MOBOX (MBOX) Coin Nedir? Oyun Kutusuna Hoş Geldiniz!

MOBOX (MBOX) coin nedir? MBOX coin yorum ve MBOX oyunları incelemesi bu yazıda. Oyun kutusuna hoş geldiniz.

{getToc} $title={Table of Contents}

MOBOX (MBOX) Coin Hakkinda Temel Bilgiler

Oyun Adı: MOBOX

Oyun içi Token / Coin: MBOX Token

Oyun Türü: Turn Based RPG / Sıra Tabanlı Rol Yapma Oyunu

Oynanabildiği Platformlar: Web Browser / IOS / Android

Desteklediği Blok Zincirler: BNB Smart Chain

NFT Desteği: Var

Oyna ve Kazan: Var

Oyun içi Kazançlar: Kripto Para

Web Sitesi:https://www.mobox.io/home/#/cmcairdrop?source=13899802

Oyunu İndirme ve Oynama Linkleri:

{getButton} $text={MOBOX Google Play Android} $icon={link} $color={#00008B}

{getButton} $text={MOBOX Apple Store} $icon={link} $color={#00008B}

MOBOX Coin Nedir?

MOBOX, Binance Smart Chain üzerinde çalışan, 3.5 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip bir NFT oyun projesidir. DeFi ve NFT alanındaki öğeleri de bünyesinde barındıran proje, Play to Earn yani Oyna ve Kazan modeline sahip bir oyun platformu olarak çalışır. Oyuna başlayabilmek için NFT almalısınız. Bu NFT'lere MoMo NFT denir.

MOBOX web sitesi üzerinden yada MOBOX cep telefonu uygulamaları üzerinden metamask ve diğer uyumlu kripto para cüzdanlarını bağlayarak NFT alabilirsiniz.{alertSuccess}

Platform içerisinde kullanıcılar, ücretsiz bir biçimde oyun oynayabilir ve NFT ve DeFi ürünleri üzerinden gelir elde edebilir. Bunun yanında projenin MBOX kripto para birimi bulunur. MBOX sahipleri, platformun sunduğu verim çiftçiliği gibi çeşitli ürünler aracılığıyla kazanç elde edebilir.

MOBOX (MBOX) ekosistemi, oynaması ücretsiz konseptinden ödün vermeden oyundan kazanma potansiyelini teşvik etmek için tasarlanmıştır.

NFT çiftçiliğinden verim çiftçiliğine ve blok zinciri oyunlarına kadar, platform tarafından sağlanan çeşitli oyunlara herkes katılabiliyor.

Ayrıca, kullanıcılar yerel MBOX para biriminde ödenen stake ödüllerini kazanmak için likidite havuzlarında stake yapabilir.

Oyunda MoMo NFT’leri kullanabiliyorsunuz. MoMo NFT'ler common, uncommon, rare ve benzeri şekilde güç sırasına sahip. MoMo NFT ne kadar güçlü ise o oranda yüksek hash rate oranı veriyor. Hash rate oranı ne kadar yüksek ise o kadar fazla kazan elde ediyorsunuz.

mobox-mbox-coin-nedir-mobox-oyunu-inceleme-referralbrotherhood.com

MOBOX Oyunu inceleme

Oyuncular, MoMo NFT’lerin gücünü kullanarak bir çık oyun türünü oynayabiliyor. Oyunlarda kazanılan varlıklar oyuncuya ait oluyor ve cüzdanınıza biriktirebiliyorsunuz. Oyundaki varlıklar tüm ekosistemde kullanılabilir. NFT'ler aynı anda birden fazla oyunda kullanılabiliyor ve yepyeni bir eğlence dünyası yaratıyor. MoMo NFT'leri aldıktan sonra asıl oyunlar başlıyor.

Projenin Metaverse’ü MOMOverse olarak adlandırılıyor. MOBOX üzerinde DeFi’yi Gaming NFT’lerle birleştirerek herkesin oynayabileceği bir oyun yaratmıştır. Blok zinciri olarak Binance Smart Chain’i kullananıyor.

MBOX Tokeni NFT oyun platformu aracılığıyla işlemleri gerçekleştirir. Platformda stake ve bonus ödüller verir. MBOX token’ına sahip kullanıcılar, kaynakların nasıl tahsis edildiğini belirlemek için DAO yani yönetim için oy kullanabililiyor.

MOBOX, birkaç farklı kullanıma sahip bir platformdur. Projeyi çekici kılan Play To Earn yani Oyna ve Kazan özelliğidir.

Projede şimdiye kadar NFT Farmer, Blockchain Brawler, Token Master, Trade Action, MOMO: Tactical Party Slaye gibi oyunlarını kullanıcılarla buluşturmuştur ve her geçen gün oyun sayısı artmaktadır.{alertInfo}

MOMOverse Nedir?

MOMOverse, nerede olursanız olun tüm cihazlarda keyfini çıkarabileceğiniz bir çapraz platform Metaverse oyunudur. MOMOverse, içerik oluşturmak veya başkalarının yarattıklarından zevk almak olsun, oyuncuları, geliştiricileri, koleksiyoncuları ve katılımcıları eğlenceli bir dünya ile ödüllendirir.

MOMOverse ile Neler Yapabilirim?

MOMO Avatarı: İlk NFT ile MOMOverse dalın. MOMO Avatarları, MOMOverse' de olduğunuz kişidir. Her Avatar, ikisi aynı olmayan benzersiz bir ERC721 NFT' dir.

MOMO NFT 'leri: Eşsiz NFT' ler ile çiftlik yapın, savaşın ve kazanın. MOMO' lar, MOMOverse içinde yaşayan sevimli küçük yaratıklardır. Oyuncular ile MOMO' lar yakalayın ve sahip olun ve bunları MOMOverse içindeki tüm oyunlarda çeşitli şekillerde kullanın.

Blind Box' lar: MOBOX Blind Box' lar, her birinde QR kodu bulunan benzersiz MOMO figürlerini içeren gerçek hayatta kullanılan oyun kutularıdır. Oyuncular QR kodunu tarayabilir ve aynı benzersiz MOMO, Binance Akıllı Zincirinde anında basılır ve MOMOverse genelinde kullanılır.

Yani gerçek yaşamdaki bir figürü MOMO NFT yapıp oyuna aktarabiliyorsunuz.{alertInfo}

NFT Oluşturma: Muhteşem yaratımlarınız için ödüller alın. Kullanıcılar, MOMOverse' de kullanılmak üzere kendi NFT' lerini tasarlayabilir ve basabilirler. Orijinal içerik oluşturucular, NFT kreasyonları için ömür boyu işlem ücreti alırlar.

Oyun Yapımı: MOMOverse' de Blockchain oyununuzu kolayca başlatın. Kullanımı basit API' ler ile oyun geliştiriciler, ekosistem kazanmak için oynaması ücretsiz, NFT Marketi, MOMO NFT' ler ve daha fazlası dahil olmak üzere MOMOverse' in sunduğu her şeyden yararlanabilir. Harika bir oyununuz var ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? MOBOX METAfund' a göz atın.

Kendi oyunlarınız MOBOX ile hayat buluyor.{alertInfo}

MOBOX DAG (DAO): Kendi Merkezi Olmayan Otonom Loncanızı (Topluluğunuzu) oluşturun ve organize edin. Akıllı Sözleşmeleri kullanarak kendi MOMO topluluğunuzu başlatın, NFT kaynaklarını paylaşın, hazinenizi büyütün ve birlikte eğlenin ve kazanın.

MOBOX Blok Zinciri: 150.000' den fazla oyuncu ile MOBOX ekosistemi güçlenerek her geçen gün büyüyor. Oyun içi varlıklarınız tarafından kontrol edilen ve yönetilen benzersiz bir NFT POS blok zinciri ağı. Oyun içi deneyiminiz aracılığıyla toplanan NFT' lerin MOBOX blok zinciri ağındaki düğümünüz olarak hareket ettiği, kullanıcılara neredeyse anında işlemler sağlayan devrim niteliğinde ve karbon nötr bir blok zinciri.

METAfund: Metaverse' i Güçlendirmek her şey olsa gerek. MOBOX, Metaverse' i oluşturan ve destekleyen teknik ekiplere yatırım yapar. METAfund , karar komitesinde Binance NFT Marketplace ile işbirliği içinde olan bir başlatma fonudur . METAfund, oyun geliştiricilerini harika oyunlarını blok zincirine ve MOMOverse' e getirme konusunda desteklemeye kendini adamıştır.

MOBOX Platformunda Hangi Oyunlar Var?

MOMOverse

MOMOverse, nerede olursanız olun tüm cihazlarda keyfini çıkarabileceğiniz bir çapraz platform Metaverse oyunudur. MOMOverse, içerik oluşturmak veya başkalarının yarattıklarından zevk almak olsun, oyuncuları, geliştiricileri, koleksiyoncuları ve katılımcıları eğlenceli bir dünya ile ödüllendirir.

NFT Farmer

Bu bölümde Mystery Box (Gizemli Kutu) alıp açabiliyorsunuz. Her kutudan nadirlik derecesine göre MOMO NFT leri çıkıyor. NFT' ler ile belirlenmiş bazı kripto paraları stake ederek farm yapıyorsunuz. Ne kadar güçlü NFT sahibi olursanız o oradan Hash Rate oranınız artıyor ve dolayısıyla kazancınızda artıyor.

Blockchain Brawler

Bu oyunda sıra tabanlı bir şekilde diğer oyuncular ile savaşlar yapabiliyorsunuz. elinizdeki değerli NFT' ler ile madencilik ve benzeri kazanımlar elde edebiliyorsunuz. Oynaması gerçekten keyifli bir oyun.

Token Master

Token Master elinizdeki mevcut MOMO' larınız ile PVE veya PVP savaşlar yapıp kazanımlar elde ettiğiniz bir mini oyun kıvamında.

Trade Auction

Adından anlaşılacağı üzere belirli iddialarda bulunarak kazanımlar elde edeceğiniz bir oyun.

Tactical Party Slaye

Diğer oyuncular ile birlikte gruplar kurarak eğlenebileceğiniz bir oyun.

MOBOX (MBOX) Coin Nereden Alinir?

MOBOX (MBOX) Coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor. Aşağıda sıra ile ismi yazılan borsalara kayıt olup ve hesap açarak MOBOX (MBOX) coin alıp geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

Binance Borsasına Kayıt Olup MBOX Coin Almak İçin Tıklayınız.

MEXC Borsasına Kayıt Olup MBOX Coin Almak İçin Tıklayınız.

KuCoin Borsasına Kayıt Olup MBOX Coin Almak İçin Tıklayınız.

HTX Borsasına Kayıt Olup MBOX Coin Almak İçin Tıklayınız.

Gateio Borsasına Kayıt Olup MBOX Coin Almak İçin Tıklayınız.

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu