AscendEX Brotherhood Referral Code-Referans Kodu

ascendex-referans-kodu-referral-code

AscendEX 35% Discount and 220$ Bonus. Equally Shared Referral Code (Invitation Code)

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a 35% commission discount [10% Spot + 25% Futures] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 20% of the reference owner, 15% of the new registrants, 35% in total. You get 20% commission discount and 15% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.

When registering, "UREKVFBBW" will be written where it says "Invitation Code (optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 35%. Also, don't miss the $220 bonus.

🔽You can click the link below to register.🔽

Crypto Currency Exchanges AscendEX
Use the referral code when registering for AscendEX and enjoy the benefits!
Referral Code UREKVFBBW
Discount 20% Discount
Cashback 15% Cashback
Bonus 220$ USDT Bonus
Don't forget to use the referral code when registering with AscendEX and enjoy the rewards!
 
Note: After registering on the Ascendex stock market, do not forget to install the Ascendex application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


AscendEX %35 İndirim ve 220$ Bonus. Eşit Paylaşılan Referans Kodu


%35 komisyon indirimli [10% Spot + 25% Futures] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %20 referans sahibi, %15 yeni kayıt olan kişi toplam %35 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %20 komisyon indirimi ve %15 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Yönlendirme Kodu (opsiyonel)" yazan yere "UREKVFBBW" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %35 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 220$ bonusu kaçırmayın.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Not: Ascendex borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Ascendex uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 

AscendEX Nasıl Kayıt Olunur?

AscendEX Nasıl Hesap Açılır?

AscendEX Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki AscendEX Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Yönlendirme Kodu" yazan yerde "UREKVFBBW" yazdığından emin olun.

ascendex-brotherhood-referral-code-referans-kodu-kayit-ol

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 10 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: "Kullanıcı Sözleşmesini ve Gizlilik Politikasını okudum ve kabul ediyorum." yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Devam" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. AscendEX kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.


AscendEX Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler


Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.

Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.

Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride AscendEX kripto para borsasıdır.

AscendEX Nedir?

Ascendex kripto para borsası 2018 yılında kurulmuştur.

Ascendex borsa felsefesi "Hepimiz şu ya da bu nedenle ailelerimiz, hayallerimiz ya da sadece yapabileceğimizi kanıtlamak için yükseliyoruz. Zirveye ulaşmak kendi ödülü olabilir, ancak oraya ulaşmak o kadar zor olmak zorunda değil." felsefesi üzerine inşa edilmiş.

Ascendex, kripto yükselişlerini daha iyi hale getirmek isteyen tüm deneyim seviyelerindeki yatırımcılar için bir platformdur. Basit kripto çözümleri ve güler yüzlü müşteri desteği, kullanıcılarının yükselişlerini güvenle yatırım yapmasına, ticaret yapmasına, kazanmasına ve yönetmesine yardımcı olur.

2018'de piyasaya sürülen AscendEX, Wall Street yatırımcıları tarafından bir asırdan fazla deneyimi bir araya getiren ve kullanıcıların portföylerindeki getirileri en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için yatırım, ticaret ve kazanç için basit çözümler sunan eksiksiz bir kripto para birimi finans platformudur.

AscendEX Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

AscendEX kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. AscendEX kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


AscendEX Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.

Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.

Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.

“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.

Sizde bu konudaki AscendEX Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


AscendEX Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: AscendEX Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://ascendex.com

Borsa Tokeni: Evet => ASD Token

Listelenmiş Koin Sayısı: 330+ dan fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 400 Bin Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 200 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: TwitterYoutubeFacebook{alertInfo}
 

AscendEX Mobil ve PC Uygulamaları Nelerdir?

AscendEX Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.ascendex-borsasi-sss-sikca-sorulan-sorular-referral-brotherhood

AscendEX Borsası Sık Sorulan Sorular [SSS]

AscendEX Borsası Nedir?

AscendEX, kripto yükselişlerini daha iyi hale getirmek isteyen tüm deneyim seviyelerindeki yatırımcılar için bir platformdur.

AscendEX Borsasına Nasıl Kayıt Olunur?

AscendEX Borsasına kayıt olmak için bu konudaki “AscendEX Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Bu süreç, genellikle e-posta doğrulaması ve kimlik doğrulaması gibi adımları içerebilir.

AscendEX Borsasında Hangi Kripto Para Birimlerini Alabilirim?

AscendEX Borsası bir çok farklı kripto para birimlerini destekler. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi popüler kripto para birimlerinin yanı sıra, diğer Altcoinlere de erişim sağlayabilirsiniz.

AscendEX Borsasında Nasıl İşlem Yapabilirim?

AscendEX Borsasında işlem yapmak için önce bir hesap oluşturmanız ve hesabınızı fonlamanız gerekmektedir. Ardından, borsanın sağladığı ticaret arayüzünü kullanarak belirli bir kripto para birimini alabilir veya satabilirsiniz. İşlem yaparken genellikle alım/satım emri vermeniz ve fiyatı belirtmeniz gerekmektedir.

AscendEX Borsasında Güvenlik Nasıl Sağlanır?

Kripto para borsalarında güvenlik önemli bir konudur. İyi bir kripto para borsası, kullanıcı verilerini ve varlıklarını korumak için çeşitli güvenlik önlemleri uygular. Bunlar arasında iki faktörlü kimlik doğrulama, soğuk depolama (cold storage) gibi önlemler yer alabilir. Ayrıca, güçlü bir şifre kullanmak da önemlidir.

AscendEX Borsasında İşlem Ücretleri Nasıl?

AscendEX Borsası genellikle her işlem için bir komisyon veya işlem ücreti alır. Bu ücretler genellikle işlem hacmine ve borsanın politikalarına bağlı olarak değişebilir. Alım/satım işlemleri, para yatırma/çekme işlemleri ve diğer hizmetler için farklı ücretler olabilir. Bu konudaki “AscendEX Referans Kodu” nu kullanarak kayıt olursanız işlem ücretlerinden indirim elde edersiniz. Borsanın web sitesinde veya kullanıcı sözleşmesinde bu ücretler hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

AscendEX Borsasında Nasıl Güvenli Saklama Yapabilirim?

Kripto para borsalarında uzun vadeli saklama yapmak yerine, kripto varlıklarınızı kişisel bir cüzdan olan soğuk depolamada (cold storage) saklamanız önerilir. Soğuk depolama, kripto paralarınızı internete bağlı olmayan bir cihazda saklama yöntemidir ve güvenlik açısından daha sağlam bir seçenektir.

AscendEX Borsası Nasıl Çalışır?

Kripto para borsaları, alıcılar ve satıcılar arasında kripto para birimi ticaretini kolaylaştıran online platformlardır. Borsada, alıcılar belirli bir kripto para birimini belirli bir fiyattan satın almak için alım emri verirken, satıcılar da belirli bir fiyattan satış emri verir. Eğer bir alıcının ve satıcının emirleri birbiriyle eşleşirse, işlem gerçekleşir.

AscendEX Borsasından Nasıl Para Çekebilirim?

AscendEX Borsasından para çekmek genellikle hesabınızın para çekme bölümünden yapılır. Genellikle çekim yapmadan önce kimlik doğrulaması gerekebilir. Para çekme işlemleri genellikle belirli bir işlem ücreti veya komisyon tarafından etiketlenir ve işlem süresi değişebilir. Borsanın kabul ettiği çekim yöntemlerine bağlı olarak, kripto para birimlerini başka bir cüzdana veya banka hesabına aktarabilirsiniz.

Kripto Para Helal Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

Kripto Para Caiz Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

AscendEX ve Kripto Para Borsaları Helal Mi Ya Da Caiz Mi?

En önemli sorulardan biri bu olsa gerek. İslam düşünürleri tarafından Bitcoin, Altcoin ve kripto para birimleri üzerine yaptıkları kapsamlı araştırma, Bitcoin, Ethereum ve benzeri Altcoinler dahil kripto para birimlerinin alım satımında herhangi bir sorun olmadığı helal olduğu sonucuna varmışlardır.

Yalnız burada şu hususu belirtmekte fayda var. İslam düşünürlerinin bu konudaki ortak kanısı islam kumar ve bahsi haram kılmıştır. Yapmış olduğunuz Alım-Satım işlemlerinde bahis söz konusu değilse helal dir. Fakat bahis ve kumar var ise haramdır. Bu apaçık bir şekilde Kuran da belirtilmiştir. Kripto para borsalarından Spot piyasada Bitcoin veya Altcoin alabilirsiniz fakat vadeli işlem yani futures işlemlerde kaldıraç oranları belirleyip yükselecek veya düşecek diye işlem açmanın dinen caiz olmadığını islam düşünürleri belirtmektedir. Bu işlemlerde vebal işlem yapana aittir ve Allah ile kul arasındadır.

İslam düşünürlerinin ortak kanısı; Kripto paraları yani Bitcoin ve Altcoinleri Spot piyasada almak ve yatırım yapmak bankalardan alınan gram altın veya gram gümüş hesaplarına benzetebiliriz yönünde. Sonuçta ortada bir bahis veya kumar yok. Helal para ile yapılan yatırım var.

Sonuç olarak; Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caizdir yani helaldir.

AscendEX Referans Kodu Sık Sorulan Sorular [SSS]

AscendEX Referans Kodu Nedir?

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden AscendEX borsasına kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "UREKVFBBW" yazmayı unutmayınız.

AscendEX Referans Kodu Nerede?

AscendEX referans kodu olarak "UREKVFBBW" kodunu kullanabilirsiniz.

AscendEX Referans Kodu Nereye Yazılır?

AscendEX borsasına kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "UREKVFBBW" yazzılır.

AscendEX Referans Kodu Nasıl Alınır?

AscendEX referans kodu almak için "UREKVFBBW" kodunu kullanabilirsiniz.

AscendEX Referans Kodu 2023

AscendEX referans kodu 2023 "UREKVFBBW" kodudur.

AscendEX Referans Kodu Ekleme

AscendEX referans kodu eklemek için "UREKVFBBW" kodunu kullanınız.

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu