LBANK Bonus USDT Hediyeler Nasıl Alınır?

Bu yazıda LBANK kripto para borsasına kayıt olduktan sonra yeni kullanıcılara verilen bonus USDT hediyelerin ne olduğu ve nasıl alınacağı anlatılacak.

{getToc} $title={Table of Contents}

Giris

LBANK' a yeni kayıt yaptıranlar görevlerini tamamladıklarında, BTC ve diğer kripto para birimleri gibi çeşitli hediyeler alırlar. Tek yapmanız gereken görevleri 30 gün içinde tamamlamak. Bu ödül serüveninde LBANK' a yeni kaydolan kullanıcılar ödül almaya hak kazanıyor.

Haydi, hemen LBANK' a üye olun. %100'e varan indirimleri ve 255$ +10$ USDT Hoş Geldiniz hediyenizi kaçırmayın. Kayıt linki aşağıda!

{getButton} $text={LBANK Kayıt Linki} $icon={link} $color={#00008B}

LBANK Bonus USDT Hos Geldiniz Hediyeleri Nasil Alinir?

Yeni kaydolan kullanıcılar, görevleri 30 gün içinde tamamlayarak ödül kazanıyorlar.{alertWarning}

255 USTD değerindeki ödülü almak için yeni kayıt olan üyeler 5 farklı görevi tamamlamalıdır.

Bu görevler:

Kümülatif Spot Ticaret Hacmi Görevi:

Kümülatif spot alım ve satım işlemlerinizi ≥ 1000$ (eşdeğeri) olacak şekilde LBANK spot işlemlerde işlem yapmalısınız. Ödül olarak 20 USDT değerinde Cashback Card kazanacaksınız.

LBANK Kazançlarına Katılın Görevi:

USDT' yi LBANK' a yatırın. LBANK cüzdanınızda ≥ 200 $ eşit veya fazla bakiye olmalıdır. Ödül olarak 200 USDT LBANK Kazanç Bonusu [30 gün] alacaksınız.

Kredi Kartı ile Kripto Satın Alma Görevi:

Kredi kartı ile ≥ 100$ eşdeğeri veya daha fazla miktarda kripto satın alın. Ödül olarak 5 USDT eşdeğeri BTC kazanacaksınız.

lbank-bonus-usdt-nasil-alinir-referralbrotherhood.com

Vadeli Hesap Açılışı Görevi:

Vadeli işlem hesabı açın ve LBANK cüzdanınıza 10$ transfer edin. Ödül olarak 10 USDT vadeli işlem bonusu kazanacaksınız.

Kümülatif Grid Ticareti Görevi:

Toplam kümülatif grid işlem hacmi ≥ 500 $ eşdeğeri veya daha fazla olan 3 işlem stratejisi oluşturun. Ödül olarak 20 USDT Cashback Card kazanacaksınız.

Önemli Notlar:

1. Bu aktivite yalnızca 3 Eylül 2021 saat 0:00'dan (UTC+8) sonra kaydolan kullanıcılar için geçerlidir ve her yeni kaydolan kullanıcı tek ve tek katılım şansına sahiptir. Yeni başlayanların görevleri etkinliği yalnızca 30 gün sürer.

2. Tamamlanan görevler T+1'de onaylanacak. Görevler tamamlandığında ödüllerinizi [Kuponlarım] bölümünde bulabilirsiniz.

3. LBank kampanya kurallarını değiştirme hakkına sahiptir. Bu kampanya tamamen LBank kripto para borsasına aittir.

Bu yazımı beğendiyseniz "LBANK Kripto Para Borsası Nedir? LBANK Borsası Tanıtımı" adlı Makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

LBANK 10$ USDT Futures Bonusu Nasil Alinir? 

LBANK Borsası "Referans Kardeşliği" oluşumuna özel vadeli işlem yani Futures hesabı açan herkese 10$ USDT hediye ediyor.

LBANK Borsası ve "Referral Brotherhood" işbirliği ile "TMSN" davet kodu ile yeni kayıt olan ve Futures hesabı açan herkese Futures işlemlerde kullanmak için 10$ USDT hediye ediyor.

Yapmanız gerekenler LBANK Borsası web sitesindeki veya mobil uygulamadaki yukarıdaki ve aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Derivatives Futures bölümüne giriniz.

LBANK Borsasına Kayıt olup Hesap Açmak ve 10$ USDT Futures Hediyenizi Almak İçin Buraya Tıklayınız.{alertSuccess}

Daha sonra "Register" bölümünde "Kayıt" olurken "Davet Kodu" yazan yere "TMSN" davet kodunu yazacaksınız ve kaydınızı tamamlayacaksınız. 10$ Futures bonusu alabilmek için tek yapmanız gereken Futures hesabınızı açmanız gerekiyor. Daha sonra 10$ Futures hediyeniz ile işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

lbank-bonus-usdt-nasil-alinir-referralbrotherhood.com

lbank-bonus-usdt-nasil-alinir-referralbrotherhood.com

LBANK Borsasi Vadeli islemler [Futures] Nedir?

Küresel piyasalarda sıklıkla tercih edilen finansal araçlar arasında yer alan Futures (Vadeli) sözleşmeleri; riskten korunma, spekülatif yatırım gibi birçok avantaj sunuyor. Bu finansal aracın en çok tercih edilme sebebi ise enflasyon, döviz kuru, siyasi / ekonomik belirsizlikler gibi birçok riskten yatırımcıları koruması olarak adlandırabiliriz.

Futures sözleşmeleri ya da vadeli işlem sözleşmeleri, alıcısına belli dayanak varlığı ileri tarihteki bir vadede önceden belirlenmiş fiyattan alım / satım olanağı veren türev ürünlerdendir. LBANK borsasında bu işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

LBANK Vadeli islemler [Futures] Komisyon Ucretleri Nasil?

LBANK Kripto Para Borsası vadeli işlem komisyon ücretleri oldukça düşük ve kullanıcı dostudur. İşlem ücretleri oranları şu şekildedir: Alıcı : +0.04% / Yapıcı : +0.02% gibi son derece düşük işlem ücretlerine sahip.

"Piyasa Alici" ve "Piyasa Yapici" Ne Demektir?

Piyasa Alici

Kısmen veya tamamen doldurarak, emir defterine geçmeden hemen işlem gören bir emir verdiğinizde, bu işlemler "Alıcı" işlemler olacaktır.

Örnek vermek gerekirse; Piyasa emirlerinden alım satımlar her zaman Alıcıdır, çünkü Piyasa emirleri asla emir defterine girilmez.

Bu işlemler, emir defterinden mevcut piyasa fiyatına göre işlem "Alır" ve bu nedenle "Alıcı" olarak adlandırılır.

Alıcı (Taker) borsa tahtalarında "Piyasa Emri" olarak bilinir.{alertInfo}

Piyasa Yapici

Limit emri gibi emir defterine kısmen veya tamamen giren bir emir verdiğinizde, o emirden sonraki işlemler “Yapıcı” olarak adlandırılır.

Bu emirler, emir defterine işlem ücreti ekleyerek "Piyasa oluşturmaya" yardımcı olur ve bu nedenle sonraki işlemler için "Yapıcı" olarak adlandırılır.

Yapıcı (Maker) borsa tahtalarında "Limit Emri" olarak bilinir.{alertInfo}

USDT Marjli Vadeli islem Sozlesmelerinin [Futures] Komisyonu Nasil Hesaplanir?

Komisyon ücretlerinin hesaplanması aşağıdaki şekildedir;

Komisyon ücreti = kavramsal değer X ücret oranı

Kavramsal değer = sözleşme sayısı X ticaret fiyatı

Örneğin;

Yapıcı komisyonu: %0,02 / Alıcı komisyonu: %0.04

Piyasa emrini kullanarak yani "Alıcı" rolünde 0,2 BTC BTC/USDT sözleşmesi satın alacaksınız:

Kavramsal Değer = Sözleşme Sayısı x Alış Fiyatı(USDT)= 0,2 BTC x 35,000 = 7.000 USDT

Bu örnekte Alıcı yani "Piyasa Emri" rolünde komisyon ücreti olarak: 7.000 x 0.040% = 2,8 USDT komisyon ödersiniz.

Örneğin;

Fiyat yükseldikten sonra, Limit emrini kullanarak yani "Yapıcı" rolünde 0,2 BTC BTC/USDT sözleşmesi satacaksınız:

Kavramsal Değer = Sözleşme Sayısı x Satış Fiyatı = 0,2 BTC x 40.000 = 8.000 USDT

Bu örnekte Yapıcı yani "Limit Emir" rolünde komisyon ücreti olarak: 8.000 x %0.02 = 1,6 USDT komisyon ödersiniz.

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıylakorunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu