CoinTR.PRO Brotherhood Referral Code-Referans Kodu

cointr-pro-referans-kodu-referral-code-referral-id-cointr-pro-commission-discount-and-bonus

CoinTR.PRO 60% Discount [20% Spot+20% Futures+20% Cashback] and 502$ USDT Bonus. Equally Shared Special Brotherhood Referral Code (Referral ID)

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a shared referral link with 60% commission discount [20% Spot + 20% Futures + 20% Cashback] and 500$ USDT Trial Funds Bonus and 2$ USDT Bonus gift. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

Provided that the percentage of the reference is separately for spot and futures transactions, 40% reference holders and 20% new registrants are distributed as 60% in total. You will receive 40% commission discount and 20% cashback in your transactions, that is, you will earn money.

When registering, "1340MEJr" will be written where it says "Referral ID". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 60%. Also, 500$ USDT Trial Funds and 2$ USDT Gift Bonus are waiting for you.

🔽You can click the link below to register.🔽


Crypto Currency ExchangesCoinTR PRO
Use the referral code when registering for CoinTR PRO and enjoy the benefits!
Referral Code1340MEJr
Discount40% Discount
Cashback20% Cashback
Bonus502$ USDT Bonus
Don't forget to use the referral code when registering with CoinTR PRO and enjoy the rewards!
 
Note: After registering on the CoinTR.PRO stock market, do not forget to install the CoinTR.PRO application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


CoinTR.PRO %60 İndirim [%20 Spot+%20 Vadeli İşlemler+%20 Cashback] ve 502$ USDT Bonus. Eşit Paylaşılan Özel Kardeşlik Referans Kodu (Referans Kimliği)


%60 komisyon indirimli [%20 Spot + %20 Vadeli İşlemler + %20 Cashback] ve 500$ USDT Trial Funds Bonusu ve 2$ USDT Bonus hediyesi olan ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi spot ve vadeli işlemler için ayrı ayrı olmak koşulu ile %40 referans sahibi, %20 yeni kayıt olan kişi toplam %60 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %40 komisyon indirimi ve %20 coin şeklinde nakit para (cashback) alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kimliği" yazan yere "1340MEJr" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %60 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 500$ USDT Trial Funds ve 2$ USDT Hediye Bonusu sizleri bekliyor.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽


Not: CoinTR.PRO borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza CoinTR.PRO uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki QR kodunu okutabilirsiniz.🔽

cointr-pro-qr-code-scanning-qr-kodu-okutma-referral-code-referans-kodu


CoinTR.PRO Nasıl Kayıt Olunur?

CoinTR.PRO Nasıl Hesap Açılır?

CoinTR.PRO Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki CoinTR.PRO Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans Kimliği" yazan yerde "1340MEJr" yazdığından emin olun.

cointr-pro-referral-code-referans-kodu-referral-id-cointr-proya-davetlisiniz

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalı, en az 3 türü içermelidir.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: "E-Posta Doğrulama Kodu" yazan yerde "Kodu Gönder" butonuna basın ve kayıt olduğunuz E-Posta adresinize gidin. Orada yazan doğrulama kodunu ilgili kutucuğa yazınız.

Adım 5: "Kullanım Şartları" ve "Gizlilik Politikası" nı okudum ve kabul ediyorum yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Şimdi Üye OL" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. CoinTR.PRO kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.


CoinTR.PRO Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler

Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.

Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.

Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride CoinTR kripto para borsasıdır.


CoinTR.PRO Nedir?

Dünyanın önde gelen borsalarından tecrübeli teknik ekip ve yönetim ekiplerinin geliştirdiği CoinTR borsası Dünya'ya birinci sınıf hizmet sağlamaya hazır. Global olarak kripto para yatırımcılarına en iyi kripto para alım satım deneyimi vermeyi amaçlayan CoinTR borsası, Eylül 2022 itibariyle kullanıma açıldı.

Huobi Grup'un eski başkan yardımcısı da dahil olmak üzere dünyanın en büyük üç borsasından 100'den fazla ürün, teknoloji ve operasyon uzmanının da CoinTR bünyesine katılmasıyla lokal ve küresel pazardaki rekabetine hızlı, güçlü ve güvenli bir başlangıç yapan CoinTR, hızla büyüyen ekibi ve her geçen gün geliştirilen kullanıcı deneyimi ile kripto para yatırımcılarının yeni durağı olmaya hazır.

Geleneksel Türk finans kurumlarından güçlü finansman, ayrıca İstanbul ve Londra’dan, tanınmış blok zinciri şirketlerinden gelen kişiler ile CoinTR.pro ekibini güçlendiriyor ve daha rekabetçi ve güvenli kılıyor.

CoinTR.pro, kullanıcılara en güvenli ve istikrarlı ticaret deneyimini sunmaya odaklanan 3. nesil Alım-Satım sistemini tasarladı ve geliştirdi.

Fiat işlemler, spot işlemler, Vadeli İşlemler ve staking dahil olmak üzere çeşitli ticaret araçları sağlamanın yanı sıra CoinTR, kullanıcıların alım/satım bilgilerini diğerlerinden önce almasına olanak tanıyan gerçek zamanlı gözlem veri araçları sunmaktadır. 

Ayrıca borsa kullanıcı fonlarının, resmi banka görevlilerinin denetimi tarafından güvence altına alındığını söylemektedir.


CoinTR.PRO Borsasının Artıları Nelerdir

Son teknoloji Al/Sat sistemi

 • %99,99 SLA, son derece düşük gecikme süresi ve 5 kat eş zamanlılık sağlayan yüksek verim ile 3.Nesil lider alım/satım sistemi borsa bünyesinde bulumaktadır.

Profesyonel Finansal Yönetim

 • Uluslararası Profesyonel Finansal Yönetim Kriterleri SOX 404, GAAP, ve ISO27000 belgeleri borsada bulunmaktadır.

Rekabetçi Alım / Satım Fiyatları

 • Uluslararası lider likidite, slipajın borsada minimumda olmasını sağlar.

Çeşitli Alım Satım Araçları

 • Fiat İşlemler, spot işlemler, vadeli işlemler ve yüksek YGO' ya sahip finansal ürünler vb. için çok çeşitli araçlarla yatırımcılar gelirlerini en üst düzeye çıkarır.

CoinTR Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

CoinTR kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. CoinTR kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


CoinTR Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.

Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.

Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.

“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.

Sizde bu konudaki CoinTR Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


CoinTR Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: CoinTR Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://www.cointr.pro

Borsa Tokeni: Hayır 

Listelenmiş Koin Sayısı: 70+ den fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 900 Bin Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 300 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: TwitterYoutubeFacebook{alertInfo}


CoinTR Medya Yorumları

Referral Brotherhood
 • CoinTR.PRO Deneyimli Bir Ekip Tarafından Kurulan Başarılı Bir Kripto Para Borsası. Son Derece Kolay, Kullanıcı Dostu Bir Deneyime Hazır Olun.
CoinDesk Türkiye
 • CoinTR, Türkiye'deki Devlet Bankalarıyla Yaptığı İş Birliğiyle Kullanıcı Deneyimini Yeniden Tanımlıyor.
CoinSpeaker
 • CoinTR, Uyumluluğu Aktif Olarak Benimsemekte, Kullanıcı Varlıklarının Güvenliğini İlk İlke Edinmekte.


CoinTR Mobil ve PC Uygulamaları Nelerdir?

CoinTR Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.cointr-pro-borsasi-sss-sikca-sorulan-sorular-referral-brotherhood

CoinTR.PRO Borsası Sık Sorulan Sorular [SSS]

CoinTR Borsası Nedir?

Global olarak kripto para yatırımcılarına en iyi kripto para alım satım deneyimi vermeyi amaçlayan CoinTR borsası, Eylül 2022 itibariyle kullanıma açıldı.

CoinTR Borsasına Nasıl Kayıt Olunur?

CoinTR Borsasına kayıt olmak için bu konudaki CoinTR Referans Kodu nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Bu süreç, genellikle e-posta doğrulaması ve kimlik doğrulaması gibi adımları içerebilir.

CoinTR Borsasında Hangi Kripto Para Birimlerini Alabilirim?

Mandala Borsası bir çok farklı kripto para birimlerini destekler. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi popüler kripto para birimlerinin yanı sıra, diğer Altcoinlere de erişim sağlayabilirsiniz.

CoinTR Borsasında Nasıl İşlem Yapabilirim?

CoinTR Borsasında işlem yapmak için önce bir hesap oluşturmanız ve hesabınızı fonlamanız gerekmektedir. Ardından, borsanın sağladığı ticaret arayüzünü kullanarak belirli bir kripto para birimini alabilir veya satabilirsiniz. İşlem yaparken genellikle alım/satım emri vermeniz ve fiyatı belirtmeniz gerekmektedir.

CoinTR Borsasında Güvenlik Nasıl Sağlanır?

Kripto para borsalarında güvenlik önemli bir konudur. İyi bir kripto para borsası, kullanıcı verilerini ve varlıklarını korumak için çeşitli güvenlik önlemleri uygular. Bunlar arasında iki faktörlü kimlik doğrulama, soğuk depolama (cold storage) gibi önlemler yer alabilir. Ayrıca, güçlü bir şifre kullanmak da önemlidir.

CoinTR Borsasında İşlem Ücretleri Nasıl?

CoinTR Borsası genellikle her işlem için bir komisyon veya işlem ücreti alır. Bu ücretler genellikle işlem hacmine ve borsanın politikalarına bağlı olarak değişebilir. Alım/satım işlemleri, para yatırma/çekme işlemleri ve diğer hizmetler için farklı ücretler olabilir. Bu konudaki CoinTR Referans Kodu nu kullanarak kayıt olursanız işlem ücretlerinden indirim elde edersiniz. Borsanın web sitesinde veya kullanıcı sözleşmesinde bu ücretler hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

CoinTR Borsasında Nasıl Güvenli Saklama Yapabilirim?

Kripto para borsalarında uzun vadeli saklama yapmak yerine, kripto varlıklarınızı kişisel bir cüzdan olan soğuk depolamada (cold storage) saklamanız önerilir. Soğuk depolama, kripto paralarınızı internete bağlı olmayan bir cihazda saklama yöntemidir ve güvenlik açısından daha sağlam bir seçenektir.

CoinTR Borsası Nasıl Çalışır?

Kripto para borsaları, alıcılar ve satıcılar arasında kripto para birimi ticaretini kolaylaştıran online platformlardır. Borsada, alıcılar belirli bir kripto para birimini belirli bir fiyattan satın almak için alım emri verirken, satıcılar da belirli bir fiyattan satış emri verir. Eğer bir alıcının ve satıcının emirleri birbiriyle eşleşirse, işlem gerçekleşir.

CoinTR Borsasından Nasıl Para Çekebilirim?

CoinTR Borsasından para çekmek genellikle hesabınızın para çekme bölümünden yapılır. Genellikle çekim yapmadan önce kimlik doğrulaması gerekebilir. Para çekme işlemleri genellikle belirli bir işlem ücreti veya komisyon tarafından etiketlenir ve işlem süresi değişebilir. Borsanın kabul ettiği çekim yöntemlerine bağlı olarak, kripto para birimlerini başka bir cüzdana veya banka hesabına aktarabilirsiniz.

Kripto Para Helal Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

Kripto Para Caiz Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

CoinTR ve Kripto Para Borsaları Helal Mi Ya Da Caiz Mi?

En önemli sorulardan biri bu olsa gerek. İslam düşünürleri tarafından Bitcoin, Altcoin ve kripto para birimleri üzerine yaptıkları kapsamlı araştırma, Bitcoin, Ethereum ve benzeri Altcoinler dahil kripto para birimlerinin alım satımında herhangi bir sorun olmadığı helal olduğu sonucuna varmışlardır.

Yalnız burada şu hususu belirtmekte fayda var. İslam düşünürlerinin bu konudaki ortak kanısı islam kumar ve bahsi haram kılmıştır. Yapmış olduğunuz Alım-Satım işlemlerinde bahis söz konusu değilse helal dir. Fakat bahis ve kumar var ise haramdır. Bu apaçık bir şekilde Kuran da belirtilmiştir. Kripto para borsalarından Spot piyasada Bitcoin veya Altcoin alabilirsiniz fakat vadeli işlem yani futures işlemlerde kaldıraç oranları belirleyip yükselecek veya düşecek diye işlem açmanın dinen caiz olmadığını islam düşünürleri belirtmektedir. Bu işlemlerde vebal işlem yapana aittir ve Allah ile kul arasındadır.

İslam düşünürlerinin ortak kanısı; Kripto paraları yani Bitcoin ve Altcoinleri Spot piyasada almak ve yatırım yapmak bankalardan alınan gram altın veya gram gümüş hesaplarına benzetebiliriz yönünde. Sonuçta ortada bir bahis veya kumar yok. Helal para ile yapılan yatırım var.

Sonuç olarak; Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caizdir yani helaldir.


CoinTR.PRO Referans Kodu Sık Sorulan Sorular [SSS]

CoinTR.PRO Referans Kimliği Nedir?

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden CoinTR.PRO borsasına kayıt olurken "Referans Kimliği" yazan yere "1340MEJr" yazmayı unutmayınız.

CoinTR.PRO Referans Kodu Nedir?

CoinTR.PRO borsasına referans kodu olarak "1340MEJr" kodunu kullanabilirsiniz.

CoinTR.PRO Referans Kodu Nerede Yazar?

CoinTR.PRO referans kodu olarak "1340MEJr" kodunu kullanabilirsiniz.

CoinTR.PRO Referans Kodu Nasıl Alınır?

CoinTR.PRO referans kodu almak için "1340MEJr" kodunu kullanabilirsiniz.

CoinTR.PRO Referans Kodu 2023

CoinTR.PRO referans kodu 2023 "1340MEJr" kodudur.

CoinTR.PRO Referans Kodu Ekleme

CoinTR.PRO referans kodu eklemek için "1340MEJr" kodunu kullanınız.

CoinTR.PRO Referans Kodu Alma

CoinTR.PRO referans kodu almak için "1340MEJr" kodunu alabilirsiniz.


NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

3 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

 1. Benim icin beklediğimden başarılı çıkan bir borsa oldu cointr pro.

  YanıtlaSil
 2. Yeni etkinliğe katıldım fakat bonus ne zaman geliyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. KYC doğrulamasını yaptıysanız hesabınızda olur.

   Sil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu