MXC MEXC Davet Kodu-Referral Code

mexc-davet-kodu-referral-code-is-17Hjw

MXC MEXC 100% Discount [50% Spot+50% Futures] and 1000$ USDT Futures Bonus. Equally Shared Referral Code.


It is a 100% commission discount [50% Spot + 50% Futures] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. Provided that the percentage of the reference is separately for spot and futures transactions, 40% reference holders and 10% new registrants are distributed as 50% in total. You get 40% commission discount and 10% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. When registering, "17Hjw" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 100%. You can also earn 1000$ USDT futures gift by doing certain tasks after registration.


NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


MXC MEXC %100 indirim [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler] ve 1000$ USDT Vadeli İşlem Bonus. Eşit Paylaşılan Davet Kodu.


%100 komisyon indirimli [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi spot ve vadeli işlemler için ayrı ayrı olmak koşulu ile %40 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %50 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %40 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "17Hjw" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca kayıt olduktan sonra belirli görevleri yaparak 1000$ USDT vadeli işlem hediyesi kazanabilirsiniz.NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

1 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu