Poloniex Brotherhood Referral Code-Referans Kodu

poloniex-referans-kodu-yonlendirme-kodu-referral-code

Poloniex 80% Discount and 1000$ Bonus. Equally Shared Referral Code

{getToc} $title={Table of Contents}

It is an 80% commission discount and shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 40% of the reference owner and 10% of the new registrant as 50% in total. In the transactions you make, you will receive 40% commission discount and 10% cashback in the form of coins, so you earn money. Additionally, if you hold TRX [Tron] in your account, you will receive an additional 30% commission discount.

When registering, "A2Z5TQEU" will be written where it says "Referral code(optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 80%. Also, do not miss the 1000$ bonus.

🔽You can click the link below to register.🔽

Crypto Currency ExchangesPoloniex
Use the referral code when registering for Poloniex and enjoy the benefits!
Referral CodeA2Z5TQEU
Discount70% Discount
Cashback10% Cashback
Bonus1000$ Bonus
Don't forget to use the referral code when registering with Poloniex and enjoy the rewards!
 
Note: After registering on the Poloniex stock market, do not forget to install the Poloniex application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.Poloniex %80 İndirim ve 1000$ Bonus. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Yönlendirme Kodu)


%80 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %40 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %50 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %40 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda TRX [Tron] tutarsanız %30 komisyon indirimi daha alırsınız.

Kayıt olurken "Yönlendirme Kodu(İsteğe Bağlı)" yazan yere "A2Z5TQEU" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %80 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 1000$ bonusu kaçırmayın.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Not: Poloniex borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Poloniex uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 

Poloniex Nasıl Kayıt Olunur?

Poloniex Nasıl Hesap Açılır?

Poloniex Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki Poloniex Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Yönlendirme Kodu" yazan yerde "A2Z5TQEU" yazdığından emin olun.

poloniex-brotherhood-referral-code-referans-kodu-hesap-olustur

Adım 2: E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta Adresi" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: Daha sonra "Hesap oluştur" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. Poloniex kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.


Poloniex Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler

Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.

Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.

Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride MEXC kripto para borsasıdır.

Poloniex Nedir?

Poloniex , 2014 yılında ABD'de Tristan D'Agosta şirketi tarafından kurulan bir kripto para borsasıdır. Wilmington, Delaware'de bulunuyor. Şubat 2018'de Circle Internet Financial Ltd. şirketi tarafından satın alındı.

Poloniex borsasında bütün ilgi gören yeni kripto paraların alışını ve satışını yapabiliyorsunuz. 500'den fazla spot al-sat çifti ile yeni ve yenilikçi kripto varlıklarını keşfedebiliyorsunuz.

Poloniex futures yani vadeli işlemlerde alım satım yapın. Bitcoin, Ethereum ve diğerlerini Poloniex futures ile 100x kaldıraç ile alım ve satımını yapabiliyorsunuz.

Poloniex kripto para borsasında stake ödülleri kazanmak çok kolay. Önemli stake ödülleri kazanmak için TRX, BTT, WIN, ATOM ve diğer tokenleri stake yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Poloniex kripto para borsasının hali hazırda kullanımda olan iOS ve Android cep telefonları için mobil uygulamaları mevcut.

Borsa tüm deneyim seviyelerinden kullanıcılara istedikleri şekilde alım satım yapmaları için güvenilir ve sezgilere dayalı bir platform sunuyor. Güvenli operasyonlarla yapılan yatırımlara öncelik veren borsa, sektör lideri güvenlik ve kararlılık sağlamak için çalışıyor.

Borsa ekibi 100'den fazla ülke ve bölgedeki müşterilere 7 gün /24 saat /365 gün çok dilli müşteri desteği sunmaktadır.


Poloniex Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

Poloniex kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. Poloniex kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


Poloniex Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.

Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.

Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.

“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.

Sizde bu konudaki Poloniex Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


Poloniex Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: Poloniex Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://poloniex.com

Borsa Tokeni: Evet => TRX (Tron) Token

Listelenmiş Koin Sayısı: 390+ den fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 150 Bin Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 50 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: TwitterFacebook{alertInfo}
 1. Ticaret Çiftleri: Poloniex, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer popüler kripto paraları destekleyen bir dizi ticaret çiftine sahiptir. Toplamda yüzlerce farklı kripto para birimi ve tokenini barındıran geniş bir seçim sunar.
 2. Kullanıcı Tabanı: Poloniex, dünya çapında kullanıcıları olan büyük bir kripto para borsasıdır. Kullanıcı tabanı, borsanın likiditesini artırır ve çeşitli ticaret fırsatları sunar.
 3. İşlem Hacmi: Poloniex, yüksek işlem hacmine sahip bir borsadır. Günlük işlem hacmi, alım satım faaliyetlerinin yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Yüksek işlem hacmi, likiditeyi artırır ve kullanıcılara hızlı işlem yapma imkanı sağlar.
 4. Kullanıcı Arabirimi: Poloniex, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Kullanıcılar, ticaret çiftlerini seçebilir, emirleri yerleştirebilir, grafikleri inceleyebilir ve hesap bilgilerini yönetebilir. Kullanıcılar ayrıca gelişmiş ticaret özellikleri, sipariş türleri ve marj ticareti gibi daha gelişmiş işlevlere de erişebilir.
 5. Güvenlik: Poloniex, güvenlik önlemleriyle bilinen bir borsadır. Kullanıcı hesaplarını korumak için çeşitli güvenlik önlemleri, iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) gibi özellikler ve soğuk cüzdan depolama gibi önlemler uygulanır.
 6. API Desteği: Poloniex, geliştiricilere yönelik API desteği sunar. API, kullanıcıların otomatik ticaret botları veya diğer uygulamalar aracılığıyla borsayla etkileşimde bulunmalarını sağlar.
 7. Müşteri Desteği: Poloniex, kullanıcılara müşteri desteği sağlar. Kullanıcılar, sorularını sormak veya sorunlarını bildirmek için destek talepleri oluşturabilirler.
 

Poloniex Medya Yorumları

Referral Brotherhood
 • Poloniex Kripto Para Borsası Tron ve TRC20 Ağı İle Güçlerini Birleştirmiş ve Bu Güç İle Yoluna Devam Ediyor.

Poloniex Mobil ve PC Uygulamaları Nelerdir?

Poloniex Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.poloniex-borsasi-sss-sikca-sorulan-sorular-referral-brotherhood

Poloniex Borsası Sık Sorulan Sorular [SSS]

Poloniex Borsası Nedir?

Poloniex , 2014 yılında ABD'de Tristan D'Agosta şirketi tarafından kurulan bir kripto para borsasıdır. Wilmington, Delaware'de bulunuyor. Şubat 2018'de Circle Internet Financial Ltd. şirketi tarafından satın alındı.

Poloniex'e Nasıl Kayıt Olunur?

Poloniex'e kayıt olmak için bu konudaki Poloniex Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Kayıt işlemi, e-posta doğrulaması ve gerekli kimlik doğrulamalarını içerebilir.

Poloniex Hangi Kripto Para Birimlerini Destekliyor?

Poloniex, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer birçok popüler kripto para birimini desteklemektedir. Toplamda yüzlerce farklı kripto para birimine erişim sağlayabilirsiniz.

Poloniex'de Hangi Ticaret Çiftleri Bulunmaktadır?

Poloniex, çeşitli ticaret çiftleri sunar. Örneğin, BTC/ETH, BTC/USDT gibi popüler çiftler mevcuttur. Ayrıca, altcoin ticareti için geniş bir seçenek sunar.

Poloniex'de Marj Ticareti Yapabilir Miyim?

Evet, Poloniex, marj ticaretini destekleyen bir kripto para borsasıdır. Marj ticareti yapmak için hesabınızı marj ticareti için uygun hale getirmeniz ve gerekli marj teminatını sağlamanız gerekmektedir.

Poloniex'in Ücretleri Nelerdir?

Poloniex, ticaret işlemleri için değişken ücretler uygulayabilir. Ücretler, işlem hacmi, ticaret çifti ve kullanıcı seviyesine göre değişiklik gösterebilir. Güncel ücretlere Poloniex'in resmi web sitesinden erişebilirsiniz.

Poloniex Güvenli Mi?

Poloniex, güvenlik önlemleriyle bilinen bir borsadır. İki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) gibi güvenlik özellikleri ve soğuk cüzdan depolama gibi önlemler kullanır. Ancak, yine de kendi güvenlik önlemlerinizi almanız önemlidir.

Poloniex Müşteri Desteği Sunuyor Mu?

Evet, Poloniex müşteri desteği sunar. Kullanıcılar, sorularını sormak veya sorunlarını bildirmek için destek talepleri oluşturabilirler. Destek talepleri genellikle bilet sistemi veya e-posta yoluyla iletilir.

Poloniex Referans Kodu Sık Sorulan Sorular [SSS]

Poloniex Referans Kodu Nedir?

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden Poloniex borsasına kayıt olurken "Yönlendirme Kodu" yazan yere "A2Z5TQEU" yazmayı unutmayınız.

Poloniex Yönlendirme Kodu Nedir?

Poloniex borsasına yönlendirme kodu olarak "A2Z5TQEU" kodunu kullanabilirsiniz.

Poloniex Referans Kodu Nerede?

Poloniex referans kodu olarak "A2Z5TQEU" kodunu kullanabilirsiniz.

Poloniex Referans Kodu Nereye Yazılır?

Poloniex borsasına kayıt olurken "Yönlendirme Kodu" yazan yere "A2Z5TQEU" yazılır.

Poloniex Yönlendirme Kodu Nasıl Alınır?

Poloniex yönlendirme kodu almak için "A2Z5TQEU" kodunu kullanabilirsiniz.

Poloniex Referans Kodu Nasıl Alınır?

Poloniex referans kodu almak için "A2Z5TQEU" kodunu kullanabilirsiniz.

Poloniex Referans Kodu 2023

Poloniex referans kodu 2023 "A2Z5TQEU" kodudur.

Poloniex Referans Kodu Ekleme

Poloniex referans kodu eklemek için "A2Z5TQEU" kodunu kullanınız.

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

3 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

 1. Poloniex ile justin sun arasında birliktelik varmı hocam. Cevap verirseniz sevinirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Poloniex Kripto Para borsasına Justin Sun destek veriyor. Bunun en güzel örneği poloniex borsasında komisyonlar Tron (TRX) olarak kesiliyor.

   Sil
 2. Bourse fiable. Les applications sont faciles à utiliser. Merci pour la référence.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu