GateTR Brotherhood Referans Kodu-Referans Kimliği

gatetr-referans-kodu-referans-kimligi-esit-paylasimli-komisyon-orani

GateTR Türkiye %25 İndirim. 100$ GateTR Puanı ve 5500$ USDTest Bonusu. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Referans Kimliği)

{getToc} $title={İçindekiler}

%25 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %15 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %25 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %15 komisyon indirimi ve %10 koin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Ek olarak kayıt olduğunuzda ve görevleri yaptığınızda 100$ GateTR Puanı ve 5500$ USDTest Bonusu alacaksınız.

1GT puanı = 1$ dolara eşittir. Bu puanlarla komisyon ücretlerinizi ödersiniz ve ek kazanç sağlarsınız. Gate bu konuda gerçekten harika bir borsa. [1GT Puanı = 1$ USD]

Kayıt olurken "Referans Kimliği (İsteğe bağlı)" yazan yere "13345627" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %25 olarak yansıtılacaktır.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽


Kripto Para BorsasıGate TR
Gate TR'ye kayıt olurken referans kodunu kullanın, avantajlardan yararlanın!
Referans Kodu13345627
İndirim15% Discount
Nakit Para Geri Ödeme10% Cashback
Bonus5500$ USDTest Bonus ve 100$ GT Puanı
Gate TR'ye kayıt olurken referans kodunu kullanmayı unutma, ödüllerin tadını çıkar!
 
Not: Gate TR [Türkiye] borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza Gate TR [Türkiye] uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 

GateTR Nasıl Kayıt Olunur?

GateTR Nasıl Hesap Açılır?

GateTR Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki Gate TR Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans Kimliği" yazan yerde "13345627" yazdığından emin olun.

gate-tr-brotherhood-referral-code-kardeslik-referans-kodu-gate-tr-hesap-olustur

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: "
Kabul Et Kullanıcı Sözleşmesi, Aydınlatma Metni, Çerez Politikası, Gizlilik Politikası, Risk Bildirimi, Açık Rıza Beyanı" yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Üye ol" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. Gate TR kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

GateTR Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler

Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.

Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.

Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride MEXC kripto para borsasıdır.

GateTR Nedir?

Kripto para borsaları, dijital varlıkların alınıp satılabildiği platformlardır. Bu borsalarda kullanıcılar, kripto paraları (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, vb.) diğer kullanıcılara veya borsaya karşı takas edebilirler. Kripto para borsaları, işlem hacimleri, kullanıcı tabanı, güvenlik önlemleri ve sunulan hizmetler gibi farklı özelliklerle birbirinden farklılık gösterebilir.

GateTR, Türkiye merkezli bir kripto para borsasıdır. Kullanıcılara Türk Lirası (TRY) karşılığında çeşitli kripto paraları alıp satma imkanı sunabilir. Platform genellikle kullanıcı dostu bir arayüze sahip olup, güvenlik önlemleri ve hesap doğrulama prosedürleri ile kullanıcı güvenliğini sağlamayı amaçlar.

GateTR kripto para borsası aslen Gateio Global borsasının yerel bir koludur. Faaliyetlerine 2022 yılında Türkiye'de GateTR kolunu kurarak genişlemiştir. Şimdi borsanın öne çıkan özelliklerini açıklayalım.

Güçlü Güvenlik ve Hukuk Fonlarıyla Kapsamlı Koruma

GateTR kripto para borsası kullanıcılarını paralarını hem merkezi ve hem de merkeziyet siz yöntemlerle koruduğunu belirtiyor. Ayrıca varlıkları ekstra koruma sağlamak için güvenlik ve hukuk fonlarına milyonlar değerinde yatırım yapan ilk borsa olduğunu söylüyor.

Etkin Alım ve Satım ve Anında Para Yatırma ve Çekme Özelliği

En son teknolojiye sahip tanınmış bir borsa olan Gateio'nun Türkiye kolu olan Gate TR'nin de ana borsada olduğu gibi verimli ve kullanışlı bir alım satım sisteminin yanı sıra anında para yatırma ve çekme hizmeti sunduğunu belirtiyorlar. Ayrıca yerel olarak TRY yani Türk Lirası desteğinin de Gate TR ile kullanıcılara sunulduğunu anlamaktayız.

2013 Yılında Beri İstikrarlı ve Güvenilir Bir Platform

Gate TR 10 yıldır istikrarlı ve güvenilir bir şekilde çalışan Gateio borsasının yerel kolu. Yenilikçi teknolojileri sürekli olarak keşfederek, kullanıcılara iyi bir alım satım deneyimini sunmaya çalıştıklarını da ifade etmekteler.

Beklentileri Karşılayan Bir Kripto Para Borsası

En eski ve en büyük kripto para borsalarından biri olan Gateio ile aynı ölçüde olmak koşulu ile yerel kolu olan Gate TR ile de her zaman yönetmeliklere katı bir şekilde uyum gösterdikleri ve piyasa manipülasyonuna asla izin vermediklerini belirtiyorlar. Sürekli olarak açık, şeffaf ve işbirliği içinde olma kararlığında emin adımlarla bu yolda merkezi bir borsa olarak devam ediyorlar.


GateTR Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

GateTR kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. GateTR kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


GateTR Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.

Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.

Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.

“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.

Sizde bu konudaki GateTR Referans Kodu nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


GateTR Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: GateTR Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://www.gate.com.tr

Borsa Tokeni: Evet => GT Token

Listelenmiş Koin Sayısı: 60+ dan fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 500 Bin Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 50 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: TwitterYoutubeFacebook{alertInfo}

 

GateTR Medya Yorumları

Referral Brotherhood
  • GateTR Türkiye'deki Kriptoya Açılan Kapınız!

GateTR Mobil ve PC Uygulamaları Nelerdir?

GateTR Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.gate-tr-borsasi-sss-sikca-sorulan-sorular-referral-brotherhood

GateTR Borsası Sık Sorulan Sorular [SSS]

GateTR Borsası Nedir?

GateTR kripto para borsası aslen Gateio Global borsasının yerel bir koludur. Faaliyetlerine 2022 yılında Türkiye'de Gate TR kolunu kurarak genişlemiştir.

GateTR Nasıl Para Yatırılır?

GateTR kripto para borsasına yerel bankalar üzerinden kendi adınıza ait banka hesabınız ile TL(TRY) yatırabilirsiniz.

GateTR Güvenilir Mi?

GateTR kripto para borsası aslen Gateio Global borsasının yerel bir koludur. Gateio Global yıllardır bu sektörde faaliyetlerini sürdüren bir borsadır.

Kripto Para Helal Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

Kripto Para Caiz Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

GateTR ve Kripto Para Borsaları Helal Mi Ya Da Caiz Mi?

En önemli sorulardan biri bu olsa gerek. İslam düşünürleri tarafından Bitcoin, Altcoin ve kripto para birimleri üzerine yaptıkları kapsamlı araştırma, Bitcoin, Ethereum ve benzeri Altcoinler dahil kripto para birimlerinin alım satımında herhangi bir sorun olmadığı helal olduğu sonucuna varmışlardır.

Yalnız burada şu hususu belirtmekte fayda var. İslam düşünürlerinin bu konudaki ortak kanısı islam kumar ve bahsi haram kılmıştır. Yapmış olduğunuz Alım-Satım işlemlerinde bahis söz konusu değilse helal dir. Fakat bahis ve kumar var ise haramdır. Bu apaçık bir şekilde Kuran da belirtilmiştir. Kripto para borsalarından Spot piyasada Bitcoin veya Altcoin alabilirsiniz fakat vadeli işlem yani futures işlemlerde kaldıraç oranları belirleyip yükselecek veya düşecek diye işlem açmanın dinen caiz olmadığını islam düşünürleri belirtmektedir. Bu işlemlerde vebal işlem yapana aittir ve Allah ile kul arasındadır.

İslam düşünürlerinin ortak kanısı; Kripto paraları yani Bitcoin ve Altcoinleri Spot piyasada almak ve yatırım yapmak bankalardan alınan gram altın veya gram gümüş hesaplarına benzetebiliriz yönünde. Sonuçta ortada bir bahis veya kumar yok. Helal para ile yapılan yatırım var.

Sonuç olarak; Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caizdir yani helaldir.


GateTR Referans Kodu Sık Sorulan Sorular [SSS]

GateTR Referans Kodu Nedir?

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden GateTR borsasına kayıt olurken "Referans Kimliği" yazan yere "13345627" yazmayı unutmayınız.

GateTR Referans Kimliği Nedir?

Gate TR borsasına referans kimliği olarak "13345627" kodunu kullanabilirsiniz.

GateTR Referans Kodu Nerede?

Gate TR referans kodu olarak "13345627" kodunu kullanabilirsiniz.

GateTR Referans Kodu Nereye Yazılır?

Gate TR borsasına kayıt olurken "Referans Kimliği" yazan yere "13345627" yazılır.

GateTR Referans Kimliği Nasıl Alınır?

Gate TR referans kimliği almak için "13345627" kodunu kullanabilirsiniz.

GateTR Referans Kodu Nasıl Alınır?

Gate TR referans kodu almak için "13345627" kodunu kullanabilirsiniz.

GateTR Referans Kodu 2023

Gate TR referans kodu 2023 "13345627" kodudur.

GateTR Referans Kodu Ekleme

Gate TR referans kodu eklemek için "13345627" kodunu kullanınız.

GateTR İndirimli Referans Kodu

Gate TR indirimli referans kodu "13345627" dur.

GateTR Referans Kimliği (İsteğe bağlı)

Gate TR referans kimliği (opsiyonel) yazan yere "13345627" yazılacaktır.

GateTR Referans Kimliği Nerede Yazar?

Gate TR referans kimliği olarak "13345627" yazabilirsiniz.

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

2 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu