Gate.io Referral Code-Referans Kodu

gateio-referans-kodu-yonlendirme-kimligi-referral-code-referral-id

Gate.io 100% Discount [50% Spot+50% Futures], 100$ Bonus and Daily GT Points Gift. Equally Shared Referral Code (Referral ID)

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a 100% commission discount [50% Spot + 50% Futures] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

Provided that the percentage of the reference is separately for spot and futures transactions, 25% reference holders and 25% new registrants are distributed as 50% in total. You get 25% commission discount and 25% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.

When registering, "3930511" will be written where it says "Referral ID". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 100%.

When you complete the missions after registering, you can get $100 bonus. You will also receive Gate.io points when you log into the Gate.io exchange every day.

1GT Gate.io point = equal to $1 USD. With these points, you pay your commission fees and earn additional income. Gate.io is a really great exchange in this regard. [1GT Point = $1 USD]

🔽You can click the link below to register.🔽
Note: After registering on the Gateio stock market, do not forget to install the Gateio application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.Gate.io %100 indirim [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler], 100$ Bonus ve Günlük GT Puan Hediye. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Yönlendirme Kimliği)

%100 komisyon indirimli [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi spot ve vadeli işlemler için ayrı ayrı olmak koşulu ile %25 referans sahibi, %25 yeni kayıt olan kişi toplam %50 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %25 komisyon indirimi ve %25 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Yönlendirme Kimliği" yazan yere "3930511" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır.

Kayıt olduktan sonra görevleri yaptığınızda hediye olarak 100$'a varan ödüller kazanın. Ayrıca her gün Gate.io borsasına giriş yaptığınızda Gate.io puanları alacaksınız.

1GT Gate.io puanı = 1$ dolara eşittir. Bu puanlarla komisyon ücretlerinizi ödersiniz ve ek kazanç sağlarsınız. Gate.io bu konuda gerçekten harika bir borsa. [1GT Puanı = 1$ USD]

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

{getButton} $text={Kayıt Ol Gateio Referans Kodu} $icon={link} $color={#3498db}

Not: Gateio borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Gateio uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 

Gate.io Borsası Hakkında

2013 yılında kurulan Gate.io, son 8 yılda kullanıcılarına en iyi ticaret deneyimini yaşatmak için çabaladı. Ticaret hacmi açısından, Gate.io, kaliteli ve yüksek getiri oranına sahip kripto varlıkları listeleyen dünyanın en iyi 10 kripto borsasından biridir.

Gate.io kripto para borsası kullanıcılarının verilerinin ve varlıklarının güvenliğine her zaman öncelik veriyor ve sorunsuz bir dijital varlık alım satım platformu oluşturmaya odaklanıyor. Gate.io, dünyanın her yerinden kullanıcılar için en kapsamlı ve en güvenli ticaret deneyimini sağlıyor.

Gate.io, her türlü tüccar için ürün ve hizmetler sunmaktadır. Temel tüccarlardan profesyonel ve kurumsal tüccarlara kadar Gate.io herkese hizmet eder. Kullanıcılarının ve varlıklarının güvenliğini sağlamak için her zaman önde gelen blockchain teknolojisi çözümlerini kullanmaya odaklanıyor.

 • CoinMarketCap verilerine göre Gateio Borsası şu an 272 Kripto para Borsası sıralamasında 7. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 7.0 olarak belirlenmiş.
 • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 1506'yı geçmiştir. 
 • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 1 milyon 800 bin kişiyi aşmıştır.
 • 2500'e yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 900 milyon dolar işlem hacmine sahiptir.
 • USDT ve USDC dahil 47'den fazla para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.

Gateio Borsası Sık Sorulan Sorular


Gateio Borsası Nedir?

Gateio, kaliteli ve yüksek getiri oranına sahip kripto varlıkları listeleyen dünyanın en iyi 10 kripto borsasından biridir.

Gateio Nasıl Kayıt Olunur? Gateio Nasıl Hesap Açılır?

🔽Kayıt olmak ve hesap açmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden Gateio borsasına kayıt olurken "Yönlendirme Kimliği" yazan yere "3930511" yazmayı unutmayınız.

Gateio Yönlendirme Kimliği Nedir?

Gateio borsasına yönlendirme kimliği olarak "3930511" kodunu kullanabilirsiniz.

Gateio Referans Kodu Nerede?

Gateio referans kodu olarak "3930511" kodunu kullanabilirsiniz.

Gateio Referans Kodu Nereye Yazılır?

Gateio borsasına kayıt olurken "Yönlendirme Kimliği" yazan yere "3930511" yazılır.

Gateio Referans Kodu Nasıl Alınır?

Gateio referans kodu almak için "3930511" kodunu kullanabilirsiniz.

Gateio Referans Kodu 2023

Gateio referans kodu 2023 "3930511" kodudur.

Gateio Referans Linki

🔽Gateio Referans Linki Aşağıdadır.🔽


Gateio Referans Kodu Ekleme

Gateio referans kodu eklemek için "3930511" kodunu kullanabilirsiniz.

Gateio Yönlendirme ID

Gateio yönlendirme id "3930511" kodunu kullanabilirsiniz.

  NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

  3 Yorumlar

  Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

  1. Gateio exchange is number one. Thanks.

   YanıtlaSil
  2. Es uno de los intercambios con una buena aplicación móvil. Se lo recomendaría a cualquiera que se preocupe por la seguridad. Gracias por el descuento del código de referencia.

   YanıtlaSil
  3. Gayet iyi bir çalışma

   YanıtlaSil
  Daha yeni Daha eski

  İletişim Formu