Poloniex Referral Code-Referans Kodu

poloniex-referans-kodu-yonlendirme-kodu-referral-code

Poloniex 80% Discount and 30$ Trial Fund Bonus. Equally Shared Referral Code

{getToc} $title={Table of Contents}

It is an 80% commission discount and shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 40% of the reference owner and 10% of the new registrant as 50% in total. In the transactions you make, you will receive 40% commission discount and 10% cashback in the form of coins, so you earn money. Additionally, if you hold TRX [Tron] in your account, you will receive an additional 30% commission discount.

When registering, "A2Z5TQEU" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 80%. Also, do not miss the 30$ trial bonus.

🔽You can click the link below to register.🔽

Note: After registering on the Poloniex stock market, do not forget to install the Poloniex application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.Poloniex %80 indirim ve 30$ Deneme Bonus. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Yönlendirme Kodu)


%80 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %40 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %50 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %40 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda TRX [Tron] tutarsanız %30 komisyon indirimi daha alırsınız.

Kayıt olurken "Yönlendirme Kodu" yazan yere "A2Z5TQEU" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %80 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 30$ deneme bonusu kaçırmayın.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Not: Poloniex borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Poloniex uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 

Poloniex Borsası Hakkında


Poloniex , 2014 yılında ABD'de Tristan D'Agosta şirketi tarafından kurulan bir kripto para borsasıdır. Wilmington, Delaware'de bulunuyor. Şubat 2018'de Circle Internet Financial Ltd. şirketi tarafından satın alındı.

Poloniex borsasında bütün ilgi gören yeni kripto paraların alışını ve satışını yapabiliyorsunuz. 500'den fazla spot al-sat çifti ile yeni ve yenilikçi kripto varlıklarını keşfedebiliyorsunuz.

Poloniex futures yani vadeli işlemlerde alım satım yapın. Bitcoin, Ethereum ve diğerlerini Poloniex futures ile 100x kaldıraç ile alım ve satımını yapabiliyorsunuz.

Poloniex kripto para borsasında stake ödülleri kazanmak çok kolay. Önemli stake ödülleri kazanmak için TRX, BTT, WIN, ATOM ve diğer tokenleri stake yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Poloniex kripto para borsasının hali hazırda kullanımda olan iOS ve Android cep telefonları için mobil uygulamaları mevcut.

Borsa tüm deneyim seviyelerinden kullanıcılara istedikleri şekilde alım satım yapmaları için güvenilir ve sezgilere dayalı bir platform sunuyor. Güvenli operasyonlarla yapılan yatırımlara öncelik veren borsa, sektör lideri güvenlik ve kararlılık sağlamak için çalışıyor.

Borsa ekibi 100'den fazla ülke ve bölgedeki müşterilere 7 gün /24 saat /365 gün çok dilli müşteri desteği sunmaktadır.

Poloniex Borsası Sık Sorulan Sorular

  • Poloniex nedir?
  • Poloniex borsası nedir?
  • Poloniex nasıl kayıt olunur?
  • Poloniex nasıl hesap açılır?
  • Poloniex referans nedir?
  • Poloniex referans nerede?
  • Poloniex referans ile nasıl kayıt olunur?
  • Poloniex referans ile nasıl hesap açılır?
  • Poloniex referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
  • Poloniex referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu