CoinTiger Referans Kodu - Referral Brotherhood

cointiger-referans-kodu-referans-kimligi-referral-code-referral-id


CoinTiger 40% Discount. Equally Shared Referral Code (Referral ID)

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a 40% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.


The percentage of the reference was distributed as 20% of the reference holders and 20% of the new enrollees as 40% in total. You get 20% commission discount and 20% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.


When registering, "T6hkGY" will be written where it says "Referral ID (optional)". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 40%.


🔽You can click the link below to register.🔽

Crypto Currency Exchanges CoinTiger
Use the referral code when registering for CoinTiger and enjoy the benefits!
Referral Code T6hkGY
Discount 20% Discount
Cashback 20% Cashback
Bonus ---
Don't forget to use the referral code when registering with CoinTiger and enjoy the rewards!
 
Note: After registering on the CoinTiger stock market, do not forget to install the CoinTiger application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.

CoinTiger %40 İndirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Referans Kimliği)


%40 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.


Referansın yüzdesi %20 referans sahibi, %20 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %20 komisyon indirimi ve %20 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.


Kayıt olurken "Yönlendirme Kimliği (isteğe bağlı)" yazan yere "T6hkGY" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %40 olarak yansıtılacaktır.


🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Not: CoinTiger borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza CoinTiger uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}

 

CoinTiger Nasıl Kayıt Olunur?

CoinTiger Nasıl Hesap Açılır?

CoinTiger Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki Soruların Cevaplarının Adım Adım Anlatımı


Adım 1: Aşağıdaki CoinTiger Referans Kodu Kayıt Linkine Tıklayınız. Herhangi bir hata olmaması için kayıt linkine tıkladıktan sonra "Yönlendirme Kimliği" yazan yerde "T6hkGY" yazdığından emin olun.


cointiger-brotherhood-referral-code-referans-kodu-hesap-olustur

Adım 2: Kayıt işleminize ister "E-Posta" adresiniz isterseniz de "Cep Telefonu" numaranız ile devam edebilirsiniz. E-Posta adresi kullanarak devam edelim. "E-Posta" yazan yere E-Posta adresinizi yazınız.


Adım 3: "Şifre" yazan yere bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bir şifre belirleyin (En az 8 karakter olmalı, büyük ve küçük harf, sayılar, özel karakterler olmalıdır.) Şifrenizi oluşturun ve şifrenizi unutmamak için bir yere not alın.


Adım 4: "Kullanıcı Sözleşmesini ve Gizlilik Politikasını okudum ve kabul ediyorum." yazan yerdeki kutucuğu işaretleyip "Sonraki" butonuna tıklayınız.


İşlemler bu kadar. CoinTiger kripto para borsasına Referans Kodu ile kayıt olup hesap açtınız. Güle Güle Kullanın.


Haydi şimdi hemen XT kripto para borsasına da Buraya Tıklayarak kayıt olun. {alertSuccess}

 

CoinTiger Kripto Para Borsası Hakkında Temel Bilgiler

Giriş

Bitcoin’in icadından itibaren “Kripto Para ve Blok Zinciri” teknolojisi gelişerek dünyaya yayıldı. Buna bağlı olarak Altcoin adı verilen “Alternatif Coin”ler üretilerek insanlara sunuldu. Bitcoin ve Altcoin dediğimiz kripto paralar artık her yerde ve her kişiye kolayca ulaşılabilir bir şekilde sunuluyor.


Kripto paraların alım ve satım işlemlerinin yapıldığı birçok yer bulunur. Bu yerlerden en önemli olanları tabi ki CEX (Centralized Exchange) kripto para borsalarıdır. CEX Borsalara Merkezi Borsalar denir.


Kripto para ekosistemi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren yüzlerce CEX borsa bulunmaktadır. Bu borsalardan biride MEXC kripto para borsasıdır.


CoinTiger Nedir?

CoinTiger , yerel TigerCash (TCH) belirteci ile bir eşitlik mekanizması sunan ilk kripto para borsasıdır. Kasım 2017'deki lansmanından bu yana CoinTiger, platformunu yineledi ve artık web, iOS ve Android uygulamalarından oluşan bir ekosisteme sahip. CointTiger borsası belirli hizmetler sunar. Bu hizmetlere örnek verecek olursak; Kripto para birimi, Fiat & Margin ticareti, Booster fonu, Vadeli İşlemler, Labs, IEO Projesi ve Oylama programını örnek olarak verebiliriz. CoinTiger borsası artık en büyük borsalardan biri olarak kabul ediliyor.

CoinTiger, 2017 yılında kurulan bir kripto para borsasıdır. Merkezi Singapur'da bulunan borsa, kullanıcılarına dijital varlıklarını alıp satma, ticaret yapma ve saklama imkanı sunmaktadır.


CoinTiger, çeşitli kripto para birimlerini desteklemekte ve kullanıcılara geniş bir ticaret çifti seçeneği sunmaktadır. Popüler kripto para birimlerinin yanı sıra daha az bilinen projeleri de listelemektedir. Borsa, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) gibi önde gelen kripto para birimlerinin yanı sıra birçok ERC-20 tokeni ve diğer altcoinleri desteklemektedir.


CoinTiger, kullanıcılarına gelişmiş ticaret araçları ve grafikler sunar. Kullanıcılar, spot ticaret, vadeli işlemler ve marjin ticareti gibi farklı ticaret seçeneklerini kullanabilirler. Borsa ayrıca kullanıcılarına hızlı ve güvenli işlemler sağlamak için gelişmiş bir altyapı sunar.


Güvenlik açısından, CoinTiger, kullanıcı varlıklarının güvende olmasını sağlamak için çeşitli önlemler alır. Soğuk depolama yöntemleri kullanarak dijital varlıkların büyük bir kısmını çevrimdışı olarak saklar ve güvenlik denetimleri yapar.


CoinTiger borsasında, kullanıcılar kripto para birimlerini depozito yapabilir, ticaret yapabilir ve çekebilirler. Borsa ayrıca mobil uygulamalar da sunarak kullanıcıların işlemlerini mobil cihazlarından da gerçekleştirmelerine olanak tanır.

CoinTiger Borsasındaki İşlem Özellikleri Nelerdir?

1. BTC, USDT, ETH , TRX ve daha fazlası gibi çeşitli pazarlarda ticaret yapmak için 600+ altcoin.
2. CNY ve USD para çekme hizmetleri.
3. Hızlı para yatırma ve çekme.
4. Gerçek zamanlı piyasa verileri.
5. Çoklu emir türleri: piyasa fiyatı, limit fiyatı ve stop-limit.
6. 7*24 saat çok dilli müşteri hizmetleri.
7. K-çizgisi grafiği - Geçmişin geçmiş fiyat verilerini gösterir: gün, hafta, ay, yıl veya tüm zamanlar.
8. Basit ve temiz tasarım ara yüzü.
9. Fiat, Kripto ve Marj ticareti


CoinTiger Referans Programı Nasıl Çalışır?

Kripto para borsalarına kayıt olmadan önce kullanılan belirli oranlarda alış ve satış işlemlerinizden indirim kazandığınız ayrıca hediyeler almanızı sağlayan kodlara "Referans Kodu veya Davet Kodu" denir.


CoinTiger kripto para borsasına kayıt olmadan önce alış ve satış işlemlerinizde indirim kazanmak ve hediyelerinizi almak için elinizde "Referans Kodu veya Davet Kodu" olması gerekir. Yani bu koda ihtiyacınız vardır. CoinTiger kripto para borsasındaki referans programı da bu temel üzerine kurulmuştur ve bu temel üzerinde çalışır.


CoinTiger Referans Kodu Kullanmanın Faydaları Nedir?

Herhangi bir Referans Kodu olmadan kayıt olursanız alış ve satış işlemlerindeki komisyon indirimlerinden, yaptığınız işlemlerden belirli oranlarda verilen cashback yani nakit para ödüllerinden ve bazı avantaj ve hediyelerden faydalanamazsınız.


Referans Kodu kullanırsanız komisyon indirimleri, cashback yani nakit para ödülleri, bazı avantaj ve hediyeler kazanırsınız. Bu özellikler ile kripto para borsalarına yeni kayıt olacak kullanıcılar Referans Kodu ararlar.


Bilgi Notu: Referans Kodu olmadan kayıt olursanız, kayıt olduktan sonra artık Referans Kodu ekleyemezsiniz. O yüzden kayıt olmadan önce sizin için en iyi olan referans kodlarını bulmayı ve eklemeyi unutmayınız.{alertInfo}

Burada önemli olan en iyi ve gerçek bir Referans Kodu bulmaktır. "Referral Brotherhood" platformu olarak, kripto para borsaları ile olan iş ortaklığımız ve felsefemiz gereği Referans Kodu paylaşımında 3 ana kurala dikkat etmeye çalışıyoruz. En iyi, Gerçek ve Paylaşımlı Referans Kodu paylaşmak.


“Referral Brotherhood” platformu olarak kripto para borsalarının en iyi, gerçek ve paylaşımlı Referans Kodlarını paylaşmaktayız.


Sizde bu konudaki CoinTiger Referans Kodu” nu kullanarak bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.


CoinTiger Borsası Teknik Bilgiler

Borsa Adı: CoinTiger Kripto Para Borsası

Bulunduğu Sektör: CEX (Centralized Exchange)

Resmi Web Sitesi: https://www.cointiger.plus

Borsa Tokeni: Evet => TCH Token

Listelenmiş Koin Sayısı: 600+ den fazla

Haftalık Ortalama Ziyaretçi Sayısı: Ortalama 100 Bin Kişi

24 Saatlik İşlem Hacmi: Ortalama 50 Milyon Dolar

Başlıca Sosyal Medya Hesapları: TwitterYoutubeFacebook{alertInfo}
 

CoinTiger Mobil ve PC Uygulamaları

CoinTiger Kripto Para Borsası; Apple iOS işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için, Google Android işletim sistemli mobil telefonlar ve tabletler için ve Microsoft Windows PC işletim sistemleri için gerekli resmi (offical) uygulama indirme linkleri aşağıdadır.
NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

1 Yorumlar

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

  1. Uma bolsa premium para baixas taxas de negociação e pares de negociação. tornou-se ainda mais rentável com código de referência atraente. Obrigado por sua referência igualmente compartilhada.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu