BigONE Referral Code-Referans Kodu

bigone-referans-kodu-davet-kodu-referral-code-referral-id

BigONE 20% Discount. Equally Shared Referral Code (Referral ID)


It is a 20% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. The percentage of the reference was distributed as 10% of the reference owner, 10% of the new registrant, in total 20%. You get 10% commission discount and 10% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. When registering, "P3GP8GN5" will be written where it says "Referral ID". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 20%.

NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


BigONE %20 indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu)


%20 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %10 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %20 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %10 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "P3GP8GN5" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %20 olarak yansıtılacaktır.

BigONE Borsası Hakkında

BigONE, çeşitli kripto para birimleri ticareti için bir platform sağlayan küresel bir kripto para borsasıdır. 2017 yılında kurulmuş ve Seyşeller'de tescil edilmiştir. Grup, Rusya, Brezilya, Vietnam, Seyşeller, Singapur, Japonya ve Endonezya'da faaliyet göstermekte ve pazarlama, yatırım ve blockchain teknolojisi araştırma ve geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

BigONE' nin misyonu, dijital çağımızdaki tüm vatandaşlara en güvenli ve uygun ticaret ve vesayet hizmetlerini sağlamaktır. Piyasa güvenliğindeki son boşluklar ve politikadaki oynaklık nedeniyle, dijital çağdaki vatandaşların gerçekten güvenli, kullanışlı ve güvenilir bir altyapıya ihtiyaç duydukları için daha iyi bir seçimi hak ettiğine inanan bir borsa. BigONE, kullanıcıların daha değerli şifrelenmiş varlıkları avlamasına, yüksek kaliteli bir ticaret deneyimi sağlamasına ve müşterilerin en son teknolojiler ve yönetim akışımızın yardımıyla dijital varlıklarını güvenli ve rahat bir şekilde alıp satmalarını ve yönetmelerini sağlamalarına yardımcı olmaktadır.

BigONE' ı farklı kılan nedir?

1. Son Derece Güvenli: BigONE, iki aşamalı doğrulama ve bildirimi benimser. BigONE, soğuk ve sıcak cüzdanları ayırır, birden fazla imza dağıtır ve cüzdanların ve varlıkların durumunu gerçek zamanlı olarak izler. Şifreli anahtarın oluşturulma şekli nedeniyle hiç kimse özel anahtarı kendi başına alamaz.
BigONE, köklü teknoloji uzmanlığından ve operasyon el süreçten yararlanarak, riskleri önemli ölçüde azaltarak ve kullanıcılarımızın dijital varlıklarının güvenliğini garanti ederek dünyanın en güvenli blok zinciri varlık ticaret platformu olmayı hedefliyor.

2. Tek Noktadan Hizmet: Şu anda BigONE, spot, kaldıraç, vadeli işlemler, varlık yönetimi ve PoS madencilik havuzları gibi eksiksiz bir ürün yelpazesi düzenine sahiptir. Kullanıcıların yatırım varlıkları için çeşitlendirilmiş ihtiyaçlarını karşılamanın bir parçası olarak, BigONE, kullanıcıların trendlere katılmalarına yardımcı olan ve onların faydalarını güvence altına almalarına yardımcı olacak piyasa hareketlerini yakından izler.

3. Çok Varlıklı Mütevelli Heyeti: BigONE, BTC、ETH、ERC20、ETC、ZEC、SC dahil olmak üzere birden fazla blok zinciri varlığını destekler. BigONE, kullanıcının tüm taleplerini karşılamayı amaçlar.

4. Sorunsuz İşlem Deneyimi: BigONE, işlemin hızını sağlamak için gelişmiş teknolojiler kullanır, ayrıntılı sipariş defterini ve P/L'yi günceller, böylece kullanıcılar şimdiye kadar sahip oldukları en iyi ticaret deneyimine sahip olabilir.

5. Çoklu Platform Desteği: BigONE, tüm işletim sistemlerini ve cihazları destekleyen web tabanlı bir platformdur.

6. Rezerv Kanıtı (%100 varlık rezervi): BigONE, kullanıcıların varlıklarını rezervlerde tutar ve varlıkları hiçbir şekilde dağıtmaz. BigONE tarafından sağlanan mekanizma, kullanıcıların varlıkların durumunu istedikleri zaman izlemelerine olanak tanır.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

  • BigONE nedir?
  • BigONE borsası nedir?
  • BigONE nasıl kayıt olunur?
  • BigONE nasıl hesap açılır?
  • BigONE referans nedir?
  • BigONE referans nerede?
  • BigONE referans ile nasıl kayıt olunur?
  • BigONE referans ile nasıl hesap açılır?
  • BigONE referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
  • BigONE referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu