Coinex Referral Code-Referans Kodu

coinex-referans-kodu-referral-code

Coinex 15% Discount. Equally Shared Referral Code


It is an 15% commission discount and shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. The percentage of the reference was distributed as 7,5% of the reference owner and 7,5% of the new registrant as 15% in total. In the transactions you make, you will receive 7,5% commission discount and 7,5% cashback in the form of coins, so you earn money. When registering, "6gkuz" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 15%.

NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.

Coinex %15 indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu


%15 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %7,5 referans sahibi, %7,5 yeni kayıt olan kişi toplam %15 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %7,5 komisyon indirimi ve %7,5 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "6gkuz" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %15 olarak yansıtılacaktır.

Coinex Borsası Hakkında


2017 Aralık ayında kurulmuş, küresel ve profesyonel bir kripto para işlem platformudur.
CoinEx çekirdek takımı üyeleri ar-ge ve küresel işlemlerde zengin deneyim sahibi, kripto para sektörünün en erken girişimci ve yatırımcıları olan, dünyanın önde gelen internet ve finans şirketlerindendir. Tescilli işlem eşleşme sistemi ve üst düzey kullanıcı deneyimiyle CoinEx tüm dünyadan kullanıcılara yüksek seviyede güvenli, istikrarlı ve verimli bir kripto para işlem platformu sunmaya adanmıştır.

Borsa bünyesinde Bitcoin ve Ethereum dahil 600 den fazla kripto para listelenmiş durumda.

Borsa Avantajları

Güvenli ve İstikrarlı: Saniyede 10.000 işleme kadar büyük işlemleri destekleyen, kendi geliştirdiğimiz yüksek hızlı işlem eşleştirme motoru.

Kullanıcı Öncelikli: Dünya çapında 2000'den fazla topluluğu kapsayan profesyonel müşteri hizmetleri, güçlü topluluk desteği.

Küresel İşlemler: Borsa bünyesinde uluslararası işlem ekibi, blokzincir ve finans endüstrisinde zengin deneyim sahibi, 15'ten fazla dil bölgesinde hizmet etmektedir.

CoinEx Token - CET Nedir?

Katma değerli Hizmetler ve Ayrıcalıklar Sistemi: CoinEx işletme ekolojisinin katma değerli hizmet ve ayrıcalık sistemi olarak CoinEx Token (CET) 1 Ocak 2018'de Ethereum ERC20 protokolü temelinde kullanıma açılmıştır. Halihazırda CoinEx'in kamuya açık zinciri CoinEx Smart Chain'de (coinex.org) yakıt olarak kullanılmaktadır.

Platform işlem ücreti olarak: CoinEx platformu kullanıcılarının işlemleri sırasında CET, piyasa değerine eşit şekilde doğrudan işlem ücreti olarak kesilebilir ve özel indirim olarak kullanılabilir.

VIP hizmetten faydalan: Belli bir CET miktarına sahip kullanıcılar VIP kullanıcı olarak işlem ücreti indirimi, hızlandırılmış para çekimi, profesyonel müşteri hizmeti gibi ayrıcalıklardan yararlanabilir.

Özel etkinlik ayrıcalıkları: CET sahipleri platformdaki airdrop gibi tanıtım etkinlerinde ayrıcalıklardan ve hızlandırılmış proje fırsatlarından yararlanabilir.

CoinEx Akıllı Zincir: CoinEx Akıllı Zincir için yakıt niteliğinde bir dahili token olan CET, POS protokolü çerçevesinde, merkezsiz ve yüksek enerji tasarrufludur; kendi merkezsiz uygulamalarınızı kolaylıkla yapmanıza yardımcı olur.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

  • Coinex nedir?
  • Coinex borsası nedir?
  • Coinex nasıl kayıt olunur?
  • Coinex nasıl hesap açılır?
  • Coinex referans nedir?
  • Coinex referans nerede?
  • Coinex referans ile nasıl kayıt olunur?
  • Coinex referans ile nasıl hesap açılır?
  • Coinex referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
  • Coinex referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu