BYDFi Referral Code Referans Kodu (Haziran 2024): XsG2Nj

BYDFi Brotherhood Referral Code 120% Discount + 2888 USDT Bonus

{getToc} $title={Table of Contents}

BYDFi 120% Discount [30% Spot+40% Futures+%40 Margin+10% Cashback] and $2888 Bonus. Equally Shared Special Brotherhood Referral Code (Invitation Code).

It is a shared referral link with 120% commission discount [30% Spot + 40% Futures + 40% Margin + 10% Cashback] and 2888$ Bonus gift. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

You get 110% commission discount and 10% cashback in your transactions, so you earn money.

When registering,"XsG2Nj" will be written where it says"Invitation Code (Optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 120%. Also, 2888$ Gift Bonus is waiting for you.

{getButton} $text={Sign Up BYDFi Referral Code} $icon={link} $color={#00008B}

BYDFi Brotherhood Referans Kodu %120 indirim + 2888 USDT Bonus

BYDFi %120 indirim [%30 Spot+%40 Vadeli İşlemler+%40 Margin+%10 Cashback] ve 2888$ Bonus. Eşit Paylaşılan Özel Kardeşlik Referans Kodu.

%120 komisyon indirimli [%30 Spot + %40 Vadeli İşlemler + %40 Margin + %10 Cashback] ve 2888$ Bonus hediyesi olan ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Yaptığınız işlemlerde %110 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para (cashback) alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kodu (isteğe bağlı)" yazan yere "XsG2Nj" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %120 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 2888$ Hediye Bonus sizleri bekliyor.

{getButton} $text={Kayıt Ol BYDFi Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

bydfi--brotherhood-referral-code-referans-kodu-referralbrotherhood.com

BYDFi Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1: Aşağıdaki BYDFi Referans Kodu kayıt linkine tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans Kodu" yazan yerde "XsG2Nj" yazdığından emin olun.

{getButton} $text={Kayıt Ol BYDFi Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "E-posta doğrulama kodu" yazan yerde "Gönder" butonuna basın ve kayıt olduğunuz E-Posta adresinize gidin. Orada yazan doğrulama kodunu ilgili kutucuğa yazınız.

Adım 4: "Giriş Şifresi" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 5: BYDFi'nin "Kullanıcı Sözleşmesi" ve "Gizlilik Politikası" nı okudum ve kabul ediyorum." yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Kayıt ol" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. BYDFi kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

BYDFi borsasına kayıt olduysanız Buraya Tıklayarak CoinTR.PRO Borsasına da kayıt olabilirsiniz.

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu