AscendEX Referral Code-Referans Kodu

ascendex-referans-kodu-referral-code

AscendEX 35% Discount and 220$ Bonus. Equally Shared Referral Code


It is a 35% commission discount [10% Spot + 25% Futures] and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. The percentage of the reference was distributed as 20% of the reference owner, 15% of the new registrants, 35% in total. You get 20% commission discount and 15% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. When registering, "UREKVFBBW" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 35%. Also, don't miss the $220 bonus.

NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


AscendEX %35 indirim ve 220$ Bonus. Eşit Paylaşılan Referans Kodu


%35 komisyon indirimli [10% Spot + 25% Futures] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %20 referans sahibi, %15 yeni kayıt olan kişi toplam %35 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %20 komisyon indirimi ve %15 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "UREKVFBBW" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %35 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 220$ bonusu kaçırmayın.

Ascendex Borsası Hakkında

Ascendex kripto para borsası 2018 yılında kurulmuştur.

Ascendex borsa felsefesi "Hepimiz şu ya da bu nedenle ailelerimiz, hayallerimiz ya da sadece yapabileceğimizi kanıtlamak için yükseliyoruz. Zirveye ulaşmak kendi ödülü olabilir, ancak oraya ulaşmak o kadar zor olmak zorunda değil." felsefesi üzerine inşa edilmiş.

Ascendex, kripto yükselişlerini daha iyi hale getirmek isteyen tüm deneyim seviyelerindeki yatırımcılar için bir platformdur. Basit kripto çözümleri ve güler yüzlü müşteri desteği, kullanıcılarının yükselişlerini güvenle yatırım yapmasına, ticaret yapmasına, kazanmasına ve yönetmesine yardımcı olur.

2018'de piyasaya sürülen AscendEX, Wall Street yatırımcıları tarafından bir asırdan fazla deneyimi bir araya getiren ve kullanıcıların portföylerindeki getirileri en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için yatırım, ticaret ve kazanç için basit çözümler sunan eksiksiz bir kripto para birimi finans platformudur.

Bu konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

  • Ascendex nedir?
  • Ascendex borsası nedir?
  • Ascendex nasıl kayıt olunur?
  • Ascendex nasıl hesap açılır?
  • Ascendex referans nedir?
  • Ascendex referans nerede?
  • Ascendex referans ile nasıl kayıt olunur?
  • Ascendex referans ile nasıl hesap açılır?
  • Ascendex referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
  • Ascendex referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu