Open Campus (EDU) Coin Nedir?

{getToc} $title={İçindekiler}

Open Campus (EDU) Coin Hakkında Temel Bilgiler

Proje Adı: Open Campus (EDU)
Bulunduğu Sektör: Eğitim-Web3.0
Web Sitesi: https://www.opencampus.xyz/
Toplam Arzı: 1.000.000.000
Maksimum Arzı: 1.000.000.000
Desteklediği Blok Zincir Ağları: BSC Blok Zinciri.
Satın Alınabilecek Borsalar: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio vb.leri.

Open Campus (EDU) Coin Nedir?

Open Campus yani EDU, eğitimciler ve eğitim verenler, içerik oluşturucular, veliler, eğitim alan öğrenciler ve ortak ders yayıncıları için merkezi olmayan bir çözüm getiriyor ve günümüzün eğitimdeki büyük zorluklarını ele almak için tasarlanmış Web3.0-Eğitim projesidir.

Eğitimcilerin ve öğretmenlerin gelecek nesli şekillendirmedeki kritik rolüne rağmen, onlara gereken değerin verilmediği ve düşük ücret ödendiği görülmektedir. Ek olarak, ebeveynler sıklıkla çocuklarının eğitim içeriği üzerinde kontrolden yoksun bir şekilde hayatlarına devam ediyorlar.

Open Campus, kurucuları özünde, daha adaletli bir eğitim sistemi oluşturmak için blok zinciri teknolojisinin gücünden yararlanan topluluk odaklı bir girişim olduğunu belirtiyorlar. Open Campus , eğitim içeriğinin oluşturulmasını ve dağıtılmasını merkezden uzaklaştırarak öğrencilerin daha çeşitli eğitim içeriğine erişmesini sağlarken, eğitimcilere gelir elde etmeleri ve katkılarından dolayı tanınmaları için yeni fırsatlar sunmak için çalışacaklar ve daha iyi bir eğitim sistemi inşa etmeye çalışacaklar.

Open Campus, takas edilebilir bir coin olan EDU coini kullanıyor. EDU coini, yeni işbirliği biçimlerini kolaylaştırıyor, yüksek kaliteli eğitim oluşturmayı teşvik ediyor ve protokolün uzun vadeli büyümesini sağlıyor.

EDU Vakfı, ilk lansman ortaklarının eğitim ve Web3.0 uzmanlığından yararlanarak eğitimcileri ve öğretmenleri, öğrencileri, ders yayıncılarını ve pazarlamacıları birbirine bağlayan işbirlikçi bir ekosistem kurmayı amaçlayan protokolü denetler.

open-campus-edu-coin-nedir-referralbrotherhood.com

Vakıf, Web3.0 altyapısının kurulmasından ve protokolün günlük işleyişinin sürdürülmesinden sorumlu olacaktır. Gelecekteki işlevselliğe EDU yönetişimi tarafından karar verilmesi de makul olacaktır. EDU Vakfı, müşterilerin içerik ve hizmetler (örneğin; özel ders verme), yayıncı NFT'lerini basması ve pazaryeri işlemleri için yaptığı ödemeler dahil olmak üzere, EDU tokeni cinsinden ifade edilen tüm işlemler için bir yüzde ücreti alacaktır. EDU token sahipleri, Open Campus protokolünün yönüne karar vermek için yönetişim tekliflerine oy verebilir.

edu-token-tahsisi-token-dagilimi-yuzdeleri-tokenlerin-dagitim-yerleri

Open Campus (EDU) Projesini Gelecekte Neler Bekliyor?

Gelecekteki tüm Open Campus Protokolü girişimleri, EDU token sahiplerinin kontrolünde gerçekleşecek. Herhangi bir yeni girişim mekanizmasını ve yapısını tanımlamayı önerebilecekleri ve oylayabilecekleri EDU yönetişim prosedüründen geçecek.

Open Campus Protokolünün özünde, içerik oluşturucuları tarafından oluşturulan içeriğin kalitesini garanti eden bir emsal değerlendirme sistemi barındıracak. Bu sistem, hakemleri çalışmaları için EDU koinleri ile ödüllendirecek ve eğitimcileri yüksek kaliteli içerik üretmeye teşvik eden bir sistem inşa edecek.

EDU Coin Yorum

Web3.0 ile Blok Zinciri Ağı Teknolojisinin Eğitim ile birleşmesi üzerine kurulmuş olan Open Campus EDU projesi vaat ettiği şeyleri gerçekleştirirse gelecekte çok iyi yerlere gelebilir.

Open Campus (EDU) Coin Nereden Alınır?

Open Campus (EDU) Coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor. Aşağıda sıra ile ismi yazılan borsalara kayıt olup ve hesap açarak Open Campus (EDU) coin alıp eğitim sektörüne yatırım yapabilirsiniz.

Bu yazımı beğendiyseniz "Space ID (ID) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}
Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır." 

İletişim Formu