Tokocrypto Referral Code-Referans Kodu

tokocrypto-referans-kodu-yonlendirme-kimligi-referral-code-referral-id

Tokocrypto 20% Discount. Equally Shared Referral Code (Referral ID)


It is a 20% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. The percentage of the reference was distributed as 10% of the reference owner, 10% of the new registrant, in total 20%. You get 10% commission discount and 10% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. When registering, "2Y6NY584" will be written where it says "Referral ID". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 20%.

NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


Tokocrypto %20 indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Yönlendirme Kimliği)


%20 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %10 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %20 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %10 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Yönlendirme Kimliği" yazan yere "2Y6NY584" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %20 olarak yansıtılacaktır.

Tokocrypto Borsası Hakkında

Tokocrypto kripto para borsası 2021 yılında kurulmuştur. Borsa 500 bin adet maksimum arza sahip Toko Token (TKO) borsa tokeni olarak kullanmaktadır. TKO Binance Global kripto para borsasında launchpad olarak yayınlanmıştır.

Borsa "İlk ve tek kripto ekosistemini kuruyoruz." sloganıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Borsa vizyonu; Blockchain Teknolojisi tarafından desteklenen dijital varlıklar ve para birimleri, açık bir finansal ekosistem yaratarak daha fazla verimlilik, şeffaflık ve daha eşit fırsatlar çağını getirecektir.

Borsanın 2 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. 300+ kripto para birimi borsada listelenmiş durumdadır.

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

  • Tokocrypto nedir?
  • Tokocrypto borsası nedir?
  • Tokocrypto nasıl kayıt olunur?
  • Tokocrypto nasıl hesap açılır?
  • Tokocrypto referans nedir?
  • Tokocrypto referans nerede?
  • Tokocrypto referans ile nasıl kayıt olunur?
  • Tokocrypto referans ile nasıl hesap açılır?
  • Tokocrypto referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
  • Tokocrypto referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu