Space ID (ID) Coin Nedir? - Referral Brotherhood

space-id-coin-nedir

Space ID (ID) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?


{getToc} $title={İçindekiler}


Space ID (ID) Coin Hakkında Temel Bilgiler

Proje Adı: Space ID (ID)

Bulunduğu Sektör: Web3

Web Sitesi: https://space.id/

Toplam Arzı: 2,000,000,000

Maksimum Arzı: 2,000,000,000

Desteklediği Blok Zincir Ağları: Ethereum Blok Zinciri, BSC Blok Zinciri, Arbitrum Blok Zinciri.

Satın Alınabilecek Borsalar: Binance, MEXC, KuCoin, Huobi, Gateio ve dahası...{alertInfo}

Space ID (ID) Coin Nedir?

Space ID, Web3 etki alanlarını keşfetmek, kaydetmek, ticaretini yapmak ve yönetmek için tek noktadan kimlik platformuyla evrensel bir alan adı hizmeti ağı kuran bir platformdur. 

Ayrıca, blok zincirlerindeki geliştiriciler için bir Web3 alan adı SDK'sı ve API'si içerir ve herkesin kolayca bir Web3 kimliği oluşturması için çok zincirli bir alan adı hizmeti sağlıyor. 

Dünya her geçen gün Web3 çağına doğru ilerliyor. Merkezi olmayan kimlikler herhangi bir Web3 varlığının giderek daha önemli bir yönü haline geldi.

Kısa sürede çok sayıda alan adı sağlayıcısı ortaya çıktı ve birden çok kimliğe sahip olmak yerine daha çok sıkıntıyı beraberinde getirdi. Bununla birlikte, sahip olduğunuz alan adları ne olursa olsun, farklı alan adlarını aramak, kaydettirmek ve yönetmek her zaman bir baş ağrısı olmuştur ve mevcut NFT pazar yerleri, alan adı NFT'lerin ticareti için tasarlanmamıştır.

ENS kullanıcılarının birincil adlarını veya denetleyicilerini ENS Uygulamasında ayarlaması gerekirken, .bnb sahiplerinin satmak istedikleri .bnb alanlarını listelemek için bir BNB zinciri pazar yeri bulması gerekir. İşte bu tür sorunları ortadan kaldırmak için Space ID tasarlanmış.


Space ID Projesini Gelecekte Neler Bekliyor?

Space ID tek noktadan Web3 etki alanı ve kimlik platformu, tam olarak göründüğü gibi etki alanlarınızın tüm yönlerini tek bir yerden yönetmenizi sağlayan yenilikçi bir altyapı oluşturmuş. Artık farklı alan adları için birden fazla ürün kullanmaya gerek kalmıyor. İhtiyacınız olan her şey burada, aynı anda avucunuzun içinde Space ID platformunda bulunuyor.

Geniş anlamda bakacak olursak bir çok blok zinciri birbiri ile bağlayıp Web3 evrensel alan adı ağı kurulması olası gözüküyor ve bu özellikleri Space ID platformunun gelecekte iyi yerlere gelmesini sağlayabilir.


Space ID (ID) Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

Space ID (ID) Coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor. Aşağıda sıra ile ismi yazılan borsalara kayıt olup ve hesap açarak Space ID (ID) coin alıp Web3 sektörüne yatırım yapabilirsiniz.

space-id-coin-nedir

ID Coin Sık Sorulan Sorular [SSS]

Space ID (ID) Coin Nereden Alınır?

 • Space ID (ID) Coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance, MEXC, KuCoin, Huobi, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor.

Space ID (ID) Coin Nedir?

 • Space ID, Web3 etki alanlarını keşfetmek, kaydetmek, ticaretini yapmak ve yönetmek için tek noktadan kimlik platformuyla evrensel bir alan adı hizmeti ağı kuran bir platformdur. 
   

  Space ID Coin Yorum

  • Geniş anlamda bakacak olursak bir çok blok zinciri birbiri ile bağlayıp Web3 evrensel alan adı ağı kurulması olası gözüküyor ve bu özellikleri Space ID platformunun gelecekte iyi yerlere gelmesini sağlayabilir.

   Space ID Airdrop

   • Bazı borsalar tarafından etkinlikler ile Airdrop'lar yapılmaktadır. Bu borsalardan bazıları; Binance, MEXC, Kucoin, Huobi, Gateio, Hotbit, LBANK, BitMart, Poloniex, CoinTiger ve XT kripto para borsalarını örnek olarak verebiliriz.

   Space ID Binance

   • ID koini Binance borsası üzerinden alabilirsiniz.

   Space ID Twitter


   Bu yazımı beğendiyseniz "Hooked Protocol (Hook) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

   NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

   2 Yorumlar

   Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

   1. Space id koin çok başarılı bir proje. Değerlendirilmeli.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Space ID son bir haftada %50 den fazla yükseliş göstermiş.

     Sil

   İletişim Formu