MEXC Referral Code Referans Kodu (Mayıs 2024): 17Hjw

MEXC Brotherhood Referral Code 100% Discount + 1000 USDT Bonus

{getToc} $title={Table of Contents}

MXC MEXC 100% Discount [50% Spot+50% Futures] and 1000$ USDT Futures Bonus. Equally Shared Referral Code.

It is a 100% commission discount [50% Spot + 50% Futures] and 1000$ USDT Futures Bonus, a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

Provided that the percentage of the reference is separately for spot and futures transactions, 40% reference holders and 10% new registrants are distributed as 50% in total. You get 40% commission discount and 10% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.

When registering,"17Hjw"will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 100% and 1000$ USDT Futures Bonus.

{getButton} $text={Sign Up MEXC Referral Code} $icon={link} $color={#00008B}

MEXC Brotherhood Referans Kodu %100 indirim + 1000 USDT Bonus

MXC MEXC %100 İndirim [%50 Spot+%50 Vadeli İşlemler] ve 1000$ USDT Futures Bonusu. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu).

%100 komisyon indirimli [%50 Spot + %50 Vadeli İşlemler] ve 1000$ USDT Futures Bonusu olan ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi spot ve vadeli işlemler için ayrı ayrı olmak koşulu ile %40 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %50 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %40 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "17Hjw" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %100 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 1000$ USDT Futures Bonusu sizleri bekliyor.

{getButton} $text={Kayıt Ol MEXC Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

mexc-brotherhood-referral-code-referans-kodu-referralbrotherhood.com

MEXC Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1: Aşağıdaki MEXC Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Davet Kodu" yazan yerde "17Hjw" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol MEXC Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız iledevam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim."E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3:"Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 10 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4:"Kullanıcı Sözleşmesini ve Gizlilik Politikasını okudum ve kabul ediyorum." yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Kayıt OL" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. MEXC kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

MEXC borsasına kayıt olup Referans Kodunu kullandınız ve beğendiyseniz Buraya Tıklayıp HTX Referans Kodunu Kullanarak HTX Borsasına da kayıt olup hesap açabilirsiniz.

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu