Coinex Referral Code-Referans Kodu

coinex-referans-kodu-davet-kodu-referral-code-commission-discount-komisyon-indirimi


Coinex 15% Discount. Equally Shared Referral Code

{getToc} $title={Table of Contents}

It is an 15% commission discount and shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 7,5% of the reference owner and 7,5% of the new registrant as 15% in total. In the transactions you make, you will receive 7,5% commission discount and 7,5% cashback in the form of coins, so you earn money.

When registering, "6gkuz" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 15%.

🔽You can click the link below to register.🔽

Note: After registering on the Coinex stock market, do not forget to install the Coinex application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


Coinex %15 indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu)


%15 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %7,5 referans sahibi, %7,5 yeni kayıt olan kişi toplam %15 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %7,5 komisyon indirimi ve %7,5 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "6gkuz" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %15 olarak yansıtılacaktır.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Not: Coinex borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Coinex uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 

Coinex Borsası Hakkında


2017 Aralık ayında kurulmuş, küresel ve profesyonel bir kripto para işlem platformudur.
CoinEx çekirdek takımı üyeleri ar-ge ve küresel işlemlerde zengin deneyim sahibi, kripto para sektörünün en erken girişimci ve yatırımcıları olan, dünyanın önde gelen internet ve finans şirketlerindendir. Tescilli işlem eşleşme sistemi ve üst düzey kullanıcı deneyimiyle CoinEx tüm dünyadan kullanıcılara yüksek seviyede güvenli, istikrarlı ve verimli bir kripto para işlem platformu sunmaya adanmıştır.

Borsa bünyesinde Bitcoin ve Ethereum dahil 600 den fazla kripto para listelenmiş durumda.

Borsa Avantajları

Güvenli ve İstikrarlı: Saniyede 10.000 işleme kadar büyük işlemleri destekleyen, kendi geliştirdiğimiz yüksek hızlı işlem eşleştirme motoru.

Kullanıcı Öncelikli: Dünya çapında 2000'den fazla topluluğu kapsayan profesyonel müşteri hizmetleri, güçlü topluluk desteği.

Küresel İşlemler: Borsa bünyesinde uluslararası işlem ekibi, blokzincir ve finans endüstrisinde zengin deneyim sahibi, 15'ten fazla dil bölgesinde hizmet etmektedir.

CoinEx Token - CET Nedir?

Katma değerli Hizmetler ve Ayrıcalıklar Sistemi: CoinEx işletme ekolojisinin katma değerli hizmet ve ayrıcalık sistemi olarak CoinEx Token (CET) 1 Ocak 2018'de Ethereum ERC20 protokolü temelinde kullanıma açılmıştır. Halihazırda CoinEx'in kamuya açık zinciri CoinEx Smart Chain'de (coinex.org) yakıt olarak kullanılmaktadır.

Platform işlem ücreti olarak: CoinEx platformu kullanıcılarının işlemleri sırasında CET, piyasa değerine eşit şekilde doğrudan işlem ücreti olarak kesilebilir ve özel indirim olarak kullanılabilir.

VIP hizmetten faydalan: Belli bir CET miktarına sahip kullanıcılar VIP kullanıcı olarak işlem ücreti indirimi, hızlandırılmış para çekimi, profesyonel müşteri hizmeti gibi ayrıcalıklardan yararlanabilir.

Özel etkinlik ayrıcalıkları: CET sahipleri platformdaki airdrop gibi tanıtım etkinlerinde ayrıcalıklardan ve hızlandırılmış proje fırsatlarından yararlanabilir.

CoinEx Akıllı Zincir: CoinEx Akıllı Zincir için yakıt niteliğinde bir dahili token olan CET, POS protokolü çerçevesinde, merkezsiz ve yüksek enerji tasarrufludur; kendi merkezsiz uygulamalarınızı kolaylıkla yapmanıza yardımcı olur.

CoinEx Borsası Sık Sorulan Sorular


CoinEx Borsası Nedir?

CoinEx, Aralık 2017 tarihinde kurulmuş, küresel ve profesyonel bir kripto para işlem platformudur.

CoinEx Nasıl Kayıt Olunur? CoinEx Nasıl Hesap Açılır?

🔽Kayıt olmak ve hesap açmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden Coinex borsasına kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "6gkuz" yazmayı unutmayınız.

CoinEx Davet Kodu Nedir?

Coinex borsasına davet kodu olarak "6gkuz" kodunu kullanabilirsiniz.

CoinEx Referans Kodu Nerede?

Coinex referans kodu olarak "6gkuz" kodunu kullanabilirsiniz.

CoinEx Davet Kodu Nereye Yazılır?

Coinex borsasına kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "6gkuz" yazılır.

CoinEx Davet Kodu Nasıl Alınır?

Coinex davet kodu almak için "6gkuz" kodunu kullanabilirsiniz.

CoinEx Referans Kodu Nasıl Alınır?

Coinex referans kodu almak için "6gkuz" kodunu kullanabilirsiniz.

CoinEx Referans Kodu 2023

Coinex referans kodu 2023 "6gkuz" kodudur.

CoinEx Referans Kodu Ekleme

Coinex referans kodu eklemek için "6gkuz" kodunu kullanınız.

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu