Maverick Protocol (MAV) Coin Nedir?

maverick-protocol-mav-coin-nedir-nasil-ve-nereden-alinir-referral-brotherhood

Maverick Protocol (MAV) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?


{getToc} $title={İçindekiler}


Maverick Protocol (MAV) Coin Hakkında Temel Bilgiler


Proje Adı: Maverick Protocol (MAV)

Bulunduğu Sektör: DEX (Merkeziyetsiz Borsa)

Web Sitesi: https://www.mav.xyz/

Toplam Arzı: 2.000.000.000

Maksimum Arzı: 2.000.000.000

Desteklediği Blok Zincir Ağları: Ethereum Blok Zinciri.

Satın Alınabilecek Borsalar: Binance, MEXC, KuCoin, Huobi, Gateio ve dahası...{alertInfo}

Maverick Protocol (MAV) Coin Nedir?


Maverick Protocol, LP'lerin likiditelerine sahip olmayı seçebilecekleri, menzil tabanlı bir AMM'dir. AMM nedir? AMM "Otomatik Piyasa Yapıcı" yani (Automated Market Maker, AMM), kripto varlıkları fiyatlandırmak için emir defterleri yerine algoritmalar kullanan bir tür merkeziyetsiz takas (DEX) protokolüdür.

Protocol kapsamındaki algoritmalar sayesinde alış ve satış fiyatlarının yakınında kalmak için otomatik olarak hareket eder. Bu likidite hareketi yatırımcıların sermayesini ve kazancını artırır ve kazanç sağlamaya devam ederken fiyat üzerinde aşağı ve yukarı yönlü seçim yapma şansı verir.

Yatırımcılar MAV Protocol sayesinde kendilerine ait yatırım havuzu oluşturabilirler. Havuzlar, herhangi bir kullanıcı tarafından izinsiz olarak oluşturulur ve ilk kullanıcı, havuz parametrelerini yapılandırma yapabilir.

MAV Protocol algoritmaları sayesinde kendi içinde "BİN" adı verilen bir sistem kullanıyor. "BİNLER" mevcut en küçük fiyat aralığı bir "BİN" dir. Depo aralığı, bir havuz başlatıldığında ayarlanan yapılandırılabilir bir parametredir. Değişken bir varlık için tipik bir bölme aralığı çifti %2'dir.

Bu da likitideyi artırır ve slipajı düşürür. Likiditenin yüksek olması ve slipajın düşük olması DEX ve CEX borsalar için ulaşılması gereken şeylerdir.

Maverick Protocol Projesini Gelecekte Neler Bekliyor?

Maverick Protocol (MAV) bir DEX AMM'dir. AMM "Otomatik Piyasa Yapıcı" yani (Automated Market Maker) demektir. Eğer yeni formül işe yararsa çok iyi başarılar kazanabilirler. MAV Protocol kendilerine ait geliştirdikleri yeni algoritmalarla DEX kripto borsaları arasında yenilik getireceğe benziyor ve bunu zamanla göreceğiz.

Maverick Protocol MAV Coin Binance Launchpool Nasıl Katılınır?


BNB ve TUSD Stake Ederek Farming ile MAV Elde Edin

Binance üzerinde MAV Launcpool etkinliğine katılmak için ilk olarak Binance Hesabı Açın.

Daha sonra cüzdanınıza BNB veya TUSD alarak "Launchpool" bölümünden stake edin. Her gün düzenli olarak MAV coin farm ederek kazanırsınız.

Maverick Protocol (MAV) Projesinin Binance borsasında Launchpool etkinliği yapılmaktadır. Etkinliğe katılmak için aşağıdaki linke tıklayarak kayıt olunuz.{alertInfo}


Maverick Protocol (MAV) Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

Maverick Protocol (MAV) Coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance, MEXC, KuCoin, Huobi, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor. Aşağıda sıra ile ismi yazılan borsalara kayıt olup ve hesap açarak Maverick Protocol (MAV) coin alıp dex sektörüne yatırım yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular


Maverick Protocol (MAV) Coin Nereden Alınır?

 • Maverick Protocol (MAV) coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance, MEXC, KuCoin, Huobi, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor.

Maverick Protocol (MAV) Coin Nedir?

 • Maverick Protocol, LP'lerin likiditelerine sahip olmayı seçebilecekleri, menzil tabanlı bir AMM'dir. AMM nedir? AMM "Otomatik Piyasa Yapıcı" yani (Automated Market Maker, AMM), kripto varlıkları fiyatlandırmak için emir defterleri yerine algoritmalar kullanan bir tür merkeziyetsiz takas (DEX) protokolüdür.     
   

  Maverick Protocol (MAV) Coin Yorum

  • MAV Protocol kendilerine ait geliştirdikleri yeni algoritmalarla DEX kripto borsaları arasında yenilik getireceğe benziyor ve bunu zamanla göreceğiz.

   Maverick Protocol (MAV) Airdrop

   • Maverick Protocol (MAV) Projesinin Binance borsasında launchpool etkinliği yapılmaktadır. Etkinliğe katılmak için linke tıklayınız:


   Ayrıca bazı borsalar tarafından etkinlikler ile Airdrop'lar yapılmaktadır. Bu borsalardan bazıları; MEXC, Kucoin, Huobi, Gateio, Bybit, Whitebit, LBANK, BitMart, Poloniex, CoinTiger ve XT kripto para borsalarını örnek olarak verebiliriz.

    Maverick Protocol (MAV) Binance

    • Maverick Protocol (MAV) koini Binance borsası üzerinden alabilirsiniz.

    Maverick Protocol (MAV) Twitter


    MAV Coin Hangi Borsada

    • Maverick Protocol (MAV) koini ilk olarak Binance borsası üzerinden Launcpool Programına katılarak alabilirsiniz.

    Bu yazımı beğendiyseniz "Space ID (ID) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

    NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

    2 Yorumlar

    Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

    1. Hocam sizin sayenizde binance mav launcpool katıldım. Lauchpool ile Launchpad arasındaki fark nedir? Cevaplarsanız sevinirim saygılar

     YanıtlaSil
     Yanıtlar
     1. Merhaba, Launcpool; borsa tarafından bir havuz belirlenir ve belirli koinleri bnb ve tusd gibi stake ederek gün be gün launchpool icin belirlenen koin kazanılır. Launchpad ise belirlenen bir zamanda borsa tarafından belirlenen bir proje koininin sergilemesi ve dağıtımı yapılır. Bu dağıtılan önce yine stake işlemi yapılır.

      Sil

    İletişim Formu