BYDFi Brotherhood Referral Code-Referans Kodu

bydfi-brotherhood-referral-code-referans-kodu-invitation-code

BYDFi 120% Discount [30% Spot+40% Futures+%40 Margin+10% Cashback] and $2888 Bonus. Equally Shared Special Brotherhood Referral Code (Invitation Code)

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a shared referral link with 120% commission discount [30% Spot + 40% Futures + 40% Margin + 10% Cashback] and 2888$ Bonus gift. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

You get 110% commission discount and 10% cashback in your transactions, so you earn money.

When registering, "XsG2Nj" will be written where it says "Invitation Code (Optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 120%. Also, 2888$ Gift Bonus is waiting for you.

🔽You can click the link below to register.🔽


Crypto Currency ExchangesBYDFi
Use the referral code when registering for BYDFi and enjoy the benefits!
Referral CodeXsG2Nj
Discount110% Discount
Cashback10% Cashback
Bonus2888$ Bonus
Don't forget to use the referral code when registering with BYDFi and enjoy the rewards!
 
Note: After registering on the BYDFi stock market, do not forget to install the BYDFi application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

 

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.


BYDFi %120 indirim [%30 Spot+%40 Vadeli İşlemler+%40 Margin+%10 Cashback] ve 2888$ Bonus. Eşit Paylaşılan Özel Kardeşlik Referans Kodu


%120 komisyon indirimli [%30 Spot + %40 Vadeli İşlemler + %40 Margin + %10 Cashback] ve 2888$ Bonus hediyesi olan ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Yaptığınız işlemlerde %110 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para (cashback) alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kodu (isteğe bağlı)" yazan yere "XsG2Nj" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %120 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 2888$ Hediye Bonus sizleri bekliyor.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽


Not: BYDFi borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza BYDFi uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 

 🔽Kayıt olmak için aşağıdaki QR kodunu okutabilirsiniz.🔽

bydfi-qr-code-scanning-qr-kodu-okutma-referral-code-referans-kodu

BYDFi Nasıl Kayıt Olunur?

BYDFi Nasıl Hesap Açılır?

BYDFi Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki BYDFi Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Referans Kodu" yazan yerde "XsG2Nj" yazdığından emin olun.

bydfi-brotherhood-referral-code-referans-kodu-invitation-code-bydfi-ye-katilin

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.

Adım 3: "E-posta doğrulama kodu" yazan yerde "Gönder" butonuna basın ve kayıt olduğunuz E-Posta adresinize gidin. Orada yazan doğrulama kodunu ilgili kutucuğa yazınız.

Adım 4:   "Giriş Şifresi" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 5: BYDFi'nin "Kullanıcı Sözleşmesi" ve "Gizlilik Politikası" nı okudum ve kabul ediyorum." yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Kayıt ol" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. BYDFi kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.


BYDFi Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler

Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.

Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.

Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride BYDFi kripto para borsasıdır.


BYDFi Nedir?


BYDFi, bireysel yatırımcılar için tek duraklı bir sosyal ticaret platformudur. BYDFi 2020 yılından beri küresel ölçekte kullanıcılara profesyonel, kullanışlı ve yenilikçi ticaret çözümleri sunmuş. Spot ticareti, hafif sözleşmeler, kalıcı sözleşmeler ve kopya ticaret dahil bu çözümler arasındadır.

"Hayalinizdeki Finansmanı Yapın" sloganıyla kripto para ticaretini yepyeni bir boyuta taşıyan BYDFi, kripto para dünyasına seviye atlatmak için çabaladığını belirtiyor. BYDFi, platformunun kullanıcılara  sektörün ilerleyişine ilişkin özerklik sağlamasını ve kalıcı bir iz bırakmasını istiyor.

bydfi-exchange-about-us-bydfi-borsasi-hakkinda

BYDFi İnceleme

BYDFi resmi olarak 2020 yılında piyasaya sürüldü ve kripto para birimi pazarını açtı. İlk kurulduğu ismi BitYard' dır. Yaklaşık üç yıldır çevrimiçi hizmet dunmuş daha sonra değişikliklere yanıt olarak Ocak 2023'te BYDFi olarak yeniden adlandırıldı.

Proje ekipleri, medya ve diğer topluluklar etkileşim ve iletişim için BYDFi borsasını oluşturur. Borsa yetkilileri hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için ideal ticaret ortamı sağlamak için çalıştıklarını belirtiyorlar.

2023'te BitYard, BYDFi olarak yeniden markalandı. BYDFi, “Hayalinizdeki Finansmanı Yapın” anlamına gelir. BUIDL, kripto para birimi topluluğunda popüler olan "İnşa Etmek" için argo bir terimdir. Ek olarak bu kelime aynı zamanda orijinal anlamıyla dünyanın geleceğine inanan insanları da cesaretlendirmektedir.

Hayallerini gerçekleştirmek için harekete geçmek için kripto para dünyasını ve kripto para borsalarını kullanmak isteyen kullanıcılar BYDFi ile buluşurlar. BYDFi' deki “F” Finans anlamına gelir. "i" her bir kişiyi temsil eder.

Gelecekte, kripto para birimlerinin potansiyel kullanımları daha geniş olacak ve bunlarla sınırlı olmayacak. NFT, Metaverse ve GameFi gibi yeni uygulamalar. Sürekli gelişen dünyaya ayak uydurmak için dijital ortam, kripto vizyonu ve misyonunu yansıtmak için BYDFi var gücüyle çalışan bir borsa.

BYDFi, kısa süre önce Forbes tarafından 2023'teki en iyi on kripto para borsasından biri olarak kabul edildi. Bu, 2020'de piyasaya sürülen ve hızla tüccarlar için popüler bir destinasyon haline gelen kripto borsası için önemli bir başarı.

Şu anda borsa bünyesinde ticaret için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Dogecoin (DOGE), Cardano (ADA) ve Shiba Inu (SHIB) gibi popüler kripto para birimleri dahil olmak üzere 400'e kadar farklı kripto para birimi bulunuyor.

BYDFi Kullanıcılara Neler Sunuyor?

Spot Ticareti

400+ fazla kripto para ile spot ticareti.

KYC Gerekli Değil

Evet bazı kullanıcıların istemedikleri zorunlu KYC belli bir seviyeye kadar yok. Rahatlıkla işlem yapıp para yatırıp çekebilirsiniz. Tabi ki KYC doğrulaması yaparsanız para ve coin yatırma ve çekme seviyeleri artıyor.

Kaldıraçlı İşlemler

Kaldıraçlı işelmer, BTC, ETH,XRP, DOT, LINK, ADA, AAVE, ATOM,AVA, BCH, BNB,UNI gibi popüler kripto para birimleri için kullanılabilir.

Kaldıraçlı her token, 3x uzun ve 3x kısa seçeneğine sahiptir ve kullanıcılara ticaret stratejilerinde daha fazla esneklik sağlar.

Futures İşlemler

Borsa USDT-M ve Coin-M kalıcı vadeli işlemlerini içerir. USDT-M ve Coin-M desteği vardır. Kalıcı sözleşmeler için 200x'e kadar kaldıraç vardır. Daha yüksek potansiyel getiri, daha fazla esneklik ve rahatlık sağladığı belirtilmiş. BYDFi' yi kalıcı sözleşmeler için maksimum kaldıracın tipik olarak 100x veya 125x olduğu diğer borsalardan ayırır.

Kopya Ticareti

BYDFi içerisinde bulanan kopya ticareti ile usta tüccarları tek bir tıklamayla kopyalayın ve siz uyurken onların sizin için ticaret yapmasına izin verin. Bu özellik kapsamlı teknik analiz bilgisi olmayan yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenek olabilir.

Demo ticaret özelliğinin olması ise artı bir özellik. Deneyimsiz bir kullanıcı bu özellik ile al-sat işlemlerine alışabilir. Ayrıca borsa üzerinde itibari para desteği bulunması ise artı bir özellik.

BYDFi Borsasının Eksileri

Borsa üzerinde hali hazırda olan kripto para sayısı az olduğu gözlerden kaçmıyor. Zamanla bu sayı artarsa eksiklik giderilir.

Spot piyasa ya daha fazla önem verilmeli. Diğer borsalara göre Spot piyasa daha yavan ve bakımsız görünüyor. Özellikle İslam dünyası ve Müslümanlar açısından Spot piyasa hakimiyetini kaybetmemek için çalışmalılar. Mecaz anlamda Vadeli işlemler bir borsasın sağ kolu ise Spot işlemler sol koludur.

Sonuç Olarak

BYDFi güzel ve kaliteli bir kripto para borsası olduğunu tartışmasız kanıtlıyor. Spot işlemlerdeki eksiklerini kapatırlarsa ileride ilk 10 kripto para borsası arasına girmeleri tartışılmaz.BYDFi Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.

BYDFi kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. BYDFi kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.BYDFi Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.

Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.

Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.

“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.

Sizde bu konudaki BYDFi Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.BYDFi Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: BYDFi Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://www.bydfi.com

Borsa Tokeni: Hayır

Listelenmiş Koin Sayısı: 400+ den fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 500 Bin Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 200 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: TwitterYoutubeFacebook{alertInfo}
 

BYDFi Medya Yorumları

Referral Brotherhood
"BYDFi kripto para borsası diğer borsalara göre vadeli işlemlerde çok ileri seviyede. Spot piyasalardaki eksikliklerini kapatırlarsa kripto para borsaları arasında bir yıldız doğacak."

Bitcoin.com
“BYDFi kopya ticaret sistemi sadece kopyalayıcılara fayda sağlamıyor. Listelenen tacirler için, kopya ticaret sistemi onlara ek gelir de sağlıyor.”

AMBCRYPTO
"[BYDFi] hem fotokopi makinelerine hem de sinyal sağlayıcılara büyük fayda sağlayacak profesyonel bir kopya ticaret sistemi geliştirdi."

Bloomberg
"BYDFi'nin amacı, karmaşık sözleşmelerin basit bir şekilde ticaretidir."

FXEMPIRE
“BYDFi'de Herkes Bir Profesyonel Gibi Ticaret Yapabilir. Evet, Herkes!”

Trading Browser
“BYDFi'nin işlem toplama motoru, blockchain varlıklarının çevrimiçi ticaretinde en yüksek endüstri standartlarından birine sahiptir ve piyasadaki en gelişmiş, verimli ve istikrarlı işlem toplama motorlarından biridir. ”


BYDFi Mobil ve PC Uygulamaları Nelerdir?

BYDFi Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.
bydfi-borsasi-sss-sikca-sorulan-sorular-referral-brotherhood

BYDFi Borsası Sık Sorulan Sorular [SSS]

BYDFi Borsası Nedir?

BYDFi, bireysel yatırımcılar için tek duraklı bir sosyal ticaret platformudur. BYDFi 2020 yılından beri küresel ölçekte kullanıcılara profesyonel, kullanışlı ve yenilikçi ticaret çözümleri sunmuş.

BYDFi Kopya Ticareti nedir?

BYDFi kopya ticaret özelliği ile deneyimli tüccarların işlemlerini kopyalayarak işlem yapabilirsiniz.

BYDFi Borsasına Nasıl Kayıt Olunur?

BYDFi Borsasına kayıt olmak için bu konudaki BYDFi Referans Kodu nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Bu süreç, genellikle e-posta doğrulaması ve kimlik doğrulaması gibi adımları içerebilir.

BYDFi Borsasında Hangi Kripto Para Birimlerini Alabilirim?

BYDFi Borsası bir çok farklı kripto para birimlerini destekler. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi popüler kripto para birimlerinin yanı sıra, diğer Altcoinlere de erişim sağlayabilirsiniz.

BYDFi Borsasında Nasıl İşlem Yapabilirim?

BYDFi Borsasında işlem yapmak için önce bir hesap oluşturmanız ve hesabınızı fonlamanız gerekmektedir. Ardından, borsanın sağladığı ticaret arayüzünü kullanarak belirli bir kripto para birimini alabilir veya satabilirsiniz. İşlem yaparken genellikle alım/satım emri vermeniz ve fiyatı belirtmeniz gerekmektedir.

BYDFi Borsasında Güvenlik Nasıl Sağlanır?

Kripto para borsalarında güvenlik önemli bir konudur. İyi bir kripto para borsası, kullanıcı verilerini ve varlıklarını korumak için çeşitli güvenlik önlemleri uygular. Bunlar arasında iki faktörlü kimlik doğrulama, soğuk depolama (cold storage) gibi önlemler yer alabilir. Ayrıca, güçlü bir şifre kullanmak da önemlidir.

BYDFi Borsasında İşlem Ücretleri Nasıl?

BYDFi Borsası genellikle her işlem için bir komisyon veya işlem ücreti alır. Bu ücretler genellikle işlem hacmine ve borsanın politikalarına bağlı olarak değişebilir. Alım/satım işlemleri, para yatırma/çekme işlemleri ve diğer hizmetler için farklı ücretler olabilir. Bu konudaki BYDFi Referans Kodu nu kullanarak kayıt olursanız işlem ücretlerinden indirim elde edersiniz. Borsanın web sitesinde veya kullanıcı sözleşmesinde bu ücretler hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

BYDFi Borsasında Nasıl Güvenli Saklama Yapabilirim?

Kripto para borsalarında uzun vadeli saklama yapmak yerine, kripto varlıklarınızı kişisel bir cüzdan olan soğuk depolamada (cold storage) saklamanız önerilir. Soğuk depolama, kripto paralarınızı internete bağlı olmayan bir cihazda saklama yöntemidir ve güvenlik açısından daha sağlam bir seçenektir.

BYDFi Borsası Nasıl Çalışır?

Kripto para borsaları, alıcılar ve satıcılar arasında kripto para birimi ticaretini kolaylaştıran online platformlardır. Borsada, alıcılar belirli bir kripto para birimini belirli bir fiyattan satın almak için alım emri verirken, satıcılar da belirli bir fiyattan satış emri verir. Eğer bir alıcının ve satıcının emirleri birbiriyle eşleşirse, işlem gerçekleşir.

BYDFi Borsasından Nasıl Para Çekebilirim?

BYDFi Borsasından para çekmek genellikle hesabınızın para çekme bölümünden yapılır. Genellikle çekim yapmadan önce kimlik doğrulaması gerekebilir. Para çekme işlemleri genellikle belirli bir işlem ücreti veya komisyon tarafından etiketlenir ve işlem süresi değişebilir. Borsanın kabul ettiği çekim yöntemlerine bağlı olarak, kripto para birimlerini başka bir cüzdana veya banka hesabına aktarabilirsiniz.

Kripto Para Helal Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

Kripto Para Caiz Mi?

Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caiz dir yani helal dir.

BYDFi ve Kripto Para Borsaları Helal Mi Ya Da Caiz Mi?

En önemli sorulardan biri bu olsa gerek. İslam düşünürleri tarafından Bitcoin, Altcoin ve kripto para birimleri üzerine yaptıkları kapsamlı araştırma, Bitcoin, Ethereum ve benzeri Altcoinler dahil kripto para birimlerinin alım satımında herhangi bir sorun olmadığı helal olduğu sonucuna varmışlardır.

Yalnız burada şu hususu belirtmekte fayda var. İslam düşünürlerinin bu konudaki ortak kanısı islam kumar ve bahsi haram kılmıştır. Yapmış olduğunuz Alım-Satım işlemlerinde bahis söz konusu değilse helal dir. Fakat bahis ve kumar var ise haramdır. Bu apaçık bir şekilde Kuran da belirtilmiştir. Kripto para borsalarından Spot piyasada Bitcoin veya Altcoin alabilirsiniz fakat vadeli işlem yani futures işlemlerde kaldıraç oranları belirleyip yükselecek veya düşecek diye işlem açmanın dinen caiz olmadığını islam düşünürleri belirtmektedir. Bu işlemlerde vebal işlem yapana aittir ve Allah ile kul arasındadır.

İslam düşünürlerinin ortak kanısı; Kripto paraları yani Bitcoin ve Altcoinleri Spot piyasada almak ve yatırım yapmak bankalardan alınan gram altın veya gram gümüş hesaplarına benzetebiliriz yönünde. Sonuçta ortada bir bahis veya kumar yok. Helal para ile yapılan yatırım var.

Sonuç olarak; Yatırım için nasıl bankalardan gram altın veya gram gümüş alınıyor ise adet veya değer olarak borsalardan Bitcoin veya Altcoin alarak yatırım yapmak caizdir yani helaldir.


BYDFi Referans Kodu Sık Sorulan Sorular [SSS]

BYDFi Referans Kodu Nedir?

Eğer referansınız olmadan üye olursanız indirim ve benzeri bir çok şeyi kaybedersiniz. Kripto para borsalarına referans ile üye olduğunuzda indirim ve çeşitli hediyeler kazanırsınız. Bu yüzden BYDFi borsasına kayıt olurken "Referans Kodu (isteğe bağlı)" yazan yere "XsG2Nj" yazmayı unutmayınız.

BYDFi Referans Kodu Nerede Yazar?

BYDFi referans kodu olarak "XsG2Nj" kodunu kullanabilirsiniz.

BYDFi Referans Kodu Nasıl Alınır?

BYDFi referans kodu almak için "XsG2Nj" kodunu kullanabilirsiniz.

BYDFi Referans Kodu 2023

BYDFi referans kodu 2023 "XsG2Nj" kodudur.

BYDFi Referans Kodu Ekleme

BYDFi referans kodu eklemek için "XsG2Nj" kodunu kullanınız.

BYDFi Referans Kodu Alma

BYDFi referans kodu almak için "XsG2Nj" kodunu alabilirsiniz.


NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir. {fullWidth}

4 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

 1. Teşekkürler hocam. Çok işime yaradı.

  YanıtlaSil
 2. Kayit oldum referans kodunu girdim indirim aldım.

  YanıtlaSil
 3. Kullanıyorum gayet iyi bir borsa...

  YanıtlaSil
 4. Gayet başarılı bir site tebrikler

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu