Maverick Protocol (MAV) Coin Nedir?

{getToc} $title={İçindekiler}

Maverick Protocol (MAV) Coin Hakkında Temel Bilgiler

Proje Adı: Maverick Protocol (MAV)
Bulunduğu Sektör: DEX (Merkeziyetsiz Borsa)
Web Sitesi: https://www.mav.xyz/
Toplam Arzı: 2.000.000.000
Maksimum Arzı: 2.000.000.000
Desteklediği Blok Zincir Ağları: Ethereum Blok Zinciri.
Satın Alınabilecek Borsalar: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio vb.leri.

Maverick Protocol (MAV) Coin Nedir?

Maverick Protocol, LP'lerin likiditelerine sahip olmayı seçebilecekleri, menzil tabanlı bir AMM'dir. AMM nedir? AMM "Otomatik Piyasa Yapıcı" yani (Automated Market Maker, AMM), kripto varlıkları fiyatlandırmak için emir defterleri yerine algoritmalar kullanan bir tür merkeziyetsiz takas (DEX) protokolüdür.

Protocol kapsamındaki algoritmalar sayesinde alış ve satış fiyatlarının yakınında kalmak için otomatik olarak hareket eder. Bu likidite hareketi yatırımcıların sermayesini ve kazancını artırır ve kazanç sağlamaya devam ederken fiyat üzerinde aşağı ve yukarı yönlü seçim yapma şansı verir.

Yatırımcılar MAV Protocol sayesinde kendilerine ait yatırım havuzu oluşturabilirler. Havuzlar, herhangi bir kullanıcı tarafından izinsiz olarak oluşturulur ve ilk kullanıcı, havuz parametrelerini yapılandırma yapabilir.

MAV Protocol algoritmaları sayesinde kendi içinde "BİN" adı verilen bir sistem kullanıyor. "BİNLER" mevcut en küçük fiyat aralığı bir "BİN" dir. Depo aralığı, bir havuz başlatıldığında ayarlanan yapılandırılabilir bir parametredir. Değişken bir varlık için tipik bir bölme aralığı çifti %2'dir.

Bu da likitideyi artırır ve slipajı düşürür. Likiditenin yüksek olması ve slipajın düşük olması DEX ve CEX borsalar için ulaşılması gereken şeylerdir.

maverick-protocol-mav-coin-nedir-nasil-ve-nereden-alinir-referralbrotherhood.com

Maverick Protocol Projesini Gelecekte Neler Bekliyor?

MAV Coin Yorum

Maverick Protocol (MAV) bir DEX AMM'dir. AMM "Otomatik Piyasa Yapıcı" yani (Automated Market Maker) demektir. Eğer yeni formül işe yararsa çok iyi başarılar kazanabilirler. MAV Protocol kendilerine ait geliştirdikleri yeni algoritmalarla DEX kripto borsaları arasında yenilik getireceğe benziyor ve bunu zamanla göreceğiz.

Maverick Protocol MAV Coin Binance Launchpool Nasıl Katılınır?

BNB ve TUSD Stake Ederek Farming ile MAV Elde Edin

Binance üzerinde MAV Launcpool etkinliğine katılmak için ilk olarak Binance Hesabı Açın.

Daha sonra cüzdanınıza BNB veya TUSD alarak "Launchpool" bölümünden stake edin. Her gün düzenli olarak MAV coin farm ederek kazanırsınız.

Maverick Protocol (MAV) Projesinin Binance borsasında Launchpool etkinliği yapılmaktadır. Etkinliğe katılmak için aşağıdaki linke tıklayarak kayıt olunuz.{alertInfo}
 

Maverick Protocol (MAV) Coin Nereden Alınır?

Maverick Protocol (MAV) Coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor. Aşağıda sıra ile ismi yazılan borsalara kayıt olup ve hesap açarak Maverick Protocol (MAV) coin alıp dex sektörüne yatırım yapabilirsiniz.





Bu yazımı beğendiyseniz "Space ID (ID) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}
 

Sonuç

Bu yazıda Maverick Protocol (MAV) Coin hakkında bilgiler öğrendiniz. Artık Maverick Protocol projesi hakkında temel bilgi sahibi oldunuz. Yatırımlarınızda bol kazançlar dilerim.

Note: "All content on this website is copyrighted."
Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

İletişim Formu