Kucoin Spotlight Nedir? Nasıl Katılım Sağlanır?

kucoin-spotlight-nedir-nasil-katilim-saglanir

Kucoin Spotlight Nedir? Kucoin Spotlight Nasıl Katılım Sağlanır?


{getToc} $title={İçindekiler}


Giriş

Kucoin, kripto sektöründe tanınmış bir isimdir çünkü kendisini her türlü kripto işlemi için tek durak noktası olarak kanıtlamayı başarmıştır. 

Ağustos 2017'de kurulan borsada 555'ten fazla kripto para birimi, 1075 pazar yeri ile en renkli çevrimiçi merkezlerden biri haline geldi. Banka düzeyinde güvenlik, kaliteli ara yüz, başlangıç dostu UX ve çok çeşitli kripto hizmetleri sunar. 

Bu hizmetlerden bazıları; Marjin ve vadeli işlem ticareti, yerleşik P2P borsası, kredi veya banka kartı kullanarak kripto satın alma olanağı ve anında hizmetler olarak tanımlayabiliriz. 

IEO Nedir?


IEO (Initial exchange offering) ilk değişim teklifi demektir. Bir hisse senedi lansmanı veya ilk halka arzın eşdeğeri olan Kripto Para birimi değişimidir. Bir IEO, yeni kurulan şirketler için sermaye artırmak amacıyla kurulmuş bir borsa aracılığıyla dijital varlık satın alma sürecidir.

Kucoin Spotlight Nedir?

kucoin-spotligt-nedir-ieo-platformu

KuCoin Spotlight basit anlamda bir ön satıştır. Bir Kripto Para Varlığının lansmanı veya ilk halka arzın eşdeğeri olan Kripto Para birimi değişimidir. Buna kısaca IEO Türkçesi "İlk Değişim Teklifi" denir.

Pool-X ile borç vererek veya birikim yaparak kripto kazanma olanağı, Kucoin Spotlight aracılığıyla yeni ilk borsa tekliflerine (IEO) katılma fırsatı, piyasadaki en düşük ücretlerden bazıları ve çok daha fazlası "Kucoin Spotlight" ile kullanıcılara sunuluyor.

Yatırımcılar için Kucoin borsasının küçük piyasa değerli ancak potansiyele sahip coin' leri listelemesi ile kripto paralardaki önemli ve gelecek vaat eden projelere katılma imkanı buluyorlar.{alertSuccess}

Çok sayıda coin ve cömert kar paylaşımı teklifleri, işlem ücretlerinin %90'ına kadarlık kısmının Kucoin Shares (KCS) token' leri aracılığıyla komisyon ücretlerinin ödenmesi Kucoin borsasının topluluk tarafından beğenilerek kullanılması ile sonuçlanır.

Alım satım, staking, borsa ve swap hizmetlerinin yanı sıra, Kucoin ayrıca Kucoin Spotlight olarak bilinen ilk borsa teklifi (IEO) launchpad' ine sahiptir. 

Bu platformda Kucoin' in incelediği ve desteklediği yeni kripto projelerine yatırım yapabilirsiniz.

Kucoin Spotlight Nasıl Katılım Sağlanır?

kucoin-spotlight-proje-performanslari

Kucoin IEO' larına katılmak için doğrulanmış bir hesabınızın olması gerekir. Tekliflerin büyük bir kısmı kitle satışında ana para birimi olarak Kucoin Shares (KCS) Token kullanıyor. Bu yüzden elinizde bir miktar KCS coin bulundurun.

1.Adım: Eğer KuCoin hesabınız yok ise "Referans Kardeşliği" referansı ile kayıt olunuz. Kayıt linki aşağıda.


2.Adım: KuCoin borsasına kayıt olduktan sonra aşağıdaki linkten KuCoin Spotlight (ÖnSatış) bölümüne giderek, aktif olan veya olacak projelere artık katılabilirsiniz.


Bu makalemi beğendiyseniz "Kucoin Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

İletişim Formu