AscendEX Referral Code Referans Kodu (Nisan 2024): UREKVFBBW

AscendEX Brotherhood Referral Code 35% Discount

{getToc} $title={Table of Contents}

AscendEX 35% Discount. Equally Shared Referral Code (Invitation Code).

It is a 35% commission discount [%10 Spot + 25% Futures] and a shared referral link. Our reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of our reference was distributed as 20% of the reference owner, %15 of the new registrants, 35% in total. You get 20% commission discount and 15% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.

When registering, "UREKVFBBW" will be written where it says "Invitation Code (optional)". The commission discount and cashback rate you will recevie will be reflected as 35%.

{getButton} $text={Sign Up AscendEX Referral Code} $icon={link} $color={#00008B}

AscendEX Brotherhood Referans Kodu %35 indirim

AscendEX %35 İndirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu.

%35 komisyon indirimli [%10 Spot + %25 Futures] ve paylaşımlı referans linkidir. Referansımız piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansımızın yüzdesi %20 referans sahibi, %15 yeni kayıt olan kişi toplam %35 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %20 komisyon indirimi ve %15 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız. Yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Yönlendirme Kodu (opsiyonel)" yazan yere "UREKVFBBW" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakip para cashback oranı %35 olarak yansıtılacaktır.

{getButton} $text={Kayıt Ol AscendEX Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

ascendex-brotherhood-referral-code-referans-kodu-referralbrotherhood.com

AscendEX Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1:Aşağıdaki AscendEX Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Yönlendirme Kodu" yazan yerde "UREKVFBBW" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol AscendEX Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2:Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3:"Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 10 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4:"Kullanıcı Sözleşmesini ve Gizlilik Politikasını okudum ve kabul ediyorum." yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Devam" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. AscendEX kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

Hotcoin Global Borsasını Denediniz mi? Hotcoin Global Borsasına da Hemen Kayıt Olun.

Note:"All content on this website is copyrighted."

Not:"Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu