CoinTR.PRO Referral Code Referans Kodu (Haziran 2024): 1340MEJr

CoinTR.PRO Brotherhood Referral Code 60% Discount + 5440 USDT Bonus

{getToc} $title={Table of Contents}

CoinTR.PRO 60% Discount [20% Spot+20% Futures+20% Cashback] and 5440$ USDT Bonus. Equally Shared Special Brotherhood Referral Code (Referral ID).

It is a shared referral link with 60% commission discount [20% Spot + 20% Futures + 20% Cashback] and 5440$ USDT Bonus gift. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

Provided that the percentage of the reference is separately for spot and futures transactions, 40% reference holders and 20% new registrants are distributed as 60% in total. You will receive 40% commission discount and 20% cashback in your transactions, that is, you will earn money.

When registering, "1340MEJr" will be written where it says "Referral ID". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 60%. Also, 5440$ USDT Gift Bonus are waiting for you.

{getButton} $text={Sign Up CoinTR.PRO Referral Code} $icon={link} $color={#00008B}

CoinTR.PRO Brotherhood Referans Kodu %60 indirim + 5440 USDT Bonus

CoinTR.PRO %60 İndirim [%20 Spot+%20 Vadeli İşlemler+%20 Cashback] ve 5440$ USDT Bonus. Eşit Paylaşılan Özel Kardeşlik Referans Kodu (Referans Kimliği).

%60 komisyon indirimli [%20 Spot + %20 Vadeli İşlemler + %20 Cashback] ve 5440$ USDT Bonus hediyesi olan ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi spot ve vadeli işlemler için ayrı ayrı olmak koşulu ile %40 referans sahibi, %20 yeni kayıt olan kişi toplam %60 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %40 komisyon indirimi ve %20 coin şeklinde nakit para (cashback) alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kimliği" yazan yere "1340MEJr" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %60 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 5440$ USDT Hediye Bonusu sizleri bekliyor.

{getButton} $text={Kayıt Ol CoinTR.PRO Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

cointr-pro-brotherhood-referral-code-referans-kodu-referralbrotherhood.com

CoinTR.PRO Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1: Aşağıdaki CoinTR.PRO Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans Kimliği" yazan yerde "1340MEJr" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol CoinTR.PRO Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalı, en az 3 türü içermelidir.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: "E-Posta Doğrulama Kodu" yazan yerde "Kodu Gönder" butonuna basın ve kayıt olduğunuz E-Posta adresinize gidin. Orada yazan doğrulama kodunu ilgili kutucuğa yazınız.

Adım 5: "Kullanım Şartları" ve "Gizlilik Politikası" nı okudum ve kabul ediyorum yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Şimdi Üye OL" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. CoinTR.PRO kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

CoinTR.PRO kripto para borsasına kayıt olduysanız, Buraya Tıklayarak BYDFi Kripto Bara Borsasına da kayıt olabilirsiniz.

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu