CoinTiger Referral Code-Referans Kodu

cointiger-referans-kodu-referans-kimligi-referral-code-referral-id

CoinTiger 40% Discount. Equally Shared Referral Code (Referral ID)

{getToc} $title={Table of Contents}

It is a 40% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits.

The percentage of the reference was distributed as 20% of the reference holders and 20% of the new enrollees as 40% in total. You get 20% commission discount and 20% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money.

When registering, "T6hkGY" will be written where it says "Referral ID". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 40%.

🔽You can click the link below to register.🔽

Note: After registering on the CoinTiger stock market, do not forget to install the CoinTiger application on your mobile phone. Using the application will facilitate your buying and selling transactions.{alertInfo}

NOTE: Reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.CoinTiger %40 indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Referans Kimliği)


%40 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder.

Referansın yüzdesi %20 referans sahibi, %20 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %20 komisyon indirimi ve %20 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız.

Kayıt olurken "Referans Kimliği" yazan yere "T6hkGY" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %40 olarak yansıtılacaktır.

🔽Kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.🔽

Not: CoinTiger borsasına kayıt olduktan sonra cep telefonunuza CoinTiger uygulamasını yüklemeyi unutmayın. Uygulamayı kullanmanız alım ve satım işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır.{alertInfo}
 

CoinTiger Borsası Hakkında


CoinTiger , yerel TigerCash (TCH) belirteci ile bir eşitlik mekanizması sunan ilk kripto para borsasıdır. Kasım 2017'deki lansmanından bu yana CoinTiger, platformunu yineledi ve artık web, iOS ve Android uygulamalarından oluşan bir ekosisteme sahip. CointTiger borsası belirli hizmetler sunar. Bu hizmetlere örnek verecek olursak; Kripto para birimi, Fiat & Margin ticareti, Booster fonu, Vadeli İşlemler, Labs, IEO Projesi ve Oylama programını örnek olarak verebiliriz. CoinTiger borsası artık en büyük borsalardan biri olarak kabul ediliyor.

CoinTiger Borsasındaki İşlem Özellikleri


1. BTC, USDT, ETH , TRX ve daha fazlası gibi çeşitli pazarlarda ticaret yapmak için 600+ altcoin.
2. CNY ve USD para çekme hizmetleri.
3. Hızlı para yatırma ve çekme.
4. Gerçek zamanlı piyasa verileri.
5. Çoklu emir türleri: piyasa fiyatı, limit fiyatı ve stop-limit.
6. 7*24 saat çok dilli müşteri hizmetleri.
7. K-çizgisi grafiği - Geçmişin geçmiş fiyat verilerini gösterir: gün, hafta, ay, yıl veya tüm zamanlar.
8. Basit ve temiz tasarım ara yüzü.
9. Fiat, Kripto ve Marj ticareti

CoinTiger Borsası Sık Sorulan Sorular

  • CoinTiger nedir?
  • CoinTiger borsası nedir?
  • CoinTiger nasıl kayıt olunur?
  • CoinTiger nasıl hesap açılır?
  • CoinTiger referans nedir?
  • CoinTiger referans nerede?
  • CoinTiger referans ile nasıl kayıt olunur?
  • CoinTiger referans ile nasıl hesap açılır?
  • CoinTiger referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
  • CoinTiger referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Referans linkleri ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu