Gate TR (Türkiye) Referans Kodu (Haziran 2024): 13345627

Gate TR Brotherhood Referans Kodu %25 indirim + 100$ GT Puani

{getToc} $title={Table of Contents}

GateTR Türkiye %25 İndirim. 100$ GateTR Puanı ve 5500$ USDTest Bonusu. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Referans Kimliği).

%25 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %15 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %25 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %15 komisyon indirimi ve %10 koin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Ek olarak kayıt olduğunuzda ve görevleri yaptığınızda 100$ GateTR Puanı ve 5500$ USDTest Bonusu alacaksınız.

1GT puanı = 1$ dolara eşittir. Bu puanlarla komisyon ücretlerinizi ödersiniz ve ek kazanç sağlarsınız. Gate bu konuda gerçekten harika bir borsa. [1GT Puanı = 1$ USD]

Kayıt olurken "Referans Kimliği (İsteğe bağlı)" yazan yere "13345627" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %25 olarak yansıtılacaktır.

{getButton} $text={Kayıt Ol Gate TR Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

gatetr-brotherhood-referans-kodu-referralbrotherhood.com

Gate TR Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1: Aşağıdaki Gate TR Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans Kimliği" yazan yerde "13345627" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol Gate TR Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: "Kabul Et Kullanıcı Sözleşmesi, Aydınlatma Metni, Çerez Politikası, Gizlilik Politikası, Risk Bildirimi, Açık Rıza Beyanı" yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Üye ol" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. Gate TR kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

Gate TR Borsasına kayıt olduysanız Buraya Tıklayarak Binance TR Borsasına da kayıt olabilirsiniz. Şimdi Kayıt Ol!

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu