LATOKEN Referral Code Referans Kodu (Haziran 2024): 26mq3zff

LATOKEN Brotherhood Referral Code 20% Discount + 50 USDT Bonus

{getToc} $title={Table of Contents}

LATOKEN 20% Discount and 50$ USDT Commission Discount Bonus. Equally Shared Referral Code.

It is a 20% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 10% of the reference owner, 10% of the new registrant, in total 20%. You get 10% commission discount and 10% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.

When registering, "26mq3zff" will be written where it says "Referral Code". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 20%. Also, do not miss the 50$ commission discount bonus.

{getButton} $text={Sign Up LATOKEN Referral Code} $icon={link} $color={#00008B}

LATOKEN Brotherhood Referans Kodu %20 indirim + 50 USDT Bonus

LATOKEN %20 İndirim ve 50$ USDT Komisyon İndirim Bonusu. Eşit Paylaşılan Referans Kodu.

%20 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %10 referans sahibi, %10 yeni kayıt olan kişi toplam %20 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %10 komisyon indirimi ve %10 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kodu" yazan yere "26mq3zff" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %20 olarak yansıtılacaktır. Ayrıca 50$ komisyon indirim bonusunu kaçırmayın.

{getButton} $text={Kayıt Ol LATOKEN Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

latoken-brotherhood-referral-code-referans-kodu-referralbrotherhood.com

LATOKEN Nasil Kayit Olunur ve Hesap Acilir?

Adim Adim Anlatim

Adım 1: Aşağıdaki LATOKEN Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Kayıt Olun" ekranı çıkacak.

{getButton} $text={Kayıt Ol LATOKEN Referans Kodu} $icon={link} $color={#00008B}

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız ve "Devam et" butonuna tıklayınız.

Adım 3: "Şifre belirleyin" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.

Adım 4: Herhangi bir hata olmaması için şifre belirleme ekranında "Yönlendirme Kodu" yazan yerde "26mq3zff" yazdığından emin olun. Daha sonra "Kaydol" butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar. LATOKEN kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.

LATOKEN borsasına kayıt olduysanız, CoinEX Borsasına da Kayıt Olmak için Buraya Tıklayabilirsiniz. Şimdi Kayıt Ol!

Note: "All content on this website is copyrighted."

Not: "Bu web sitesindeki tüm içerik telif hakkıyla korunmaktadır."

Referral Brotherhood

The author, who has been following Blockchain Technologies and the Cryptocurrency world since 2010, founded the "Referral Brotherhood" platform in 2021. The author, who loves science and astronomy, conducted mathematical studies on Fibonacci numbers and developed certain algorithms. In 2022, he discovered the application called "Crypto Bull vs Bear Index" and the first stable version of V.1.0 was published on 09.05.2022. In this way, it filled a huge gap in the cryptocurrency ecosystem. The author, who has received technical analysis, Blockchain technologies and digital marketing training, is fluent in the Pinescript programming language. Crypto Bull vs Bear Index

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu