Kucoin Referral Code-Referans Kodu

kucoin-referans-kodu-referral-code

Kucoin 60% Discount and 500$ USDT Welcome Gift. Equally Shared Referral Code


It is a 60% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. The percentage of the reference was distributed as 20% of the reference holders and 20% of the new enrolls as 40% in total. You will receive 20% commission discount and 20% cashback in the form of coins on your transactions. So you make money. Additionally, if you hold the Kucoin Exchange token KCS in your account, you will receive an additional 20% commission discount. When registering, "rJY7PAJ" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 60%. Also, after registering, you can earn $500 USDT welcome gift by doing certain tasks.

{getButton} $text={Kucoin Referral Code} $icon={link} $color={#16a085}


NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.Kucoin %60 indirim ve 500$ USDT Hoş Geldiniz Hediyesi. Eşit Paylaşılan Referans Kodu


%60 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %20 referans sahibi, %20 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %20 komisyon indirimi ve %20 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız. Yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda Kucoin Kripto Para Borsası tokeni KCS tutarsanız %20 komisyon indirimi daha alırsınız. Kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "rJY7PAJ" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %60 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca kayıt olduktan sonra, belirli görevleri yaparak, 500$ USDT hoş geldiniz hediyesi kazanabilirsiniz.KuCoin Borsası Hakkında

Kucoin' in arkasında, erken blok zinciri benimseyen iki teknoloji meraklısı var. 8 yaşında kodlamaya başlayan ve 16 yaşında ilk girişimini kuran Michael, 2012 yılında patronu Eric' ten Bitcoin' i duydu ve hemen madenciliğe başladı. 

Mt. Gox' ta biraz BTC satmaya çalışırken, o sırada dünyanın en büyük platformunun yeni başlayanlar için kullanımının zor olduğunu keşfetti. Blockchain' in benimsenmesi devam ederken, Michael ve Eric, finansal sistemi yeniden şekillendirdiğini ve sadece en zengin birkaç kişiye değil, dünyadaki herkese - hatta eğitimsiz, işsiz ve bankasızlara bile hizmet eden yeni bir sistem inşa ettiğini fark ettiler. 

2013'ün sonunda, bir kafede ilk kodu yazdılar ve People's Exchange'in herkesin kriptoya dahil olmasına izin verme yolculuğuna başladılar.
 • CoinMarketCap verilerine göre Kucoin Borsası şu an 308 Kripto para Borsası sıralamasında 5. sırada bulunmaktadır. Borsa puanı 10 üzerinden 7.6 olarak belirlenmiş.
 • Borsada listelenmiş Bitcoin, Ethereum ve Altcoinler' in sayısı 620'yi geçmiştir. 
 • Haftalık ziyaretçi sayısı ortalama 2,5 milyon kişiyi aşmıştır.
 • 1200'e yakın piyasa ve yüksek bir likidite ile ortalama günlük 1,5 milyar dolar işlem hacmine sahiptir.
 • USD ve TRY dahil 45 farklı para birimi ile Bitcoin ve Altcoin alabilirsiniz.
 • Borsanın mobil telefonlar için kullanımda olan iOS ve Android mobil uygulaması mevcuttur.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

 • Kucoin nedir?
 • Kucoin borsası nedir?
 • Kucoin nasıl kayıt olunur?
 • Kucoin nasıl hesap açılır?
 • Kucoin referans nedir?
 • Kucoin referans nerede?
 • Kucoin referans ile nasıl kayıt olunur?
 • Kucoin referans ile nasıl hesap açılır?
 • Kucoin referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
 • Kucoin referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu