Hooked Protocol (Hook) Coin Nedir? - Referral Brotherhood

hooked-protocol-hook-coin-nedir-nasil-ve-nereden-alinir

Hooked Protocol (Hook) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?


{getToc} $title={İçindekiler}


Hooked Protocol (Hook) Coin Hakkında Temel Bilgiler

Proje Adı: Hooked Protocol (Hook)

Bulunduğu Sektör: WEB 3.0

Web Sitesi: https://hooked.io/

Toplam Arzı: 500,000,000

Maksimum Arzı: *

Desteklediği Blok Zincir Ağları: BSC Blok Zinciri

Satın Alınabilecek Borsalar: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio ve dahası...{alertInfo}

Hooked Protocol (Hook) Coin Nedir?

Hooked Protocol, gelecekteki topluluğa ait ekonomilerin ekosistemini oluşturmak için büyük Web3 benimsemesi için rampa katmanı görevi gören bir projedir.

Hooked Protocol, kullanıcıların ve işletmelerin web3'ün yeni dünyasına girmeleri için özel öğren ve kazan ürünleri ve onboarding altyapıları sağlayarak, kitlesel Web3 benimsemesi için rampa katmanını oluşturuyor. Bu katman ile kazanmak için sınav ve diğer oyunlaştırılmış öğrenme deneyimleri sunan pilot ürünü Wild Cash ile, topluluğa 2 milyondan fazla üyeyi çeken Hooked, herkes için işe alım akışlarını kolaylaştırarak ve optimize ederek topluluğa ait ekonomilerden oluşan ilgi çekici bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor. Web3 yol bulucuları adı altındaki bu hedef bu sayede ulaşılabilir oluyor.


Hooked Protocol Projesini Gelecekte Neler Bekliyor?

Peki gelecekte Hook projesini neler bekliyor birlikte ele alalım. Hooked, gelişmekte olan pazarlarda Web3 topluluk ağ geçidi olarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde pilot DApp'i Wild Cash'i piyasaya sürdü ve oyunlaştırılmış kripto öğrenme deneyimi ve diğer yerleşik araçlarla elde edilen viral büyümeye ve kullanıcı Web3 dönüşümüne dayalı kitlesel kullanıcı benimsemesiyle topluluğu büyütmek için tasarlandı. Bu sayede Web3 mekaniğinde büyük gelişmeler kat etti.

Bunların yanında Web3 topluluk ağ geçidi olan Hooked, çeşitli ilgi çekici teşvikler sunmanın yanı sıra, kullanıcıları Web3 dönüşümlerini kolaylaştırmak için eksiksiz bir Web3 onboarding çözümleri paketi ile donatıyor.

Hooked Soulbound Token (Hooked SBT): Tek dijital kimlik olarak hizmet veren Hooked, topluluk üyeleri arasında bütünlüğü ve güveni geliştirmek için benzersiz ve yararlı olan Hooked SBT ile topluluk üyelerinin Web3 dünyasına girmesine izin verir ve bu sayede topluluğun bütünleşmesine yardımcı oluyor.

Hooked Wallet: Web3 varlıklarını depolamak ve gelecekteki işlemleri yürütmek için kullanıcı dostu ara yüzü ve altyapısı olan çoğu Hooked topluluğu üyesi için ilk kripto cüzdanı olan "Hooked Wallet" yenilikçi bir çerçevede geliştirilmiş.

Zincir Üstü Protokol Etkileşimleri: Hooked, BNB Zincirindeki tüm protokol etkileşimlerini devreye sokarak, kapsamlı davranış analizi ve iç görüler sağlayarak ve topluluk ve ekosistem oluşumu için temel atarak sağlam ve önemli zincir üstü davranış verileri biriktiriyor.

Geliştirilmekte olan bir dizi kullanıcıya yönelik üründen ve benzersiz bir merkezi olmayan sosyal ağdan yararlanan Hooked, ölçeklenebilir ve ilgi çekici bir topluluk oluştururken aynı zamanda topluluğa ait ekonomilerden oluşan bir ekosistem kurma yolunda ilerliyor.

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı üzere oldukça geniş bir alanda Web 3 ekosistemine yenilikçi bir bakış açısı ile giren bir projeden bahsediyoruz. Hook projesi sözlerini yerine getirdikleri sürece ilerlemeye devam edecek ve güzel yerlere gelecektir.


Hooked Protocol (Hook) Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

Hooked Protocol (Hook) Coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance, MEXC, KuCoin, HTX, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor. Aşağıda sıra ile ismi yazılan borsalara kayıt olup ve hesap açarak Hooked Protocol (Hook) coin alıp WEB 3 dünyasına katılabilirsiniz.





hooked-protocol-hook-coin-nedir

Hook Coin Sık Sorulan Sorular [SSS]

Hooked Protocol (Hook) Coin Nereden Alınır?

 • Hooked Protocol (Hook) Coin satın alınabilecek borsaların başında: Binance, MEXC, KuCoin, Huobi, Gateio ve daha bir çok borsa yer alıyor.

Hooked Protocol (Hook) Coin Nedir?

 • Hooked Protocol, gelecekteki topluluğa ait ekonomilerin ekosistemini oluşturmak için büyük Web3 benimsemesi için rampa katmanı görevi gören bir projedir.
   

  Hook Coin Yorum

  • Web 3 ekosistemine yenilikçi bir bakış açısı ile giren bir projeden bahsediyoruz. Hook projesi sözlerini yerine getirdikleri sürece ilerlemeye devam edecek ve güzel yerlere gelecektir.

  Bu yazımı beğendiyseniz "Aptos (APT) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

  NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

  1 Yorumlar

  Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

  İletişim Formu