Hooked Protocol (HOOK) Coin Nedir?

Bu yazıda HOOK coin ve projesi hakkında temel bilgiler öğreneceğiz.

{getToc} $title={Table of Contents}

Hooked Protocol (HOOK) Coin Hakkinda Temel Bilgiler

Proje Adı: Hooked Protocol (Hook)

Bulunduğu Sektör: WEB 3.0

Web Sitesi:https://hooked.io/

Toplam Arzı: 500,000,000

Maksimum Arzı: *

Desteklediği Blok Zincir Ağları: BSC Blok Zinciri

Satın Alınabilecek Borsalar: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio vb.leri.

Hooked Protocol (HOOK) Coin Nedir?

Hooked Protocol, gelecekteki topluluğa ait ekonomilerin ekosistemini oluşturmak için büyük Web3 benimsemesi için rampa katmanı görevi gören bir projedir.

Hooked Protocol, kullanıcıların ve işletmelerin web3'ün yeni dünyasına girmeleri için özel öğren ve kazan ürünleri ve onboarding altyapıları sağlayarak, kitlesel Web3 benimsemesi için rampa katmanını oluşturuyor. Bu katman ile kazanmak için sınav ve diğer oyunlaştırılmış öğrenme deneyimleri sunan pilot ürünü Wild Cash ile, topluluğa 2 milyondan fazla üyeyi çeken Hooked, herkes için işe alım akışlarını kolaylaştırarak ve optimize ederek topluluğa ait ekonomilerden oluşan ilgi çekici bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor. Web3 yol bulucuları adı altındaki bu hedef bu sayede ulaşılabilir oluyor.

hooked-protocol-hook-coin-nedir-nasil-ve-nereden-alinir-referralbrotherhood.com

Hooked Protocol Projesini Gelecekte Neler Bekliyor?

Peki gelecekte Hook projesini neler bekliyor birlikte ele alalım. Hooked, gelişmekte olan pazarlarda Web3 topluluk ağ geçidi olarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde pilot DApp'i Wild Cash'i piyasaya sürdü ve oyunlaştırılmış kripto öğrenme deneyimi ve diğer yerleşik araçlarla elde edilen viral büyümeye ve kullanıcı Web3 dönüşümüne dayalı kitlesel kullanıcı benimsemesiyle topluluğu büyütmek için tasarlandı. Bu sayede Web3 mekaniğinde büyük gelişmeler kat etti.

Bunların yanında Web3 topluluk ağ geçidi olan Hooked, çeşitli ilgi çekici teşvikler sunmanın yanı sıra, kullanıcıları Web3 dönüşümlerini kolaylaştırmak için eksiksiz bir Web3 onboarding çözümleri paketi ile donatıyor.

Hooked Soulbound Token (Hooked SBT): Tek dijital kimlik olarak hizmet veren Hooked, topluluk üyeleri arasında bütünlüğü ve güveni geliştirmek için benzersiz ve yararlı olan Hooked SBT ile topluluk üyelerinin Web3 dünyasına girmesine izin verir ve bu sayede topluluğun bütünleşmesine yardımcı oluyor.

Hooked Wallet: Web3 varlıklarını depolamak ve gelecekteki işlemleri yürütmek için kullanıcı dostu ara yüzü ve altyapısı olan çoğu Hooked topluluğu üyesi için ilk kripto cüzdanı olan "Hooked Wallet" yenilikçi bir çerçevede geliştirilmiş.

Zincir Üstü Protokol Etkileşimleri: Hooked, BNB Zincirindeki tüm protokol etkileşimlerini devreye sokarak, kapsamlı davranış analizi ve iç görüler sağlayarak ve topluluk ve ekosistem oluşumu için temel atarak sağlam ve önemli zincir üstü davranış verileri biriktiriyor.

Geliştirilmekte olan bir dizi kullanıcıya yönelik üründen ve benzersiz bir merkezi olmayan sosyal ağdan yararlanan Hooked, ölçeklenebilir ve ilgi çekici bir topluluk oluştururken aynı zamanda topluluğa ait ekonomilerden oluşan bir ekosistem kurma yolunda ilerliyor.

HOOK Coin Yorum

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı üzere oldukça geniş bir alanda Web 3 ekosistemine yenilikçi bir bakış açısı ile giren bir projeden bahsediyoruz. Hook projesi sözlerini yerine getirdikleri sürece ilerlemeye devam edecek ve güzel yerlere gelecektir.

Hooked Protocol (HOOK) Coin Nereden Alinir?

Hooked Protocol (Hook) Coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor. Aşağıda sıra ile ismi yazılan borsalara kayıt olup ve hesap açarak Hooked Protocol (Hook) coin alıp WEB 3 dünyasına katılabilirsiniz.

Binance Borsasına Kayıt Olup Hook Coin Almak İçin Tıklayınız.

MEXC Borsasına Kayıt Olup Hook Coin Almak İçin Tıklayınız.

KuCoin Borsasına Kayıt Olup Hook Coin Almak İçin Tıklayınız.

HTX Borsasına Kayıt Olup Hook Almak İçin Tıklayınız.

Gateio Borsasına Kayıt Olup Hook Almak İçin Tıklayınız.

Bu yazımı beğendiyseniz "Aptos (APT) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu