OKX Referral Code Referans Kodu (Mayıs 2024): 66641920

OKX Brotherhood Referral Code 30% Discount + Mystery Box

{getToc} $title={Table of Contents}

OKX 30% Discount and Mystery Box. Equally Shared Referral Code.

It is a 30% commission discount and mystery box , a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

Provided that the percentage of the reference is 15% reference holders and 15% new registrants are distributed as 30% in total. You get 15% commission discount and 15% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.

When registering, "66641920" will be written where it says "Referral code (optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 30% and mystery box.

{getButton} $text={Sign Up OKX Referral Code} $icon={link} $color={#00008B}

OKX Brotherhood Referans Kodu %30 indirim + Gizemli Kutu

OKX %30 İndirim ve Gizemli Kutu artı 10000$ Bonus. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu).

%30 komisyon indirimli ve gizemli kutu bonusu olan ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %15 referans sahibi, %15 yeni kayıt olan kişi toplam %30 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %15 komisyon indirimi ve %15 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Davet Kodu (İsteğe Bağlı)" yazan yere "66641920" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %30 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca Gizemli Kutu Bonusu sizleri bekliyor.

{getButton} $text={Kayıt Ol OKX Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

okx-brotherhood-referral-code-referans-kodu-referralbrotherhood.com

OKX Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1:Aşağıdaki OKX Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Davet Kodu" yazan yerde "66641920" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol OKX Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2:Kayıt işleminize ister"E-Posta"adresiniz isterseniz de"Cep Telefonu"numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim."E-Posta Adresi" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız. Daha sonra "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız. Mail adresinize bir kod gelecek. O kodu "Kodu girin" ekranına yazınız.

Adım 3:"İkamet edilen ülke veya bölgeyi seçin" ekranı gelecek. İkamet ettiğiniz ülkenin kimliğinizde veya hesap doğrulaması için sunduğunuz adres kanıt belgesinde yer alan ülkeyle aynı olduğundan emin olun. Bunu onaylandıktan sonra değiştirebilmeniz için ekstra adımlar gerekir. O yüzden bilgilerinizi doğru bir şekilde giriniz ve "İleri" butonuna tıklayınız.

Adım 4:"Şifre Oluştur"ekranı gelecek. Bu ekranda bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın. Daha sonra "İleri" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. OKX kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

OKX kripto para borsasına referans kodu ile kayıt olduysanız Buraya Tıklayarak Gate.io Kripto Para Borsasına da kayıt olup hesap açabilirsiniz.

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu