Gate.io Referral Code-Referans Kodu

gateio-referans-kodu-yonlendirme-kimligi-referral-code-referral-id

Gate.io 40% Discount, 5500$ USDTest, 500$ USDT Contract, 100$ GT Points and Daily GT Points Gift. Equally Shared Referral Code (Referral ID)


It is a 40% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. The percentage of the reference was distributed as 20% of the reference owner, 20% of the new registrant, 40% in total. You will receive 20% commission discount and 20% cashback in the form of coins on your transactions. So you make money. When registering, "3930511" will be written where it says "Referral ID". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 40%. When you complete the missions after registering, you can get $5500 USDT Test money, $500 USDT futures gift and $100 Gate.io points as a gift. You will also receive Gate.io points when you log into the Gate.io exchange every day. 1GT Gate.io point = equal to $1 USD. With these points, you pay your commission fees and earn additional income. Gate.io is a really great exchange in this regard. [1GT Point = $1 USD]
NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.Gate.io %40 indirim, 5500$ USDTest, 500$ USDT Vadeli İşlemler, 100$ GT Puan ve Günlük GT Puan Hediye. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Yönlendirme Kimliği)


%40 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %20 referans sahibi, %20 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %20 komisyon indirimi ve %20 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız. Yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Yönlendirme Kimliği" yazan yere "3930511" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %40 olarak yansıtılacaktır. Kayıt olduktan sonra görevleri yaptığınızda hediye olarak 5500$ USDT Test parası, 500$ USDT vadeli işlemler hediyesi ve 100$ Gate.io puanı kazanabilirsiniz. Ayrıca her gün Gate.io borsasına giriş yaptığınızda Gate.io puanları alacaksınız. 1GT Gate.io puanı = 1$ dolara eşittir. Bu puanlarla komisyon ücretlerinizi ödersiniz ve ek kazanç sağlarsınız. Gate.io bu konuda gerçekten harika bir borsa. [1GT Puanı = 1$ USD]

{getButton} $text={Gateio Referans Kodu} $icon={link} $color={#3498db}

Gate.io Borsası Hakkında

2013 yılında kurulan Gate.io, son 8 yılda kullanıcılarına en iyi ticaret deneyimini yaşatmak için çabaladı. Ticaret hacmi açısından, Gate.io, kaliteli ve yüksek getiri oranına sahip kripto varlıkları listeleyen dünyanın en iyi 10 kripto borsasından biridir.

Gate.io kripto para borsası kullanıcılarının verilerinin ve varlıklarının güvenliğine her zaman öncelik veriyor ve sorunsuz bir dijital varlık alım satım platformu oluşturmaya odaklanıyor. Gate.io, dünyanın her yerinden kullanıcılar için en kapsamlı ve en güvenli ticaret deneyimini sağlıyor.

Gate.io, her türlü tüccar için ürün ve hizmetler sunmaktadır. Temel tüccarlardan profesyonel ve kurumsal tüccarlara kadar Gate.io herkese hizmet eder. Kullanıcılarının ve varlıklarının güvenliğini sağlamak için her zaman önde gelen blockchain teknolojisi çözümlerini kullanmaya odaklanıyor.

 • CoinMarketCap verilerine göre Gateio Borsası şu an 272 Kripto para Borsası sıralamasında 7. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 7.0 olarak belirlenmiş.
 • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 1506'yı geçmiştir. 
 • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 1 milyon 800 bin kişiyi aşmıştır.
 • 2500'e yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 900 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
 • USDT ve USDC dahil 47'den fazla para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

 • Gate.io nedir?
 • Gate.io borsası nedir?
 • Gate.io nasıl kayıt olunur?
 • Gate.io nasıl hesap açılır?
 • Gate.io referans nedir?
 • Gate.io referans nerede?
 • Gate.io referans ile nasıl kayıt olunur?
 • Gate.io referans ile nasıl hesap açılır?
 • Gate.io referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
 • Gate.io referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu