Binance Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?

{getToc} $title={İçindekiler}

Giriş

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

Binance kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için "Referans Kodu veya Davet Kodu" na ihtiyacınız vardır.

Referans veya Davet kodunuz olmadan kayıt olursanız kayıt olduktan sonra artık Referans veya Davet kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan kodları bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}
 

En İyi Referans Kodu Nasıl Anlaşılır?

Borsalarda kullanıcılara belirli oranlarda olmak  koşuluyla referans kodları verilir. Standart bir kullanıcıya belirli bir oranı geçmeyecek düşük oranlı bir Referans veya Davet kodu oluşturmasına izin verilir.

Eğer kullanıcı borsa ile "Bağlı Kuruluş" yani İngilizcesi "Affiliate" olarak çalışıyor ise o kullanıcıya özel yüksek oranlı ve hatta ek hediyeleri olan Referans veya Davet kodu oluşturmasına izin verilir.

Burada ilk kayıt olan kişi için önemli olan "Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu" bulmaktır. Çünkü bazı referanslar yüksek oranlı olduklarını söyledikleri halde düşük oranlı sahte referanslar çıkabilmektedir.

Genellikle güvenilir ve referans sahibi oluşumlar yüksek oranlı ve gerçek referanslar paylaşmaktadır. "Referans Kardeşliği" yani İngilizce tabiriyle "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Binance Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız. Sitemizde yüksek oranlı, gerçek, artı bonus hediyelere sahip ve ayrıca kuruluşumuzun ana teması olan eşit paylaşımlı referans paylaşmaktayız. Paylaşım oranlarımızı borsaların uygun gördüğü koşullar çerçevesinde yapmaktayız.

binance-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-ve-nasil-kullanilir-referralbrotherhood.com

Binance Yüksek Oranlı ve Gerçek bir Referans Kodu-Davet Kodu Nasıl Bulurum?

"Referans Kardeşliği" yani İngilizce ismiyle "Referral Brotherhood" kuruluşu olarak Binance Borsası "Bağlı Kuruluş" yani "Affiliate" programında bulunmaktayız ve en yüksek oranlı ve gerçek referans ve davet kodumuzu huzurla kullanabilirsiniz.

Binance borsası %116 komisyon indirimli [%41+%25 Spot artı %40+%10 Futures] kardeşlik ve eşit paylaşımlı özel Referans Kodu-Davet Kodu: "VO2P1RYP" dir.

%116 komisyon indirimli [%41+%25 Spot plus %40+%10 Futures] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir.

Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %51 referans sahibi, %30 yeni kayıt olan kişi toplam %81 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %51 komisyon indirimi ve %30 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Ek olarak, hesabınızda Binance Kripto Para Borsası tokeni BNB tutarsanız %25 spot + %10 futures komisyon indirimi daha alırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kimliği" yazan yere "VO2P1RYP" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %116 olarak yansıtılacaktır.

binance-referans-kodu-nedir

Binance Referans Kodu veya Davet Kodu Nasıl Kullanılır?

Referans kodunu iki şekilde kullanabilirsiniz:
  1. İlk olarak Binance internet sitesine giriş yapıp "Kaydol" butonuna tıkladıktan sonra kayıt ekranında "Referans Kimliği" yazan yere büyük ve küçük harflere ve rakamlara dikkat ederek "VO2P1RYP" yazdıktan sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz.
  2. İkinci seçenek daha kolay. Referans Kodu veya Davet Kodu bağlantısına tıklarsanız bağlantı sizi "Referans Kimliği" hazır olarak yazılmış kaydol ekranına yönlendirecektir. Daha sonra diğer bilgilerinizi giriniz ve kullanım şartlarını kabul edip kaydol butonuna tıklayınız. Bu ekranda ister cep telefonu isterseniz E-mail ile kayıt olabilirsiniz. Artık yüksek indirim ve kazanç sahibi olabileceğiniz ve hediyeler alabileceğiniz çok güzel bir Binance hesabınız oldu. Hayırlı olsun.
  3. Binance Borsası Referans Kodu-Davet Kodu Bağlantısı:
    https://accounts.binance.com/tr/register?ref=VO2P1RYP
binance-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-ve-nasil-kullanilir-referralbrotherhood.com

Binance Kripto Para Borsası Hakkında Kısa Bilgiler

binance-referans-kodu-nedir-nasil-alinir-ve-nasil-kullanilir-referralbrotherhood.com

Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu.

Binance, daha önce high frequency trading yazılımı geliştiren bir geliştirici olan Changpeng Zhao [CZ] tarafından kuruldu. Binance başlangıçta Çin'de bulunuyordu, ancak daha sonra Çin'in artan kripto para düzenlemeleri nedeniyle Çin'den ayrıldı.

Binance Türkiye şubesi, TL destekli olarak 2020 sonbaharda açılmıştır. Türkiye' de 2020 son aylardan itibaren Türk kullanıcılar TL Türk Lirası yatırarak kripto para almaya başlamışlardır.

Bu yazımı beğendiyseniz "Kucoin Laboratuvarları Nedir? Nasıl Kullanılır?" adlı makalemi de beğenebilirsiniz.{alertSuccess}
 
Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır." 

İletişim Formu