Hakkımızda, Vizyonumuz ve Misyonumuz

Giriş

Merhaba. Uzun bir süredir tahminen 10 yılı geçti, Kripto Para ekosistemini takip ediyorum ve 3 yılı aşkın süredir de alış ve satış işlemleri yaptım. Ayrıca 2009 yılından itibaren Kripto Para ve Blok zinciri dünyasındaki gelişmeleri takip ediyorum. Bu süre içerisinde "Teknik ve Temel Analiz" hakkında bilgiler topladım ve onlar hakkında eğitimler aldım. Ayrıca "Dijital Pazarlama Uzmanlığı" eğitimimde bulunmaktadır.

Kripto Para ve Blokzincir ekosistemi hakkında yazılar yazdım ve bazı makaleler kaleme aldım. Ayrıca Kripto Para borsaları hakkındaki bilgi ve deneyimlerimi kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutarak aktarma düşüncesindeyim.

Bu süre zarfında Teknik indikatörler ve Fibonacci sayıları üzerine matematiksel çalışmalarım var ve Teknik indikatörler ve Fibonacci sayıları üzerine yeni keşifler yaptım.

Bunlardan biri tüm insanlığa faydası olacağı düşüncesinde olduğum "Kripto Boğa vs Ayı Endeksi (Crypto Bull vs Bear Index)" adlı çalışmamdır. Bu çalışmamın bir nebzede olsa Kripto Para yatırımcılarına yol göstereceğini düşünüyorum. Bazı çalışmalarım ise halen devam etmekte.💭

"Kripto Para ve Blokzincir" teknolojisi ve ekosistemi o kadar geniş ki Blokzincir ağlarını sonsuz fraktallar içerisinde dağılmış uzaydaki galaksilere benzetiyorum ve bütün Blokzincir ağlarının en sonunda birleşmesinin kaçınılmaz olduğunu düşündüm.

Tam olarak bu düşünceden yola çıkarak Kripto Para Referans ekosisteminde pragmatik bir oluşum kurdum. "Referral Brotherhood" yani ''Referans Kardeşliği''{alertSuccess}

Not: Lütfen taklitlerimizden (emek hırsızlarından) sakının.{alertWarning}

Felsefe ve Amaç

Dünyadaki Kripto Para ekosistemindeki referans sisteminde sadece referans sahibine büyük getiri sağlayan, en çok kazancı referans sahiplerine kazandıran bir referans paylaşımı söz konusu ve bu oran oldukça yüksek.

Ben bu düşünceye farklı bir bakış açısı ile bakarak referans üzerine bazı şeyleri değiştirmek istedim ve Dünyadaki her şeyin paylaştıkça güzelleştiği felsefesini benimseyerek neden pragmatik bir oluşum kurmuyorum hayalini kurarak ''Referral Brotherhood'' oluşumunu kurdum.

Bir Söz: "İnsanoğlu için hayat 1 lerden ve 0 lardan oluşur ve hiç bir zaman 2 olamaz. Ya 0 dır ya da 1. Yaşarken 1 olursunuz. Öldüğünüzde ise 0." Referral Brotherhood {alertSuccess}

Sonuç

Kısacası bu platformda Kripto Para borsaları referans paylaşımlarının yanı sıra, Kripto Para ve Blokzincir teknolojisi ve ekosistemi ile ilgili bilgi paylaşımı yapılacaktır. Ayrıca Kripto Para borsalarının anlaşılması ve rahat kullanılması açısından bilgilendirici konulara da yer verilecektir.

Vizyonumuz

"Dünyadaki her şey paylaştıkça güzelleşir. Referral Brotherhood (Referans Kardeşliği)."

Misyonumuz

"Blokzincir Teknolojileri ve Kripto Para ekosistemi ile ilgili makale ve bilgi paylaşımı. Kripto Para borsaları referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağıtılması."

Herhangi bir konuda görüş, öneri ve istekleriniz olursa lütfen bizimle aşağıdaki e-posta adresinden yada Bize Ulaşın Formu üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın: referralbrotherhood@gmail.com

For More Information: What is a "Referral Brotherhood"? Purpose of This Site?

Daha Fazla Bilgi İçin: "Referans Kardeşliği" Nedir? Bu Sitenin Amacı Nedir?

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

İletişim Formu