Gate io Referral Code Referans Kodu (Mayıs 2024): 3930511

Gate io Brotherhood Referral Code 100% Discount + 6666 USDT Welcome Rewards and Daily GT Points Gift

{getToc} $title={Table of Contents}

Gate.io 100% Discount [50% Spot+50% Futures], 6666$ USDT Welcome Rewards and Daily GT Points Gift. Equally Shared Referral Code (Referral ID).

It is a 100% commission discount [50% Spot + 50% Futures] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

Provided that the percentage of the reference is separately for spot and futures transactions, 25% reference holders and 25% new registrants are distributed as 50% in total. You get 25% commission discount and 25% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.

When registering, "3930511" will be written where it says "Referral ID (Optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 100%.

When you complete the missions after registering, you can get $6666 welcome rewards. You will also receive Gate.io points when you log into the Gate.io exchange every day. 1GT Gate.io point = equal to $1 USD. With these points, you pay your commission fees and earn additional income. Gate.io is a really great exchange in this regard. [1GT Point = $1 USD]

{getButton} $text={Sign Up Gateio Referral Code} $icon={link} $color={#00008B}

Gate io Brotherhood Referans Kodu %100 indirim + 6666 USDT Hos Geldiniz Odulleri ve Gunluk GT Puan Hediye

Gate.io %100 indirim [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler], 6666$ USDT Hoş Geldiniz Bonusu ve Günlük GT Puan Hediye. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Referans Kimliği).

%100 komisyon indirimli [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi spot ve vadeli işlemler için ayrı ayrı olmak koşulu ile %25 referans sahibi, %25 yeni kayıt olan kişi toplam %50 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %25 komisyon indirimi ve %25 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kimliği (İsteğe bağlı)" yazan yere "3930511" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır.

Kayıt olduktan sonra görevleri yaptığınızda hediye olarak 6666$'a varan hoş geldiniz ödüller kazanın. Ayrıca her gün Gate.io borsasına giriş yaptığınızda Gate.io (GT ) puanları alacaksınız.

{getButton} $text={Kayıt Ol Gateio Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

1GT Gate.io puanı = 1$ dolara eşittir. Bu puanlarla komisyon ücretlerinizi ödersiniz ve ek kazanç sağlarsınız. Gate.io bu konuda gerçekten harika bir borsa. [1GT Puanı = 1$ USD]

gateio-brotherhood-referral-code-referans-kodu-referralbrotherhood.com

Gate io Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1: Aşağıdaki Gate.io Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans Kimliği" yazan yerde "3930511" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol Gateio Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf ve sayılar içermelidir.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: "Kabul Et Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası" yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Üye ol" butonuna tıklayınız

İşlemler bu kadar. Gate.io kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

Gate.io borsasına kayıt olup Referans Kodunu kullandınız ve beğendiyseniz Buraya Tıklayıp Kucoin Referans Kodunu Kullanarak Kucoin borsasına da kayıt olup hesap açabilirsiniz.

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu