CoinEx Referans Kodu - Referral Brotherhood

coinex-referans-kodu-davet-kodu-referral-code-commission-discount-komisyon-indirimi


Coinex 15% Discount. Equally Shared Referral Code

{getToc} $title={Table of Contents}

It is an 15% commission discount and shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.


The percentage of the reference was distributed as 7,5% of the reference owner and 7,5% of the new registrant as 15% in total. In the transactions you make, you will receive 7,5% commission discount and 7,5% cashback in the form of coins, so you earn money.


When registering, "6gkuz" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 15%.

🔽You can click the link below to register.🔽

Crypto Currency Exchanges Coinex
Use the referral code when registering for Coinex and enjoy the benefits!
Referral Code 6gkuz
Discount 7,5% Discount
Cashback 7,5% Cashback
Bonus ---
Don't forget to use the referral code when registering with Coinex and enjoy the rewards!
 
Note: After registering on the Coinex stock market, do not forget to install the Coinex application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.

Coinex %15 İndirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu)


%15 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.


Referansın yüzdesi %7,5 referans sahibi, %7,5 yeni kayıt olan kişi toplam %15 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %7,5 komisyon indirimi ve %7,5 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.


Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "6gkuz" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %15 olarak yansıtılacaktır.


🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Not: Coinex borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Coinex uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}

 

CoinEx Nasıl Kayıt Olunur?

CoinEx Nasıl Hesap Açılır?

CoinEx Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki CoinEx Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız.


coinex-brotherhood-referral-code-referans-kodu-hesap-olustur

Adım 2: E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta adresi" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.


Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 6 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.


Adım 4: Daha sonra "Kaydol" butonuna tıklayınız.


İşlemler bu kadar. CoinEx kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.


Haydi şimdi Buraya Tıklayarak Probit Global borsasına da kayıt olun.{alertSuccess}

 

CoinEx Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler


Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.


Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.


Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride CoinEx kripto para borsasıdır.


CoinEx Nedir?

2017 Aralık ayında kurulmuş, küresel ve profesyonel bir kripto para işlem platformudur.

CoinEx çekirdek takımı üyeleri ar-ge ve küresel işlemlerde zengin deneyim sahibi, kripto para sektörünün en erken girişimci ve yatırımcıları olan, dünyanın önde gelen internet ve finans şirketlerindendir. Tescilli işlem eşleşme sistemi ve üst düzey kullanıcı deneyimiyle CoinEx tüm dünyadan kullanıcılara yüksek seviyede güvenli, istikrarlı ve verimli bir kripto para işlem platformu sunmaya adanmıştır.

Borsa bünyesinde Bitcoin ve Ethereum dahil 700 den fazla kripto para listelenmiş durumda.


Borsa Avantajları

Güvenli ve İstikrarlı: Saniyede 10.000 işleme kadar büyük işlemleri destekleyen, kendi geliştirdiğimiz yüksek hızlı işlem eşleştirme motoru.

Kullanıcı Öncelikli: Dünya çapında 2000'den fazla topluluğu kapsayan profesyonel müşteri hizmetleri, güçlü topluluk desteği.


Küresel İşlemler: Borsa bünyesinde uluslararası işlem ekibi, blokzincir ve finans endüstrisinde zengin deneyim sahibi, 15'ten fazla dil bölgesinde hizmet etmektedir.


CoinEx Token - CET Nedir?

Katma değerli Hizmetler ve Ayrıcalıklar Sistemi: CoinEx işletme ekolojisinin katma değerli hizmet ve ayrıcalık sistemi olarak CoinEx Token (CET) 1 Ocak 2018'de Ethereum ERC20 protokolü temelinde kullanıma açılmıştır. Halihazırda CoinEx'in kamuya açık zinciri CoinEx Smart Chain'de (coinex.org) yakıt olarak kullanılmaktadır.


Platform işlem ücreti olarak: CoinEx platformu kullanıcılarının işlemleri sırasında CET, piyasa değerine eşit şekilde doğrudan işlem ücreti olarak kesilebilir ve özel indirim olarak kullanılabilir.


VIP hizmetten faydalan: Belli bir CET miktarına sahip kullanıcılar VIP kullanıcı olarak işlem ücreti indirimi, hızlandırılmış para çekimi, profesyonel müşteri hizmeti gibi ayrıcalıklardan yararlanabilir.


Özel etkinlik ayrıcalıkları: CET sahipleri platformdaki airdrop gibi tanıtım etkinlerinde ayrıcalıklardan ve hızlandırılmış proje fırsatlarından yararlanabilir.


CoinEx Akıllı Zincir: CoinEx Akıllı Zincir için yakıt niteliğinde bir dahili token olan CET, POS protokolü çerçevesinde, merkezsiz ve yüksek enerji tasarrufludur; kendi merkezsiz uygulamalarınızı kolaylıkla yapmanıza yardımcı olur.


CoinEx Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.


CoinEx kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. CoinEx kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


CoinEx Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.


Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.


Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.


“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.


Sizde bu konudaki CoinEx Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


CoinEx Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: CoinEx Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://www.coinex.com

Borsa Tokeni: Evet => CET Token

Listelenmiş Koin Sayısı: 730+ den fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 500 Bin Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 200 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: TwitterYoutubeFacebook{alertInfo}
 

CoinEx Medya Yorumları

Referral Brotherhood
  • CoinEx Kripto Para Borsası Kullanıcı Öncelikli Olması İle Dikkat Çekiyor.

CoinEx Mobil ve PC Uygulamaları

CoinEx Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.
NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu