Kucoin Referral Code-Referans Kodu

kucoin-referans-kodu-referral-code-discount-and-usdt-welcome-bonus-indirim-ve-usdt-hosgeldiniz-hediyesi

Kucoin 60% Discount and 3200$ USDT Welcome Gift. Equally Shared Referral Code

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a 60% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 20% of the reference holders and 20% of the new enrolls as 40% in total. You will receive 20% commission discount and 20% cashback in the form of coins on your transactions. So you make money. Additionally, if you hold the Kucoin Exchange token KCS in your account, you will receive an additional 20% commission discount.

When registering, "QBSADU29" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 60%. Also, after registering, you can earn $3200 USDT welcome gift by doing certain tasks.

🔽You can click the link below to register.🔽


Note: After registering on the Kucoin stock market, do not forget to install the Kucoin  application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}
 
NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


Kucoin %60 indirim ve 3200$ USDT Hoş Geldiniz Hediyesi. Eşit Paylaşılan Referans Kodu


%60 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %20 referans sahibi, %20 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %20 komisyon indirimi ve %20 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız. Yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda Kucoin Kripto Para Borsası tokeni KCS tutarsanız %20 komisyon indirimi daha alırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "QBSADU29" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %60 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca kayıt olduktan sonra, belirli görevleri yaparak, 3200$ USDT hoş geldiniz hediyesi kazanabilirsiniz.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽


Not: Kucoin borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Kucoin uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 
🔽Kayıt olmak için aşağıdaki QR kodunu okutabilirsiniz.🔽

kucoin-qr-code-scanning-qr-kodu-okutma-referral-code-referans-kodu

KuCoin Borsası Hakkında

KuCoin, 2017 yılında kurulmuş, Bitcoin (BTC) ve 700'den fazla Altcoin ile kolayca satın almanıza, satmanıza ve işlem yapmanızı sağlayan güvenilir bir kripto para borsasıdır.

Kucoin' in arkasında, erken blok zinciri benimseyen iki teknoloji meraklısı var. 8 yaşında kodlamaya başlayan ve 16 yaşında ilk girişimini kuran Michael, 2012 yılında patronu Eric' ten Bitcoin' i duydu ve hemen madenciliğe başladı. 

Mt. Gox' ta biraz BTC satmaya çalışırken, o sırada dünyanın en büyük platformunun yeni başlayanlar için kullanımının zor olduğunu keşfetti. Blockchain' in benimsenmesi devam ederken, Michael ve Eric, finansal sistemi yeniden şekillendirdiğini ve sadece en zengin birkaç kişiye değil, dünyadaki herkese - hatta eğitimsiz, işsiz ve bankasızlara bile hizmet eden yeni bir sistem inşa ettiğini fark ettiler. 

2013'ün sonunda, bir kafede ilk kodu yazdılar ve People's Exchange'in herkesin kriptoya dahil olmasına izin verme yolculuğuna başladılar.
 • CoinMarketCap verilerine göre Kucoin Borsası şu an 308 Kripto para Borsası sıralamasında 5. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 7.6 olarak belirlenmiş.
 • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 620'yi geçmiştir. 
 • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 2,5 milyon kişiyi aşmıştır.
 • 1200'e yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 1,5 milyar dolar işlem hacmine sahiptir.
 • USD ve TRY dahil 45 farklı para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.
 • Borsanın mobil telefonlar için kullanımda olan iOS ve Android mobil uygulaması mevcuttur.


Kucoin Borsası Sık Sorulan Sorular

Kucoin Borsası Nedir?

KuCoin, 2017 yılında kurulmuş, Bitcoin (BTC) ve 700'den fazla Altcoin ile kolayca satın almanıza, satmanıza ve işlem yapmanızı sağlayan güvenilir bir kripto para borsasıdır.

Kucoin Nasıl Kayıt Olunur? Kucoin Nasıl Hesap Açılır?

🔽Kayıt olmak ve hesap açmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

{getButton} $text={Kayıt Ol Kucoin Referans Kodu} $icon={link} $color={#16a085}

Kucoin Referans Kodu Nedir?

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden Kucoin borsasına kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "QBSADU29" yazmayı unutmayınız.

Kucoin Referans Kodu Nerede?

Kucoin referans kodu olarak "QBSADU29" kodunu kullanabilirsiniz.

Kucoin Referans Kodu Nereye Yazılır?

Kucoin borsasına kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "QBSADU29" yazılır.

Kucoin Referans Kodu Nasıl Alınır?

Kucoin referans kodu almak için "QBSADU29" kodunu kullanabilirsiniz.

Kucoin Referans Kodu 2023

Kucoin referans kodu 2023 "QBSADU29" kodudur.

Kucoin Referans Kodu Ekleme

Kucoin referans kodu eklemek için "QBSADU29" kodunu kullanınız.

Kucoin İndirimli Referans Kodu

Kucoin indirimli referans kodu olarak "QBSADU29" kodunu kullanınız.

Kucoin Referans Bonusu

Kucoin referans bonusu almak için "QBSADU29" kodunu kullanınız.

  NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

  4 Yorumlar

  Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

  1. Referansınız ile kayıt oldum ve anlattığınız gibi indirim oranları aldım. Sağolun.

   YanıtlaSil
  2. doğru demişsiniz referans kucoin ile kayıt oldum.

   YanıtlaSil
  3. Zapisałem się na troskliwą obsługę klienta, szeroką gamę produktów i par handlowych, rzetelną realizację, niskie prowizje. Dzięki za wspaniały kod polecający rabatu.

   YanıtlaSil
  Daha yeni Daha eski

  İletişim Formu