MXC MEXC Referral Code-Referans Kodu

mxc-mexc-referans-kodu-davet-kodu-referral-code-mxc-mexc-commission-discount

MXC MEXC 100% Discount [50% Spot+50% Futures] and 1000$ USDT Futures Bonus. Equally Shared Referral Code

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a 100% commission discount [50% Spot + 50% Futures] and 1000$ USDT Futures Bonus, a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

Provided that the percentage of the reference is separately for spot and futures transactions, 40% reference holders and 10% new registrants are distributed as 50% in total. You get 40% commission discount and 10% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.

When registering, "17Hjw" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 100% and 1000$ USDT Futures Bonus.

🔽You can click the link below to register.🔽


Note: After registering on the MEXC stock market, do not forget to install the MEXC application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}
 
🔽MEXC Voice for the Visually Impaired English Language🔽


NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.MXC MEXC %100 indirim [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler] ve 1000$ USDT Futures Bonusu. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu)


%100 komisyon indirimli [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler] ve 1000$ USDT Futures Bonusu olan ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi spot ve vadeli işlemler için ayrı ayrı olmak koşulu ile %40 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %50 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %40 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "17Hjw" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 1000$ USDT Futures Bonusu sizleri bekliyor.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽


Not: MEXC borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza MEXC uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 
🔽MEXC Görme Engelliler İçin Seslendirme Türkçe Dil🔽


🔽Kayıt olmak için aşağıdaki QR kodunu okutabilirsiniz.🔽

mexc-mxc-qr-code-scanning-qr-kodu-okutma-referral-code-referans-kodu

MEXC Borsası Hakkında


2018 yılında kurulan MEXC Global, yüksek performans ve muazzam sayıdaki emirleri eşleme motoru teknolojisini kullanan merkezi bir borsadır. Platform, finans sektöründe ve Blockchain teknolojisinde zengin deneyime sahip profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Şu anda MEXC Global, dünya çapında 70'den fazla ülkede yaklaşık 6 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Bu büyük başarı, kayda değer bir dönüm noktası. MEXC Global, bu başarılarıyla hem yeni hem de deneyimli yatırımcıların finansal yolculuğunda ilk tercih edilen platform olmayı hedeflemektedir.

MEXC borsası, Avustralya, Estonya ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere üç ülkede önemli lisanslar alarak kıtalar arası görünürlüğü artırmış ve yetki alanını genişletmiştir. MEXC Global, farklı ülkelerden yatırımcılarının kolayca alım satım yapabilmeleri için yerelleştirilmiş dil desteği sunmaktadır.

MEXC Global, bankacılık sektöründen uzmanlarca geliştirilen, saniyede 1,4 milyon işlemi tamamlayabilen, verimliliği ve performansı büyük ölçüde artıran yüksek performanslı alım satım eşleme motoru kullanır.{alertInfo}

MEXC Global olarak, kullanıcı güvenliği en büyük öncelikleri olduğu için, veri bütünlüğü ve güvenliğini sağlamak maksadıyla sunucuları bağımsız olarak çok sayıda ülkede yer almaktadır.

MEXC Geleceği

MEXC, 1 yıl içinde küresel dijital varlık alım satımı piyasasında pay sahibi oldu. Son dönemde, 2021 yılında, MEXC Cripto Expo Dubai tarafından "Asya'daki En İyi Kripto Borsası" unvanı ile ödüllendirildi ve MEXC ekibinin tatmin edici başarı listesine bir yenisini daha ekledi.{alertInfo}

MEXC Borsası Sık Sorulan Sorular


MEXC Borsası Nedir?

2018 yılında kurulan MEXC, yüksek performans ve muazzam sayıdaki emirleri eşleme motoru teknolojisini kullanan merkezi bir borsadır.

MEXC Nasıl Kayıt Olunur? MEXC Nasıl Hesap Açılır?

🔽Kayıt olmak ve hesap açmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden MEXC borsasına kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "17Hjw" yazmayı unutmayınız.

MEXC Referans Kodu Nedir?

MEXC borsasına referans kodu olarak "17Hjw" kodunu kullanabilirsiniz.

MEXC Referans Kodu Nerede Yazar?

MEXC referans kodu olarak "17Hjw" kodunu kullanabilirsiniz.

MEXC Davet Kodu Nereye Yazılır?

MEXC borsasına kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "17Hjw" yazılır.

MEXC Davet Kodu Nasıl Alınır?

MEXC davet kodu almak için "17Hjw" kodunu kullanabilirsiniz.

MEXC Referans Kodu Nasıl Alınır?

MEXC referans kodu almak için "17Hjw" kodunu kullanabilirsiniz.

MEXC Referans Kodu 2023

MEXC referans kodu 2023 "17Hjw" kodudur.

MEXC Referans Kodu Ekleme

MEXC referans kodu eklemek için "17Hjw" kodunu kullanınız.

MEXC Borsası Davet Kodu

MEXC borsası davet kodu "17Hjw" dir.


NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

5 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

 1. Teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. MEXC ile bu sitede tanıştım. Çok kullanışlı ve güzel bir borsa. Herkese tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 3. Это надежный и эффективный обменник. Поддержка пользователей очень хорошая. Спасибо за щедрый справочный код.

  YanıtlaSil
 4. Mxc harika bir borsa.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu