Kucoin Referral Code Referans Kodu (Temmuz 2024): QBSADU29

Kucoin Brotherhood Referral Code 60% Discount + 700 USDT Welcome Gift Bonus

{getToc} $title={Table of Contents}

Kucoin 60% Discount and 700 USDT Welcome Gift. Equally Shared Referral Code.

It is a 60% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 20% of the reference holders and 20% of the new enrolls as 40% in total. You will receive 20% commission discount and 20% cashback in the form of coins on your transactions. So you make money. Additionally, if you hold the Kucoin Exchange token KCS in your account, you will receive an additional 20% commission discount.

When registering, "QBSADU29" will be written where it says "Referral Code (Optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 60%. Also, after registering, you can earn 700 USDT welcome gift by doing certain tasks.

{getButton} $text={Sign Up Kucoin Referral Code} $icon={link} $color={#00008B}

Crypto Currency Exchange Spot and Futures Referral Code
Kucoin QBSADU29

Kucoin Brotherhood Referans Kodu %60 indirim + 700 USDT Hos Geldiniz Hediyesi

Kucoin %60 İndirim ve 700$ USDT Hoş Geldiniz Hediyesi. Eşit Paylaşılan Referans Kodu

%60 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %20 referans sahibi, %20 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %20 komisyon indirimi ve %20 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız. Yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda Kucoin Kripto Para Borsası tokeni KCS tutarsanız %20 komisyon indirimi daha alırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kodu (İsteğe Bağlı)" yazan yere "QBSADU29" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %60 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca kayıt olduktan sonra, belirli görevleri yaparak, 700$ USDT hoş geldiniz hediyesi kazanabilirsiniz.

{getButton} $text={Kayıt Ol Kucoin Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

kucoin-brotherhood-referral-code-referans-kodu-referralbrotherhood.com

Kucoin Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1: Aşağıdaki Kucoin Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans Kodu" yazan yerde "QBSADU29" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol Kucoin Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 10 karakter olmalı, en az bir büyük harf, bir küçük harf ve bir sayı olmalı ve boşluk bırakılmamalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: "Kullanım Şartlarını okudum ve kabul ediyorum" yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Kaydol" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. Kucoin kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

Kucoin borsasına kayıt olup Referans Kodunu kullandınız ve beğendiyseniz Buraya Tıklayıp Gate.io Referans Kodunu Kullanarak Gate.io borsasına da kayıt olup hesap açabilirsiniz.

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu