LBANK Borsası 255$ USDT Hoş Geldiniz Hediyesi Dağıtıyor

lbank-ikiyuzyirmibes-dolar-hos-geldiniz-hediyesi-veriyor-nasil-alinir

LBANK 255$ USDT Hoş Geldiniz Hediyesi Dağıtıyor

LBANK' a yeni kayıt yaptıranlar görevlerini tamamladıklarında, BTC ve diğer kripto para birimleri gibi çeşitli hediyeler alırlar. Tek yapmanız gereken görevleri 30 gün içinde tamamlamak. LBANK' a yeni kaydolan kullanıcılar ödül almaya hak kazanacaktır.

Haydi, hemen LBANK' a üye olun. %100'e varan indirimleri ve 255$ USDT Hoş Geldiniz hediyenizi kaçırmayın.

{getButton} $text={LBANK Kayıt Linki} $icon={link} $color={ #f1c40f}

LBANK Hoş Geldiniz Hediyeleri Nasıl Alınır?


Yeni kaydolan kullanıcılar, görevleri 30 gün içinde tamamlayarak ödül alacaklardır.{alertWarning}

255U değerindeki ödülü almak için yeni kayıt olan üyeler 5 farklı görevi tamamlamalıdır. Bu görevler;

Kümülatif Spot Ticaret Hacmi Görevi:

Kümülatif spot alım ve satım  işlemlerinizi ≥ 1000$ (eşdeğeri) olacak şekilde LBANK spot işlemlerde işlem yapmalısınız. Ödül olarak 20USDT değerinde Cashback Card kazanacaksınız.

LBANK Kazançlarına Katılın Görevi:

USDT'yi LBank'a yatırın. LBank cüzdanınızda  ≥ 200 $ eşit veya fazla bakiye olmalıdır. Ödül olarak 200USDT LBank Kazanç Bonusu [30 gün] alacaksınız.

Kredi Kartı ile Kripto Satın Alma Görevi:

Kredi kartı ile ≥ 100$ eşdeğeri veya daha fazla miktarda kripto satın alın. Ödül olarak 5USDT eşdeğeri BTC kazanacaksınız.

Vadeli Hesap Açılışı Görevi:

Vadeli işlem hesabı açın ve LBank cüzdanınıza 10$ transfer edin. Ödül olarak 10 USDT vadeli işlem bonusu kazanacaksınız.

Kümülatif Grid Ticareti Görevi:

Toplam kümülatif grid işlem hacmi ≥ 500 $ eşdeğeri veya daha fazla olan 3 işlem stratejisi oluşturun. Ödül olarak 20 USDT Cashback Card kazanacaksınız.

Önemli Notlar:

1. Bu aktivite yalnızca 3 Eylül 2021 saat 0:00'dan (UTC+8) sonra kaydolan kullanıcılar için geçerlidir ve her yeni kaydolan kullanıcı tek ve tek katılım şansına sahiptir. Yeni başlayanların görevleri etkinliği yalnızca 30 gün sürer.

2. Tamamlanan görevler T+1'de onaylanacak. Görevler tamamlandığında ödüllerinizi [Kuponlarım] bölümünde bulabilirsiniz.

3. LBank kampanya kurallarını değiştirme hakkına sahiptir. Bu kampanya tamamen LBank kripto para borsasına aittir.

Bu makalemi beğendiyseniz "LBANK Borsası 10$ USDT Vadeli İşlemler Hediyesi Veriyor" adlı makalemi de okuyabilirsiniz.{alertSuccess}

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

İletişim Formu