CoinTiger Referral Code-Referans Kodu

cointiger-referans-kodu-referans-kimligi-referral-code-referral-id

CoinTiger 40% Discount. Equally Shared Referral Code (Referral ID)


It is a 40% commission discount and a shared referral link. My reference is not one of the references in the market that will only provide discounts and commissions to them. In fake testimonials, only the referrer gets discounts and profits. The percentage of the reference was distributed as 20% of the reference holders and 20% of the new enrollees as 40% in total. You get 20% commission discount and 20% cashback in the form of coins on your transactions, so you earn money. When registering, "T6hkGY" will be written where it says "Referral ID". The commission discount and cashback rate you will receive will be reflected as 40%.

NOTE: By adopting the philosophy that everything in the world gets better when shared, I dreamed of a pragmatic formation and established the “Referral Brotherhood” formation. The philosophy of this formation is the equal and fraternal distribution of reference rates. In other words, not only the reference owner but also the member gains from the income to be obtained. My reference links and articles are not invesment advice. It is entirely for information sharing, help and brotherhood.CoinTiger %40 indirim. Eşit Paylaşılan Referans Kodu (Referans Kimliği)


%40 komisyon indirimli ve paylaşımlı referans linkidir. Referansım piyasada kendilerine sadece indirim ve komisyon sağlayacak referanslardan biri değildir. Sahte referanslarda sadece referans sahibi indirim ve kazanç elde eder. Referansın yüzdesi %20 referans sahibi, %20 yeni kayıt olan kişi toplam %40 olarak dağıtılmıştır. Yaptığınız işlemlerde %20 komisyon indirimi ve %20 coin şeklinde nakit para cashback alırsınız yani para kazanırsınız. Kayıt olurken "Referans Kimliği" yazan yere "T6hkGY" yazılacaktır. Alacağınız komisyon indirimi ve nakit para cashback oranı %40 olarak yansıtılacaktır.

CoinTiger Borsası Hakkında


CoinTiger , yerel TigerCash (TCH) belirteci ile bir eşitlik mekanizması sunan ilk kripto para borsasıdır. Kasım 2017'deki lansmanından bu yana CoinTiger, platformunu yineledi ve artık web, iOS ve Android uygulamalarından oluşan bir ekosisteme sahip. CointTiger borsası belirli hizmetler sunar. Bu hizmetlere örnek verecek olursak; Kripto para birimi, Fiat & Margin ticareti, Booster fonu, Vadeli İşlemler, Labs, IEO Projesi ve Oylama programını örnek olarak verebiliriz. CoinTiger borsası artık en büyük borsalardan biri olarak kabul ediliyor.

CoinTiger Borsasındaki İşlem Özellikleri


1. BTC, USDT, ETH , TRX ve daha fazlası gibi çeşitli pazarlarda ticaret yapmak için 600+ altcoin.
2. CNY ve USD para çekme hizmetleri.
3. Hızlı para yatırma ve çekme.
4. Gerçek zamanlı piyasa verileri.
5. Çoklu emir türleri: piyasa fiyatı, limit fiyatı ve stop-limit.
6. 7*24 saat çok dilli müşteri hizmetleri.
7. K-çizgisi grafiği - Geçmişin geçmiş fiyat verilerini gösterir: gün, hafta, ay, yıl veya tüm zamanlar.
8. Basit ve temiz tasarım ara yüzü.
9. Fiat, Kripto ve Marj ticareti

Bu Konu Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir

  • CoinTiger nedir?
  • CoinTiger borsası nedir?
  • CoinTiger nasıl kayıt olunur?
  • CoinTiger nasıl hesap açılır?
  • CoinTiger referans nedir?
  • CoinTiger referans nerede?
  • CoinTiger referans ile nasıl kayıt olunur?
  • CoinTiger referans ile nasıl hesap açılır?
  • CoinTiger referans ile indirimli hesap nasıl açılır?
  • CoinTiger referans ile indirimli kayıt nasıl olunur?

NOT: Dünyada her şey paylaştıkça güzelleşir felsefesini benimseyerek pragmatik bir oluşum hayal ettim ve “Referans Kardeşliği” oluşumunu kurdum. Bu oluşumun felsefesi, referans oranlarının eşit ve kardeşçe dağılımıdır. Yani elde edilecek gelirden sadece referans sahibi değil yeni kayıt olan herkes kazanç elde eder. Referans linklerim ve makalelerim yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve kardeşlik içindir.

Yorum Gönder

Fraternity Referral and Equally Shared Referral Codes.

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu