Binance Ödül Merkezi Nedir?

{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Bu yazımda sizlere "Binance Ödül Merkezi" nedir? Kullanımı nasıl gibi konularda bilgiler vereceğim. Binance kuponu nedir? Binance kupon kodu nasıl alınır ve nasıl kullanılır? gibi soruların cevaplarını birlikte öğreneceğiz. Yazının ve içeriğin kolay anlaşılabilmesi için Binance mobil uygulaması üzerinden ekran görüntüleri ile adım adım Binance ödül merkezinin kullanımını ve kupon kodlarının hangi çeşitlerde ve ne işe yaradığını, ayrıca nasıl kullanıldıklarını öğreneceğiz. 

Binance Ödül Merkezi Nedir?

Binance Ödül Merkezi, kullanıcıların Binance borsası üzerinde sunulan bazı görevlere katılması ve Binance kupon ödülleri kazanması için oluşturulmuş bir bölümdür. Her kupon birbirinden farklı içerikler ve hediyeler sunar. Ücretsiz tokenler, Spot al-sat komisyon indirimleri, VIP seviyesi yükseltmeleri ve kaldıraçlı işlem alım satımında masrafsız krediler gibi farklı özellikler ve avantajlar sunar.

Binance ödül merkezinin kullanımına geçmeden önce eğer Binance hesabınız yok ise kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. "Referral Brotherhood" platformuna özel referans kodu ile kayıt olun. Spot-Vadeli-Madencilik işlemlerinizde geçerli ömür boyu %116 indirimin keyfini çıkarın. Ayrıca 100$ USDT hoş geldiniz hediyelerini almaya hak kazanın. Aşağıdaki bağlantı linkine tıkladıktan sonra "E-Posta veya Telefon ile Kaydolun" bölümünü seçip kayıt olunuz.


Bilgi Notu: Binance Global borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Binance Global uygulamasını yüklemeyi ve KYC doğrulamasını yapmayı unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
Bilgi Notu: KYC doğrulama işlemlerinde sizlere yardımcı olması açısından Binance Global Kimlik Doğrulama KYC Nasıl Yapılır? adlı yazımı okuyabilirsiniz.{alertInfo}
Önemli: Binance Global uygulamasını yükledikten sonra, Binance Futures yani Vadeli İşlemler bölümünde %10 indirim almanız için, hesap açarken Futures Referans Kodu kullanmanız gerekiyor. Binance Futures Referans Kodu: "vo2p1ryp".{alertInfo}
 
binance-odul-merkezi-nedir-binance-kupon-kodu-nasil-alinir-referralbrotherhood.com

Binance Kupon Kodu Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?

Şimdi "Binance Ödül Merkezi" nasıl kullanılır ve kuponlar nasıl kazanılır, aldığımız kuponları nasıl kullanırız öğrenelim.

Adım Adım Anlatım

Adım 1: Binance mobil uygulamasını açıp sol üst köşedeki "insan ikonuna" tıklayınız.

binance-odul-merkezi-nedir-nasil-kullanilir-kupon-kodu-kazanma

Adım 2: "Ödül Merkezi" yazan yere tıklayınız.

binance-odul-merkezi-nedir-nasil-kullanilir-kupon-kodu-kazanma

Adım 3: Karşınıza "Görevleri Tamamlayın" ekranı gelecek. Burada kupon ödüllerini kazanmak için belirli görevleri yapmanız gerekiyor. Görev ile ilgili ayrıntılar mevcut kuponun sağ üst köşesindeki "i" simgesi ile belirtilmiş.

Her kupon birbirinden farklı olduğu için yapmanız gereken görevlerde farklıdır. Ayrıca "Ödül Mağazası" bölümünde topladığınız puanlar ile kupon alabilirsiniz.

binance-odul-merkezi-nedir-nasil-kullanilir-kupon-kodu-kazanma

binance-odul-merkezi-nedir-nasil-kullanilir-kupon-kodu-kazanma

Adım 4: Görevini tamamladığınız kuponu talep etmek için "Tamamla" butonuna basın. Tebrikler ödülü başarıyla aldınız.

binance-odul-merkezi-nedir-nasil-kullanilir-kupon-kodu-kazanma

binance-odul-merkezi-nedir-nasil-kullanilir-kupon-kodu-kazanma

Adım 5: Aldığınız kuponlar "Kuponlarım" bölümünde gözükür. Aldığınız kuponu son kullanma tarihine kadar "Kullan" butonuna basıp aktif etmeniz gerekir. Son kullanma tarihi geçmiş olan kuponları kullanmazsınız.

binance-odul-merkezi-nedir-nasil-kullanilir-kupon-kodu-kazanma

binance-odul-merkezi-nedir-nasil-kullanilir-kupon-kodu-kazanma

"Binance Ödül Merkezine" girdik ve görevlerimizi yaptık. Daha sonra kazandığımız kuponu talep edip aldık. Sonra kuponumuzu aktif ettik. Artık size sadece indirimlerin ve hediyelerin keyfini sürmek kaldı.

Binance Ödül Merkezi Kupon Türleri Nelerdir?

Ödül merkezinde çeşitli Binance kupon türleri bulunmaktadır. Etkinliklere ve görevlere bağlı olarak Token Kuponları, Alım Satım Komisyonu İade Kuponları, Platform Ücreti İade Kuponları, Vadeli İşlemler Bonus Kuponları, Masrafsız Marjin yani Kaldıraçlı İşlemler Kuponları, VIP Seviyesi Yükseltme Kuponları, Esnek Deneme Fonu Kuponları veya Kilitli Deneme Fonu Kuponları adı altında bir çok çeşit kupon bulunmaktadır.

Bilgi Notu: Kullandığınız kuponun hangi işlemlerde size indirim veya ödül kazandırdığına dikkat ediniz.{alertInfo}
 
Şimdi gelelim ödül merkezindeki kuponların çeşitleri ve özellikleri neler ayrıntılı bir şekilde ele alalım. Bir tablo grafik ile özetlemek gerekirse;

binance-odul-merkezi-kupon-turleri-ve-ayrintili-aciklamalari-referral-brotherhood

Bu yazımı beğendiyseniz, "Binance Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}
 

Sonuç

Bu yazıda Binance ödül merkezinin ne olduğunu ve nasıl kullancağımızı, Binance kupon kodlarının nasıl alınacağını ve türlerini öğrendik. Atrık sizde işlemlerinizde Binance ödül merkezindeki kuponlarınızı kullanarak, borsa tarafından belirlenen indirimlere ve hediyelere kolayca ulaşacaksınız.

Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

İletişim Formu