Hakkımızda, Vizyonumuz ve Misyonumuz.

referral-brotherhood-referans-kardesligi

Referans Kardeşliği [Referral Brotherhood] Nedir? Vizyonumuz ve Misyonumuz

Giriş


Merhaba. Uzun bir süredir tahminen 4 yılı geçti, Kripto Para ekosistemini takip ediyorum ve 3 yılı aşkın süredir de alış satış işlemleri yaptım. Ayrıca 2009 yılından itibaren Kripto Para ve Blok zinciri dünyasındaki gelişmeleri takip ediyorum. Bu süre içerisinde "Teknik ve Temel Analiz" hakkında bilgiler topladım ve onlar hakkında eğitimler aldım.

Kripto Para ve Blok zinciri ekosistemi hakkında yazılar yazdım ve bazı makaleler kaleme aldım. Ayrıca Kripto Para borsaları hakkındaki bilgi ve deneyimlerimi kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutarak aktarma düşüncesindeyim.

Bu süre zarfında Teknik indikatörler ve Fibonacci sayıları üzerine matematiksel çalışmalarım var ve Teknik indikatörler ve Fibonacci sayıları üzerine yeni keşifler yaptım.

Bunlardan biri tüm insanlığa faydası olacağı düşüncesinde olduğum "Kripto Boğa vs Ayı Endeksi [Crypto Bull vs Bear Index]" adlı çalışmamdır. Bu çalışmamın bir nebzede olsa Kripto Para yatırımcılarına yol göstereceğini düşünüyorum. Bazı çalışmalarım ise halen devam etmekte.💭

"Kripto Para ve Blok Zinciri" teknolojisi ve ekosistemi o kadar geniş ki Blok zinciri ağını sonsuz fraktallar içerisinde dağılmış uzaydaki galaksilere benzetiyorum ve bütün Blok zincir ağlarının en sonunda birleşmesinin kaçınılmaz olduğunu düşündüm.

Tam olarak bu düşünceden yola çıkarak Kripto Para referans ekosisteminde pragmatik bir oluşum kurdum. "Referans Kardeşliği" yani ''Referral Brotherhood''{alertSuccess}

 

Felsefe ve Amaç

Dünyadaki Kripto Para ekosistemindeki referans sisteminde sadece referans sahibine büyük getiri sağlayan en çok kazancı referans sahiplerine kazandıran bir referans paylaşımı söz konusu ve bu oran oldukça yüksek.

Ben bu düşünceye farklı bir bakış açısı ile bakarak referans üzerine bazı şeyleri değiştirmek istedim ve Dünyadaki her şeyin paylaştıkça güzelleştiği felsefesini benimseyerek neden pragmatik bir oluşum kurmuyorum hayalini kurarak ''Referans Kardeşliği'' oluşumunu kurdum.

Sonuç

Kısacası bu platformda Kripto Para borsaları referans paylaşımlarının yanı sıra, Kripto Para ve Blok zinciri teknolojisi ve ekosistemi ile ilgili bilgi paylaşımı yapılacaktır. Ayrıca Kripto Para borsalarının anlaşılması ve rahat kullanılması açısından bilgilendirici konulara da yer verilecektir.

Vizyonumuz


"Dünyadaki her şey paylaştıkça güzelleşir. Referans Kardeşliği [Referral Brotherhood]"

Misyonumuz


"Kripto Para ekosistemi ile ilgili makale ve bilgi paylaşımı. Kripto Para borsaları referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağıtılması."

Bize Ulaşın

  • Email: referanskardesligi@gmail.com

İletişim Formu