Kucoin Spotlight Nedir? Nasıl Katılım Sağlanır?

{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Kucoin kripto para borsası, kripto sektöründe tanınmış bir isimdir çünkü kendisini her türlü kripto işlemi için tek durak noktası olarak kanıtlamayı başarmıştır. 

Ağustos 2017'de kurulan borsada 800'den fazla kripto para birimi, 1400'den fazla piyasa paritesi ile en renkli çevrimiçi merkezlerden biri haline geldi. Borsa banka düzeyinde güvenlik, kaliteli ara yüz, başlangıç dostu UX ve çok çeşitli kripto hizmetleri sunar. 

Bu hizmetlerden bazıları; Marjin ve vadeli işlem ticareti, yerleşik P2P borsası, kredi veya banka kartı kullanarak kripto satın alma olanağı ve anında hizmetler olarak tanımlayabiliriz.

IEO Nedir?

IEO (Initial Exchange Offering) yani "İlk Değişim Teklifi" demektir. Bir hisse senedi lansmanı veya ilk halka arzın eşdeğeri olan Kripto Para birimi değişimidir. Bir IEO, yeni kurulan şirketler için sermaye artırmak amacıyla kurulmuş bir borsa aracılığıyla dijital varlık satın alma sürecidir.

Kucoin Spotlight Nedir?

KuCoin Spotlight, basit anlamda bir ön satıştır. Bir Kripto Para Varlığının lansmanı veya ilk halka arzın eşdeğeri olan Kripto Para birimi değişimidir. Buna Kısaca IEO (Initial Exchange Offering) yani "İlk Değişim Teklifi" denir.

Bilgi Notu: "Kucoin Spotlight" Kucoin token tanıtım platformudur.{alertInfo}
 
kucoin-spotlight-nedir-referralbrotherhood.com

Bu kapsamda Pool-X ile borç vererek veya birikim yaparak kripto kazanma olanağı, Kucoin Spotlight aracılığıyla yeni ilk borsa tekliflerine (IEO) katılma fırsatı, piyasadaki en düşük ücretlerden bazıları ve çok daha fazlası "Kucoin Spotlight" ile kullanıcılara sunuluyor.

Bilgi Notu: Yatırımcılar, Kucoin Spotlight ile küçük piyasa değerli ancak potansiyele sahip koinlerin listelenmesi ile kripto paralardaki önemli ve gelecek vaat eden projelere katılma imkanı buluyorlar.{alertInfo}

Çok sayıda koin ve cömert kar paylaşımı teklifleri, işlem ücretlerinin %90'ına kadarlık kısmının Kucoin Shares (KCS) tokenleri aracılığıyla komisyon ücretlerinin ödenmesi Kucoin borsasının topluluk tarafından beğenilerek kullanılması ile sonuçlanır.

Alım satım, staking, borsa ve swap hizmetlerinin yanı sıra, Kucoin ayrıca Kucoin Spotlight olarak bilinen ilk borsa teklifi (IEO) launchpad' ine sahiptir. 

Bu sayede Kucoin' in incelediği ve desteklediği yeni kripto projelerine yatırım yapabilirsiniz.

Kucoin Spotlight Nasıl Katılım Sağlanır?

Kucoin Spotlight katılmak için KYC2 seviyesinde doğrulanmış bir hesabınızın olması gerekir. Tekliflerin büyük bir kısmı kitle satışında ana para birimi olarak Kucoin Shares (KCS) Token kullanıyor. Unutmayın bazı Spotlight etkinliklerinde USDT veya BTC vb. varlıklarda kullanılabilir. Ayrıca elinizde her zaman bir miktar KCS coin bulundurun.

Katılımdan sonra katılım yaptığınız bakiye karşılığında etkinlik size o bakiyeye karşılık bilet veriyor. Ne kadar çok bilet o kadar çok koin demek. Yani elinizdeki bilet oranında Spotlight etkinliğinde sunulan koin size veriliyor.

Kucoin Spotlight Temel Katılım Şartları Nelerdir?

  1. Bireysel kimlik doğrulamasını KYC2 seviyesinde yapmak.
  2. Desteklenen bir ülkede/bölgede bulunmak.
  3. Token Satış Sözleşmesini kabul edip imzalamak.
  4. Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra, Spotlight sayfasındaki "Kaydol" butonuna tıklamayı unutmayın.

Spotlight etkinliğine yukarıdaki temel şartları göz önüne alarak katılacaksınız. Borsasın bizden istedikleri bu şartlar.

Kucoin hesabınız yok ise aşağıdaki linkten hesap açarak işlemlerinize başlayabilirsiniz. 

1.Adım: Eğer KuCoin hesabınız yok ise "Referans Kardeşliği" referansı ile kayıt olunuz. Kayıt linki aşağıda.


2.Adım: KuCoin borsasına kayıt olduktan sonra aşağıdaki linkten KuCoin Spotlight (ÖnSatış) bölümüne giderek, aktif olan veya olacak projelere artık katılabilirsiniz.


Katılım 4 Ana Aşamadan Oluşuyor. Bu aşamalar:
  • Katılımın Başlangıcı.
  • Katılımın Bitişi.
  • Bilet Çekiliş Sonuçlarının Açıklanması.
  • Token Dağıtımı.

Yazı buraya kadar umarım çoğu kişiye faydalı olacaktır. Sağlıkla kalın.

Bu yazımı beğendiyseniz "Kucoin Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}
 
Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır." 

İletişim Formu