, eğlenme, para kazanma ve sosyal etkileşim kurma şeklimizi değiştirmeye hazır. 

“Kucoin Metaverse Fonu”, blok zinciri teknolojisinin bir Web3.0 Metaverse sürümüne uygulanmasını daha da güçlendirerek ortaya çıkan blok zinciri kategorisinin olgunlaşmasını hızlandırmak için başlatıldı.

Hali hazırda Kucoin kripto para borsası bünyesinde KCC "Kucoin Community Chain" yani "Kucoin Zincir Ağı" bulunmakta. KCC ağının Web3.0 ile güçlendirilmesi çok iyi projelerin doğmasına ve gelişmesine sebep olacaktır.

Kucoin "Metaverse Fonuna" kayıtlı projeler için Kucoin Labs, bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdaki destekleri sağlayacaktır;

● Geliştirme projeleri,

● Birincil ve ilk piyasa yatırımları,

● İş ortaklığı desteği,

● Marka bilinci oluşturma ve pazarlama desteği,

● Pazara giriş stratejisi ve daha fazlası.
  
kucoin-labs-nedir-nasil-kullanilir-referralbrotherhood.com

KuCoin Labs, Bir Sonraki Kripto Mücevherini Bulmak için 50 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

14 Nisan 2021'de IDG destekli bir kripto borsası olan KuCoin, KuCoin ekosisteminde bir inkübatör ve araştırma kolu olan KuCoin Labs'ın resmi lansmanını duyurdu. İlk adım olarak KuCoin Labs, bir sonraki kripto mücevherini bulmak ve erken aşama kripto projelerinin gelişimini desteklemek için 50 milyon dolarlık bir fon oluşturdu.

KuCoin Labs'ın selefi, Mayıs 2018'de KuCoin tarafından kurulan Yatırım ve Başlatma Programı ekibiydi. 2 yıllık geliştirmeden sonra ekip, pazar araştırması, analizi, yatırımı ve kuluçka ile uğraşan bir grup kripto uzmanını bir araya getirdi. uzun süredir kripto endüstrisinde. KuCoin Labs artık altyapı, DeFi ve NFT gibi sektörlerde Arweave, MultiVAC, CertiK, OneLedger, LUKSO ve Ankr dahil olmak üzere 50'den fazla proje portföyüne sahiptir.

KuCoin Labs, doğrudan erken aşamada proje oluşturmaya yönelik yatırımların yanı sıra, pazarlama ve halkla ilişkiler desteği, iş ortaklığı desteği, ikincil piyasa hızlı izleme, blok zinciri teknik desteği, yasal tavsiye, iş planlaması yoluyla yüksek kaliteli blok zinciri projelerinin geliştirilmesini daha da güçlendirecek. belirteç ekonomisi tasarımı ve daha fazlası. Gelecekte KuCoin Labs, yeni blok zinciri projeleri için KuCoin ekosistemi aracılığıyla çeşitli yardımlar da sağlayacak.

kucoin-labs-nedir-nasil-kullanilir-referralbrotherhood.com

KuCoin Labs Nasıl Kullanılır? Proje İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

KuCoin Global CEO'su Johnny Lyu, “Kripto piyasa değeri 2 trilyon doları aşarken, KuCoin de patlayıcı bir büyüme gördü. KuCoin'in ilk çeyrek ticaret hacmi, kullanıcı büyümesi %577 artarken, %465 arttı. KuCoin Labs'ın lansmanı ile KuCoin, kripto alanında daha fazla gizli mücevher keşfedecek ve yaklaşmakta olan KuCoin Topluluk Zinciri de dahil olmak üzere çeşitli KuCoin teklifleri aracılığıyla gelişimlerini güçlendirecek. Birlikte, blok zincirinin toplu olarak benimsenmesini sağlayacağız.” açıklamasını yaptı.

Kucoin Labs' ın yatırımları burada bitmeyecek ve devamı gelecektir. Türkiye de son zamanlarda NFT ve Metaverse kavramlarına olan ilgi ve yapılan çalışmalar ülkemizin de büyük bir pazar olduğunun kanıtı. Bu pazardan çıkacak yeni değerli projeler ve Kucoin Labs' ın katkıları ile ülkemiz adına çok güzel çalışmalar ortaya çıkabilir.

kucoin-labs-nedir-nasil-kullanilir-referralbrotherhood.com

Eğer benim de bir projem var diyorsanız aşağıdaki resmi KuCoin Labs adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Resmi twitter adresinden ise gelişmeleri takip edebilirsiniz. 

Eylül 2017'de kurulan KuCoin, dünyanın en popüler kripto borsalarından biri haline geldi. Kripto mücevherlerinin evi olarak KuCoin, 250'den fazla gelecek vaat eden projeyi destekledi. Kasım 2018'de KuCoin, IDG Capital ve Matrix Partners'tan A turunda 20 milyon $ (USD) fon açıkladı.{alertInfo}
 
Kucoin Laboratuvarlarına Yatırım ve Araştırma Başvurusu Yapmak İçin KuCoin Labs Web Sitesine Bakabilirsiniz.{alertSuccess}


{getButton} $text={KuCoin Kayıt Linki} $icon={link} $color={#00008B}

Bu yazımı beğendiyseniz "KuCoin (KCS) Coin Nedir? Avantajları ve Faydaları Nedir?" adlı makalemi de beğenebilirsiniz.{alertSuccess}
 
Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır." 

İletişim Formu