BTSE Brotherhood Referral Code-Referans Kodu

btse-referans-kodu-referral-code

BTSE 40% Discount. Equally Shared Referral Code.

{getToc} $title={Table of Contents}

It is an 40% commission discount and shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 20% of the reference owner and 20% of the new registrant as 40% in total. In the transactions you make, you will receive 20% commission discount and 20% cashback in the form of coins, so you earn money.

When registering, "6qbaJ2" will be written where it says "Referral Code (optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 40%.

🔽You can click the link below to register.🔽

Crypto Currency ExchangesBTSE
Use the referral code when registering for BTSE and enjoy the benefits!
Referral Code6qbaJ2
Discount20% Discount
Cashback20% Cashback
Bonus---
Don't forget to use the referral code when registering with BTSE and enjoy the rewards!
 
Note: After registering on the BTSE stock market, do not forget to install the BTSE application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.
BTSE %40 İndirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu.

%40 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %20 referans sahibi, %20 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %20 komisyon indirimi ve %20 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kodu (İsteğe Bağlı)" yazan yere "6qbaJ2" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %40 olarak yansıtılacaktır.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Not: BTSE borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza BTSE uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 

BTSE Nasıl Kayıt Olunur?

BTSE Nasıl Hesap Açılır?

BTSE Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki BTSE Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans Kodu" yazan yerde "6qbaJ2" yazdığından emin olun.

btse-brotherhood-referral-code-referans-kodu-kayit-ol-btse

Adım 2: Kayıt işlemine "E-Posta" adresi kullanarak devam edelim. "E-posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Kullanıcı adı" yazan yere bir kullanıcı adı belirleyin. Sevdiğiniz bir takma isim olabilir.

Adım 4:   "Parola yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 5: BTSE'nin "Kullanıcı Sözleşmesi" ve "Gizlilik Politikası" nı okudum ve kabul ediyorum." yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Kaydol" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. BTSE kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

BTSE Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler

Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.

Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.

Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride BTSE kripto para borsasıdır.

BTSE Nedir?

BTSE, basit, güvenli ve verimli kripto para ticareti sunan, dünyanın en sevilen kripto para borsası olduğunu iddia ediyor. Hem son kullanıcıların hem de kurumların rahatlığı için hazırlanmış ürün ve hizmetlerle, kripto ile ilgili her şey için başvurulacak platform olmaktan gurur duyduklarını belirtiyorlar.

Borsa vizyonu, değişmez dijital para birimlerinin dünya çapında finansal hizmetlerde önemli bir rol oynadığı bir gelecekten oluşmakta.

Borsa misyonu, herkes için yeterince sezgisel olurken, kurumlar tarafından güvenilen çok yönlü kripto tabanlı finansal hizmetlerin yaygın kullanımını artırmakta.

CoinMarketCap verilerine göre, 82'den fazla kripto paranın listeli olduğu borsada 1002den fazla piyasa işlemi bulunuyor. Haftalık yirmi binden fazla ziyaretçi çeken borsanın günlük işlem hacmi 350 bin dolardan fazla. CMC verilerine göre borsa skoru 3.1 olarak görülüyor.

Aynı kulvardaki rakiplerine göre gerek ziyaretçi sayısı, gerekse işlem hacmi olarak yüksek skorlara sahip olduğunu söyleyebiliriz.

BTSE (Bitcoin Standard Exchange), 2018 yılında kurulan bir kripto para borsasıdır. BTSE' nin merkezi Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'ndedir ve dünya genelinde hizmet vermektedir. İşlem hacmi, likidite ve kullanıcı deneyimi açısından popüler bir borsa olarak bilinmektedir.

BTSE, kullanıcılara çeşitli kripto para varlıklarında alım satım yapma imkanı sunar. Platform, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) ve diğer birçok popüler kripto para birimini destekler.

Borsa, hem spot hem de vadeli işlemler için işlem yapma imkanı sunar. Kullanıcılar, spot piyasada anlık alım satım yapabilirken, vadeli piyasada gelecekteki bir tarihte belirli bir fiyat üzerinden işlem yapabilirler. BTSE ayrıca kaldıraçlı işlemlere de olanak tanır, bu da kullanıcıların daha yüksek risk ve getiri potansiyeliyle işlem yapmalarını sağlar.

BTSE, güvenlik önlemleri konusunda da önemli adımlar atmıştır. Soğuk cüzdan depolama, iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) ve ileri düzey veri şifrelemesi gibi güvenlik önlemleriyle kullanıcı varlıklarının korunmasını sağlar.

Ayrıca, BTSE kullanıcılarına API erişimi sağlar, böylece algoritmik ticaret stratejileri uygulayabilir veya otomatik ticaret botları oluşturabilirler.

BTSE, genellikle profesyonel tüccarlar ve kurumsal yatırımcılar arasında popülerdir, ancak bireysel kullanıcılar da platformda işlem yapabilir.


BTSE Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

BTSE kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. BTSE kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


BTSE Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.

Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.

Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.

“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.

Sizde bu konudaki BTSE Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


BTSE Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: BTSE Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://www.btse.com

Borsa Tokeni: Evet => BTSE Token

Listelenmiş Koin Sayısı: 70+ den fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 100 Bin Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 50 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: Twitter{alertInfo}
  1. Altyapı: BTSE, yüksek hızlı ve güvenli bir ticaret deneyimi sağlamak için gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Borsa, yüksek işlem hacmini karşılayabilecek ölçeklenebilir bir mimari üzerine inşa edilmiştir.
  2. İşlem Türleri: BTSE, spot piyasa işlemlerinin yanı sıra vadeli işlemler de sunar. Spot piyasada anlık alım satım yapabilirken, vadeli piyasada belirli bir vadeye göre işlem yapabilirsiniz. Ayrıca, kaldıraçlı işlemler yapma imkanı da vardır.
  3. Kripto Varlık Çeşitliliği: BTSE, çeşitli kripto para birimlerinde işlem yapma imkanı sunar. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) gibi popüler kripto para birimlerinin yanı sıra diğer altcoinleri de destekler.
  4. API Entegrasyonu: BTSE, kullanıcılara API erişimi sağlar. Bu, ticaret stratejilerini otomatikleştirmek veya kişiselleştirilmiş ticaret botları oluşturmak isteyen geliştiricilerin platformu entegre etmelerini sağlar.
  5. Güvenlik: BTSE, güvenlik önlemleri konusunda titizlikle çalışır. Platform, kullanıcı varlıklarının güvenliğini sağlamak için soğuk cüzdan depolama, iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA), ileri düzey şifreleme ve güvenlik denetimlerini kullanır.
  6. Ticaret Ara yüzü: BTSE, kullanıcı dostu bir ticaret ara yüzü sunar. Kullanıcılar, grafikler, sipariş defteri ve işlem geçmişi gibi önemli bilgilere erişebilir ve ticaretlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler.
  7. Ücretler: BTSE'nin ücret yapısı rekabetçidir. İşlem ücretleri, ticaret hacminize ve işlem türüne bağlı olarak değişebilir. Ayrıca, BTSE kendi kripto para birimi olan BTSE Token (BTSE) aracılığıyla ek indirimler sunar.

 

BTSE Medya Yorumları

Referral Brotherhood
  • BTSE Güvenle Kripto Para Alabileceğiniz Borsalardan Biri.

BTSE Mobil ve PC Uygulamaları Nelerdir?

BTSE Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.btse-borsasi-sss-sikca-sorulan-sorular-referral-brotherhood

BTSE Borsası Sık Sorulan Sorular [SSS]

BTSE Borsası Nedir?

BTSE, basit, güvenli ve verimli kripto para ticareti sunan, dünyanın en sevilen kripto para borsası olduğunu iddia ediyor. Hem son kullanıcıların hem de kurumların rahatlığı için hazırlanmış ürün ve hizmetlerle, kripto ile ilgili her şey için başvurulacak platform olmaktan gurur duyduklarını belirtiyorlar.

BTSE'ye Nasıl Kaydolabilirim?

BTSE'ye kaydolmak bu konudaki BTSE Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Kayıt süreci genellikle kullanıcı adı, e-posta adresi ve şifre gibi temel bilgileri gerektirir. Ardından, doğrulama sürecini tamamlamanız gerekebilir.

BTSE Hangi Kripto Para Birimlerini Destekliyor?

BTSE, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) gibi popüler kripto para birimlerinin yanı sıra diğer altcoinleri de desteklemektedir. Desteklenen varlık çiftleri ve kripto para birimlerinin tam listesini BTSE'nin resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

BTSE Hangi Ülkelerde Hizmet Vermektedir?

BTSE, dünya genelinde birçok ülkede hizmet vermektedir. Ancak, bazı ülkelerdeki hukuki sınırlamalar nedeniyle bazı kullanıcıları kabul etmeyebilir. Kayıt sürecinde ülkenizin kabul edilip edilmediğini doğrulayabilirsiniz.

BTSE'de Hangi İşlem Türlerini Yapabilirim?

BTSE, spot piyasa işlemleri, vadeli işlemler ve kaldıraçlı işlemler gibi çeşitli işlem türlerini desteklemektedir. Spot piyasada anlık alım satım yapabilirken, vadeli piyasada gelecekteki bir tarihte işlem yapabilirsiniz. Kaldıraçlı işlemlerle daha yüksek risk ve getiri potansiyeliyle işlem yapabilirsiniz.

BTSE'nin Ücret Yapısı Nasıldır?

BTSE'nin ücret yapısı, işlem hacmine, işlem türüne ve kullanıcının rolüne bağlı olarak değişebilir. İşlem ücretleri genellikle piyasa standardına uygun ve rekabetçidir. BTSE ayrıca kendi kripto para birimi olan BTSE Token (BTSE) aracılığıyla ek indirimler sunmaktadır.

BTSE'nin Güvenliği Nasıl Sağlanmaktadır?

BTSE, güvenlik konusunda önemli adımlar atmaktadır. Platform, soğuk cüzdan depolama, iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA), ileri düzey veri şifrelemesi ve güvenlik denetimlerini kullanır. Kullanıcı varlıklarının güvenliğini sağlamak için en iyi güvenlik uygulamalarını benimsemeye özen gösterir.

Kripto Para Helal Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

Kripto Para Caiz Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

BTSE ve Kripto Para Borsaları Helal Mi Ya Da Caiz Mi?

En önemli sorulardan biri bu olsa gerek. İslam düşünürleri tarafından Bitcoin, Altcoin ve kripto para birimleri üzerine yaptıkları kapsamlı araştırma, Bitcoin, Ethereum ve benzeri Altcoinler dahil kripto para birimlerinin alım satımında herhangi bir sorun olmadığı helal olduğu sonucuna varmışlardır.

Yalnız burada şu hususu belirtmekte fayda var. İslam düşünürlerinin bu konudaki ortak kanısı islam kumar ve bahsi haram kılmıştır. Yapmış olduğunuz Alım-Satım işlemlerinde bahis söz konusu değilse helal dir. Fakat bahis ve kumar var ise haramdır. Bu apaçık bir şekilde Kuran da belirtilmiştir. Kripto para borsalarından Spot piyasada Bitcoin veya Altcoin alabilirsiniz fakat vadeli işlem yani futures işlemlerde kaldıraç oranları belirleyip yükselecek veya düşecek diye işlem açmanın dinen caiz olmadığını islam düşünürleri belirtmektedir. Bu işlemlerde vebal işlem yapana aittir ve Allah ile kul arasındadır.

İslam düşünürlerinin ortak kanısı; Kripto paraları yani Bitcoin ve Altcoinleri Spot piyasada almak ve yatırım yapmak bankalardan alınan gram altın veya gram gümüş hesaplarına benzetebiliriz yönünde. Sonuçta ortada bir bahis veya kumar yok. Helal para ile yapılan yatırım var.

Sonuç olarak; Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caizdir yani helaldir.


BTSE Referans Kodu Sık Sorulan Sorular [SSS]

BTSE Davet Kodu Nedir?

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden BTSE borsasına kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "6qbaJ2" yazmayı unutmayınız.

BTSE Referans Kodu Nerede?

BTSE referans kodu olarak "6qbaJ2" kodunu kullanabilirsiniz.

BTSE Referans Kodu Nereye Yazılır?

BTSE borsasına kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "6qbaJ2" yazılır.

BTSE Referans Kodu Nasıl Alınır?

BTSE referans kodu almak için "6qbaJ2" kodunu kullanabilirsiniz.

BTSE Referans Kodu 2023

BTSE referans kodu 2023 "6qbaJ2" kodudur.

BTSE Referans Kodu Ekleme

BTSE referans kodu eklemek için "6qbaJ2" kodunu kullanınız.

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu