OKX TR (Türkiye) Referans Kodu (Temmuz 2024): 97604921

OKX TR (Türkiye) Brotherhood Referans Kodu %30 indirim + 250 TL Hos Geldiniz Hediyesi.

{getToc} $title={Table of Contents}

OKX TR (Türkiye) %30 İndirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Davet Kodu).

%30 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %15 referans sahibi, %15 yeni kayıt olan kişi toplam %30 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %15 komisyon indirimi ve %15 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Davet Kodu" yazan yere "97604921" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %30 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 250 TL hoş geldiniz hediyenizi de kaçırmayın.

{getButton} $text={Kayıt Ol OKX TR (Türkiye) Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

okx-tr-referans-kodu-davet-kodu-referralbrotherhood.com

Kripto Para Borsası Spot ve Vadeli İşlemler Referans Kodu
OKX TR (Türkiye) 97604921

OKX TR (Türkiye) Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1: Aşağıdaki OKX TR(Türkiye) Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Davet Kodu" yazan yerde "97604921" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol OKX TR(Türkiye) Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2: E-Posta adresinizi giriniz ve "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız.

Adım 3: Cep Telefonu numaranızı giriniz ve gelen SMS kodunu ilgili kutucuğa yazınız ve ileri butonuna tıklayınız.

Adım 4: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 5: Son adımda OKX TR Cep telefonu uygulamasını indirip KYC doğrulamanızı yapınız.

İşlemler bu kadar. OKX TR(Türkiye) kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

OKX TR(Türkiye) borsasına kayıt olduysanız, Binance TR(Türkiye) Kripto Para Borsasına da Buraya Tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Hemen Şimdi Kayıt Ol!

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu