Binance Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır? - Referral Brotherhood

binance-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-ve-nasil-kullanilir

Binance Referans Kodu veya Davet Kodu Nedir? Nasıl Alınır? Nasıl Kullanılır? Önemi Nedir? 


{getToc} $title={İçindekiler}


Giriş

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

Binance kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için "Referans Kodu veya Davet Kodu" na ihtiyacınız vardır.

Eğer herhangi bir referans veya davet kodunuz olmadan kayıt olursanız sonradan geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olursunuz.{alertError}

Referans veya Davet kodunuz olmadan kayıt olursanız kayıt olduktan sonra artık Referans veya Davet kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan kodları bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertWarning}
 

En İyi Referans Kodu Nasıl Anlaşılır?

binance-referans-kodu-nedir

Borsalarda kullanıcılara belirli oranlarda olmak  koşuluyla referans kodları verilir. Standart bir kullanıcıya belirli bir oranı geçmeyecek düşük oranlı bir Referans veya Davet kodu oluşturmasına izin verilir.

Eğer kullanıcı borsa ile "Bağlı Kuruluş" yani İngilizcesi "Affiliate" olarak çalışıyor ise o kullanıcıya özel yüksek oranlı ve hatta ek hediyeleri olan Referans veya Davet kodu oluşturmasına izin verilir.

Burada ilk kayıt olan kişi için önemli olan "Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu" bulmaktır. Çünkü bazı referanslar yüksek oranlı olduklarını söyledikleri halde düşük oranlı sahte referanslar çıkabilmektedir.

Yüksek Oranlı Gerçek Referans veya Davet Kodunu Nasıl Bulurum?

Genellikle güvenilir ve referans sahibi oluşumlar yüksek oranlı ve gerçek referanslar paylaşmaktadır. "Referans Kardeşliği" yani İngilizce tabiriyle "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Binance Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız. Sitemizde yüksek oranlı, gerçek, artı bonus hediyelere sahip ve ayrıca kuruluşumuzun ana teması olan eşit paylaşımlı referans paylaşmaktayız. Paylaşım oranlarımızı borsaların uygun gördüğü koşullar çerçevesinde yapmaktayız.

Binance Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu-Davet Kodu Nasıl Bulurum?

"Referans Kardeşliği" yani İngilizce ismiyle "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Binance Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız ve en yüksek oranlı ve gerçek referans ve davet kodumuzu huzurla kullanabilirsiniz.

Binance borsası %116 komisyon indirimli [%41+%25 Spot artı %40+%10 Futures] kardeşlik ve eşit paylaşımlı özel Referans Kodu-Davet Kodu: "VO2P1RYP" dir.{alertSuccess}

 

"Referral Brotherhood" Kuruluşu Binance Referans Kodu-Davet Kodu Nedir?

%116 komisyon indirimli [%41+%25 Spot plus %40+%10 Futures] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %51 referans sahibi, %30 yeni kayıt olan kişi toplam %81 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %51 komisyon indirimi ve %30 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Ek olarak, hesabınızda Binance Kripto Para Borsası tokeni BNB tutarsanız %25 spot + %10 futures komisyon indirimi daha alırsınız. Kayıt olurken "Referans Kimliği" yazan yere "VO2P1RYP" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %116 olarak yansıtılacaktır.

binance-referans-kodu-nedir


Binance Referans Kodu veya Davet Kodu Nasıl Kullanılır?

Referans Kodunu İki Şekilde Kullanabilirsiniz

 1. İlk olarak Binance internet sitesine giriş yapıp "Kaydol" butonuna tıkladıktan sonra kayıt ekranında "Referans Kimliği" yazan yere büyük ve küçük harflere ve rakamlara dikkat ederek "VO2P1RYP" yazdıktan sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz.
 2. İkinci seçenek daha kolay. Referans Kodu veya Davet Kodu bağlantısına tıklarsanız bağlantı sizi "Referans Kimliği" hazır olarak yazılmış kaydol ekranına yönlendirecektir. Daha sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz. Artık yüksek indirim ve kazanç sahibi olabileceğiniz ve hediyeler alabileceğiniz çok güzel bir Binance hesabınız oldu. Hayırlı olsun.
 3. Binance Borsası Referans Kodu-Davet Kodu Bağlantısı:
  https://accounts.binance.com/tr/register?ref=VO2P1RYP
binance-referans-kodu-nasil-kullanilir

Binance Kripto Para Borsası Hakkında Kısa Bilgiler

binance-referans-kodu-nasil-kullanilir

Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu.

Binance, daha önce high frequency trading yazılımı geliştiren bir geliştirici olan Changpeng Zhao [CZ] tarafından kuruldu. Binance başlangıçta Çin'de bulunuyordu, ancak daha sonra Çin'in artan kripto para düzenlemeleri nedeniyle Çin'den ayrıldı.

Binance Türkiye şubesi, TL destekli olarak 2020 sonbaharda açılmıştır. Türkiye' de 2020 son aylardan itibaren Türk kullanıcılar TL Türk Lirası yatırarak kripto para almaya başlamışlardır.

binance-referans-kodu-nedir

Binance Referans Kodu Nedir? Sık Sorulan Sorular [SSS]

Binance Referans Kodu-Davet Kodu Nedir?

 • Özel Referans-Davet Kodları ile borsa üzerinden indirim, kazanç ve belirli hediyeler elde edersiniz. Size referans olan kişi veya kurum ne kadar iyi ise o oranda indiriminiz ve hediyeleriniz artar. Eğer "Referral Brotherhood" kuruluşu Referans Kodu ile kayıt olursanız paylaşımlı Referans Kodu olduğundan ek kazançta elde edersiniz.

  Binance Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

  • Yukarıda da anlatıldığı gibi iki türlü Referans Kodu kullanabilirsiniz. Kayıt ekranında isterseniz el ile yazabilirsiniz ya da bağlantı linkine otomatik olarak tıklayabilirsiniz.

   Binance Referans Kodu Eklemeyi Unuttum? Ne Yapacağım?

   Eğer kayıt aşamasında "Referans Kodu" ekleme işlemini yapmayı unuttuysanız bu durumda geçmiş olsun, geri dönüşü olmayan bir yola girdiniz. Artık iki seçeneğiniz bulunuyor. Ya hesabınızı herhangi bir "Referans Kodu" ve avantajı olmadan kullanmaya devam edeceksiniz ya da yeni bir hesap oluşturup bu kez referans kodunu girerek kaydınızı tamamlayacaksınız. Eğer böyle bir hata yaparsanız "KYC yani Kimlik Doğrulama Yapmayın" ve yeni bir cep telefonu numarası ile ya da yeni bir mail adresi ile yeni bir hesap açmayı deneyebilirsiniz.{alertError}

    Binance Referans Kodunu Sonradan Ekleyebilir miyim?

    "Binance Referans Kodu" sadece kayıt aşamasında ekleyebilirsiniz. Bu nedenle de kayıt olduktan sonra ve hali hazırda kullanılan bir hesaba ait işlem yapılamaz. Yani Binance referans kodu sonradan ekleme ve değiştirme şansı bulunmamaktadır.{alertWarning}
     

     Binance Güvenli mi?

     • Binance, dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisi ve bakım ekiplerinden birine sahiptir ve kullanıcı varlıkları ve hesaplarının güvenliğini sağlamak için güvenlik sistemlerini sürekli olarak güncellemektedir.

      Yalnızca 1$ ile işlem yapmaya başlayabilir miyim?

      • Binance, kullanıcıların 10$ gibi düşük bir fiyata çeşitli işlem ve finansal ürünler aracılığıyla uygulama deneyimlerini geliştirmelerine olanak tanır. 10$ standart alım satım minimum işlemidir.

       Binance Borsasının Mobil Uygulaması Var mı?

       • Evet Binance borsasının Android ve iOS sistemleri için mobil uygulaması bulunmaktadır.

       binance-mobil-uygulamasi-varmi

       Bu yazımı beğendiyseniz "Kucoin Laboratuvarları Nedir? Nasıl Kullanılır?" adlı makalemi de beğenebilirsiniz.{alertSuccess}

       NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

       4 Yorumlar

       Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

       1. Kullandım sağolun.

        YanıtlaSil
       2. Binance borsasına nasıl para yatırılır tam anlıyamadımda.

        YanıtlaSil
        Yanıtlar
        1. Şu konu size yardımcı olacaktır: https://www.referralbrotherhood.com/p/binance-nasil-para-yatirilir.html

         Sil

       İletişim Formu